MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

cocoja
7. apr 2013

Paela: Vam sa nedari? A inak ste zdravi obaja aj s manzelom? Lebo Dr. Jonas negarantuje uspesnost, pokial je nejaka zdravotna prekazka. To treba najprv vyriesit a potom to vyjde podla vypoctu. Teda ja tlmocim iba to, co Dr. Jonas prezentuje. Mame aj dalsich znamych, ktori sa pokusali o otehotnenie dlhu dobu, dali si urobit vypocet, hoci manzel s tym najprv nesuhlasil. Naozaj sa iba nevedeli strafit do spravneho okamihu. A podla vypoctu otehotneli hned na prvy pokus a uz sa tesia z 1-rocnej dcery. Tak neviem, nam to tiez vyslo uz druhy krat, tak to trosku propagujem. Mozno tak mozem pomoct niekomu dalsiemu. 😉

januska1104
8. apr 2013

Ahojte ja by som sa chcela spýtať mám od apríla urobený výpočet od Dr.Jonasa len teraz neviem ako lebo on mi dal že tento mesiac mám šancu otehotnieť od 19.4 do 21.4 ale nechápem doteraz som mala cyklus 28dňový len teraz som dostala menses o dva dni skôr tak teraz neviem to aj to čo mi vypočítal toho 19-21.4 to si mám ako posunúť o dva dni či ako?

cristi
8. apr 2013

@januska1104 ahoj,tie dni ,ktore ti dr.jonas vyznacil znamenaju tvoje plodne dni vypocitane na zaklade postavenie mesiaca v tvojom znameni case tvojho narodenia....nic si nemusis posuvat...tvoje biologicke plodne dni mozu byt samozrejme posunute v zavislosti od zaciatku menstruacie...najplodnejsi den je den pred dnom,ktory je vyznaceny cervenou farbou..v tvojom pripade je to 20.4,.sedi?

januska1104
8. apr 2013

No ja tam nevidím tam nie je nič červeným vyznačená po zaplatení som to dostala na mail a tam mám každý mesiac napísaný prvý ovulačný deň od kedy začína čas potom mám toho napríklad 20.4 vyznačený takým čierným hrubým čislom že vysoká šanca otehotnieť a toho 21.4 že najvyššia šanca otehotnieť.To znamená že tá ovulácia nemusí byť v tom dátume a tým pádom k otehotneniu nedôjde?

cristi
9. apr 2013

@januska1104 IP 😉

katttka1981
15. apr 2013

Ahojte dievčatá. Chcem sa spýtať, aké máte skúsenosti s Dr. Jonášom jeho výpočtami. Ja som si dala spraviť výpočet a od Januára sa snažíme a ide podľa tohto výpočtu no zatiaľ nič... no dobrú životaschopnosť máme až teraz v apríly. Môže to mať nejaký vplyv na to? A ešte ja neviem, ale mne ovulácia s tým jeho výpočtom vôbec nesedí...

alchemilkazltozelena
15. apr 2013

my ideme skusit vo stvrtok, som zvedava, .... to budem 7DC takze asi nic z toho...

adamedik
17. apr 2013

Ahojte dievčatá, ja už mám druhý výpočet od dr. Jonáša, nakolko minulý rok som mala trombozu a radsej sme ani neriskovali... Ale teraz je to už iné a veľmi sa teším ideme skúsiť prvý termín už tento mesiac 25 by sme sa mali posnaziť, tak uvidíme... 😀
@alchemilkazltozelena nestracaj nadej, vela párom to podla dr. Jonáša vyšlo ak je všetko v poriadku tak to vyjde aj vam...

@katttka1981 niektorým babám sa nepodarilo na 1. termin ani 2. ale až skoro na konci tak nezufaj bude to ok... Keď to nevýjde tento raz tak budúci

katttka1981
18. apr 2013

@alchemilkazltozelena my sme skúšali podľa neho 11tého mal byť ten najplodnejší deň a to som tiež bola 7DC. Tak som stááášne zvedavá.

katttka1981
18. apr 2013

@adamedik ďakujem, verím tomu že raz určite 😉 Mám kolegyňu, ktorá otehotnela na prvý krát a na 4DC podľa jeho výpočtov. Tak snáď na tom niečo bude...

luckysun17
23. apr 2013

Ahojte, tak ja som sa dnes odhodlala a napisala som tej Jirke, uvidime, ci odpise.. Rozmyslali sme aj nad Jonasom, ale ak by tie vypocty boli viac-menej rovnake, tak skusme nejprv toto.. Potom dam vediet, ci odpisala 🙂

babulinka29
26. apr 2013

pripájam sa aj ja🙂
Ja už mám dvoch chlapcov vo veku 13 a 7 ale už keď som čakala druhé dieťa som dúfala v to, že to bude baba ale tak bol to ďalší živý chlapec. Ale s manželom sme sa rozhodli, že do tretice by sme chceli dievča a tak som si aj ja poslala e mailom o výpočet pohlavia Dr. Jonášovi ....prišiel mi o dva dni ale nebola som nejako moc nadšená....na dievčatku môžeme pracovať iba tento mesiac a to presne dnes a zajtra a potom až v októbri a novembri a jún júl august mi nedal nič vraj nevedel určiť pohlavie .....a keď som si to teraz pozrela na tej stránke kde to tu uvádza alchimelka tak tam úplne opačne tento mesiac by to bolo chlapec a na ďalší dievča....úplne som z toho mimo a dokonca tento mesiac sa mi zelené dni prekrývajú s červenými a vyšlo mi že ovuláciu mám týždeň pred menzesom? No neviem neviem zdá sa mi to čudné ale tak skúsime to a uvidíme......inak oboch chlapcvo som počala hneď po menštruácii preto mi to je divné, že teraz máme pracovať práve pred menštruáciu........a inak ako píšete ja ani neviem kedy mám ovuláciu nejako som to na sebe nezaregistrovala nič ma nebolí prsia vôbec nie ani keď mám dostať menštruáciu ani v podbrušku proste nič....

alchemilkazltozelena
27. apr 2013

@adamedik ahoj takze sa podarilo? si tehotna? podla jonasa vyslo? a gratulujem 🙂

leviossa
27. apr 2013

cau baby, ja som si len natukala potrebne udaje http://astrologie.najdise.cz/doktor-jonas/jonas... na tejto stranke a teoreticky by sme sa mali zajtra pokusat, hoci to bude u mna 24 DC...no neviem, aj tento vypocet je OK? alebo je to len nejaka internetova haluz a treba mu napisat?

alchemilkazltozelena
27. apr 2013

@leviossa to je to co ja som tu dala link uz davno, skus, za to nic nedas 😕

adamedik
28. apr 2013

@alchemilkazltozelena ahoj, praveze nie, na Jonasov termin som cakala do 25 a to uz som vedela od dr, ze je to polovička piateho tyzdna teraz je to uz asika dokončeny 5 tyžden a 7. maja idem na kontrolu, či už bude biť srdiečko teda na potvrdenie tehu.... Jonasov termin nevisiel lebo sme sa k nemu nedostali, ale aspon sa nemusim strachovat ci vyjde pohlavie alebo nie ... lebo som mala stresy z toho... :D

alchemilkazltozelena
28. apr 2013

@adamedik a co ti teda pomohlo otehu? 😉

adamedik
28. apr 2013

@alchemilkazltozelena Noo neviem ale minimalne -10 kg dolu :D ale tak mam pocit ze sa nam to podarilo v čase ovu teda 7. som mala mať ovu a 6 sme skusili a podla vsetkeho to bolo prave vtedy... :D

nona72
2. máj 2013

Mám dve deti, obe podla Jonášovych výpočtov. Mne to vyšlo na prvý krát u oboch.

anonymna
7. máj 2013

Poprosim baby,ktore sli na pohlavie cez Jonasa,aby tu lajkovali odpovede,ci vam to podla neho vyslo,vdaka vam 😵

https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/vyslo-vam-pohlavie-podla-jonasa/

duda223
9. máj 2013

Ahojte, zaujima ma váš názor na jonášovú metódu. Aké máte skúsenosti s bezplatným výpočtom na roznych stránkach na internete. Dá sa jej veriť? A aká je šanca ked mi výpočet vychádza vždy hned 8 DC.

alchemilkazltozelena
9. máj 2013

@duda223 vyskusaj a uvidis 😀 my ideme skusat 18teho, na 13DC, snad sa zadari 😀

miruuska
10. máj 2013

ahojte na akej stranke mozem napisat ohladom jonasovej metody?

alchemilkazltozelena
19. máj 2013

baby myslite ze to moze vyjst ked sme skusali az o 16 hodin po urcenom Jonasovom case? ☹ podla tej stranky http://astrologie.najdise.cz/doktor-jonas/jonas... nedalo sa nam presne v ten cas ktory urcil, az o 16 hodin.. ma niekto skusenost?

julka82
19. máj 2013

my sme to dali podľa jonáša tento víkend 😀 ale mám 2 dni pred ms, takže tomu ale vôbec neverííím 🙂

lienka2407
19. máj 2013

@julka82 julka trosku tejto metode nerozumiem to sa mas akoze snazit presne v den a v ten cas kedy ti vyjde podla tej stranky ktorej link je v predchadzajucom linku?

julka82
20. máj 2013

@lienka2407 ano presne tak, samozrejme sa snazte aj inokedy, ale ak ste obaja zdravi, tak podla Jonasa a jeho terminu by to malo klapnut 🙂 . Dievcata pisali, ze par hodin hore - dolu je v pohode, nemusi to byt presne vtedy ked on povie. Ale ja tomu moc neverim, takze ostatne kocky ti asi poradia viac.... drzim palceky 🙂

alchemilkazltozelena
20. máj 2013

@julka82 my az o 16 hodin neskor sme ,,Jonasovali" 😀 , ale tiez tento vikend 😀 tak uvidime, ja som presne v case ovulacie, tak som zvedava 😀 ale tiez tomu nejak neverim ☹

julka82
20. máj 2013

@alchemilkazltozelena noo ale tak v tom pripade je tam velka sanca. Predsa len ovulka je ovulka, tak drzim palceky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre