MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

moukuska
16. aug 2012

Centrum Jonas [info@centrumjonas.com]
poslu ti prihlasku v PDF, vyplnis, posles, zaplatis a takmer obratom ti poslu vypocet 😵 drzim palce
@katuska169

1983andrea
19. aug 2012

Caute baby aj ja patrim medzi snazilky,s manzelom sa snazime o babatko uz 3 roky a stale bezuspesne,tak sme skusili dr.jonasa,vypocet mame doma,skusali sme prve terminy tak uvidime.Inak pocula som onom dobre ohlasy a moj kolega v praci ho poziadal s manzelkou pred par rokmi o vypocet a podla neho maju dvoch krasnych synov,drzim vsetkym snazilkam palce🙂

1983andrea
19. aug 2012

Depi ten vypocet stal 16,50 eur......potom mozes ziadat aj specialny a ten je 21,50...

kvietok1605
19. aug 2012

tiež mám výpočet a skúšali sme už 4 termíny a nič

1983andrea
19. aug 2012

drzim palce,len skusajte🙂 neviem ci aj nam sa to podari alebo nie,ale za skusanie nic nedame🙂

kvietok1605
19. aug 2012

to nie za to nič nedáme len je to náročné na psychiku skúšať a nič hlavne keď už skúšame tak dlho a ja držím palce vám nech sa zadarí

1983andrea
19. aug 2012

@anjelik0907 ani mne sa nedelil na B1 a B2 ale tiez na maly a velky...

1983andrea
19. aug 2012

@kvietok1605 dakujeme🙂

consuelle
21. aug 2012

baby ahojte ..tak ja som si nasla na začiatku tejto diskusie nahodne ten vypočet na nemeckej stranke..na tri mesiace vopred a zadarmo..snažili sme sa 1,5 roka a teda na prvy sup v dany termin!!!!!sa podarilo,aby ste si nemysleli mam len štvrtku vaječnika nič viac,takže aj tak nazvali že zazrak,ale verim tomu a držim vam všetkym snažilkam palce ,nech sa vam ten vytuženy ciel podari...vela stastia a brala som aspon 2mes vopred kys.listovu...to ma tak napadlo

taniaz
2. sep 2012

@consuelle ahoj, to sa vám fakt podarilo na 1x. My sa snažíme o bábo 2roky, po roku a pol som otehotnela ale v 2mesiaci sa plod prestal vyvíjať. Objednala som si výpočet od Jonáša, ktorý sedí aj s tou nemeckou stránkou. Teraz sme sa tým riadili 1x. Mali sme sa snažiť týždeň pred menštruáciou čo nieje vôbec cez ovulku. Menštruáciu som napokon dostala no normálna bola len 2 dni a teraz 2 dni len hnedo krvavé špinenie, a občas bolesť v podbrušku. Tehotna zrejme niesom, no stále tak trošíčku dúfam. Prosím ťa akú si ty mala s tým skúsenosť?

taniaz
2. sep 2012

@adamedik Ahoj ako si dopadla po tom termíne od Jonáša. My sme to teraz tiež skúšali.

consuelle
2. sep 2012

@taniaz ahoj no my sme sa pokúšali asi rok a pol..mam už 4ročnu dcerku,ale po nej som tiež bola tehu a v 9tyždni sa tiež mimi prestalo vyvijat..tiež toto všetko nebolo lahke,,pri prvom sme chodili do poradne pre neplodne pary,mam totiž len štvrt vaječnika..už to že som ostala tehu prirodzene bolo pre lekarov zazrak..inak vtedy som mal vysoky prolaktin..takže ked sa mi nedarilo teraz opat som žiadala o vysetrenie hormonov a mala som opat o 13krat zvysenu hladinu prolaktinu a tak som sa na to asi 3mesiace liečila..kym mi neklesol a potom som si nasla o jonašovi a začala to čitat..mne sedela ovulacia presne s tym vypočtom..teda cca 14dni od červenej...ako neverila som tomu..ale spatne ked som si ratala to vyslo uplne v den vypočtu🙂nestracaj nadej a hlavne bud v pohode,podari sa..mam zdravotne problemy a neodporučali mi ani jedno mimi..nazor lekara je jedna vec ale vnutorne presvedčenie o tom po čom tužim bola ovela silnejsia..teraz som 11ty tyžden tešim sa potichučky a snad to dobre dopadne..prajem ti aby si tie dve krasne čiarky nasla aj ty a splnilo sa ti to,po čom tak tužis🙂ak sa podari ozvi sa🙂alebo ak ta ešte niečo bude zaujimat🙂všetkym snažilkam..držim palce

zuzanka1984
6. sep 2012

@consuelle prosim ta, aka je ta nemecka stranka , posles mi link =) dakujem

anuska3107
7. sep 2012

@consuelle ahoj ja som dnes jonasovi pisala na mail ale ak sa tebe podarilo, tak by ma velmi potesila ta nemecka stranka keby si nam ju zadala :D velmi pekne dakujem

aleks_30
7. sep 2012

@zuzanka1984
@anuska3107 ahojte, na zaciatku tejto temy je spomenuta tato nemecka stranka, mozno je to ta, ktoru hladate 😉 . Neviem isto, ale tak pre istotu ju sem dam 🙂.
http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...

adka2607
7. sep 2012

ahojte akurát mi došiel výpočet od pána Jonáša a trošku tomu nerozumiem ,nemožte mi niekto poradit ???dakujem

adka2607
7. sep 2012

ide o to že on tam píše že sa nesmô stretnút červené a zelené dni a potom že k oplodneniu nesmie dojst cez zelené,ale len cez červené dobre to chápem???

consuelle
7. sep 2012

@anuska3107 zajtra to omrknem a napisem ved je to zdarma a myslim že je to presne ako jonas🙂tak zajtra🙂

anuska3107
8. sep 2012

@consuelle uz tu niekto dal tu stranku ale ci je to ona neviem. a je to zvlastne mne to vychadza akurat pred ocakavanom MS a ak sa mozes podelit, tak ake mas s tym skusenosti? citala som aj ja o tom.,..ja sa s priatelom snazi m uz rok a par mesiacov a stale nic.

tehulka_mk
17. sep 2012

Babulky,prosim vas mam otazku 🙂 S mm chceme dievcatko,ale chceli by sme vypocet az od januara 2013 do decembra 2013,kedy a kam napisat? Ale jemu,nie ine stranky prosim 🙂 A robi to takto dopredu? Dakujem 🙂

saranikol
22. sep 2012

@tehulka_mk on robi vypocet na cely rok dopredu...tak mu napis v januari a budes mat terminy do dalsieho januara

evening_star
22. sep 2012

Baby, platia tie jeho výpočty aj tesne po pôrode, ak som ešte nemala menštruáciu? Dokáže mi vypočítať plodné a neplodné dni?

anjelik0907
22. sep 2012

@evening_star pravdu povediac na jeho plodné a neplodné dni by som sa nespoliehala 😉

bubca7
27. sep 2012

ahojte ja sa len chcem spýtať to každa viete o ktorej hodine ste sa narodili,lebo ja to neviem presne takže asi nič nebude s toho výpočtu 😒 😒 😒

ivaana2
28. sep 2012

@bubca7 zisti si v nemocnici...zavolaj a oni ti urcite povedia...

bubca7
29. sep 2012

ahoj už som to skušala nikde to nieje,ževraj to sa predtým vobec nepisalo a ani nearchivovalo už som to zisťovala.a neviem sa k tomu vobec dopatrať takže tomu sa hovori smolka ale diky pekny den 🙂 🙂 🙂

sunshine5
3. okt 2012

@adka2607 Ahoj. Ja mam Jonasa tiez objednaneho a je to tak. Ze cez cervene dni a ten najcervensji je najvacsia pravdepodobnost otehotniet. Zelene dni ohranicuju dni ktore sa pripravuju na oplodnenie alebo ako by som to nazvala.
Ale ked si si dala vyratat aj pohlavie. Tak podla Jonasa, ak sa ti prekryvaju zelene dni s cervenymi, je sanca pocat pohlavie ktore ti napisal znizena. Mne sa napriklad prekryvali vzdy. Takze sanca na pohlavie babatka je 50:050, cize v podstet mi to bolo jendo co tam je napisane.
Kolegyna otehotnela pocas jonasa, mala napisane dievcatko, ale tym ze sa jej prekryvali zelene s cervenymi, tak je z toho chlapcek 🙂

sunshine5
3. okt 2012

@bubca7 http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...
toto je to iste ako by ti vyratal jonas. Nevadi ze nevies cas. Den je dolezity vediet a ten je rovnaky, ci si sa narodila rano alebo vecer, ci v noci.
Ale chcela som len odporucit, ja mam kupeneho jonasa a je to na chlp to iste ako tato stranka, ktoru som ti poskytla... Takze nemusis minat peniazky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre