MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

petra2505
22. júl 2008

kvetka ja viem, bavim sa na tom ako si tam znacim tie zelene dni a tak, ale neverim, ze by to vyslo....

cukruska1920
22. júl 2008

kvetka...potom mi napis ip co si zistila a hlavne kolko by to stalo, za kolko by to bolo a na aky je to cas... idem do postele tak papa

kvetka25
22. júl 2008

cukrus ona sa tym tak trochu zaobera aj tomu trochu rozumie, ale stale mi hovori kolko vela vypčtov otec robi kolko žiadosti mu denne chodi, vieš oni su hlboko veraici a ja viem že to nerobí pre peniaze ale že chce pomoct, tych 650,- je dnes už smiešna suma a tym vlastne zaplatiš vydavky na poštu atd. ja by som to rozhodne skusila, inak davaju si to vypočitat len tak aj vtedy ked nemaju problem... aj ja nad tym uvazujem, zajtra sa asi stretnem s nou tak sa vsetko povypytujem, ak mas konkretne otazky napis...

kvetka25
22. júl 2008

petka tak s tym ti už žial neporadim... ja by som určite skusila a snažila veriť ved je to jedna z možnosti, je to len vypočítane kedy maš plodne dni nič viac ... keby ideš na UO tak tiež ti vypočítajú alebo povedia kedy možeš prisť a o kolko dni zase atd. 😉 držim palce a skus veriť

cukrus jasne pošlem IP prave mi pisalla sms že sa zajtra stretneme 🙂
idem buvať dobru

lula03
23. júl 2008

Ahoj Kvetka,výpočet od Jonáša som si dala urobiť po roku,čo sa nám nedarí. Teraz sme mali už štvrtý zelený deň,ale stálr bábo nieje na ceste. Ale dúfam,že sa nám to podarí. Mám dobrý pocit z toho,že pán Jonáš je veriaci človek,takže to robí určite všetko s dobrým úmyslom a nie pre peniaze.

lula03
23. júl 2008

Teda nie zelený,ale červený deň 😀 Už som z tých dní popletená 🙂

kvetka25
23. júl 2008

lula drzim ti palce aby to vyslo ved podla mna je to prirodzena cesta k počatiu no nie? ano on je hlboko veriaci velmi uznava Pannu Mariu aj ty sa k nej modli - teda spolu s manželikom a ten veľký zázrak pride 😉

lula03
23. júl 2008

Ďakujem Kveti,pre mňa je viera dôležitá a viem,že mám čomu veriť. Mám kamarátky,ktorím lekári povedali,že nebudú mať detičky. A majú ich. Možno sa môj názor nehodí do dnešnej doby,ale verím tomu,že posledné slovo má Pán Boh. Ak to má naplánované ON,tak sa tak stane. A my potom aspoň môžeme rozprávať o zázrakoch 🙂 🙂 🙂

lentilienka
25. júl 2008

Baby odkial je ten Dr. Jonáš?

kvetka25
25. júl 2008

lenti on je z Mane okres nove zámky 😉

gagar
25. júl 2008

Baby čo si myslíte-môže to vyjsť keď mi vychádzal "Jonášov červený deň" na deň keď som bola na IUI?

kvetka25
25. júl 2008

fuha gagar to by bolo zaujimave ale úrečo nie? 😉

gagar
25. júl 2008

no...tak počkám ešte týždeˇm a otestujem... 🙄

gagar
25. júl 2008

že to takto vyšlo.na to som prišla teraz keď som si dala vypočítať na tej jeho stránke...

kvetka25
25. júl 2008

jasne to bude najistejšie držim palce 😉

mravvcek
25. júl 2008

baby aka je ta stranka Dr.Jonasa?Prosim hodite tu link

gagar
25. júl 2008

mravvcek máš ju na 14.strane...

mravvcek
25. júl 2008

diky moc idem mrknut

mravvcek
25. júl 2008

A kde sa to objednava ten vypocet,na tej anglickej stranke?Tu poznam robila som si tam vypocet,ale baby tam ste pisali nieco o tom ze ste platili a prislo vam to domov.

gagar
25. júl 2008

mravvcek,presný popis ako sa to vyplní popísala podrobne halienka tiež na 14.strane.....je to vraj ten istý výpočet ako ten,ktorý si objednáš priamo u Dr.Jonáša poštou-vtedy platíš cca 600 Sk.-ak chceš môžeš to urobiť aj takto,baby tam píšu aj jeho adresu...ale cez tú stránku to máš zadara...

petra2505
25. júl 2008

mne ten vypocet na tej nemeckej stranke vobec s Jonasovym nesedel

gagar
25. júl 2008

petra to je anglická stránka

kvetka25
25. júl 2008

baby skuste mu zavolat a porozpravat sa s nim za to sa neplati 😵 lepšie vam povie k vašmu problemu ako to počitat len tak 😉

masikova
5. aug 2008

Ahojte, ja mám tiež skúsenosť s MUDr.Jonášom. A priamo vlastnú. Tiež som bola skôr skeptická, keď som počula, že vypočíta kedy otehotnieť. Ale po nejakom uvažovaní a po 3 rokoch neúspešných pokusov otehotnieť som mu napísala. Odpoveď prišla rýchlo vo forme grafu, a boli tam dni kedy mám "skúsiť" úspešne otehotnieť. Môžem povedať, že ma to dosť zarazilo, lebo mi to vždy vychádzalo cez menštruáciu.... Tak opäť nejaké váhanie... Ale môžem vás ubezpečiť, že hneď druhý pokus bol 100% úspešný a teším sa zo zdravej dcéry. Pomohol aj mojej kamarátke, ktorá mala opakované potraty vždy v 3-4 mesiaci. Ona mu tiež písala a žiadala o zaslanie o výpočet životaschopného dieťatka, podarilo sa. Takže vrele odporúčam, ešte som nepočula, žeby sa pomýlil. 😉

veronika36
7. aug 2008

Aj ja mám jeho výpočet, ale či sa vydaril, dám vedieť

sally8
7. aug 2008

ahojte babenky,tak je po 1.IUI negat.....vkladala som malé nádeje,lebo mi IUI vyšlo presne na červený Jonášov deň a to ešte s 0-vým rizikom....ono tá jeho metóda aj ako ty píšeš masikova by sa dala úspešne overiť len vtedy ak by ste sexíkovali len ten jeden deň ktorý on vypočíta...

prinzesz
7. aug 2008

Kocky, ja viem ze asi reklama by sa tu nemala robit, ale nemate nejaku jeho adresu, co k tomu potrebuje a pod? Kde to objednavate? Dakujem vam

halienka
7. aug 2008

Dr.Eugen Jonáš,Zakostolská 7,94145 MAŇA tel : 035 659 5127 🙂 zavolať a nadiktovať adresu, on už pošle dotazník, ktorý treba vyplniť a poslať späť na jeho adresu a následne pošle vypracovaný graf na rok dopredu. Stojí to cca 700,- Sk mám pocit 🙂 Držím vám palčeky 🙂

helenkasabinka
15. aug 2008

ahojte ja som vdaka jonasovi otehotnela po dost dlhych rokoch snazilkovania a tento rok v maji som porodila krasnu a zdravu dcerku 😀

halienka
15. aug 2008

Ja furt hovorím, že čosi na tom je... 😉 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre