MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

olivia31
23. feb 2012

@lea1333 ahoj ja mám tak isto výpočet a tiež mi to tak vychádza treba skúšať moja známa otehotnela práve cez menz.

lea1333
23. feb 2012

@olivia31 no ,tak ,uvidime 😉

osicka36
23. feb 2012

@erika26277 super 🙂 ...tak tá káva nechutila pri tehu ani mne 🙂 ....tak bodaj by to vyšlo, držím ti moc palčeky 🙂 ...mne mrcha dorazí asi zajtra 😝 .... takže už zostáva len marec...veľmi sme chceli bábinko ešte tento rok 😉 .... možno sa aj drahému podarí prísť o niečo skôr...tak sa modlím aby ovu na neho počkala 😀
..... držím palčeky a s napätím čakám na dobrú správu...// 🙂

osicka36
23. feb 2012

@lea1333 ahoj tiež mám výpočet od dr. Jonáša...ale červené dni mi vychádzajú na mrchu.....skúšali sme aj vtedy a zatiaľ bez úspechu ☹ ...skôr by si sa asi mala zamerať na svoju bio - ovulku 😉
tak držím palčeky 🙂

lea1333
23. feb 2012

@osicka36 len klasicka ovulka sa nam ,´nepodarilo pocat ,uz ,rok ☹

osicka36
23. feb 2012

@lea1333 tak to mi je ľúto...to je už dosť dlho ☹ ...a neskúšali ste nejaké vyšetrenia...je všetko OK 😉

lea1333
23. feb 2012

@osicka36 teraz ,ma ,ist ,priatel na ,spermiogram ,a ,potom ,som na ,rade ,ja!: 😖 ja ,vim ,ze ,je ,to ,dlho ,a ,to ,ma ,stve 😒 pred ,rokom ,som ,potratila tak ,ze ,raz ,sa nam ,podarilo

osicka36
23. feb 2012

@lea1333 tak to je smutné.... ale môže to byť aj pre to....ale telo sa s tým určite dokáže vysporiadať 🙂 ... ale asi je dobré zistiť či je všetko ok..... a potom sa len snažiť a hlavne nestrácať nádej...určite sa to čoskoro podarí 🙂
budem ti moc držať palčeky
a ten Jonášov výpočet...skús si predbežne zaznačiť...či sa ti cyklus neposunie tak aby sa ti červené dni kryli s ovu...v tedy si myslím je najväčšia pravdepodobnosť....a ty si si dala vypočítať aj životaschopnosť plodu?.... asi by bolo fajn poznať aj to 😉

lea1333
23. feb 2012

@osicka36 anó aj ,zivotaschopnost som ,si ,dala 😉 ja verim ,ze ,to ,pride MUSI!: 😉

osicka36
23. feb 2012

@lea1333 zo srdiečka ti to želám 🙂

lea1333
23. feb 2012

@osicka36 dakujem podobne 😉

sepi
24. feb 2012

@lea1333 osobne si myslím, že je možno aj dobré, že Ti tie Jonášové termíny padli práve na MS. Ak sa už rok pokúšate skúšať práve cez plodné dni a nič, tak možno budeš ten prípad, čo sa zadarí cez mrchu. Je tu kopec takých báb, čo im to takto vyšlo. Moja bývalá kolegyňa z práce sa snažila dva a pol roka...ovulačné testy kupovala ako rožky, merala BT a nič. Nakoniec jej Jonáš urobil výpočet a tiež jej vhodný termín padol na MS...no a na prvý šup sa im zadarilo. Prajem Ti, aby to tak vyšlo aj Tebe 🙂

lea1333
24. feb 2012

@sepi jej dakujem tak dufam ze to bude aj nas pripad 😉

osicka36
25. feb 2012

@erika26277 no dúfam že ms ešte nedorazila 🙂 ....zišli by sa nejaké teho - bacilíky 😀

erika26277
25. feb 2012

@osicka36 veru moja, ešte nedorazila....... 😀 😀 😀 , jáááj veru , ak to vyšlo.......veľmi rada by som ti poslala ...... keby to tak fungovalo ........tie bacilíky....... 😀 😀

osicka36
25. feb 2012

@erika26277 super 🙂 ...držím moc palčeky 😉 .... a príznaky máš stále 😉

voskovka
27. feb 2012

ahojte je tu niekto komu vyslo to co naozaj chcel?my mame dvoch synov a chcela by som dcerku ešte....

erika26277
27. feb 2012

@osicka36 ahojček, tak MS nedorazila... 😀 😀 , už som dnes volala aj doktorovi, budúcu stredu idem......... ale vyzerá to tak, že to vyšlo........ ešte aby to tak bola tá vytúžená baba...... 😀 😀

erika26277
27. feb 2012

@voskovka ja mám jedného chlapca.....tiež sme si dali spraviť výpočet na dievčatko....... a vyzerá to tak, že som asi tehotná....... tak uvidíme........dám vedieť...... 😀 😀 ale poznám kočky ktorým to podľa výpočtu vyšlo..... tak držím ti palce....... ja by som to riskla na tvojom mieste s tým výpočtom......vravia že má 98% úspešnosť.....

osicka36
27. feb 2012

@erika26277 waw 😀 tak to je skvelá správa 😉 ...a robila si aj test ?...ako dlho ste sa snažilkovali...či skoro to bolo na prvý šup 😉 .... držím moc palčeky, nech to dobre dopadne ....a dúfam, že sa čoskoro pripojím 😉 ...pošli nejakých bacilkov 🙂

majuchi
27. feb 2012

@erika26277 gratulujem k dievčatku ... podľa toho, čo tu píšeš hore, t.j. ktorý deň ste sa snažilkovali a kedy prišla ovula je to isté ružové, ..... ešte raz gratulujem

julianka99
27. feb 2012

Jeeej super erika, sledujem to tu... a držím Vám teda nám palčeky 🙂 supeeeeeeeeeer.... 🙂

sepi
28. feb 2012

@erika26277 thuj, thuj, thuj...držím silno palčeky, aby sa Tvoje tušenie stalo skutočnosťou 😉 ...a tie bacilíky prosím pošli aj mne 😀 ...ružovéééé poprosím 😀

sepi
28. feb 2012

@erika26277 ...môžem ešte otravovať 😉 ? Vy ste skúšali naozaj podľa Jonášovho výpočtu? Vtedy keď si tam mala divčatko a termín si nemala ani skrížený so zelenými dňami?

beuska88
28. feb 2012

ahojte , moja kamaratka bola osobne za MuDr. Jonasom a on jej vypočítal dni vhodne pre splodenie, pred tym mala uz tri potraty, takže tomu ani moc neverila, no po troch mesiacoch sa im to podarilo a dnes už maju troj ročného chlapčeka... ja si myslim že na tom určite dačo bude... 😀

erika26277
29. feb 2012

sepi áno,skúšali sme podľa jonášovho výpočtu na dievča, presne tak, ako píšeš, červené sa nekrižovali so zelenými, ale zároveň,sme skúšali aj 4,3,2 dni pred ovuláciou,tak ak to vyšlo, tak neviem, či to vyšlo cez výpočet,alebo cez plodné dni pred ovulkou....

osicka36
29. feb 2012

@erika26277 ahooooj 🙂 ...no čo, ako sa cítiš 🙂 ...už môžem potichučky gratulovať 😉

erika26277
29. feb 2012

@majuchi bodaj by si mala pravdu.....s tou ružovou.... 😀 😀

erika26277
29. feb 2012

@osicka36 moja cítim sa fajn.....7.3.idem k lekárovi.....dnes som kúpila test, ráno ho spravím, MS nedorazila a už sú to 4 dni, zajtra piaty........dnes som postrehla že ma začínajú bolieť prsia hlavne na dotyk....tak asi to bude tehu.....vyzerá to tak..... 😀 😀 😀, pracujte, pracujte a držím móóóc všetky pršteky..... 🙂

erika26277
29. feb 2012

@sepi dúfam že bacilky budú ružové......keby to tak šlo poposielať si ich babenky.....hneď by som poslala.... 😀 😀 😀 ale držím ti palce.....na tú 🙂 🙂 ružovú.... 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre