MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

halienka
20. okt 2009

Katika, na predošlej stránke som dávala kontakt na Jonáša 😉

xixi7
20. okt 2009

Ahojte, citam si vas a snazim sa spätne vyratat nase zlato a ci sedi pohlavie. Na tej astro stranke v casti vypocty podla Jonase mi to napisalo, ze mesiac bol v den mojho narodenia v 301stupni. Ked som si pozrela moj den narodenia v casti Efemeridy treti stlpec, tak tam mam stupen 345...Potom sa pri vybere pohlavia pise, ze ked bol mesiac v case pocatia v kladnych znameniach (Beran, Blíženci, Lev, Váhy, Střelec, Vodnář) narodi sa chlapec. Myslia sa znamenia podla datumov ako su v beznych horoskopoch uvedene? Ked sa pozeram na nemecku stranku, tak tam mi vyhodilo tabulku a v tretom riadku sa striedaju pismena w/m akoze dievca a chlapec po troch dnoch a nie podla mesiacov a znameni v horoskopoch. Mam v tom riadny chaos.

jovana
21. okt 2009

ahojte dievcata,
ja som nasla tuto stranku http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-... ale tam nie je rizikovy faktor.
chcem sa spytat, hlavne tych dievcat, co su veriace, ci s tym nemaju problem, kedze ide o astrologiu, co je pre cirkev neprijatelne. ja vaham. sama neviem..... vdaka za reakcie

vesmirnalod
21. okt 2009

ahoj xixi7;))
neviem o akej stranke to hovoris,lebo JEDINA oficialna stranka zriadena doktorom jonasom je
http://centrumjonas.com/slovak.html a na tejto stranke nie take nie je...ostatne stranky tvrdiace,ze ide o jonasovu metodu.......nie su stranky od doktora jonasa a nema s nimi nic spolocne,staci si to overit na jeho telefonnom cisle 0356595127..........

ahoj jovana;))
stranku cosi nasla taktiez nie je od doktora jonasa....co sa tyka viery...doktor jonas je sam hlboko veriaci a dokonca svoju metodu zasvatil panne Marii...na tej stranke to ma napisane..........dokonca tam spomina aj potraty....cely zivot bojuje o to aby sa prestalo s vrazdenym nenarodenych deti!!.....videla som dokonca brozurku od doktora jonasa (zpredparrokov)a mam taky pocit,ze tam bol uverejneny list z vatikanu pre doktora jonasa!!!;))
ale pokial viem doktor jonas nema problem sa porozpravat......ak si k nim zavolas a vypytas si ho k telefonu (lebo doktor jonas sa vraj len obcas zjavi pri telefone,ze to fakt musis mat stastie;))) pokojne sa ho spytaj nacokolvek,ci uz to bude ohladne vypoctov alebo viery;))
mne osobne je veci vybavovat lepsie po telefone,kedze ma nevidi;))nemam problem sa spytat cokolvek;)
to jeho cislo je uvedene vyssie;))))drzim paste;))daj vediet ako si dopadla;))))))

xixi7
21. okt 2009

A este by ma zaujimalo, aky vplyv na vypocet ma skutocnost, ak datum mojho narodenia, ktory je pre vypocet smerodajny, bol ovplyvneny lekarmi, ktory moj porod nejakou latkou (oxytocin?) vyvolali.

vesmirnalod
21. okt 2009

xixi7;))
no,pokial viem.....;))))cas narodenia sa rata ten,ked bolo dieta oddelene od matky,cize prestrihnutie pupocnej snury (?)..;)))takze by som povedala,ze oxytocin nema ziadny vplyv......pretoze sa bude predpokladam;)pracovat s casom kedy si sa narodila a nie s casom kedy si sa mala narodit,no nie?;))

xixi7
22. okt 2009

vesmirnalod,
ved to ja prave neviem, preto sa pytam. Ak je ta metoda postavena na posobeni prirodnych sil (alebo posobeni planet), tak v mojom pripade to boli chemicke sily a nie prirodne.

xixi7
22. okt 2009

A zaujima ma to aj preto, pretoze dr. Jonas neuznava umele oplodnenie, tak teda ako nazera na umelo vyvolany porod a ci sa tym neobjavia nepresnosti pri vypocte.

vesmirnalod
22. okt 2009

xixi7..;))
ked Ta to tak zaujima presne.......tak sa spytat mozes rovno jeho;))nie?;)
a co sa tyka umelo vyvolaneho porodu...je vela dovodov preco sa porod vyvolava vo vacsine pripadov je to vtedy ak je v ohrozeni matka ci dieta.a nepresnosti ......???;))ved vravim,ze osobne si myslim,ze pritom vypocte sa pocita cas oddelenia dietata,cize cas narodenia a nie s tym predpokladanym datumom....ale toto by Ti urcite objasnil blizsie nejaky odbornik;)))

xixi7
22. okt 2009

No skoda, ze sa tam asi nebude dat dovolat v takychto nocnych hodinach, ked mi uz dieta spi ...teraz mam cas 🙂. Ale urcite slubujem, ze ked tam zavolam, tak sa spytam a napisem vam, co mi odpovedali.

vesmirnalod
22. okt 2009

urcite daj vediet;)som zvedava ako to dopadne;))

xixi7
18. nov 2009

Slubila som, ze napisem, ked sa nieco dozviem, tak na moj emailovy dotaz mi odpovedali zo stranky dievcachlapec ci naopak, ze vyvolany porod nevadi vypoctu a ze mi po objednani (a teda zaplateni vypoctu pohlavia 🙂)) zadara vyrataju spetne aj pohlavie moje predchodzieho dietata. Nic viac k tomu nenapisali, ze preco to nema vplyv alebo co.

vesmirnalod
18. nov 2009

ale ved to som Ti vravela,ze vyvolany porod nevadi....lebo ide o cas kedy sa dieta "oddelilo" od matky a nie nejaky predpokladany cas porodu..;))
ale co sa tyka chlapecdievca........to nie su vypocty od doktora jonasa!!!!!!!!!len zneuzili jeho meno,....kvoli obchodu!!proste vedia,ze doktor jonas je kapacita....

osky
25. nov 2009

prosim vas,a mate niektora kontakt,kde sa da ta prihlaska zohnat a potom aj poslat?ak ano,sem s tym 😉 ,ja tomu dost verim-zaujimalo by ma,ci mi bude schopny vypocitat aj moje spätne tehotenstva,ako to tvrdi-hoci be skoncili potratom ☹

vesmirnalod
28. nov 2009

ahoj osky;)
kontankt na Dr.Jonasa je 0356595127,tam staci zavolat,nadiktujes adresu,oni Ti poslu prihlasku..ale nie som si ista,ci on "ponuka sluzbu spatneho tehotenstva"...
to co tu bolo spominane tak to je stranka chlapecdievca ci ako,oni tam sice tvrdia,ze vyuzivaju metodu dr.jonasa,ale dr.jonas sa od nich distancuje....
rozhodnutie je na Tebe,ked si tam zavolas....kludne sa spytaj aj na tu stranku urcite nebudu mat problem s odpovedou na otazky su zvyknuti....
mozno sa zda,ze som viac na strane dr.jonasa,ale je to tym,ze aj ja som sa narodila podla jeho metody a trosku sa o to zaujimam,a velka skoda je,ze je strasne vela ludi,ktori dokazu zneuzivat jeho metodu!
drzim Ti palce;))

luckam77
1. dec 2009

http://www.chlapecdievca.sk/index-6.html
ahojte baby aj ja chcem skusit tu jonasovu metodu...ale prave citam niektore dievcata ze tato stranka co uvadzam vyssie nema s jonasom nic spolocne...a uz mam objednavkovu fakturu poslanu mailom tak neviem...lehota je 14dni ze ju musim zaplatit stoji to 24eur

vesmirnalod
2. dec 2009

neviem,ci sa to da este zrusit......
ale ta spolocnost(sama) tvrdi,ze ide o "upravenu metodu dr.jonasa" vraj ovela spolehlivejsiu.........
.......po celom svete sa najdu ludia,co to tvdia (prip. tvrdili)...staci si vybrat.......osobne...som skor za original......tak si vyber;)

lucifuk7
2. dec 2009

Caute baby, ja mam osobnu skusenost d Dr. Jonasom, zakazdym sa plati 500sk, zatial sa to nezmenilo ( tento rok nam uz 2x posielal terminy a robi to na 12 mesiacov do predu), bohuzial mne zatial nepomohol, ale poznam par, ktorym pomohol. Dal im dva terminy - oni mali zaujem o zdravy plod a dievcatko.

Obidva krat zena otehotnela - prvy krat potratila, ale druhy krat v tomto termine, ktory jej odporucal, sa nic nestalo a porodila krasneho chlapca....asi je to genetikou.

Mne to zatial nevyslo, ale mam aj zdravotne problemy a snazime sa aj pomocou lekarov, mam za sebou 3 IUI, IVF a zatial nevyslo ani jedno. Takze je to na Vas.

Drzim palce

luckam77
2. dec 2009

na fakture je splatnost 14dni...takze ak to dovtedy nezaplatim mali by to zrusit...

xixi7
3. jan 2010

Lucifuk,
to vychadza len na 2 terminy za 12mesiacov? A ja ze kolko mam casu...

zelmirka1
3. jan 2010

ja len zareagujem na niektore prispevky predtym, zaklad Jonasovej metodu je v astrologickom vypocte, ktory potrebuje miesto a presny cas narodenia. Pokial viete naozaj spravne svoj cas narodenia, myslim tym hodinu, minutu tak je takyto vypocet spravny ale pokial to mate zistene len tak ze mamina si presne nepamata, alebo z archivu v nemocnici tak to nemusi byt OK. Ide o to ze sa dozviete vhodnu chvilu na pocatie kedy ma zena urcite svoje plodne dni. Samozrejme to moze fungovat len ak je zena zdrava aj partner. Pokial je niaky vazny zdravotny problem tak logicky sa dietatko nepodari, treba hladat riesenie celkove v spolupraci s lekarmi v zavislosti od toho co sa zistilo, teda preco nemoze zena otehotniet.
Takisto pokial zena uz potratila tak je mozne urcit vhodnejsie terminy aby babetko donosila a tak moze byt napr. za rok len par terminov, pre maminy ktore dokazu otehotniet ale potratili je to neskutocna pomoc.
Ja som si dala vypocitat tiez kedy otehotniet lebo sa dlhsie nedarilo /najprv sme absolvovali rozne vysetrenia ze mat babo lekari nevylucili/. Vypocet som sice nemala od Jonasa ale od astrologicky /metoda je znama ale musi to robit fakt dobry astrolog/ a moj Misko ktory sa "podaril" ma 15 mesiacov. Inak venujem sa astrologii ako konicku a verte ze sa to da vypocitat, vypocet ale nie je jednoduchy a 500 Sk nie je vela, kto tomu rozumie tak pochopi. Inak da sa zohladnit nielen plodne dni ale aj celkove vhodne obdobie, napr. rok, ved vsetci vieme ze v zivote niekedy veci nejdu aj ked moc chceme ale ked je spravna chvila tak zrazu sa podari vsetko a astrologia dokaze v tomto pomoct. Drzim vsetkym palce.

zelmirka1
3. jan 2010

ozaj ziadnym inym vypoctom by som neverila, na nete a podobne, bud priamo Jonas alebo vynikajuci astrolog, viac moznosti je v CR.

mirka04
3. jan 2010

Ahoj, ja len v kratkosti na temu dr. Jonas.. s manzelom sa snazime o babo uz hadam 8 mes., tak samozrejme som vyskusala vsetko mozne.. a objednala som si aj ten vypocet od Dr. Jonasa, ze aspon budem priblizne vediet, kedy mam plodne dni.. podla jeho vypoctov som tam mala zopar terminov na zivotaschopne dieta.. no, po pol roku sa nam podarilo otehotniet, ale do 2. mesiaca sme o babo aj prisli.. a to malo byt zivotaschopne.. no a tento mesiac som si to chcela odsledovat, tak som si kupila aj ovulacne testy.. robila som si ich cely mesiac,poctivo, uz od konca menstruacie.. a ovulacia sa mi konecne ukazala 3. tyzdne po menstruacii, ale sa tento datum s Jonasovym vobec nezhodoval.. no a teraz cakame, ci bolo snazenie uspesne.. 😉
inak tomu Jonasovi by som neverila.. je to cisto vyplod fantazie.

amalia88
4. jan 2010

ahojte 😀

miri04......aj ja som mala potrat...tak ako ty vravis....ale pri kontrolovani vypoctu som zistila,ze som nedodrzala pokyny uvedene vo vypocte (krizovali sa mi zelene a cervene dni a vtedy nie je dobra zivostnos)....
inak,to,ze je to "cisto vyplod fantazie" by som nepovedala.......lebo po svete "beha"vela deticiek co sa narodili prave podla metody doktora jonasa......dokonca osobne poznam.... 😅

zelmirka1
4. jan 2010

mirka04, zavisi co vsetko mozne si vyskusala....., inak 8 mesiacov nie je az tak dlho pokial nie si nad 35 rokov co asi nie si. Jeho vypocty nie su ziadny vyplod fantazie, venujem sa astrologii uz niekolko rokov a vypocet zavisi presne podla postavenia planet v momente narodenia. Ale naozaj spravny vypocet moze byt urobeny len ak ta hodina a minuta narodenia je urcite spravna ako som pisala vyssie. Ovulacne testy su fajn, ale to neznamena ze neotehotnies inokedy, napr. niektore zeny dokazu pocat pocas menstruacie co je sice divne ale je to tak preto Jonas sa nedrzi klasickeho menstruacneho cyklu. Tych deti beha po svete naozaj vela ktore on vypocital.

isiss
12. jan 2010

Ahojte baby, prosim vas o radu. Snazime sa s manzelom o babo asi pol roka a neuspesne. Teraz som si objednala vypocet plodnych dni zo stranky www.chlapecdievca.sk a dnes mi rozpis dosiel. Nerozumiem vsak tomu, ze mi tam najvhodnejsie dni na pocatie vysli na prve dni menstruacie. Ved ovulaciu mam 13-15. den cyklu Neviete mi poradit, ci na tom moze byt nieco pravdy? Aj podla doktora Jonasa mozu vyjst tie dni tokto? Lebo nerozumiem tomu, ze pri objednavani toho vypoctu nich nezaujimal posledny den menstruacie, alebo take nieco. Len den narodenia, hodina, stat v ktorom sa snazime o babo a pod. Zaujimave.. Prosim vas o vas nazor. Dakujem 🙂

desmodka
12. jan 2010

isiss tieto vypocty su len o tom, ze ked sa tie ich plodne dni trafia s tvojimi plodnymi dnami, tak tam sanca na uspech je... nie kazdej zene to padne na tie dni.. mne napriklad ani raz... zbytocne si vyhodila peniaze, sisi tento vypocer mohla spravit na nete a to zadarmo 🙂

teodorka
12. jan 2010

s dr Jonasom mam aj ja skusenost .Jeho vypoctom plodnych a neplodnych dni som sa riadila vyse roka bola to moja antikoncepcia a dieta sme splodili na prvy sup cervenych dni ked sme mali sex s tym ze vyskusame ci to funguje 😀 a fungovalo to na 100pro lebo za dva tyzdne sa mi potvrdila gravidita a termin sa mi pocital od dna D ...rodila som presne v den terminu ...to bol prvy syn ...druhe som chcela dievcatko takze som oslovila zase dr Jonasa napisal mi ze aj keby som velmi chcela chlapca bude to dievca comu som sa velmi tesila ...dieta sme splodili zase v den oznaceny cervenou farbou za silno plodny ...na sone mi vraveli ze to je chlapcek ale neverila som vsak jonas povedal ze bude dievcatko tak bude dievcatko ...a keby nebol muz pri porode tak sa hadam ze to nie je moje dieta lebo to bol chlapec ako buk 🙂
takze co sa tyka plodnyzh a neplodnych dni fakt to fungovalo co sa tyka pohlavia neviem kde nastala chyba...ja som bola kvoli hodine a minute svojho narodenia aj v nemocnici kde som sa narodila tak ma v archve nasli a povedali mi presny cas ...ale ktoho vie ci bol spravny

desmodka
13. jan 2010

teodorka, ty jedna z tych mala na ktoru to plati 😀 gratulujem

isiss
13. jan 2010

teodorka, a podla dr jonasa ti ako vychadzali plodne dni.. priblizne v takom obdobi ako to je vseobecne zname.. okolo 13.-17. dna cyklu? alebo tiez nieco tak mimo, ako to poslali mne z toho institutu.. podla nich mi vysli plodne dni na prve dni menstruacie. A ako si sa ty skontaktovala s dr jonasom?

desmodka, aka je ta stranka, kde sa to da zadarmo vypocitat? 🙂 nech si to pozriem .. Dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre