MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

dermakova
24. aug 2011

@ni_pe
tak teraz sa veeelmi smejem.lebo toto teda fakt nie je pravda. ale tak vidim, ze je to fakt smutne, ked niekto takto klame ludom. myslim, ze tuto informaciu ti nepodali u Jonasa, ale v tom druhom. 😀 😀 😀 😀

lenny181
25. aug 2011

@ni_pe
NI_pe ak chces poslem ti dobru stranku je sice po nemecky ale je to to iste ako vypocet chlapecdievca zadas si tam svoje udaje a zadarmo ti to vyhodi tvoje dnia mne to suhlkasilo s vypoctom od nich tak vyskusaj drzim palce no a nam sa to este nepodarilo mame len druhy mesiac a hovori sa ze az tak ten treti štvrty

ni_pe
26. aug 2011

@lenny181 budem rada ak mi to posles,🙂 dakujem vopred... 🙂
no my sme si to dali urobit, ale tak neviem no, moj priatel pracuje v nemecku a ked je doma, zrovna tam nic nevychadza, tak asi sa nato vykasleme a nebudeme sa na nic drzat, ako bude,t ak bude 🙂

lenny181
27. aug 2011

http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...
@ni_pe
Ahoj posielam ti tu stranku vyskusaj a uvidis ci ti to sedi tak zatial

malamartina
28. aug 2011

Pred pár mesiacmi som nakukla do tejto témy, pretože sme sa asi pol roka snažili podľa výpočtu, ale nič sa nedialo.
Až tu som sa dočítala, že výpočet Dr.Jonáša nemám. Keďže som ho mala zo stránky chlapecdievča.
Po tomto zistení som ihneď napísala Dr.Jonášovi a potvrdil mi, že s nimi nespolupracujú. Takže som neváhala a objednala si výpočet u neho.
Za dni som mala výpočet doma a o 2dni bol termín. No a na moje veľké prekvapenie som hneď na prvýkrát otehotnela a dnes som najšťastnejšia čakateľka, Keďže sme sa snažili skoro 2roky. 🙂
Neviem, či to bola náhoda, ale u mňa Jonáš zafungoval hneď.. 😀 😀
Držím všetkým podobným prípadom palce. 😉

ni_pe
28. aug 2011

@lenny181
dakujem velmi pekne, vyratalo mi to len na tri mesiace, ale sedi to.....s tym mam z chlapecdievca.sk

lenny181
29. aug 2011

@ni_pe
Vidis skoda penazi ale hlavne aby to pomohlo , a vy ste ako na tom ak sa mozem spytat uz dlho sa snazite?

ni_pe
29. aug 2011

@lenny181 este len teraz zaciname, dala som si to urobit, lebo tam davali aj pohlavie, moj priatel tuzi velmi po dcerke, ale je to jedno, hlavne je, aby sa nam podarilo, je jedno, co to bude, hlavne, nech je zdrave.....

pempusik
29. aug 2011

Ahojte dievcata, tuto je podobna stranka, ale v cestine (kto by sa nevedel vysomarit z nemciny). Vyznacuje to aj pohlavie dietata.
http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...
Neviem, ci sa tomu da verit, ale minimalne si to mozem porovnat s ovulkou 🙂

lenny181
30. aug 2011

@ni_pe
To mas pravdu aj ja by som velmi chcela aby uz boli dve ciarky a bola som tehu to je asi mojim najvacsim snom nic by ma viac nepotesilo ako to.

ni_pe
30. aug 2011

@lenny181 vies co som dnes zistila? bola som u gynekologa a ten mi povedal, ze ovulaciu budem mat teraz o 4 az 5 dni, cize 3. - 4. septembra a podla vypoctu, co som si objednala mam mat ovulaciu az 22.-24. septembra.....myslím, že lekár to na základe vyšetrenia vie lepšie.....Možno aj vy, keď sa snažíte podla výpočtov, tak preto sa nedarí, možno to nieje správne..... Uvidíme, či nám a podarí v najbližších dňoch, veľmi si želám, aby sa objavili potom tie dve krasne čiarky.
Veľmi držím palce aj tebe, nech sa ti podari, to po čom tak veľmi túžiš, budem rada ak sa budeme informovať o tom, ako to u nás prebieha, nech v tom niesme same 🙂

ni_pe
30. aug 2011

@pempusik dakujem, idem si to kuknut

ni_pe
30. aug 2011

@pempusik mne vyratali na chlapecdievca skoro koniec septembra, na tej nemeckej stranke taktiez koniec septembra, tato, kt. si mi poslala ty taktiez koniec septembra, dokonca aj pohlavie sedi, ale dnes mi gynekolog na vysetreni povedal, ze ovulaciu mam cakat za 4 - 5 dni, tak teraz komu mam verit???

halienka
30. aug 2011

@ni_pe ovulácia nepustí 😉 tie astrologické termíny sú v podstate myslené tak, že vtedy je najpriaznivejší čas pre otehotnenie čo sa týka hviezd, ale samozrejme musí sa to stretnúť s ovuláciou...ja to beriem tak, že je to niečo také ako keď ti astrológ povie, že budúci týždeň môžeš vyhrať peniaze (otehotnieť), ale keď nepodáš tiket (nemáš ovuláciu), tak bohužiaľ, nevyhráš aj keby si sa rozkrájala 😉 preto podľa mňa treba aby sa stretla ovulácia s tým astrologickým výpočtom, a to sa stane niekedy len 2x za celý rok...Podľa mňa je lepšie sa snažiť hlavne v čase svojej ovulácie, ak k tomu pasuje ešte aj výpočet tak je to ako bonus, mala by byť väčšia šanca na úspech 😉 🙂 Toť môj názor 😉

ni_pe
30. aug 2011

@halienka no tak sa budem tak, či tak drzat doktorovych slov, predsa je len gynekolog a uz ma nieco za sebou 🙂 , tak snad o par dni, resp. tyzdnov oznamim priaznivu spravu....drz palceky 🙂

cerler
30. aug 2011

baby, mna by zaujimalo, ci si daktora z vas aj ovulaciu sleduje - testami alebo dako inak a ci sedia dakedy s tymi terminmi, co mate vo vypoctoch...

d. za odpoved.

halienka
30. aug 2011

@ni_pe držím a moc 😵 nech už akokoľvek, len nech to výjde 🙂

ni_pe
30. aug 2011

@halienka dakujem krasne 🙂

usacek79
30. aug 2011

mne zhodou okolnosti vypocty sedia a realnou ovulaciou, ale skusat ideme az od novembra, kedze som cerstvo po kyrete 😒 ale pravda je taka, ze samozrejme ovulacia je podstatna, no je veeela pripadov, ked zeny otehotneli uplne mimo ocakavaneho cyklu, napr. 2 dni pred menstruaciou, alebo dokonca pocas..
ja vsak myslim, ze jednoduchou metodou je sulozit furt, resp. aspon kazdy druhy/treti den, kedze spermie preziju aj 72 hodin 🙂 a potom pekne v pokoji aspon polhodku lezat, pri. dvihnut trosku panvu - my sme takto otehotneli na prvy sup, aj ked zial, napokon neuspesne 😒
ale druhy pokus sa trosku budem riadit tym jonasom, najma co sa tyka zivotaschopnosti plodu, nemam chut missed zazit druhy krat.. 😒

halienka
30. aug 2011

@usacek79 ach, to ma mrzí ☹ snáď to ozaj už druhýkrát výnde, budem držať palce. S tým sexíkom máš pravdu, akurát u nás s mužom už bol s tým trochu problém, lebo 10 rokov tak divoko sexovať sa nedá 😀 😀 😀 takže ja už som fakt musela riadne sledovať ovulku a časovať to na ten "správny čas" 🙂

usacek79
30. aug 2011

@halienka dakujem, ja som v pohode, beriem to tak, ze priroda vie co robi, co sa da robit.. 😒 a kedze to vyslo na prvy sup, s plodnostou asi problem nemame, tak verim tomu, ze druhy sup bude uz uplne uspesny 🙂 na ten jonasov termin budeme na dovolenke akurat, som to tak naplanovala, takze uvidime 😉 ale ak aj nie na prvy termin, nevadi - budeme mat viac romantickych ovulacnych vyletov tym padom 😉

pempusik
30. aug 2011

@ni_pe ja som si to tiez porovnavala, na oboch strankach bol rovnaky datum,ale podla grafov BT uz budem mat po ovu, tak uvidime 🙂

sonabear
31. aug 2011

Ahojte na tejto stranke najdete presne to, za co zaplatite
http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...

sonabear
31. aug 2011

Bohuzial mne to nesedi, pretoze tieto Jonasove vypocty su vypocitane podla mesiaca, ktory ma cyklus 29 dni a moja perioda ma 32 dni. Pohlavie dietata je vypocitane podla toho, v akom znameni sa nachadza mesiac pri ovlucacii teda pri pocati dietata. Kozorozec, ryby, byk, rak, panna, skorpion su zenske znamenia a vodnar, baran, blizenci, lev, vahy, strelec su muzske znamenia. Na chlapecdievca.sk pisu, ze vraj 13% zien ma ovulaciu iny den ako je vypocitane podla pohybu luny.

syslica
31. aug 2011

@sonabear Soni, presne tak, aj ja mám ten istý problém, len periódu 26 dňovú a podľa výpočtu by som mala byť maximálne plodná 30. augusta, kedy som, bohužiaľ reálne (odsledované testom i mikroskopom) mala už po ovulácii, takže by to bol zázrak, ak by som v tomto termíne otehotnela ... a úplne preto súhlasím s halienkiným príspevkom zo včera.

olo
31. aug 2011

no babymne sledoval gynekolog vajicko a povedal ze tento mesiac tam ziadne nevidi bohuzial a podla jonasa som sa drzala a otehotnela len som nedodrzala termin na zdravy plod tak som potratila takze tolko

mima1983
31. aug 2011

kde mam napísat aby som poziadala dr. jonasa o vypocet??? dakujem

cristi
31. aug 2011

@mima1983 chod na stranku www.centrumjonas.com ,tam najdes podrobnejsie informacie o vypocte

saranata
31. aug 2011

@mima1983 napíš sem info@centrumjonas.com

cristi
31. aug 2011

@mima1983 ak chces, dam ti aj telefonicky kontakt na DR. Jonasa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre