MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

snoopy
13. apr 2007

tatiana, no poviem ti, čakala som trochu nižšie ceny...v podstate tie, čo už nevidia inú možnosť, tak to zaplatia a rozumieme tomu, lebo skúšaš všetko možné a všetému dávaš priestor. Ale takým ako ja, že snažilkujeme len dva mesiace....zaujala ma tá metóda, ale keď som sa dozvedela cenu, tak môj záujme mierne klesol 😵

cucuska
autor
13. apr 2007

no baby ja som túto tému otvorila. keď rsom ju otvorila bola som plná očakávania a snov. Už je to rok a bič sa nestalo, ani jeden termín nám nevysiel, tým nechcem brať nikomu iluzie ale u nás to jednoducho nevyšlo 😔

galina75
16. apr 2007

Cucuska, neboj aj vam to vyjde. Strasne vam drzim placeky.
Ja som dostala cez vikend prihlasku od Dr. Jonasa a hned som ju odlozila na stranu. Nebudem ju posielat spät. 🙂. Sice by som strasne chcela opät baby, ale nechavam to na prirodu. Prvy krat sa to podarilo, bez nejakych vypoctov a vskutku neverimm ze by zena mohla naozaj otehodniet par dni po MS, alebo pocas. Gala

kikusa100
16. apr 2007

Ked nechcete platit, poslite Cizkovi, je to zadarmo na 4 roky

lorry
16. apr 2007

kikusa a mas nejaky kontakt na Cizku a robi taky presne vypocet ako Jonas?

lasenka
16. apr 2007

kikuska
aj mam zaujem o kontakt, prosiiiim 😉

galina75
17. apr 2007

Babenky - tu je mail - jirkac@email.cz
Mne poslal vypocty na 4 roky, podla Dr. Jonasa gratis, tak ideme od bududceho mesiaca skusat. drzim palce. Gala

lorry
17. apr 2007

galina on robi presne take vypocti ako Dr.Jonas, vlastne a preco to robi zdarma? Dakujem a nech sa ti dari pa pa 🙂

galina75
17. apr 2007

Ano pise ze je to vypocet podla Jonasa a je na 4 roky, robi to gratis. Jonas robi iba na rok. Myslim si ze Jonas na tom chce zarabat. Sedi to aj inymi vypoctami,ktore su gratis na internete.

annavi
18. apr 2007

ahojte kocky..my sa tiez snazilkujeme uz dva roky a nic... ☹ chcem sa vas spytat na tu kontakt Dr.Jonasa a ako sa dostanem k prihlaske..atd..dakujem krasne

lauritka
18. apr 2007

annavi je na to nemecka stranka a je uplne zadarmo..ale nie vzdy vyjdu jeho vypocty na tvoje poldne dni

rajeca
18. apr 2007

ahojte a kde najdem tie vypocty podobne tomu Jonasovi gratis na 4roky?

annavi
18. apr 2007

noo tiez by som to chcela vediet ze aka je mailova stranka aby som sa dostala k prihlaskam Dr. Jonasa a a aj tu druhu net stranku na vypocty podobne Jonasovi gratis na 4 roiky...dakujem

lauritka
18. apr 2007

rajeca najdem tu nemecku stranku nemam ju teraz tu ..a tam ti to vypocita online...ale ako horvorim nespoliehajte sa na to..najlepsie ti povie tvoje telo kedy si plodna a nie hviezdy 🙂
telo nemoze ouvulovat na povel kedy mu to hviezdy povedia 😀 ..

galina75
18. apr 2007

babenky, tak ked si trochu precitate predchadzajuce prispevky, alebo aj stranky dopredu, tak tam najdete vsety cisla, adresy a linky 😀 Gala

rajeca
18. apr 2007

baby nevie niektora z vas,ze ked mam vrchol pocatia 22.4.2007 o 23hod treba sa snazilkovat presne v ten cas alebo predtym o 6-12hod? poradte prosim

galina75
18. apr 2007

rajeca just fot info:
nazorny vypocet 🙂 Gala

Jelikoz putuje spermie k vajicku 12-24 hodin, nejvhodnejsi doba milovani je tedy vzdy 12-24 hodin pred terminem v tabulce.

Priklad: Nejblizsi nejvhodnejsi termin k oplodneni vajicka dle postaveni mesice mate 8.5.2007 v 19:14 odpoledne. Nejvhodnejsi doba k milovani je tedy v rozmezi od 7.5. od 19:14 do 8.5. do 7:14 rano. A timto zpusobem si vzdy pocitejte nejvhodnejsi dobu k milovani.

kila
18. apr 2007

Rajeca, skúste aj pred tým, aj vtedy... 😉

lorry
19. apr 2007

baby nema niekdo cislo na toho Cizku, lebo som mu poslala e-mail a zatial nic, tak ak niekdo ma poslite mi dakujem 🙂

galina75
19. apr 2007

lorry a kedy si mu to poslala, neboj u mna to trvalo okolo 10 dni, on ti urcte odpise. cislo nemam. Gala

lorry
19. apr 2007

dobre tak pockam pisala som mu asi pred 3 dnami takze budem caket pa 🙂

kikusa100
21. apr 2007

cafte baby:
jirkac@email.cz

to je adresa na cizka, vid hore.Inak on vypocty robi cez vikend, preto to tak dlhsie trva. Inka je to presne to co Jonas, takze nevyhadzujte zbytocne prachy.Treba len pockat, on posle kazdej vypocet. Je rad, ze moze pomoct.Pa.Drzim palce. Ja si momentalne davam od vsetkeho pauzu, potrebujem to, lebo mi z toho vsetkeho sibne. Z tohosledovania a tak... Majte sa krasne..zatial.

eta
21. apr 2007

ahojte,
tak ja som si tiez nechala od p.Cizka poslat vypocty,trvalo to cca 7 dni a este sa mi do mailu ospravedlnoval,ze ma teraz nejake vybavovanie ohladom prerabky bytu,tak velmi nestiha,ale je velmi ochotny,urcite Vam to posle 😀
My to teda najblizsi termin vyskusame 😀

sindus
21. apr 2007

gali - uz mam odpoved od pana Cizka 😉 Nejblizsi nejvhodnejsi termin k oplodneni vajicka dle postaveni mesice mate 27.4.2007 v 7:45 dopoledne. Nejvhodnejsi doba k milovani je tedy 26.4 v rozmezi od 7:45 do 19:45 vecer. A timto zpusobem si vzdy pocitejte nejvhodnejsi dobu k milovani
Ta a ide sa nato 😉

bzuco
21. apr 2007

ja som od p. Cizka mala tiež poslané výpočty, poslal mi to vo februári asi po 10 dňoch, takže február sme už podľa neho nestihli, no chcela som sa držať na marcový výpočet, ale zjavne sa podarilo v iný deň, ako mi on vypočítal, pretože vtedy som už bola tehu, hoci som o to ešte nevedela.Ked sme sa mali snažiť podľa jeho výpočtu, isto sme sa nie, lebo manželík nebol vtedy doma 😉

sindus
22. apr 2007

bzuco - tak ty si ostala tehotna v iny den ako ti vypocital? No nic, nam sa nedari otehotniet ☹ , tak skusime aj podla neho.

bzuco
22. apr 2007

sindus, presne tak, v úplne iný deň

lorry
22. apr 2007

baby tie vypocty maju zmysel ked nemam asi ovulaciu? ☹

galina75
22. apr 2007

Sindus tak drzim palce 🙂 my mame termin az v maji, tak uvidime. Gala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre