MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

chrobaaacik
19. okt 2010

@st2 Jasne, chapem. Viem, ze Jonas sa zmienil, ze pri tych dnoch, kedy sa to krizuje mali hlasene nejake potraty, ale nepovedal, ze to tak musi byt. Takže držím palce, nech je mimi zdravučké a čoskoro príde na svet 😀

silvijaa
19. okt 2010

ahojte baby...ja mam výpočet od Dr. Jonasa. objednala som si ho v marci. objednala som si veľký výpočet - vypočítal mi dni, kedy je najvačšia pravdepodobnosť oplodnenia, a aké pohlavie by to malo byť a či budem rodiť v noci, alebo cez den. napísal mi aj pohlavie - malo by sa mi narodiť dievčatko. o kalendar som požiadala, pretože sa nam nedari - už dva roky - splodiť dieťatko - druhé. ja som bola aj na prefuk vaječníkov - laparoskopicky. podla primara som zdrava a vraj aj manžel by nemal mať problém, ak splodil bez problémov to prvé dieťatko. avšak uvažujeme aj o spermiograme. ale k tomu výpočtu: stál ma 20 eur.najprv som musela vypísať prihlasku, ktoru som poslala,oni mi obratom poslali sek a ked som zaplatila, prišiel mi výpočet. zatial sa nam podľa tých výpočtov nepodarilo. ale až tak striktne sme to nedodržiavali. len ked nas to napadne. ale mam jednu známu, ktorá mi aj tohto dr. jonasa odporučila, ktorá mala výpočet, lebo chceli chlapčeka, prvé mali dievčatko. ale chlapca sa im nepodarilo, tak začali aj na dievčatko a hned po prvom styku ostala tehotna. dovtedy si vyberali dni, ked mohli splodiť chlapca. toľko moje skúsenosti... pa

weronyka
19. okt 2010

ahojte tak ja vam mozem osobne potvrdit ze Jonas je spolahlivy...ja osobne som vypocitana :D co mi mama vravela tak som presne presne na den

hela123
19. okt 2010

Ahojte chcem sa spýtať dal si niekto vyrátať pohlavie dieťaťa ??????

hela123
20. okt 2010

ahojte neviem sa rozhodnúť .......mám dve krásne zdravé baby 6 a 4,5 ročné a veľmi chcem ešte jedno ale chlapčeka ja veľmi neverím na niečo také že sa to dá vyrátať s otehotnením nemám problém 🙂 len bi som chcela veľmi zdravého chlapčeka .......................a neviem aký je ten Dr.Jonáš na koľko percent garantuje svoje výpočty 😨

geria
20. okt 2010

ahoj hela123, ja mam opacny problem ako ty, teda s tym pohlavim, mam 2 krasnych zdravych chalanov / 7,13 / a veeeeeeeeelmi dlho uz tuzime po dievcatku, mam vypocet od Jonasa, zatial sme vyuzili jeden termin kedy nam vyratal dievcatko, no zda sa, ze to nevyslo, som si robila tt a bol negat, ale aj tak podla mna to bude zazrak, ak by nam to vyslo podla Jonasa, lebo teda neviem ci ovladas veci okolo vypoctov Jonasa, skratka ked chces urcite pohlavie sa ti nesmu krizovat zelene a cervene dni, cize ak ideme na to vedecky, tak v zelene dni mame aj realne plodne dni a teda v cervene dni, kedze su mimo zelenych dni, by sme nemali mat plodne dni, cize dost dobre nechapem ako mozem v tieto cervene dni otehotniet 😒 , ale budis........ vies ja som si aj robila test v den kedy sme to mali robit podla Jonasa a mala som neplodne dni, takze tomu tt sa necudujem, mohla som to ocakavat ked sme to nerobili v plodne dni.......tolko odo mna, ale este to skusime, predbezne nam to vychadza, ze v decembri by sa mi opat nemali krizovat zelene a cervene dni, za pokus nic nedame a ako vravim, ak by to vyslo, pre mna osobne by to bol velikansky zazrak, ku ktoremu je este od pocatia velmi daleko

gerdanova
20. okt 2010

@hela123
u mňa výpočty vyšli.A už mám doma ďalší. Mne je docela jedno, aké to bude pohlavie, keďže doma už máme aj aj, ale mm by radšej diečatko... 🙂 že keď si už može vybrať... 😀 😎

gerdanova
20. okt 2010

@geria
ja som otehotnela asi 2dni pred MS podľa výpočtu, čo by mali byť zaručene neplodné dni.. 😀

geria
20. okt 2010

@gerdanova no tak to ti gratulujem, ja nevravim, ze to nemoze vyjst, ved zazraky sa deju, a vyslo vam aj pohlavie ? vies ja by som asi skusila cokolvek, len keby sa to podarilo 😔

lunalu
20. okt 2010

ahojte, prosim vas, ako dlho trva kym dorazia vypocty po objednani? akym sposobom si treba vyziadat prihlasku? a kde ju potom adresovat - do Mane? Dakujeeem pekne🙂

gerdanova
20. okt 2010

@geria
pri prvom sme nedodržali pokyny a pohlavie bolo opačné. Pri druhom sme si povedali, že to skúsime na toho chlapčeka a narodil sa nám chlapček. 😀
takže u mňa preverené a už sa začínam tešiť na ďalšie... 😎

gerdanova
20. okt 2010

@lunalu
ak to chceš mať super rýchlo, tak sa to dá vybaviť všetko mailom...napiš na
info@centrumjonas.com

geria
20. okt 2010

@lunalu vypocty pridu tak do 1 tyzdna a mozes si to objednat aj mailom na adrese info@centrumjonas.com

geria
20. okt 2010

@gerdanova si ma predbehla s tou odpovedou 😉

gerdanova
20. okt 2010

@geria 😎

chrobaaacik
20. okt 2010

@lunalu Uz to tu bolo spominane niekolkokrat, takze este raz : www.centrumjonas.com, tel. 035/65 95 127. Vyziadas si ho mailom alebo telefonicky, povedia Ti aky typ poukazky a na aku sumu je potrebne zaplatit, prihlasku posles vyplnenu postou, vopred zaplatis a po nabehnuti penazi na ich ucet Ti poslu vypocet. Vsetko trva tak cca do 4 dni. Posielaju ho obratom, cize cim skor posles peniaze a prihlasku 1.triedou, o 2 - 3 dni by si ho mala mat doma.

lunalu
20. okt 2010

Dakujem pekne, o to viac, ze ste sa predbiehali v odpovediach🙂)

rumer11
20. okt 2010

Ahojte, mne výpočet prišiel e-mailom hneď na druhý deň, čo ma prekvapilo a samozrejme i potešilo. 😎

marekpeter
22. okt 2010

Ahoj,
Tak neviem, či ten výpočet naozaj niekomu pomohol, ale ja s mojou partnerkou sme to skúšal už 4 mes. a stále nič. Dávame aj podla Jonášovho výpočtu a presne aj keď má partnerka OVU. A zdá sa my dosť nepravdepodobné, aby niekto otehotnel na základe postavenia hviezd, keď nemá práve vtedy ovuláciu. Nie je predsa možné aby žena otehotnela, keď nemá OVU.

marekpeter
22. okt 2010

@gerdanova ahoj,
Takže si si istá, že sa to stalo v deň, keď Ti to vypočítal Jonáš? nemohlo sa to stať aj niekedy inokedy? Keď si mala OVU?

marekpeter
22. okt 2010

@katrin21 tak tomu jonasovi doverujes? Je vedecky dokazane, ze sa neda otehotniet bez ovulacie. Ked mas ovu, tak to nerobite? Snazite sa iba ked mas dni podla Jonasa? Jonasove vypocty neboli nikdy vedecky overene a ked sa nad tym logicky zamyslis, tak to ani nemoze fungovat. Jedine vtedy, ked sa jeho den stretne s OVU. Mam doma vypocet a skusame podla neho uz 4 mes a stale nic.

gerdanova
22. okt 2010

@marekpeter
tak ked som otehotnela 2dni pred MS, co mi bolo potvrdene z UTZ podla velkosti plodu, tak asi na tom nieco bude.
My sme snazili vyse 2rokov podla mojej ovu a nic. A potom odrazu podla vypoctu som otehotnela.
4mesiace nie je az taka doba a ak by to trvalo dlhsie, tak mozno chyba bude niekde inde.

palesandra
22. okt 2010

ahojte, mne to tiez vychadza tak ze som otehotnela cca 1-2 pred menstruaciou. Mala som jonasov vypocet. Ale my sme sa snazili hned prvy mesiac vypoctu..teda tak ze dlho dlho nic a potom ked som dostala vypocet sme sa snazili skoro kazdy den, teda nehovorim ze je to na sto percent. pred menstruaciou sa mi zelene a cervene dni pretinali a to sme nesexovali, ale hned na dalsi den ano, ked to boli cervenym vyznacene dni (naj> pravdepodobnost). podla vypoctu, malo byt dievca, ale podla usg vyzera ze to bude chlapec ;) takze neviem ako sa tam tie zelene/cervene dni pretinali, lebo vtedy sa ta pradepodobnost znizuje.. 🙂 mozno kedy som sa tym zaoberala detailnejsie..a neviem ci tie vyyypocty su na sto percent spolahlive..ale myslim ze orientovat sa podla nich da..My sme si ich robili len pre porovnanie, a na zvysenie sanci,,, ;)

marekpeter
22. okt 2010

@palesandra takze, ked ste sa snazili skoro kazdy den, mohla si otehotniet aj uplene inokedy, ze?! Ja len, ze nikto na 100% nepovedal, ze to robil iba v den vypoctu jonasa a vtedy sa to stalo. Kazdy nakoniec povie, ze to mohlo byt aj niekedy inokedy a to ma vedie k tomu, ze ludia nakoniec otehotneju v den skutocnej OVU a pripisuju to Jonasovi.

abebydes
22. okt 2010

@marekpeter
tak ako ti "gerdanova" napisala (so s 100%istotou), tak ti mozem povedat,ze kamoska nemohla otehotniet neviem kolko rokov (!) a podla jonasovho vypoctu otehotnela tusim na 3krat (!) - samozrejme, ze bola skepticka, lebo sa jej OVU nestretala s CERVENYMI DNAMI, ale kedze bola uz zufala,ze dieta nikde, tak si s manzelom povedali, ze to budu dodrziavat,ze ten rok nejak zvladnu a ze ked nie pouvazuju nad adopcoiu!!!!!a vies, co? uz chodievam kocikat!! 😝 a nie je to adoptovane, ale ich ! 😎 takze verit-neverit.....tiez som "jonasove"dieta - neviem, ci sa mamine stretala alebo nestretala ovu ale iste je, ze tie vypocty funguju (teraz dalsie dve kamosky maju vypocet, ak s apodari dodam info). Nie vsetko, co nie je tak ako si myslime zeby malo byt (napr. nemas ovu nemozes otehotniet) je jedine a spravne - nie sme male deti aby sme hovorili, je to takto a inak to nemoze byt lebo ja to tak viem a "vsetci"to tiez tvrdia! 😀

gerdanova
22. okt 2010

@palesandra
ono pri prvom sa aj mne dni kryli a narodilo sa nam opacne pohlavie.
pri druhom sme si "dali bacha" a vyslo aj pohlavie... 😎

marekpeter
22. okt 2010

@abebydes Ja rád uverím, ze to funguje. Tento mesiac bola priatelka u doktorky a potvrdila jej ze má ovulaciu. Tak sme sa snazili a tesili ako male deti. 26-ho by mala dostat návštevu a už aj má taký pocit, ze ju asi dostane. Dnes ale máme podla jonasa termín, tak to skúsim. Nejak tomu ale neverím, keď uz má pocit, ze dostane návstevu, aby este bola pravdepodobnost, ze otehotnie. Ved menstruácia(návsteva) je vyplavovanie neoplodneného vajicka. Tak neviem. Ale rád sa necham milo prekvapit, ze sa mílim a budeme vTOM...

gerdanova
22. okt 2010

@marekpeter
no tak podľa teba aj u mňa sa vyplavilo vajíčko pri MS...tak by ma zaujímalo, prečo som o 9mesiacov bola v porodnici.. 😕
a ak sme pri tom, tak som niekde čítala názor gynekológa, že aj oni odporúčajú sa snažiť počas MS, keď to nejde...

palesandra
22. okt 2010

@marekpeter ano, robili sme to aj inokedy ale podla ukazovatelov mi tovychadza na vtedy ako podla vypoctov.. Ale ovulovat som vtedy zrejme nemohla ;)

palesandra
22. okt 2010

@gerdanova no, len sa som chcela podotknut to, ze prave vtedy ked sa kryli, sme to nerobili,ale az nasledujuci den ked sa nekryli a predsa je ine pohlavie ;) ( no na 100pro budem vedie po porode ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre