MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

slavomira
29. jún 2006

Ahoj lila16 našla som to na internetovej stránke Mudr. Jonáša a tam treba zadať dátum narodenia a presný čas kedy si sa narodila. Odoslať a príde to dobierkou. Stálo to okolo 500,- Sk aspoň si tak matne spomínam.

nadka01
17. júl 2006

Ahojte kocky.
Dmov mi prisla prihlasky od Dr.jonasa.Nie je tam vsak uvedene akym sposobom zapltit za to vyhodnotenie.Ani cislo uctu,slozenka..nicNeviete mi poradit?

alexandra
17. júl 2006

Kocky, moja velmi dobra priatelka sa tym riadi 3 roky a vobec nic. Obaja su zdravi. takze ani pan Jonas nema patent na babetka..

pindula
17. júl 2006

nadka, to musis na poste tusim zlozenkou typu H...nie som si vsak stoper ista...ale som si ista, ze ten sek je modry.....ja som mu uz tiez posielala.... 😉

nadka01
17. júl 2006

pindula a na nejaky ucet,ci kam si to posielala..ja nemam ani adres..no proste nic

pindula
17. júl 2006

nadka, to sa posiela na meno a adresu.....kuknem to a napisem do ip, oki?

pindula
17. júl 2006

kuk IP 😉 nadka

nadka01
17. júl 2006

Dakujem pindula.:D

pindula
17. júl 2006

nadka ŇZČ 😀

cucuska
autor
17. júl 2006

nadka. to sa hradi na poste, a posiela sa sek na adresu - taky modry. ja som mu spolu s vyplnenou prihlaskou poslala aj kopiu seku. a za 5 dni som to mala doma.

megi
14. aug 2006

Ahojte..Dr.Jonáš je u nás tiež známy hlavne svojimi omylmi.Prosím vás nezáleží na pohlaví,ale hlavne na zdraví babätka.

cucuska
autor
14. aug 2006

veď o to ide megi . a aky je konr. pripad.

dolinka
28. aug 2006

.. ahoj babenky,.. ja som mala tiez kupeny kalendar od mudr.jonaša, ale napriek dobrym referenciam u mna uspesnost nemal ☹ 😠 😖 😝

cucuska
autor
10. feb 2007

ahojte tak uZˇje odomknutá 🙂

andrea52
10. feb 2007

tak cucus tu si budeme referovat ze ci sme uspesne ci nie, aj ked ja uz teraz viem ze nie, lebo sa mi posunul cyklus 😠

cucuska
autor
10. feb 2007

ale veď posunutie cyklu by nemalo vadiť alebo áno? Inak jedná otázka? veríś tomu?

cucuska
autor
12. feb 2007

Má alebo mal niekto kalendár od Mudr. Jonáša?

nick
12. feb 2007

Ja som mala kalendár od MUDr.Jonáša, aj som otehotnela v termíne, kde bola uvedená dobrá životnosť, ale potratila som v 8 týždni teh. Ale je pekné niečomu veriť...

lasenka
12. feb 2007

aj by som chcela ten kalendar... ako sa vlastne postupuje, ked chcem od neho konkretne info?

brii
12. feb 2007

Tie, co mate kalendar od neho, sedi to s tymto?
http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...

cucuska
autor
13. feb 2007

lasenka: presne tak sedí to s touto stránkou úplne na chlp

zuzulik
13. feb 2007

brii,mozes mi prosim napisat,do ktorej kolonky mam co napisat ... nerozumiem nemecky ...dakujem 😉

brii
13. feb 2007

Ihr Name: zadas svoje meno
Bitte hier Ihr Geburtsdatum eingeben:
zadaj datum a cas svojho narodenia.
Tag: den
Monat: mesiac
Jahr: rok
Uhrzeit: priblizny cas Tvojho narodenia
Potom klikni na: Ich will schwanger werden.(chcem otehotniet)
Vyhodi Ti to tri datumy:
Prvy je zaciatok plodneho obdobia
Druhy: Vrchol plodneho obdobia
Treti: koniec
Pri roznych inych vypoctoch to vzdy hodi ten stredny datum.

K oplodnujici soulozi je treba pristoupit 6-12 hodin pred danym terminem (ne mene nez 6 hodin a ne dele nez 12 hodin). V ostatnich dnech je treba ochrana pred pocetim ze dvou důvodů - jednak aby bylo zajisteno, ze dite bude skutecne pocato pouze ve vhodny termin pro poceti, tehotenstvi a porod a take aby byla jistota, ze bude urciteho pohlavi.

VYJIMKA - Ve dnech, kdy mate zaroven svůj biologicky plodny den, nelze zarucit dite urciteho pohlavi, zvysuje se schopnost otehotneni. Doporucuji Vam merit si bazalni teplotu a sledovat stav vaseho cipku a hlenu. Nebo pouzit ovulacni testy.

zuzulik
13. feb 2007

dakujem 🙂

melory
13. feb 2007

a da sa tam zistit ci dievcatko alebo chlapec?

brii
13. feb 2007

Zuzulik: 😉
Melory: Tu nie. Ale na nejakej ceskej stranke zadas svoje udaje a oni Ti potom poslu cez mail (zadara) datumy+ci je to CH alebo D.
Len si uz nepamatam tu stranku. Mam iba mailadresu toho pana, co mi ich poslal. A myslim, ze na modrykonik.cz som to niekde nasla.

cucuska
autor
13. feb 2007

brii: to by bolo super keby si to našla. Ale na tej nemeckej stránke nekazuje aj pohlavie? to ma w tam dolu?

brii
15. feb 2007

Tak som to nasla 😀
http://www.volny.cz/reiki_poul/

markas
15. feb 2007

Ahoj snažilky, tiež som donedávna patrila medzi vás. Práve som si spätne spravila ten test na tej nemeckej stránke a môžem povedať, že to vyšlo úplne presne. Vyhodilo mi to deň počatia 27. september 2006 a aj sa tak presne stalo. neviem, či je to iba náhoda, alebo to naozaj vychádza.
Držím vám všetkým palce!!! 😅

andrea52
15. feb 2007

ahojte 🙂
cucus to fakt nevadi ked sa posunie cyklus? no ja neviem 😖
ale aj tak ak to plati tak my februar nestihneme, tak mozno marec a potom dam vediet ci tomu verim 😉 ale neprikladam tomu nejaky velky vyznam 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre