MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

emakiki
26. feb 2016

@sara22 ja som si pohlavie nedala vyratat...

simsdeny
26. feb 2016

@sara22 tak skusim a uvidim 🙂 ale vy ste spolu boli aj pocas zelenych dni ano?

sara22
26. feb 2016

@simsdeny my sme spolu boli len pocas zelenych dni,robila som si ovu testy a vyslo na prvy sup..

sara22
26. feb 2016

@emakiki ani kamoska si nedala,len zivotnost si dala a poslali aj pohlavie. Ja som si dala len pohlavie a poslali aj dobru zivotnost,ze kv.komplikaciam pri predoslom porode..

zuzka213
26. feb 2016

Prosím dáte mi link odkiaľ ste si objednali tie výpočty?

simsdeny
26. feb 2016

@sara22 prepac ak som otravna 🙂 ale ty si isla podla jonasa ci nie? Alebo jeho vypocty ti sedeli do ovulacie?

sara22
26. feb 2016

@simsdeny neotravujes 😉 moje cervene dni najblizsich par mesiacov sa prekryvali s ms a to sme nechceli az tak silit,tak sme sa zacali snazit pocas zelenych dni a vyslo to na prvy sup 🙂

emakiki
26. feb 2016

@sara22 no moj skoncil sekciou, ale poslali mi iba toto... Mohla by sj mi odfotit tvoj vypocet?

sara22
26. feb 2016

@zuzka213 tu:
http://beta.centrumjonas.com/sk
Ale tie internetove su cca to iste..len k tomu nie je ten obkec a ten som sem davala

sara22
26. feb 2016

@emakiki fuha, ten moj netusim kde som si zalozila,no posielam kamoskin co som mala v maili, D.zivotnost je vpravo hore

emakiki
26. feb 2016

@sara22 aha no to ja nemam vobec takto, ani tie dni nemam takto vyznacene... Ok dakujem, uz som jm pisala eemail...

zuzka213
26. feb 2016

@sara22 ďakujem. A na tie internetové mi vieš dat tiež??

sara22
26. feb 2016

@zuzka213 je ich tu viac,ale mozes vychadzat aj z tohto,pripadne sa pohrab v historii a najdi si aj ostatne 😉
http://astrologie.najdise.cz/plodne-dny/jonasov...

zuzka213
26. feb 2016

Ďakujem krásne

iplusr
26. feb 2016

@simsdeny jonasov vypocet je len pre zdrave zeny. Ale zdrava by mala do roka orehorniet

iplusr
26. feb 2016

@simsdeny
mobil blbne, tak este raz 🙂
Jonasov vypocet je len pre zdrave zeny. Ale zdrava by mala do roka otehotniet aj bez vypoctu. Ak je zdravotny problem, treba ho riesit u lekara a Jonas za vypocty neruci.
Otehotniet sa nema cez zelene dni (plodne, okolo ovulacie), ani cez modre dni (menstruacia), ani ked je vypocitana zla zivotnost.
Mne na nadchadzajucich 5 rokov vychadza len 5x dobra zivotnost, ktora sa moze prekryvat s modrymi alebo zelenymi dnami. Jonas mi moc sancu nedava. Som rada, ze som za jeho vypocet neplatila, ale mala som ho z zo stranky astrologie....

sara22
26. feb 2016

@iplusr ja poznam vela zdravych parov a dlho sa im nedari.. Nie su vraj kompatibilni.. A potom su ti stastnejsi,ako ja s muzom,ze obe deti na prvy sup..

iplusr
26. feb 2016

@sara22 co znamena, ze nie su kompatibilni? My sme s mm obaja tiez v poriadku, ale este nikto nam nepovedal, ze nie sme kopatibilni.
Vy mate obrovske stastie. Ja si to neviem ani predstavit, ze to moze byt take jednoduche.

sara22
26. feb 2016

@iplusr to sa tak hovori,ked sa partnerom nedari,vacsinou je to tym,ze zenske telo neprijme muzove spermie a prostredie v posve ich zabije este skor,ako sa dostanu k vajicku..

iplusr
26. feb 2016

@sara22 ale to ze zdravotny problem - reprodukcna imunologia riesi zvysene protilatky proti spermiam. aj tam sme uz boli 😵

sara22
26. feb 2016

@iplusr ale robili ti aj na konkretne manzelove spermie? Moja kamoska napr.ma uz deti z predosleho manzelstva a teraz s tymto manzelom ani jeden nemaju zdravotne problemy a uz sa vyse 4rokov snazia. Dalsia kamoska ma 6rocneho syna a s tym istym chlapom druhe proste splodit nevedia..

simsdeny
26. feb 2016

@iplusr no my sa snazime ze fakt snazime v podstate od novembra / decembra... ja viem ze to asi neni vela ale je nam smutno z toho ze sa este nepodarilo a nevieme preco...dufame ze sme ok, pre istotu sme si nasadili aj viac vitaminkov tak uvidime co bude ... ale dufame a verime ze do konca roka budeme stastne tehotni 🙂

iplusr
26. feb 2016

@sara22 jedno dieta uz mame, teraz som bola tehotna po skoro 4 rokoch, ale nedopadlo to dobre. na vysetreni sme boli spolu.

mk229
26. feb 2016

@emakiki tu je foto môjho výpočtu...ako vidíš,je tam uvedené pohlavie aj dobrá životnosť

mk229
26. feb 2016
silvikaaa1
26. feb 2016

dievcata mam otazku ked Jonas spravi ten vypocet a napise pohlavie a potom druhe pohlavie pod to do zatvorky to ako jak si mam vysvetlit? Ked je napr. CHlapec a pod tym v zatvorke dievca tak bud bude chlapec alebo dievca alebo jak? :DDakujem 🙂

emakiki
26. feb 2016

@mk229 a to si si tam ty dopisovala tym farebnym perom?
Ja som si pohlavie nedala pocitat, iba pocatie a dobru zivotnost...

emakiki
26. feb 2016

@mk229 a tie kriziky? To si znacis kedy ste plodili, ci? A inak dakujem 🙂

mk229
26. feb 2016

@emakiki zeleným som si značila plodné dni a tie krížiky sú,kedy sme to robili
Jonáš ti neposlal návod??červené mi označil on,modré označenie je menšt.

kakatulik
26. feb 2016

@silvikaaa1 podla toho co som vystudovala ja,To znamena,ze ked mas dievca a druheho chalana,tak to znamena,ze ak naozaj dievca,tak druhe dietat splodene niekedy neskor bude chalan.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre