MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

annavi
17. máj 2011

ozaj baby..a ked ste poslali jonasovi šek o zaplatení a vyplnenu prihlášku..kedy vam asi dosiel výpočet..???

katka666
18. máj 2011

@annavi mne dosiel na mail za dva dni

mb
19. máj 2011

@dermakova ahoj to je super,ze Vam to vyslo podla vypoctu.Vychadzali Ti plodne dni aj cez menzes?Lebo mne vychadza dobra zivotnost na menstruaciu.

martiina
19. máj 2011

Ahojte. Aj mne vyšlo tehotenstvo podľa Jonáša, dokonca dvojičky. Chcem Vás len povzbudiť a pridať svoju skúsenosť že to ozaj funguje. Takže skúšajte, určite niečo na tom bude. Ja čo poznám baby ktorým to nevyšlo, tak väčšinou majú nejakú zdravotnú komplikáciu, a na to tam upozorňuje že nemôže mať ani žena ani muž žaiadnu zdrav. prekážku.

xixi7
19. máj 2011

@martiina
A zadarilo sa vam mimo ovulacnych, teda zelenych dni?

martiina
19. máj 2011

to už si nepamätám, nemám ten kalendár pred sebou a už sú to vyše tri roky 😵 ... ale myslím že to bolo v zelených

martiina
19. máj 2011
martiina
19. máj 2011
xixi7
19. máj 2011

@martiina
Lebo my sme isli presne podla Jonasa a v pokynoch je, ze treba byt mimo zelenych dni, tak ma zaujimalo, ci sa to niekomu mimo tych dni aj podarilo.

martiina
19. máj 2011

@xixi7
ja už si to nepamätám, ale išla som určite podľa pokynov, tak ak je to tam napísané tak som bola si mimo zelených dní

martiina
19. máj 2011

@xixi7 a ešte som zabudla napísať, že sa zadarilo hneď prvý mesiac ako som začala podľa toho skúšať a to som dostala taký slabý menzes a myslela si že z toho nič nebude, lenže mi začalo bývať hneď zle, keďže pri dvojičkách je viac hormonov, tak som si spravila test a bol pozitívny 🙂))

dermakova
19. máj 2011

@mb
nejak ku koncu MS...ale kedze som hrozne chcela uz byt tehu, tak sme potom skusali aj v mojich ovulacnych dnoch a su z toho dvojvajecne dvojicky s 10dnovym rozdielom...presne podla vypoctu.. 😀
takze urcite nieco na tom bude...
este nech nam vyjde to dievcatko teraz a budem na 100% spokojna... 😉

sasena033
19. máj 2011

@martiina moja my mamae teraz koncom maja na dievcatko tiez to bude asi s mrchou ale som zvedava ci to vyjde hned na prvy sup urcite informujem 😉

soni1
19. máj 2011

Ahojte, aj my sme mali teraz plodné dni podľa Jonáša. Ale snažili sme sa len deň pred najplodnejším dňom, tie dva dni predtým nám to nevyšlo. Dnes je najplodnejší deň, myslíte si, že by sme to ešte mali vyskúšať?
Len by som sa chcela spýtať, či nevadí, že sme sa nesnažili v tých dvoch dňoch. A ešte otázočka, koľko dní sú schopné prežiť spermie vo vnútri? Ďakujem.

sasena033
19. máj 2011

@soni1 no dolezite je sa snazit den pred hrubo cervenym takze to mate a jasne dnes este positite 🙂 my s mm sa chystame snazlkovat cele 4 dni teda aspon dufam 😉 spermi emylsim vydrzai 24-48h..neboj nic ak sa ma podarit tak stacilo aj ten den ktory je doelzity..daj potom infio

soni1
19. máj 2011

@sasena033 My sa snažíme už 4 roky a podľa Jonáša to bude v auguste rok. Zatiaľ sa nám nedarí ☹ Veľmi túžime po mimi. Tak dúfam, že nám to už teraz vyjde!

dermakova
19. máj 2011

@soni1
a mate aj nejake problemy, ci to len jednoducho nejde?

mamartinka
19. máj 2011

Ahojte baby.Mozem sa sem pridat?Chcem sa spitat ci tento vypocet niektorej pomohol a co to vsetko obnasa.Za kolko po vypocte sa vam zadarilo?Je to spolahlivy vypocet?My sme z manzelom zdravy no napriek tomu to nejde.Aj laparku a hysteroskopiu som podstupila 23.02.2011 a stale nic.

andy09
21. máj 2011

Ahojte kočky, tak aj my sme sa snažíme o bábätko od decembra a uplne aktívne od februára. Zatial stále nič a práve dnes som poprečitovala články o Dr. Jonášovi tak som hned písala aj mail tak som zvedavá.Ja už mám doma jednu dcérku 7 ročnú a to mi trvalo rok kým sa mi podarilo otehotnieť a predtým som 2 krát potratila ☹ tak sa aj celkom bojím ako to bude teraz a či sa nám vôbec zadarí. Držím Vám palčeky všetkým🙂

ketrin37
23. máj 2011

@cucuska ahoj ako treba ten vypočet si pytat

dermakova
23. máj 2011

@ketrin37
vidim, ze ty si uz tehula... 🙂
gratulujem
troska teda nerozumiem, k comu by ti vypocet bol.. 😉

sasena033
23. máj 2011

@ketrin37 ahoj tak vidim ze si tehu ..podarilo s aTi otehu podla vypoctu??? a ak ano ako dlho trvalo?,

lea1333
24. máj 2011

ajojte babi a na akej adrese si to mozem objednat teda stranke??dakujem

dermakova
24. máj 2011

napis mail na info@centrumjonas.com
poslu ti prihlasku 😉

dermakova
24. máj 2011

@lea1333 to bolo tebe 🙂

donalona
24. máj 2011

@mamartinka nepomohol, neotehotnela som rok na ktory som mala vypocty, sme zdravi s manzelom...dalsi vypocet si uz neobjednavam.drzim ti palce

mamartinka
24. máj 2011

@donalona Dakujem.Nemas skusenost s vcelou materskou kasickou?Som pocula dnes v Damskom Magazine rozpravali ze je dobra.Ze sa uz vela deti narodilo vdaka tomu.Tak neviem.Ale uvazujem nad tym.My sme tiez zdravy a nejde to stale.Ty mas kolko rokov?Ja 31 a o prve sa snazime 😉

donalona
24. máj 2011

@mamartinka mam 28, s kasickou nemam skusenost, lekar mi teraz prvy mesaic dal clostilbegyt a duphaston, dnes som 30 den cyklu, MS nikde, testy negativne..asi tie lieky predlzuju cyklus...na jonasa som sa spoliehala ale uz idem mimo neho.ak to ma vyjst, tak to vyjde🙂

mamartinka
24. máj 2011
sz.zuzana
24. máj 2011

@annavi s manželom sme už snažili rok a nič....potom my Dr.predpisal duphaston a o mesiac som už bola tehotná 😉 😉 neboj sa... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre