MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

nat28
23. sep 2010

a 1.dcerku mas podla vypoctov? tak budem drzat palce nech sa podari 😵 ja uz tiez tak velmi chcem babetko, nejaka som v posl dobe rozcitlivena, vsetko ma vie rozlutostit...asi hormony ach jaj

helenkasabinka
23. sep 2010

@nat28 ano podla vypoctov sme ju na prvy krat splodili 😵 😵 a dakujem,neboj sa budete mat babatko 😵

nat28
24. sep 2010

@helenkasabinka tak to je super ze vam to tak krasne vyslo, to potesi 😵 ja viem ze aj babatko bude, ze to chce cas, predsa len brala som HAK nonstop 9r., len ja som dusa netrpezliva a vsetko by som chcela hned 😀 Ale snazim sa krotit a mysliet pozitivne, a vravim si ked to pomaha na ostatne veci, preco by nie aj na babatko? Ty si brala pred tehu HAK?

helenkasabinka
24. sep 2010

@nat28 nie ja som naposledy HAK brala v marci tohto roku ale som ju vysadila lebo mi nevyhovovala a uz som nechce tie svinstva do tela davat 😉

nat28
24. sep 2010

@helenkasabinka a prisla ti mrcha normalne?

helenkasabinka
24. sep 2010

@nat28 nie zo zaciatku mi meskala a isla som aj na vyvolavacku ,mala som cyklus taky 42 dnovy ale uz potom isla normalne 🙂

nat28
24. sep 2010

a dali ti po 42 dnoch vyvolavacku? ja som 55. den a nechcu mi dat 😠

helenkasabinka
24. sep 2010

@nat28 ano dali a bez problemov a podla mna tebe by tiez bez problemov mali dat,ved to si uz dost,ze 55DC 😕

nat28
24. sep 2010

no ved to som sa aj ja cudovala, vraj mam pockat do konca oktobra, to by bolo cca 85 dni a potom ze ak nic, mi ju daju. dr. mi povedala ze kam sa ponahlam, vraj to mam nechat na prirodu...no ale ako mam otehotniet, ked nemam uz 2 mesiac cyklus? keby to necham na prirodu, tak porodim v 40ke asi 😒

helenkasabinka
24. sep 2010

@nat28 tak to je sila asi by som v tom pripade menila doktora lebo nie je normalne ze nemas mrchu kym nie si teda tehu

nat28
24. sep 2010

ona vravela ze po vysadeni je to ok aj pol roka, ved ja sa nechcem ponahlat, vedela som ze aj 2 mesiace to moze trvat, ale co je vela to je vela. no co narobis...ale tak do 2 tyzdnov sa tam chystam znova, uz sa ale nenecham odbit

pifina
24. sep 2010

@nat28 ked mozem svoj nazor, podla mna je lepsie pre telo, ak sa rozbehnu vajecniky same ako po tabletke ... ja viem, ze sa uz chces snazit a chces mat normalny cyklus hned, ale nemozes chciet od vajecnikov, ktore 9 rokov spali, aby boli pripravene, ked si ty zmyslis ... ak budes mat vyvolanu ms, tak nemas istotu, ze dalsi cyklus bude normalny, lebo zase to bude ms len z tabletiek, nie z toho, co produkuju vajecniky ... skor by som na tvojom mieste skusila nejaky zensky caj (ja nedam dopustit na Gynastan, maju ho v lekarni a je to fakt dobra zmes), to rozbehne vajecniky prirodzenejsie 🙂

nat28
24. sep 2010

pijem asi 2 tyzdne caj alchemilku zltozelenu a mam aj Femigard bylinny roztok na zenske organy, takze idem na to pomaly a prirodne, ale chcem najst taku strednu cestu...pockam este nejake 2-3 tzydne a ked nist, tak pojdem dr. teray tak lutujem ze som to nevysadila skor...ale vsetko ma svoj dovod, tak sa snazim brat to sportovo 😵

betina1984
24. sep 2010

@nat28, mne ju tiež dá vždy bez problémov aj skôr

katrin21
24. sep 2010

@majcika
vyskusajte to aj cez tu MS!!!! tam moze byt pes zakopany, drzim palce🙂 odosobnite sa a do toho! 😀

katrin21
24. sep 2010

baby,ako rychlo vam dosiel vypocet?? ja potrebujem vypocet IV, a posielala som to tusim v pondelok a stale mi neprisiel ..... :(aj som hned platila cez banku...

nalada
24. sep 2010

@katrin21
bolo to takmer pred rokom, co som pisala Jonasovi - takze si presne nepamatam... ale myslim, ze do tyzdna. Zial nevyslo to.... ale drzim palce.

nalada
24. sep 2010

@nat28 mne tiez raz meskalo... potom prislo spontanne 2 tyzdne po termine, vyvolavacku mi nedali

evita28
24. sep 2010

Ahojte baby 🙂 ja som si tiež vyžiadala od Dr. Jonáša ten rozpis na plodné dni, a vyzerá to, že nám vyšlo... snažili sme sa deň pred plno-červeným dňom , pozajtra by som mala dostať MS, a dnes som si spravila test : // 🙂 to druhé síce straaašne slabulinké, ale je tam ! 🙂 a to som si robila aj ovulačné testy, a predstavte si, tie mi boli negatívne v ten deň, čo som pravdepodobne otehotnela...v dátume som si istá, lebo potom sme nemali už styk, takže, oplodnenie muselo byť podľa toho termínu, čo mi Dr.Jonáš vyznačil. Ja som si pýtala MALÝ výpočet, a označili mi aj termíny na životaschopný plod, ale to by sme mali až v októbri... dúfam, že napriek tomu ani s týmto tehotenstvom nebudú problémy ... Baby podľa vás nevadí, že sme nečakali na ten termín DOBRÁ životnosť, ale skúsili sme to?

soni1
25. sep 2010

@evita28 Ahoj, my sme mali tieto dni červené, ale križovali sa mi so zelenými a aj my sme to skúsili. Dnes mám plne červený deň, ale my sme zatiaľ skúšali cez všetky červené dni a ideme aj dnes. To dúfam nie je problém skúšať cez všetky červené dni?
No ja som teraz 5 dní pred menzesom, tak som veľmi zvedavá, či nám to vyjde hneď prvý mesiac.

t1nulka
25. sep 2010

@evita28 jej, tak super, gratulujem moc 😵 tesim sa s vami 🙂 otazka uplne mimo, kolko dni od snazenie si testovala? 😅 ja som si totiz urcila, ze podla tej stranky sa budeme snazit, kde sa vyratavaju plodne dni podla Jonasa a to sme mali 13. 9. tak by som uz chcela vediet, ci nieco 😅 😀

soni1
25. sep 2010

Baby, aj v plne červený deň sa treba snažiť? Alebo stačí keď sme sa snažili tri červené dni pred tým?

helenkasabinka
25. sep 2010

@soni1 je super,ze ste sa snazili aj tri cervene dni predtym,v ten den cerveny nie je dolezite snazilkovat hlavne den pred plne plodnym dnom 😉

soni1
25. sep 2010

@helenkasabinka Ďakujem za odpoveď, už som si myslela, že tu nikto nie je. A vy sa tiež snažilkujete podľa Jonáša?

helenkasabinka
25. sep 2010

@soni1 ano tento mesiac sme skusili a mala som plodny termin teda cerveny den 22.9. 🙂

evita28
26. sep 2010

@t1nulka ja som mala plodný deň 15.9 a deň predtým sme skúšali a teraz v sobotu som už mala pozitívny test 🙂 takže držím palčeky !!!! 🙂

prettybaby
26. sep 2010

baby , na tej stranke sa da vypocitat aj spatne plodne dni? chcem skusit, ci mi to vyslo pri prvom dietatku .-)

helenkasabinka
26. sep 2010

@evita28 tak to je super potom gratulujem 😵 😵 😵

helenkasabinka
26. sep 2010

@prettybaby pokial ja viem tak sa neda 🙂

zuzana2580
26. sep 2010

@prettybaby da sa to...som si tiez chcela overit,ci mi to pri malej vyslo...ale den nevysiel,ale pohlavie ano...bolo to august 2007 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre