MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

alexandra1998
23. feb 2011

@gabriellka
@nat28

tak tak dievcata... uz mi nie je az tak zle... hned vidim jasnejsie 🙂 8.3. idem k lekarke a uvidime ako budeme pokracovat... v pondelok odvlecem draheho nech sa pan doktor pozrie, ci sa chlapci hybu tak ako maju a ci ich tam ma dostatocne mnozstvo a pokracujeme, dakujem, ze ste 🙂))

nat28
23. feb 2011

@alexandra1998 uz predtym niekedy bol na spermiograme? pytam sa preto, lebo ak nie a vyjde mu nieco zle, aby si nerobila paniku...moj muz bol na spg a vysiel mu katastrofalny, museli sme ist do CAR-u, kde mu spravili dalsi - len o 2 tyzdne po tom prvom a vysiel mu dokonaly 😀 . Hned o par dni som otehotnela. Takze keby daco, ziadna panika, treba testnut aspon 2x. 😉

gabriellka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexandra1998
25. feb 2011

@nat28 ahoj, este nikdy sme neboli u lekara... robili sme ten domaci test a z toho sme nejako nevedeli vycitat ci je dobry abo zly... kazdy videl co chcel vidiet 🙂 drahy povedal, ze je to vsetko v poriadku, no ja som tam zase videla aj ine farby, tak tazko povedat 🙂) v pondelok ideme, tak dufam, ze bude dobry, ak nie, tak uvidime co dalej... no a ja zas budem striehnut na svoju ovulaciu a uvidime co povie pani doktorka 🙂
Heslo: ak by bol zly, ziadna panika!! zopakujeme!! 🙂))

gabriellka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadak
11. mar 2011

@gabriellka Baby, mozem sa opytat? na toho dr. Jonasa...posielala som mu dnes mail...kedy asi mam cakat odpoved? a posiela to aj mailom? ci len postou? a ake mate s nim skusenosti? dakujem za vsetky odpovede...

gerdanova
11. mar 2011

@dadak
mne odpisali behom hodiny asi...no ale uz je piatok vecer, tak neviem..
ide to aj mailom...
Ja som podla vypoctu Dr.Jonasa otehotnela 3x. Sme sa snazili bez uspechu a podla vypoctu to slo... 😉

gabriellka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ellit
11. mar 2011

@dadak ja som mu tiez dneska pisala mail, ale az po obede a stale mi neodpovedal, tak to bude asi naozaj tym, ze je piatok. Ja som posielala ziadost o prihlasku na info@centrumjonas.com, tak snad spravne 🙂

gabriellka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gerdanova
11. mar 2011

@gabriellka
treba to skusit...ja som po 2rokoch v snahe o mimi otehotnela.. 😀
tak verim, ze aj ty budes uspesna.. 😉

dadak
12. mar 2011

@gerdanova fuha, tak sa tesim, snad sa ozve a vyjde to...len neviem ci aj u mna, lebo mam velmi nepravidelnu menstruaciu a predpokladam ze aj ovulku...dakujem za info...a za podporu.. 😅

dadak
12. mar 2011

@gabriellka ahoj gabi, tak do IP som ti poslala aj moju mailovku..takze budeme si davat info...dobre? snad to vyjde...
@ellit Aj ja som mu pisala presne ako ty...hihi..vcera poobede..ty pocuvaj, mame toho dajak vela spolocneho...tak som zvedava na vysledky...prave mi napisala ta baba, vies co pisala ze mi vypocita pohlavie...a povedala ze to bude chlapcek...tak asi su mi sudeni len chlapci...ale nevadi...tesim sa na Sebastiana...😀

ellit
12. mar 2011

@dadak ajojcek, no veru, zaciname mat toho vela spolocneho 🙂 ale to je velmi dobre no nie 🙂))
mne vcera v noci prisla prihlaska, ja len dufam, ze je to naozaj on 😀

ellit
12. mar 2011

@dadak no inak aj u mna to vraj vyzera zase na chlapceka, tak Kristianko tesim sa na teba 😀

dadak
12. mar 2011

@ellit sranda...nie?a vies si potom predstavit nase stretnutie? my dve a 6 chlapcov....pozri do Tesca ci nemaju nejaku akciu na farby na vlasy...budeme ich potrebovat asi viac...Sediny su sediny...😀
Inac mne ta prihlaska nedosla...myslis, ze mam napisat znova? hm, ktovie ako je to mozne...

gabriellka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gerdanova
18. mar 2011

@gabriellka
no tak sup do toho a verim, ze sa to cim skor podari.... 😉

dadak
19. mar 2011

@gabriellka juj, drzim palce...zavidim ti aj to, ze mas material, bo mm je na cestach...hihi...tak nech to vyjde, sak..MY NA TO MAME...😀

ellit
21. mar 2011

@gabriellka drzim drzim palcekyyy. Ja som este nebola ani na poste, som v horuckach a s v dvoma malinkymi sama. Je mi uplne na grc :( Moj drahy to mal prvy, tri dni krasne lezal a spinkal a ked som to chytila ja, tak ho niet...ved co ak by som ho nakazila....

ellit
21. mar 2011

@dadak skus tam napisat, neviem ci je do zahranicia ina. Alebo tam zavolaj. Ak tak ti poslem moju 🙂

dadak
21. mar 2011

@ellit juj, moja ta co ty? chora? vidis, keby sme byvali blizko, rada ti s chalanmi pomozem...hm...tak sa mi vyliec...daj sa dokopy...inac, uz mi poslali prihlasku...je ina ako ta tvoja...len nemam kde to vytlacit...tak neviem...
inac, zase mi meska mrcha...kua...jak vzdy...nic sa neda planovat...
ale konecne jar a slnko.. vyzdrav sa mi...budem na teba mysliet...

vuvina
21. mar 2011

ahojte.. chcela by som sa vás opýtať ako je to s dátumom a presným časom môjho narodenia. Čítala som Jonasovú metodu a píše sa tam, že ak chcem vedieť pohlavie dieťatka mala by som vedieť čas môjho narodenia. Ja ho bohužiaľ neviem a nepamätá si ho ani moja mama :( no a mam taký pocit že sa to nepíše ani v zdravotnej karte. Máme doma už 7 ročného chlapčeka a rozhodli sme sa že by už bol správny čas na druhé dieťatko. Môj sen je mať dievčatko. No ale najväčší problém je ten, že sa snažíme už 3 mesiace a nič. Možno je to normálne, ale ja som si to asi ľahko predstavovala tak ako pri prvom. Bolo to neplánované. Teraz mám obavu že sa mi nepodarí otehotnieť vôbec. Máme trochu stres obaja v práci...... možno je to aj preto. Ďakujem za odpovede

prettybaby
21. mar 2011

ahojte dievcata, par mesiacov dozadu som sem obcas prispievala. Poziadala som o vypocet, aj mi dosiel, no ani sme nevedeli a v case, ked som ho ziadala bola som uz tehotna.)drzim vam palce vsetkym .-)

juliankaaa
21. mar 2011

@vuvina chod za svojim obvodnym lekarom, cas by si mala mat zapisany v karte

vuvina
21. mar 2011

@juliankaaa No momentálne som na PN a v stredu idem na kontrolu tak sa musím ešte raz pozrieť asi som zle kukala 🙂 Ďakujem pekne drž palce ak tam bude čas môjho narodenia tak to skúsim s Jonášom a dúfam že sa podarí

ellit
21. mar 2011

@dadak jeeeeeeeeeeej dakujem ti velmi. Ak ju nemas kde vytlacit, posli mi ju na iciva@centrum.sk a ja ti ju zajtra hodim do posty. Ci chora alebo nie, musim ist zajtra aj ja na postu a hlavne chlapcov vyvencit 🙂

ellit
21. mar 2011

@vuvina ja som mala tiez tento problem s casom. Ja som sa bohuzial narodila az vo Vranove nad Toplou, ale zaznamy o casoch narodenia sa vtedy neviedli. Moja mama si pamata iba ze to bolo medzi 8 a 8:15. Nepotrebujes uplne presny cas, pokial neziadas specialny vypocet.

gerdanova
21. mar 2011

@vuvina
ak by si cas narodenia nemala zapisany v karte, tak treba ziadat v porodnici, kde si sa narodila. Malo by to byt v zaznamoch archivu. 😉

juliankaaa
21. mar 2011

@vuvina no nam sa nasa prva bambulka podarila ani nevieme ako, hned pvy mesiac po svadbe a to som mala uz po 30-tke 😉 ......no a teraz sa uz snazime takmer rok a nic....este pockam mesiac a ak nic, tak budem pisat Jonasovi aj ja 😠
inak kukala si tuto stranku? http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...
tiez je to od Jonasa, a zadara 😎 , akurat ked mas vypocet priamo od neho tak asi bude presnejsi, pretoze tam uvadzas viacej udajov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre