MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

mirka1112
10. júl 2013

Ahojte, ja mám výpočet na dobrú životaschopnosť a jonáš mi v pokynoch napísal, že sa nesmú krížiť zelené dni s červenými ale mne sa krížia každý mesiac. Mám menštruáciu ako hodinky, tak si to viem vypočítať.Mám skúšať aj tak?

itucha
13. júl 2013

mi to skúšame podľa jeho výpočtov od januára a absolútne nič .....

alchemilkazltozelena
13. júl 2013

to je len pre uplne zdrave pary..

culia1
25. júl 2013

@asterix34, eju, baby ja som mu tiez pisala pred vyse tyzdnom, aj peniaze som poslala a nic mi zatial neprislo...a este aj stranku od vtedy zrušili :(

kefrinky
25. júl 2013

@culia1 faakt, nic neposlali? zeby zrusili tu stranku? hmmmm.....
my sme si to dali od maja, zatial sme fungovali na tom iba 2x i ked mne sa to sice nekrizovalo, ale vzdy to bolo bud tesne pre MS, alebo vtedy, ked predpokladam, ze som nemala ovulaciu....., ale kolegynky tri to skusali, a maju babo, tretia caka, a vyslo im to zhruba na nejaky 3x+- ....
teraz ideme oficialnou lekarskou cestou, zistit ze kedy su tie vhodne dni.....tak uvidime, ci z toho nieco bude 🙂

zuzika18
2. aug 2013

Pred dvomi dnami aj mne prišiel výpočet od dr. Jonáša, Tak som zvedavá, či nám pomože. Len nechápem tomu, prečo sa mi nemá prekrývat ovulácia so snažením, tak predsa neostanem tehotná, bez ovulácie to nejde?! Poradíte správne pochopit tie výpočty?

blackcat8885
2. aug 2013

Baby aké údaje tam treba uviesť ked chce vypočítať pohlavie dieťaťa?Lebo kamoška hovorila,že aj presný čas narodenia ženy a to ja neviem ani náhodou,rodičia si nepamätajú.Dakujem.Chceme od bud.roka snažilokovať na dievčatko kedže chlapčeka už máme

blackcat8885
2. aug 2013

@cristi Aké údaje si tam dávala ked si chcela výpočet pohlavia?Dakujem

patricia
2. aug 2013

@blackcat8885 Meno matky a datum, miesto a cas jej narodenia . 🙂
A fakturacnu adresu 😀 😀

cristi
2. aug 2013

@blackcat8885 v prihlaske to mas vsetko napisane...musis o nu poziadat priamo u dr.Jonasa telefonicky alebo cez mail.

blackcat8885
3. aug 2013

@patricia dakujem a ked neviem cas narodenia asi mi je to potom nanic vsak?Pochybujem,zte kazdá zena vie cas narodenia 😒 skoda

patricia
3. aug 2013

@blackcat8885 Vieš čo, ja fakt neviem.. Skús si pozrieť ich stránku, alebo im napíš. Myslím, že ten výpočet potom nebude presný, ale ak ti na tom moc záleží, za pokus to stojí. 🙂

lauritka
4. aug 2013

@zuzika18 to doteraz nechapem ani ja 😉 ovulacia je presne riadena hormonmi, ona nie je hore dole v cykle. bez nej sa samozrejme otehotniet neda.

zuzika18
4. aug 2013

@lauritka chcela som to vyskušat, kedže pár babám to pomohlo, no ved uvidíme. Raz tým výpočtom pochopím a snád to aj vyjde i ked niektoré veci mi tam moc logiku nedávaju. Tak uvidíme. 🙂

lauritka
4. aug 2013

@zuzika18 tak nech sa podari 😵

pasteleria
7. aug 2013

ale volakedy bola stranka, kde sa zadali udaje a samo sa to vypocitalo. len to neviem teraz najst.
p.s: snazime sa o zdraveho chlapceka, ak niekto vie pomoct, tak prosim, dajte vediet.

alchemilkazltozelena
8. aug 2013

dievcata vyslo to niektorej z vas podla vyssie uvedenej stranky aj ked ste v urcene dni nemali akurat ovulaciu?

my by sme mali buducu stredu ist na dievcatko, mala som mat akurat ovulaciu ale nebudem mat lebo minuly cyklus som dostala ms skor o par dni, cize aj teraz budem mat ovu skor... ☹

nathalis
8. aug 2013

Teda aj ja mám pocit, že kvoli bábu robím zúfalé veci, ale toto už je moc...tsss celý Jonáš, vymetač mozgov...

silvuska47
8. aug 2013

@alchemilkazltozelena vobec to nevychádza! aspon nie v mojom prípade!

alchemilkazltozelena
8. aug 2013

@silvuska47 a ste obaja zdravi?

mamjka
8. aug 2013

ahoj ja vďaka tejto metóde čakám druhé bábatko.... 🙂

ani mne podľa mojich výpočtov nesedela ovulka s týmto tu ale podarilo sa....a to niesom celkom v poriadu z gyn.hľadiska....PCO+ pár operácií 😒

dozvedela soms a o nej od kamarátky ktorá taktiež nemohla otehu a má chlapčeka....🙂

alchemilkazltozelena
8. aug 2013

@mamjka gratulka 🙂 cize na dany termin si nemala ovulku a aj tak sa presne vtedy podarilo?

mamjka
8. aug 2013

@alchemilkazltozelena tak veru...🙂 podľa jonáša nám vychádzal dátum 22.4. myslím a ovulku podľa merania(bazálny teplomer som používala) som mala 12.4. už som aj krámy mala pomaličky dostať...:D

lauritka
9. aug 2013

@mamjka mas ten grafik?? rada by som ho videla. a ako vies, ze si neotehotnela vtedy ako si mala ovulku ?? nemali ste sexik ??
jedine, ze mozno nebola a bola neskor, preo by som rada videla teploty. dve ovulaci v cykle su uplne vynimocne.. s takym casovym odstupom.

mamjka
9. aug 2013

@lauritka sexik sme cely mesiac "odkladali" na termín podľa jonáša preto iná možnosť ani nebola...🙂 a cykly som mala pravidelne jak hodiny vdaka duphastolu...🙂 takze som otehu cca 1-2 dni pred mrchou 🙂

lauritka
9. aug 2013

@mamjka no ved ukaz mi grafik ;) bez ovulky si nemohla otehotniet . musela sa ti posunut

mamjka
9. aug 2013

v mobile mam a to neviem dať do pc. 😒 som troška antitalent....ovulku mi krásne ukázalo na grafe ale zabralo to znova na jonáša....🙂 aj pri maličkej som otehu vďaka tejto metóde a tiež cca 3-4 dni pred mrchou...🙂

mamjka
9. aug 2013

@lauritka a ešte ja som tomu veľmi neverila najprv niesom na hviezdy a take somarinky....ale možno to má niečo doseba....že žena má najvyššiu pravdepodobnosť otehotnieť keď su planety v rovnakom postavení ako pri jej narodení...🙂

manucao
9. aug 2013

@mamjka zeny, som tu nova ale asi s problemom ako kazda druha zena..snazime sa o babatko s manzelom uz rok a pol a stale nic..prosim vas,viete mi niekto pomoct,poradit,ako sa skontaktovat s panom Jonasom?Mailom,telefonicky...Viem,ze vela zenam pomohol a ja som uz naozaj velmi smutna z toho,ze kazdym esiac dosanem mrchu..dakujem vam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre