MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

tinipini
30. sep 2010

@soni1

my sme sa snažili 2,5 roka a podľa Jonáša to vyšlo na 2 krát 😵

gerdanova
30. sep 2010

ja som mala taktiež výpočet od Dr.Jonáša.
Nedodržala som pokyny a miesto chlapca sa mi narodilo dievčatko, ale bolo mi to úplne jedno, keď sa niekto pokúša o babo 2roky ako ja, tak na tom nezáleží... 😀
Keď sme sa chystali na druhé, tak som si opať dala urobiť výpočet a tentokrát sme si povedali, že skúsime chlapčeka.
Dodržali sme pokyny, ostala som tehotná v termíne pre chlapca a ten sa nam aj narodil. 😎
A kee by sme chceli ešte babo a stale sa nejak nedari, tak sa znova obrátim na Dr.Jonáša.
Veď ja by som bez jeho pomoci asi nemala deti dodnes.... 😉

cerler
30. sep 2010

@gerdanova skveleee 🙂 to tu viacere potrebovali pocut...

soni1
30. sep 2010

@tinipini takže vy ste sa snažili 2.5 roka a podľa Jonáša vám to vyšlo na druhýkrát? Ale veď to je úžasné. My sa tiež snažíme tri roky a teraz mám výpočet od Jonáša a pocit, že sa nám to podarí. Teším sa, keď sem baby napíšu svoje úspechy, lebo ma to stále posilní.

soni1
30. sep 2010

@gerdanova A vám to na ktorý termín od Jonáša vyšlo, dlho ste sa snažili?

soni1
30. sep 2010

baby, aj ste cítili, že ste tehotné alebo vám len meškala menštruácia?

abebydes
30. sep 2010

@domidomi
a mali vypocet na dobru zivotnost??ani nestras, kamoska ma tiez vypocet od jonasa (ale od jonasa, lebo predtym si dala vypocet robit v odan institute a az potom sa dozvedela,ze ti nemaju s jonasom nic spolocne)

abebydes
30. sep 2010

@gerdanova
to je uzasne!! 😀

mykaellle
30. sep 2010

No my sa snazime s muzom rok, ratala som si podla stranok, plodne dni mam 6.teho, tak uvidime, co nam osud prinesie 😉 😉

dooscoby
30. sep 2010

abydes ja som si tiez dala vypocitat a uz aj zaplatila z toho odan institute ☹ je to ta stranka www.chlapecdievca.sk.....juj sakris a odkial to treba teda objednat

abebydes
30. sep 2010

@dooscoby
kamoska pisala na info@centrumjonas.sk a poslali jej prihlasku. ale niekto sem hodil uz aj telefonne cislo k nim , pozri zopar stranok dozadu. ona uz tiez mala vypocet od odanu a ked to zistila,ze to nerobi jonas, tak tam pisala a odpisali jej, ze jonas s nimi nespolupracuje . vypocet od jonasa jej prisiel pekne spokynmi , nakresleny kalendar, kde si ma vsetko znacit a od odanu dostala nejaku pritoto tabulku este aj s pesnym casom, kedy sa maju snazit (mala tam casy ako 19:37, 00:37, 15:43!!!) hned to vypadalo ako pekna somarina 😀 preto checkla na nete a nasla ich oficialnu strankku www.centrumjonas.com - sa jedovala,ze to ju hned mohlo napadnut 😀 ale musi sa uznat, niektore datumceky sa jej zhodovali s jonasovymi - sa trafili 😎

dooscoby
30. sep 2010

ja som im teraz napisala mail so storno objednavkou, kedze som to platila len vcera ale nemyslim ze my vyhoveju 😠 ....dobre tak skusim tu stranku alebo im priamo zavolam diky moc za radu a este otazka za kolko sa im zadarilo 😀
ci to naozaj funguje 🙂

bila
30. sep 2010

@dooscoby
vidím, že aj ty si sa dala zmiasť.... 😠
ja som im zaplatila 60eur a keď som prišla na to, že s Dr. Jonášom nemajú nič spoločné, iba to, že zneuivajú jeho meno, tak som si dala vyhotoviť výpočet u neho a 60e putovalo do koša.
Mne išlo najma o dobrú životaschopnosť.
Teraz netrpeylivo očakávam, kedy sa malý prihlási na svet, keďže termín mám o 2týždne. 😀
Celé tehotenstvo bolo bezproblémové a ešte to je aj chlapec, presne ako bolo uvedené vo výpočte. 😎
No a ak sa narodí cez deň, tak to bude na 100% podľa výpočtu.... 😎

lottys
30. sep 2010

Je tu niekto, kto si dával urobiť výpočet s dobrou životnosťou od Jonáša? Pretože ja som si dala urobiť takýto výpočet a presne tie mesiace, ktoré on označil ako dobrá životnosť mi dvaja astrológovia nezávisle na sebe vôbec nedoporučili kvôli komplikáciám či už v tehotenstve alebo pri pôrode.

bila
30. sep 2010

@lottys
ja som mala výpočet na DZ a ako som písala, zatiaľ je všetko v poriadku a to už skoro rodím...

lottys
30. sep 2010

@bila tak držím palce, nech všetko prebehne rýchlo a hladko!
Ja som z toho dosť prekvapená, že mi to takto vyšlo! Už neviem, čomu veriť, ale isté je, že namiesto okt-nov začneme až v decembri.

bila
30. sep 2010

@lottys
ono asi ak by clovek veril kazdemu co povie, tak by asi nikdy nebol spravny cas...
držím aj tebe palce nech to vyjde bez problémov 😉

lottys
30. sep 2010

@bila veď práve, lenže keď som trošku pozerala astro, tak čo mi povedali astrológovia tak vyzerá byť pravda. No budem dúfať, že všetko bude v poriadku ako prvom. Držím palce aj Vám 🙂

bila
30. sep 2010

@lottys
keď sa to tak vezme, tak mne sa práve vtedy, keď som ostala tehotná zdravotne pohoršilo a ani som nemyslela, že by to vyšlo, keďže som mala čo robiť sama so sebou..a otehotnela som a aj moje problémy nejak postupne pominuli...
presne tak, bolo to v poriadku pri prvom, tak prečo nie aj teraz
😎

lottys
30. sep 2010

@bila tak to je pozitívna správa. Ja som sa v tehotenstve cítila lepšie ako pred ním a dokonca sa mi aj krvný obraz polepšil, čo som vždy mávala zlý.

cerler
1. okt 2010

@bila potesila ma tvoja sprava, ze si otehotnela podla vypoctu Jonasa, ked ti pocital aj tu dobru zivotaschopnost a ze tvoje tehotenstvo bolo bezproblemove... to je super... 🙂

domidomi
1. okt 2010

@abebydes Aha, no mamina hovorila, že od jonáša, no tak neviem ☹ . Celé je to zvláštne možno mal niekto z nich zlý dátum narodenia alebo čo..........lebo tam je dôležitá aj hodina narodenia. Ale jedna moja kamoška, ktorá sa zaoberá ezoterikou povedala, že tieto deti sú silné osobnosti z duchovného hladiska. To by aj sedelo, lebo všetci (ja, mama a súrodenci) máme k nemu veľmi silný citový vzťah 🙂. Strašne ho ľúbim, len to pochopia iba tí ľudia, ktorí majú doma tiež také isté dieťa 😉

domidomi
1. okt 2010

No my sme asi nejaký špeciálny ojedinelý prípad 😝 😅 , podľa oho čo čítam

bielalady
1. okt 2010

@domidomi, AHOJ, neviem kde je CHYBA, ja výpočet doma mám, no doma mám aj Marťanka so zlým spermiogramom, takže nám preto výpočet nevychádza, tak nejako sa nemontujem do toho, čo je na tom pravdy, tu veľa babuliek opisuje kladné výsledky, ja sa od tejto témy radšej dištancujem, ale ešte som osobne nestretla niekoho, komu by to vyšlo, mám len intenzívne negatívne kontakty komu to NEVYŠLO. ☹

maco83
1. okt 2010

Ahojte chcela by som sa spýtať či tým, ktorým sa podarilo otehotnieť podľa Jonáša mali v ten termín kedy určil plodný deň napísanú aj dobrú životnosť lebo mňe vyrátal dobrú životnosť len asi na tri mesiace s celého roku, ale jedna astrologička mi odporúčiala aby som najbližší rok neostala tehotná lebo nemám dobré obdobie na splodenie zdravého dieťaťa a tiež nezávisle od Jonáša mi povedala presne tie isté plodné dni ako on. Tak som teraz trošku vystrašená a zároveň smutná, lebo ako všetky snažilky si neviem predstaviť že mám čakať rok keď sa neviem dočkať plodných dní ☹ takže vlastne otázka znie splodili ste niekto dieťa aj v termín kedy nebola napísaná dobrá životnosť? Ďakujem všetkým, ktoré sa zapoja. A skúsili ste niekto astroligičku, vešticu alebo veci podobné?

betina1984
1. okt 2010

Ahojky. Môžete mi sem hodiť presný kontakt /mailový/ na Dr. Jonáša. A aj čo stojí malý a veľký výpočet. A ešte by som chcela vedieť, či je dôležité mať menzes, alebo mi to vyráta aj bez neho? Alebo mám ísť najprv na vyvolanie a potom si ho dať spraviť? A koľko to trvá kým Vám prišiel?

kiwinka
1. okt 2010

baby, vy tomu naozaj verite?
je to 50 na 50 🙂 jasne, ze sa aj trafi! sikovny zárobok! 🙂
a ked sa netrafi, pripadne vrati peniaze 🙂 o nic nedojde, len zarobí!

betina1984
1. okt 2010

@kiwinka, keď budeš mať niekedy problém otehotnieť, ako veľmi veľká väčšina žien, tak potom budeš veriť aj na Ježiška, len aby ti pomohol niekto. Vyskúšame všetko, aby sme otehotneli, nech nás to stojí čokoľvek.

gerdanova
1. okt 2010

@soni1
no prvýkrát to vyšlo tuším na 4či 5 termín a pri druhom to bolo na druhý šup. 😀
tak snáď pri treťom to bude na prvýkrát... 😎

maciatko31
1. okt 2010

Babule, su medzi vami aj take, ktorym nevyslo napr. IVF, ale Jonas ano? Dik.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre