MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

misicka35
26. jún 2015

@veroncazv Pozitívne myslenie možno hej, ale zas nahovárať si.... no pockam do pondelka a uvidim... Ale mozno keď nevydrzim do pondelka, tak aspoň do nedele 😀 A keď nic, tak nevadi, skusime ďalší mesiac, no nie?

veroncazv
26. jún 2015

@misicka35 aleeeee myslim ze nie vzdy musis mat rovnake priznaky ;)
Preeeeeeeeesne tak vzdy je nova šanca ;)
Určite nevydrzis .....poznám xixi ;)

misicka35
26. jún 2015

@veroncazv Viem, ze nemusim, ale bola som tehotna už 5 krát aj vždy ako prve boleli prsia aj boli veľke aj tazke 😀 Aj teraz len bola ako pred MS... jedine, ze by bolo ešte skoro, ale to sa len utesujem 😝 A ty si ako na tom? Máš nejaký pocit?

veroncazv
26. jún 2015

@misicka35 ani nieeeeee , aj ked dnes ma naplo zo zuvania zuvacky na prazdno , ale tak to som bola asi skor hladna haha ;)
Juuuj tak to sa ozaj uz poznas teda , fakt ti uprimne drzim palce aj na nohach ....;)

misicka35
26. jún 2015

@veroncazv Tak to by mohlo byt aspoň nejake znamenie, nie? 😀 😀 Dakujem za palceky 😉 Len dufam, ze mi mrchana keď ma prísť, tak nech pride načas, lebo na budúcu sobotu idem na svadbu aj nerada by som ešte mrchovala... Keď by som nemohla piť, to by mi až tak nevadiloooo 😀 No nechame sa prekvapiť. ... Ty len ešte neprepasni svoju ovulku a snazte sa ešte 😉

veroncazv
26. jún 2015

@misicka35 aaaaaaaa co ti ja uz vieeeem , nahavam na šťastie ;) raz aj na mna sadne - musí ;)
.....no ako som zacala makat na sebe a strenerkou ...nejak mi zivot viac chutí , zmenit postoj a hned je ráno slnko 🙂
Tak piseme ...kludne aj Ip ked budes vediet ,packo ;)

misicka35
26. jún 2015

@veroncazv No ved totok, ze raz hádam sadne aj na nas 🙂 Ak ja som chcela začať cvičiť konecneeeee, len cakam, ci budem môcť 😝 Tak keď budeš mat nieco nový, piiiiis aj ja budem tieeeez 🙂 Paaa

resanka6
27. jún 2015

@misicka35 ja som taka ista... som si povedala, ze ak dojde kramovka, ja ten beh predsa len skusim 🙂 Dufam, ze nedojde 😀

misicka35
27. jún 2015

@resanka6 No sak nie a nie dokopať sa k tomu. Ja už len cakam na MS vo utorok a konečne sa tým hádam zacnem, lebo však ani na kúpalisko nevyleziem 😀 Ale to už aj tak nestihnem sa tým mojím telom nieco spraviiiit.... tak žeby som zacala až od jesene? 😀 😀 Nieee musim už teraaaaaz

misicka35
27. jún 2015

@veroncazv Tak som dnes robila ešte test a je biely ako januárový sneh.... tak v utorok jeho tu mrchana ako na koni... ☹

danielita18
27. jún 2015

@misicka35 prečo si nerobíš test až ked ti meška menstruacia,potom sa len zbytočne stresuješ,stres má najvačší podiel na neplodnosti

veroncazv
27. jún 2015

@misicka35 juuujka to ma mrzi teda 😏
a presne ako pise @danielita18 testovat az po "mesiaci" najneskor ako pises !
zbytocne sa na tesime ..a skutek utek 🙈

misicka35
27. jún 2015

@danielita18 Ja sa veru tým nestresujem, spravila som, videla som... prd, tak som kludna aj cakam už len mrsku a ideme ďalej. Nerobim si stres ani som nebola a neni smutna ani nic... ved sme zdravi, tak sa dockame 🙂

misicka35
27. jún 2015

@veroncazv Ja som v pohode. Takto skoro som testovala úplne prvý krát.. som sa tu od niektorych bab " nakazila" 😀

mery333
27. jún 2015

Pre mňa zbytočne vyhodené peniaze, výpočet sa ani len nepribližoval k môjmu cyklu.

danielita18
27. jún 2015

@misicka35 ja som to nemyslela v zlom len viem podla seba,ja som nemohla 4 roky otehotniet a viem co je to za stres,ovulacne testy, tehotenské testy a nakoniec som prestala vsetko kontrolovat a este sa nam podarilo ist aj na dovolenku a z dovolenky sme si priniesli najkrajší suvenír ktorý už má 2 roky a ani som to netušila 🙂

danielita18
27. jún 2015

@mery333 mne to presne sedí,den oplodnenia a este aj ze je to chlapec a aj porod bol cez den

resanka6
27. jún 2015

@mery333 moja dobra kamoska otehotnela pocas mensturacie s jednym vajecnikom presne podla tohoto vypoctu.... ona mi ho odporucila 🙂

misicka35
27. jún 2015

@danielita18 Ved ja som to nezobrala v zlom 😉 Ja som vždy otehotnela na prvý krát. Ale to som bola o dosť mladsia teda... zas už nemozem čakať, ze to tak bude v tomto veku 😝 Viem, ze neplanovane aj nečakane je to najlepšie 😉

misicka35
27. jún 2015

@mery333 Ja som síce asi neotehotnela na jeho výpočet, ale pohlavie aj pôrod cez deň mi sedel 😉

danielita18
27. jún 2015

@resanka6 aj ja som otehotnela podla výpočtu a iba s jedným vaječníkom

bubu62
28. jún 2015

@misicka35 da sa aj porod vypocitat?

misicka35
28. jún 2015

@bubu62 iba ci bude cez deň alebo v noci

veroncazv
28. jún 2015

@misicka35 taaaaaak , to je spravny pozitivny postoj ;) , treba verit ...ten spravny cas este len nastane a pitom tieto pismenka nam pridu smiesne ....verim tomu ;)

misicka35
28. jún 2015

@veroncazv Aj ja tomu veriiiiim 😀

cukruska1920
30. júl 2015

Ahojte... tie co mate vypocet od Dr. Jonasa a vyslo vam vysoke rizikove cislo narodilo sa vam aj napriek tomu zdrave babatko?

darkchoco
30. júl 2015

Jeho výpočty absolútne mimo môjho otehotnenia 😉

misicka35
30. júl 2015

@cukruska1920 Keď myslis, ten výpočet, co je na internete, tak podla toho rizika sa vôbec neriad. Ten nema s Jonasovym vypoctom nic spoločne

cukruska1920
30. júl 2015

@misicka35 hej prave ten mam namysli a mam tam dost vysoke rizikove faktory.... takze to neni to iste co robi Jonas? lebo chcela by som mu napisat nech mi posle vypocet ale neviem ci to neni skoda penazi

misicka35
30. júl 2015

@cukruska1920 neni to to iste. Tie datumy síce sedia, ale to riziko vôbec a pohlavie... ja teraz co som mala výpočet od Jonasa, tak ten mi asi 4 mesiac nevedel vypočítať pohlavie, a tam napisane je. Ale pohlavie aj že inernetu mi sedi na obidve deti.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre