MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

mariynka
14. jún 2012

@blumenka drzim palceky a dakujem 🙂 A,neupinaj sa na to.. proste si uzivajte sexik a ........ 😉 😵

mircika
14. jún 2012

Čaute kočky, my sa snažíme 3 roky, obaja sme v poriadku...bola som aj u pani Anky bylinkarky, pijem čaje a vitaminy a Jonasovu metodu skusam par mesiacov a nič...myšlienky už mám rôzne, ale stále verím 🙂 držím vám všetkým palce..ak by to náhodou vyšlo, určite sa podelím 😉

mikchaila
14. jún 2012

No ja som si dala ten vypocet kvoli tomu ze uz raz som potratila. nemala som vsak problem s otehotnenim...lenze ja mam ovu a MS ako hodinky, cize sa mi to furt prekryva (teda takmer vzdy) cervene a zelene dni :(( pricom ak ma niekto problem s otehotnenim vo vseobecnom pokeci pise ze je najlepsie aby sa prekryvali tak preto som na pochybach...no nic uvidime.. keby sa nam to opat podarilo bola by osm stastna ale nechcem u potratit, je to strasny pocit...:(

erika26277
24. jún 2012

baby nechcem vám brať ilúzie, ale mám urobený výpočet od Jonáša......ale vôbec som podľa neho neotehotnela, otehotnela som v úplne iný termín , dala som si ho vypočítať lebo sme chceli dievčatko........ a vyšlo to ale ni podľa Jonáša....... no žiaľ som potratila......a teraz mi je už úplne jedno čo to bude, kašlať sa na nejaký výpočet....hlavne nech sa už nezopakuje čo sa stalo.......práve sme sa prednedávnom začali znovu snažiť ale už sa neriadime žiadnymi tabuľkami, ani výpočtom.......proste si užívame sexík ako sa patrí...... všetkým vám držím palčeky.......

mikchaila........viem čím si si prešla, ja som si tým prešla tiež........tiež mám MS ako hodinky....... dokonca aj teraz po potrate......tak držím palce.......nech sa nám zadarí.......a nech sa hlavne nezopakuje už ten hrozný pocit....tá hrozná bolesť...... 😵 😵

mikchaila
25. jún 2012

Erika, mas pravdu... drzim tiez paste, snad to vyjde 🙂) musime byt pozitivne lebo inak by sa clovek zblaznil...

osicka36
25. jún 2012

@erika26277 ahoj Erika 🙂 ...teším sa, že ste sa opäť dali do snažilkovania 😵 ...silno ti držím palčeky a myslím na teba a pevne verím, že čoskoro ti budem gratulovať k dvom čiaročkám 😉

soni1
26. jún 2012

Ahojte baby, chcela by som sa opýtať, treba sa snažiť deň pred červeným dňom a tiež sa treba snažiť deň pred zeleným dňom, alebo presne v ten zelený deň. Ďakujem.

erika26277
27. jún 2012

@osicka36 ahoj moja, ako sa mi máš, musím ti už napísať mailík.....ale bolo toho mnoho na mňa, skúšky a tak, kopec roboty v práci...... ale už mám po skúškach, konečne na pár mesiacov veget......a za dva týždne si oddýchnem aj od roboty.....ideme na ten Liptov, čo som ti spomínala.......takže bude viac času a určite ti pošlem dlhší mailík a pridám aj nejaké foto z dovolenky, oki? ale teraz k tebe, ako sa mi máš, bábenko v poriadku? už viete čo to bude? mi už skúšame mesiac, ale teraz to nevyšlo, mrcha prišla i keď meškala ....hnusoba jedna.....ale nevadí, včera skončila, a od dnes ideme na to....... 😀 😀 😀 takže snažíme sa o sto dvesto........držkaj palce......a ozvem sa, papa 😵 😵

poleva
27. jún 2012

@mircika je to podvodník,ja mu neverím,ešte sa na mna aj vyvrieskal,cez list 😀

soni1
28. jún 2012

@poleva ako to myslíš?

poleva
28. jún 2012

@soni1 ako píšem,podla neho plodne dni som mala cez menzes
slušne som mu napísala list,že to asi tak nemôže byť a ako on reagoval,škoda,že som ho zahodila

sz.zuzana
29. jún 2012

ahojte baby.našla som toto na nete:http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-poceti
je to ten istý výpočet čo posiela aj Jonáš?

moukuska
29. jún 2012

ahoj, jonas ti to posle v PDF s vysvetlenim co kedy a ako ;)

lea1333
29. jún 2012

skusala som aj to ako povedal moj dr topeny sa aj slamky chyta a otehotnela som mimio jeho plodnich dni ked ze mi vychadzali vzdy na prvy den mrchy 😉 ale tak niekomu to vyslo drzim vam palce

sbear
30. jún 2012

ahojte, ja som sa tomuto venovala pred rokom, dala som si spravit aj vypocet, mam doma kopu astrologickych knih a iba v jednej knihe od Lindy Goodman je clanok o Jonasovi a to v tom zmysle, ze este za cias komunizmu sa s nim rada astrologov spojila cez telefon, lebo ho nepustili na konferenciu do Ameriky a povedal im o vypocte podla plodnych dni podla Luny a robi vyskum v Budapesti, ktory velmi uspesny. Pozrite si to v khihkupectve, je to v knihe: Linda Goodmanová; Znamení lásky, na konci knihy. Keby to bol overeny sposob ako plodit deti, urcite je ohladom toho uz kopa knih a venuju sa tomu aj iny svetoznami astrologovia.

ancik24
2. júl 2012

Ahojte,čítala som si vaše príspevky,ale je tu toho straaaašne veľa, takže sa mi už nechce.. 🙂 Takže sa chcem opýtať keď niektorá budete vedieť tak mi napíšte či sa niektorá pokúšala aj mimo termínov s dobrou životnosťou a či aj napriek tomu bolo všetko ok a majú zdravé bábo. Lebo tiež mám od neho výpočet, ale u mňa to bolo trochu inak, tiež som bohužiaľ potratila, ale nie spontánne, my sme mali iný problém.. :((( Ak môžte tak mi poraďte, ďakujem..

mikchaila
3. júl 2012

@ancik24 ahoj moja, ja som si tiez dala urobit kvoli dobrej zivotnosti. avsak kedze mne sa takmer vzdy prekryvaju zelene s cervenymi, tak to budem skusat aj v terminoch ked dobra zivotnost nie je resp. ked sa zelene prekryvaju s cervenymi. ci sa to podari, tak to netusim. pytala som sa aj dodatocne dr. jonasa, ze ci to moze mat nejaky vplyv, odpovedou bolo ze by som sa mala drzat terminou. Lenze ja mam MS ako hodinky, takze tie dni sa prekryvaju furt :( ale ak to raz vyjde dam vediet. uz som na pochybach ci tomu verit, lebo asto je sice super vec ale podla mna biologia nepusti...no neviem :( drz sa

mikchaila
3. júl 2012

@ancik24 inak tiez sa bojim lebo uz som raz potratila... a uz nikdy viac by som nechcela

janie84
4. júl 2012

mna dala dnes moja polovicka tak dole, ze tato jonasova teoria je blbost :( je pravda, ze zatial neriesime babatko, ale v buducnosti musime veci naplanovat tak, aby sme mali chlapcov, kedze u nas je pri dievcatku pravdepodobnost prenosu genetickej choroby :( a keby mi to niekto vedel povedat, ze kedy bude chlapec, a hlavne zdravy, bola by som velmi vdacna .... tak ja neviem.... tiez by som chcela verit, ze sa to naozaj da :(

alikaa
5. júl 2012

@janie84 v tom by som ti mozno vedela poradit 🙂 Je zname, ze muzske spermie su rychlejsie a kratsie vydrzia, dievcenske spermie su pomalsie, ale vydrzia dlhsie. Z coho vyplyva, ze pri dievcatku sa treba snazit 2-3 dni pred ovulaciou, mozno aj viac, to zavisi od kvality spermii a pri chlapcovi v den ovulacie alebo den po nej. Kamosky v mojom okoli, co si merali bazalnu teplotu, alebo si robili ovulacne testy, to takto zatial kazdej vyslo 😀 Aj my sme chlapca pocali v den ovulacie, resp. uz par hodin po ovulacii 🙂

sbear
5. júl 2012

moje zname, ktore sa drzali teorie, ze po menzese kazdy druhy den skusat maju vsetky dievcatka, baby, co chodili na sledovanie ovulacie ku gyn. maju cakaju chlapcov. Podla mna je to ovela smerodajnesie ako Jonas. Niektori chlapi ale plodia iba dievcata a niektori iba chlapcov. Takze to dakedy asi zavisi aj od genetiky asi. Pocula som aj o potravinach, vraj banany a ryby ma chlap jest, ak chce chlapca, ale to nie je overene.

janie84
9. júl 2012

no to s tou ovulaciou, to som vedela ... aj na naukach nam to hovorili 🙂 tak dufam ze aj nam to vyjde, aby dobre bolo 🙂))

adamedik
13. júl 2012

Ahojte dievčatá, pridám sa aj ja .... S manželom sme sa cca 3mesiace pokúšali, ale nie tak úplne nesledovala som si vobec ovulku ani nič podobné..... Nechali sme tomu voľný priebeh... I keď som si sama hovorila, necháme tomu voľný priebeh nedá sa na to nesústrediť....

A to som prosím pekne tá, ktorá kamarátkam nechaj tomu volný priebeh netlač to tak..... Jaaaj a teraz vidím o čom to je...

No ale k veci... Včera som natrafila na kontakt pánovi doktorovi Jonášovi, tak som si dala poslať prihlášku vyplnila som ju poslala peniaze a ešte včera večer poslala vyplnenú prihlášku s potvrdením o zaplatení, dnes o 12:50 som už mala na maili kalendár na rok dopredu....

Najbližší najplodnejší deň mám 3.8.2012. Takže ak sa dovtedy nezbláznim..... 😅 budem sa minimálne tešiť nech už je ten deň..... 😉

adamedik
17. júl 2012

@viva13

ale to nieje doktor Jonas... to niekto vyuzíva jeho meno

ivaana2
30. júl 2012

@janie84 tak ak je zarucene ze dievca by nieslo tu chorobu tak ziadneho jonasa ani nepotrebujes ...dr by ti odstranili diev. chrom. aby si mala 100% chlapca ..ono je to inak nelegalne..ale pri takychto pripadoch sa to robi...

janie84
31. júl 2012

@ivaana2 och, tak zase take zasahy nechcem robit ... este by sa mohlo nieco dokazit viac ;(

depi
31. júl 2012

a kolko stoji prosim vas taky vypocet???

ivaana2
31. júl 2012

@janie84 sa ti nema co dokazit ...a podla vaznosti doktor by ti to sam navrhol...v takom pripade ja by som to brala hned ...ja by som neriskovala to ze by som mohla mat chore dieta

sbear
6. aug 2012

tu si to mozes vypocitat sama, ak ked rizikovy faktor nemusi uplne sediet, dni a pohlavie sedia na 100% s tym, co ti vyrata astrolog.

http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...

katuska169
16. aug 2012

aku ma mudr.jonas adresu?chcela by som mu napisat list,bo sa nam nedari splodit chlapca,my mame dve dcerky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre