MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

elfka.elfka
27. okt 2011

@cristi jaaaaaj ze mam cakat do porodu ci sa z dievcatka nevykluje chlapek ? 😀 sak uvidme, potom napisem 😵 a tesim sa ze vam to vyslo, to je super 😉

tirstyn
27. okt 2011

Dievcata v dobrom zavidim,ale co by ine dali za chlapceka ci dievcatko,to je jedno len aby bolo zdrave a podarilo sa otehotniet. 😉 Po rokoch uz clovek zmysla inak, len aby sa podarilo a bolo zdrave!

cristi
27. okt 2011

@elfka.elfka no aj to je riesienie 😅 druhe v poradi by malo byt dievcatko,tak som tiez velmi zvedava,ci to aj v tomto pripade vyjde....ozaj,na fore je jedna tema,kde sa rozoberaju pripady chybneho urcenia pohlavia podla UZV.Mozno je to aj tvoj pripad.

elfka.elfka
27. okt 2011

@cristi vazne? som hladala taku temu a nic som nenasla

elfka.elfka
27. okt 2011

@cristi dik za link.. teraz uz som totalne zmagorena a neviem ci do porodu budem dakomu este verit 😀 a kupim asi biele bodinka a basta 😀

cristi
27. okt 2011

@elfka.elfka ver sama sebe 🙂 ,ci chlapec alebo dievca,budes ho milovat rovnakou velkou laskou....kup si najnutnejsie veci pre babetko v bielom ako vybavicku a potom ked sa narodi len doplnis modre alebo ruzove vecicky.

petruci6
23. nov 2011

baby zaujimalo by ma kolkym z vas uz vysiel tento vypocet,zhodol sa aj s pohlavim? co to stoji?

sepi
24. nov 2011

@petruci6 Ahoj, no vlastnú skúsenosť nemám, ale v mojom okolí mám dosť kamarátok, ktorým jeho výpočet vyšiel. Dokonca mám dve kamarátky, ktoré nomohli pár rokov otehotnieť a vďaka jeho metóde sú dnes maminkami 🙂 Ja osobne mám jeho výpočet tiež...dala som si ho vyhotoviť začiatkom októbra lebo by som rada dievčatko. Chlapčeka už máme, tak vyskúšam...Zatiaľ som ho nepoužila len preto, že prvý vhodný termín na splodenie dievčatka mám teraz v sobotu 🙂 Za tento výpočet som zaplatila 21,50 €, len je dôležité, ak si chceš dať vypočítať aj pohlavie, aby si vedela čas, kedy si sa narodila, s presnosťou na 4 minúty. Pekný dník 🙂

petruci6
24. nov 2011

@sepi fuha s presnostou 4min? tak to asi nepojde,moja mama tvrdi hodinu hore dole 😅 moj mm ma uz 3 baby a hrozne by chcel syna,tak neviem

sepi
24. nov 2011

@petruci6 Vieš čo, kamarátka tiež nevedela presný čas, ale zistila si ho u svojej všeobecnej lekárky. Mala tam jej záznamy od narodenia, všetky poradne a tak. Tak skús 🙂

petruci6
24. nov 2011

@sepi vidis to je dobry napad dik za radu 😉 a kde sa presne objednava ten vypocet?

sepi
24. nov 2011

@petruci6 Ja som to riešila cez e-mail, ktorý je na jeho hlavnej stránke info@centrumjonas.com. Napísala som mu, poslal mi prihlášku, previedla som peniažky a o tri dni som ho mala na svojom maily. Je to podľa mňa rýchlejšie a pohodlnejšie ako poštou.

petruci6
24. nov 2011

@sepi super si zlata,dakujem 😉

sepi
25. nov 2011

@halienka Ahoj, chcela by som sa opytat....mas prosim Ta este brozurku od Dr. Jonasa? Dakujem pekne 😉

halienka
25. nov 2011

@sepi ahoj, mám, oskenovanú tuším niekde, ak chceš pošlem ti ju mailom, ale je toho dosť veľa 😉

sepi
25. nov 2011

Jeeeej, dakujem Ti velmi pekne. Pravdupovediac som neverila, ze odpises lebo som Ta nasla v tejto teme niekde na zaciatku. Zaciatkom oktobra som dostala vypocet od Dr. Jonasa a tak sa trosku zaujimam o jeho metodu, preto by som si rada precitala aj jeho brozurku. Moj mail zuzka1012@post.sk. Este raz velmi pekne dakujem 😉

gega
28. nov 2011

ahojte poprosim vas nemohli by ste mi tu brozurku zaslat na email gka@t-zones.sk dakujem a nech v bruskach rastu len zdrave babätka.

halienka
28. nov 2011

Babky, už to posielam, dúfam, že vám to prejde, je to 33 strán... keby nie, tak to skúsim zozipovať a tak poslať, je to len oskenované, tak snáď to prečítate 🙂

sepi
28. nov 2011

@halienka Ahoj, mailik s Jonasovou brozurkou mi dosiel, tak sa Ti chcem velmi pene podakovat za ochotu, si velmi zlata 🙂 Uz teraz sa tesim na jej citanie...pekny vecer prajem, Zuzka

halienka
28. nov 2011

@sepi to som rada, už som sa bála, že sa nahneváš, že furt neposielam, ale mali sme oslavu malej narodeniny cez víkend a akosi som to nestíhala, veď to poznáš, upratať povariť, upiecť tortu 😀 😀 ale hlavne som rada, že to prešlo, prajem príjemné čítanie 😉 🙂 Držím palčeky nech sa čím skôr zadarí krásne zdravé bábatko všetkým 😵

sepi
1. dec 2011

@halienka Tú brožúrku som "zhltla" hneď prvý večer a som rada, že som mala možnosť prečítať si ju. Je v nej oveľa viac informácií ako v pokynoch, čo som dostala s Jonášovým výpočtom. V sobotu sme mali prvý vhodný termín s manželíkom, tak sme ho samozrejme aj vyskúšali 😉 , teraz už len čakať. Som zvedavááá, ale asi by som chcela veľa hneď od prvého termínu, že? Pekný dník 🙂

fliacik
1. dec 2011

Baby, prosím Vás, ak ste prekonali potrat, využívate už zásadne iba termíny s dobrou životaschopnosťou, alebo to skúšate v každom "plodnom" termíne podľa Jonášovho výpočtu?

adunka73
1. dec 2011

@fliacik tak ja jsem Jonase prezkousela uz nekolikrat behem poslednich let a to hlavne z duvodu,ze jsme chteli zplodit chlapecka.Pokazde jsem ovsem otehotnela uplne mimo jeho vypocty a chlapec se nam taky nikdy nezadaril 😉 Nebrala jsem ohled na terminy z dobrou zivotaschopnosti,jen na terminy co davaly sanci na kluka.

andrejta
1. dec 2011

@halienka ahoj, tiez mam tabulku s vypoctami, tak ma vasa debata zaujala, mohla by som, prosim, aj ja dostat jeden "vytlacok" 😉 tej brozurky na andyj@centrum.sk? dakujeeeem (mimochodom od maja a zatial nic)

mattahari
1. dec 2011

@halienka Ahoj, keby som si velmi pekne poprosila aj ja jednu brozurku, nebol by to problem ? Aj my "vyrabame" zatial same baby, chcelo by to zmenu 🙂 ak sa este odhodlaaaam. Tak trosku postudovat teoriu nie je na zahodenie. 🙂 mattahari73@gmail.com Dakujem

karina1
2. dec 2011

ahoj babenky, aj my mame jeho kalendar, ale do buducej jesene same zle cisla :-/ napriek tomu, jeho vypoctom verim, lebo znama, ktora 12r. nemohla mat deti, ma vdaka nemu syna. lenze nejak mi to nesedi - najplodnejsia dla kalendara mam byt cca 4. den MS/cyklu, hoci ovu mam 15.den cyklu (potvrdeny gynekologom, aj ovu testami a najnovsie aj dla BT). To akoze ovulujem 2x do mesiaca (raz dla Jonasa, raz realne? ;) tak som z toho trosku zmatena.. ;))
@mattahari ahoj, krásne meno Ella, mozem sa opytat, ci ju od mala volate Ella, al. nejakou zdrobnelinou?

mattahari
2. dec 2011

@karina1 Dakujem 🙂 malu volame vselijako 🙂 ako kto, Ella, Elli, najcastejsie Ellinka, babky volaju Ellka, Elluska. Meno vybral manzel a este tesne po porode sme sa rozhodovali, ci s jednym ci s dvoma "L" 🙂

sepi
2. dec 2011

@mattahari Jéééj, krásne dievčatká máš...aj ja by som jedno brala 🙂 My máme jedného chlapčeka a teraz sme podľa Jonáša začali skúšať dievčatko, tak som zvedavá. Mám na neho dobré referencie z môjho okolia, takže chcem jednoznačne vyskúšať 😉

mattahari
2. dec 2011

@sepi Vdaka, aj za moje baby 🙂 My sme sa zatial "spoliehali" len na nahodu a na nejake vypocty a tabulky nejako nezostal cas. Ale su chvalabohu zdrave, sikovne a nevymenila by som ani jednu z nich za chalana, chybali by mi 🙂 ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre