MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

annavi
10. máj 2011

dakujem sasenka za info..som si urobila výpočet aj na stranke http://astro.wendys.cz/plodne_dny.php a na stránke http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-... a vysli mi rovnaké dátumy..-ved aj toto je podla Jonáša či nie??hmm..

sasena033
10. máj 2011

@annavi neviem moja to mi nejde otvorit viem ze baby hovorili ze je jedna stranka co pocita to ist eod jonasa a zdarmo a mne to sedelo s mojimi vypoctami ale radsej som si dala vypocitam pekne a mam to stale predsebou..takze zaciatkom juna informujem ci s anam podarilo 🙂

gerdanova
10. máj 2011

@sasena033
dufam, ze sa uz citis lepsie, aby si do 22bola fit! 😉
no ja som mu povedala, ze som otehu cez MS, tvaril sa, ze si asi napamatam kedy som mala poslednu MS... 😀 😀
teraz v maji ma termin jena baba, co podla vypoctu otehu tusim 23DC a caka vytuzene dievcatko. Taktiez ma v pase a podla MS termin o 2tt posunuty. 🙂

sasena033
11. máj 2011

@gerdanova tak je j to naozaj vyslo???podla vypoctua na prvy sup ci ako?? no ved to ze termin bude potom o 2tt lietatt aj umna ale neva uz by\ malo byt vsetko u mna ok po liekoch spinenie preastalo a dr na 14DC nevidel ovu lebo nebola uz som myslela ze je zle a on prisla dnes na 20DC hrozne ma picha vo vajecnikoch takze nakoniec bola posunuta..ale teraz neskorsou ovu sa mi mrcha posunie mala byt cez jonasove pl.dni a teraz vychadza a z3 dni po nej..ale uz sa nevie m dockat 🙂

kemonka
11. máj 2011

@annavi no ako pozerám ten druhý link čo si dala, tak mi uplne sedí s tým, čo mi aj jonáš poslala, aj dátumy aj pohlavia, tak potom načo pýtajú peniaze a tu to mám zadarmo - to isté? 😨 😨 😨 😖 😖 😖

gerdanova
11. máj 2011

@sasena033
no tak to je super, ze si uz v poriadku a mozete sa na to vrhnut.. 😀
tak snad to vyjde na prvy sup.. 😎

annavi
11. máj 2011

no kemonka moja ja ti neviem...to som len tak surfovala na nete a toto som nasla..teda tieto dva linky..ja som jonasovi napisala maila predvcerom..a este furt sa neozval...tak neviem...ale hadam posle objednavku co najskor..no mne podla vypoctu vysiel termin na 23.5. a pise sa tam ze tri dni pred tym datumom..tak uvidime...budeme snazilkovat...:o)))

mariynka
11. máj 2011

@annavi sedia tie vypocty z netu s vypoctami zaslanymi priamo od Jonasa????? 😅 😅 😉

kemonka
11. máj 2011

@annavi mne to prišlo rýchlo, ešte v ten deň 😉

gerdanova
11. máj 2011

@annavi
to je divne, ze ti este neodpisali...
a pisala si na info@centrumjonas.com ?

annavi
12. máj 2011

no baby ja neviem..mne zatial este nic neprislo....gerdanova .oni ti poslali objednávku poštou??či sa ti ozvali mailom..?? 😕 ano písala som to na tuto jeho mail adresu...tak ja neviem.. 😕
mariynka no ja neviem ci to sedi s výpočtami priamo od jonasa..ale niektorá to tu uz písala..ze to sedi..tak ja neviem...no uvidim ci sa mi ozvu..ak nie tak skusime ten 23. máj z internetu..ktohovie..moznoze sa zadarí.. 😀

gerdanova
12. máj 2011

@annavi
normalne mi poslali mailom prihlasku. Ale ako som pozerala, tak ked si pisala na mail, ktory si napisala o jednu stranu dalej, tak to nie je spravny.
Ten co som napisala vcera je platny mail.
A mne nie vsetky terminy podla toho sedia a hlavne dobru zivotnost tam nenajdem....

annavi
13. máj 2011

no už som poslala na ten mail ktr. si mi napísala gerdanova... 😀 tak uvidime..lenze ja neviem aj tak presnu hodinu..teda az na 4 minuty to neviem..viem ze som sa narodila na obed cca okolo 12 tej....hmm..takze si dam spravit len maly vypocet kedze vraj ten velky je zbytocny a nepresny ked neviem svoju presnu hodinu narodenia...vy ste vedeli presne kedy ste sa narodili??či?? 😕

gerdanova
13. máj 2011

@annavi
ja som mala velky vypocet, kedze som vedela svoju hodinu narodenia. Takze som mala vo vypocte uvedene aj pohlavia jak prveho, tak naskedujuceho dietata a ci k porodu dojde v noci, ci cez den...
Predpokladam, ze ty si este nebola tehotna, takze na pohlavi asi nezalezi... 😉

kemonka
13. máj 2011

@annavi ja som vedela presne, podla záznamov z pôrodnice 😉

annavi
13. máj 2011

geradanova no nebola...vlastne som bezdetnáá zatial..no chceli by sme uz drobceka...a akosi sa nedari...hmm...tiez som predtym brala duphaston..ale som sa tolko o nom docitala na nete..napr. ze blokuj ovulku....ak nieje spravne nasadený..tak neviem...chcem preto skusit jonasovu metodu a uvidime..ty ako som postrehla máš babenko??ti ho vypočítal jonas???na kolky pokus vam to vyslo?ci hned???prvy bol uspesny??? 😅

annavi
13. máj 2011

kemonka..no moja ja som sa narodila na východe...predpokladam ze to by som musela osobne do porodnice..a to nieje mozne momentalne...zijem uz treti rok v TN... 😕
no ale tak mne postaci aj maly vypocet... 😀 len nech sa nieco uz konecne ujme 😀

annavi
13. máj 2011

ozaj baby, na ktoru adresu ste posielali objednávku..lebo na prihláške je jonášová dcera....tak ako??? 😕

sasena033
13. máj 2011

@annavi moja zasli na adresu ktora je naprihlaske..ciz ejeho dcera 🙂

katka666
14. máj 2011

baby, chcela som sa este spytat, ako mam tomu rozumiet ked v danom mesiaci nemam napisane, ze "dobra zivotnost". To znamena, ze nie je sanca, ze ho donosim?

catty2010
14. máj 2011

@katka666 Ahoj, dobra zivotnost znamena, ze doktor rata so vsetkymi inymi rizikami, teda aj dobry porod, aj dobry priebeh tehotenstva a vsetko ostatne. Myslim, ze nie je problem, ak otehotnies v ine plodne dni, ktore mas vo vypocte oznacene. ja mam svoj vypocet od minuleho roka asi od jula, hned vtedy bola dobra zivotnost, no a dalsie az teraz v maji.........ale dobre, ze som otehotnela koncom decembra, pretoze maj je pre mna ako alergika hrozny........a neviem si predstavit byt teraz v prvom trimestri. Takze to su moje skusenosti.

jk77
14. máj 2011

@annavi Ahojte. Neviem ako Vam, ale mne prisiel taky isty vypocet od Jonasa, ako ked som si to dala vypocitat na adrese od annavi, tak neviem, preco pytaju euraciky, ked je to aj zdarma. 😎 Do bodky je to to iste!!!! Ak chcete, usetrim Vam peniazky, dajte si to vypocitat tam.....ci je to spolahlive, to neviete nikdy.... Ja taktiez cakam na vypocet od Jonasa, moznoto vyjde az v auguste,alebo az oktober..... 😉 pekny den zenicky

vieronka
14. máj 2011

ahoj dievcata, chcem sa vas opytat, pozerala som na vypocty na spominanej webovej stranke, ked mam termin 11.06, kedy sa treba snazit? v ten den? ci par dni pred tymto dnom? dakujem 🙂

sasena033
14. máj 2011

@vieronka snazit by si sa mala dva dni pred vten den a den po 🙂 drzim palec

gerdanova
14. máj 2011

@annavi
dve deticky mam a veru podla vypoctu, pretoze sme sa snazili vyse 2rokov a neslo to...no a podla vypoctu po niekolkych mesiacoch som bola tehotna.
teraz v maji mam konecne termin s dobrou zivotnostou, tak snad to vyjde.

@katka666
terminy, kde je uvedena dobra zivotnost tehotenstvo bude prebiehat bez komplikacii ( ak si uz mala komplikacie a teda je tam pridispozicia), co v terminoch bez dobrej zivotnosti nie je zarucene. Ale zase nikde nie je napisane, ze ak otehotnies v termine bez DZ, tak musia komplikacie nastat.

katka666
14. máj 2011

dakujem za odpovede...

nycanka
15. máj 2011

Ahojte babulky,

chcela som sa vas spytat, ci mate niektora skusenosti s planovanim pohlavia babatka podla mudr. Jonasa. Precitala som si ako tak zakladne info na stranke, no rada by som vedela ako taky vypocet testu vyzera, a ci ste si davali robit aj spatny test pre kontrolu pohlavia babatka. DAkujem vam za info.

dermakova
16. máj 2011

@nycanka
Dr.Jonas spatne vypocty nerobi.
No a po nasich krasnych chlapcekoch vdaka vypoctu ideme na dievcatko... 😉

katka666
16. máj 2011

@nycanka ahoj, ak chces poslem ti na mail ako taka prihlaska vyzera

annavi
17. máj 2011

ahojte baby...tak ja som vcera bola na kontrole u Dr...vsetko je oki...predpísala mi duphaston.ale nejdem ho teraz brat. chcem skusit jonášovu metodu a ak sa nam do pol roka nezadarí tak ..potom uvidime...pretoze som o duphastone citala kopec veci, ze blokuje ovulku a tak...a ak sa pokusame podla jonasa tak asi ziadne lieky..či???ako?? 😨 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre