MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

abebydes
12. mar 2010

hej,vie.....ked tam budes volat tak si kludne vypytaj jonasa k telefonu,ak ti to nezdvihne on a on ti to v pohode vysvetli 😀

lucy56
13. mar 2010

Baby ak niektora mate adresu na doktora jonasa poprosim keby ste mi ju poslali,dakujem velmi pekne.alebo stranku kde sa da objednat ten jeho kalendar.

reisi
13. mar 2010

ahojte, tak ja som vcera tiez zavolala, vraj v pondelok mi posle pani dotaznik. No tesim sa, vyskusame.

halienka
13. mar 2010

Neviem či je to ešte platné: Kontak na Dr. Eugena Jonáša: Zakostolská 7, 941 45 Maňa, tel: 035/6595 127. Držím všetkým palčeky 🙂

sylvusa
13. mar 2010

ahojte
patrím do Ferticentu,
plánujem druhé IVF, prvé som mala minulý rok, rozprával v televízii, tak som mu napísala, platí sa 56 EUR, a máte niektorá s ním dobré skúsenosti, napriek tomu, že manžel má veľmu zlý spermiogram, a ževraj vie aj naplánnovať pri IVF, tak neviem, ďakujem

sylvusa
13. mar 2010

a bola tam česká adresa, llebo písal mi po česky
tak neviem, či je to ten istý

sylvusa
13. mar 2010

baby, to je ale trapas, ja som si ho splietla s doktorom Baudišom, ja som len tak bola na nete, ale len tak som pátrala, a som si ho asi zmýlilia
a máte skúsenosť s týmto doktorom Jonášom, koľko sa mu platí

abebydes
14. mar 2010

on je slovak,16,5 a 21,5 sa mu plati....a hej,ten kontakt co bol spominany je platny,nasla som ho na tejto stranke

http://centrumjonas.com/slovak.html drzte sa 😀

sylvusa
14. mar 2010

ahojt, ďakujem
ako je s pieniazmi, pošlú sa kam, má aj nejaký účet, alebo do obálky,

sylvusa
14. mar 2010

a ešte sa spýtam , pri umelom oplodnení má to význam, akú máte skúsenosť, alebo keď manže má zlý spermiogram,

dulkagabulka
14. mar 2010

Ak ti pisal česky, tak je to zrejme MUDr.Jonáš, ktorý je čech a ma Centrum celostnej mediciny v Prahe i Bratislave. Ten Jonáš o ktorom tu píšete ,toho najdeš na stranke od ababydes 🙂

sylvusa
14. mar 2010

dievčatá už som z toho jeleň, ja som písala na adresu:jonasmethod@gmail.com a napísal mi nejaký Baudyš a a číslo účtu a 56 EUR poslať
a písal po česky
sú ta výpočty, DVD , tak teraz neviem....

maricom
14. mar 2010

nuž, ja to mám zo stránky www.chlapecdievca.sk

tak viem, že toto je aprávna stránka

marrad
14. mar 2010

sylvusa ten cech mozno pouziva jonasovu metodu, ale naco budes platit 56 eur ked DR. jonas yije na SK a on robi vypocty najdrahsie za 21,5 eur....
035/6595 127 tu ej na neho cislo zavolaj tam nadiktujes adresu a oni ti poslu dotaznik a sek
vyplnis dotaznik posles spolu skopiou zaplateneho seku a on ti najneskor do tyzdna posle vzpocet na celz rok....

sylvusa
14. mar 2010

ďakujem

perina
15. mar 2010

ahojte kocky;)

ten doktor baudis bol uz aj v tv...ohanal sa metodou doktora jonasa,ale ten slovensky doktor jonas ho pozna len ako podvodnika.to, ze pouziva metodu doktora jonasa je trestne.ak chcete pravu prihlasku od praveho doktora jonasa 😀 tak si vzdy skontrolujte postovu adresu.jonasove centrum je len na jeho postovej adrese a to je MANA,okres Nove Zamky.na nete je strasne vela podvodnikov.ale na slovensku ma jonas centrum len tam "Mana".
to telefonne cislo 0356595127 je platne,staci si tam fakt zavolat,nadiktovat adresu a posle vam prihlasku,ked vam nie je nieco jasne staci sa taktiez spytat ochotne vzdz poradi,pomoze.neviem,uz to tu bolo spominane,ale aj minule (10.3) bolo na markize v reflexe, ze po 3 rokoch snazenia sa otehotnela redaktorka z markizy.
osobne som vzdy za original a nie o plagiatorstvo...o to nemam zaujem 😀 tak ale kazdy si vybera sam 😅 len potom netreba nadavat na jonasa 😅 lebo,ze s podvodnikmi nespolupracuje 😀 pekny den kocky 😎

perina
15. mar 2010

a co sa tyka tej stranky chlapecdievca.sk ti taktiez pouzivaju jonasovu metodu bez jeho suhlasu.aspon tak mi to bolo povedane.si zavolajte k jonasovi osobne a potvrdi vam to.kamoska si totiz odtial dala robit vypcet ale potom volala pre istotu jonasovi,ci je to ich centrum a nie je.......tak tolko asi odo mna 🙄

maciatko31
15. mar 2010

Chcem vas upozornit, ze Jonas robi vypocty zasadne pre prirodzene pocatie a metodu umeleho oplodnenia odsudzuje rovnako ako potrat. Je to aj v tych papieroch, ktore posiela.

marrad
16. mar 2010

maciatko
ano ved ja to vyuzivam len pri prirodzenom snazeni....

Dievcata ja mam vypocet od januara a poviem Vam , zatial mi ten najplodnejsi den podla JOnasa vysiel 2 alebo 3 dc max 4 dc
napriklad dnes mam ten de a vcera prisla mrcha....

maciatko31
16. mar 2010

marrad a ty mas ten podrobny vypocet? Je to naozaj tak, ze za rok tam moze byt len 1 alebo 2 dni vhodne na splodenie zdraveho mimca? Pride mi to strasne malo

ninimimi
17. mar 2010

Ahojte! chcela by som sa spýtat či ste všetky vedeli presný čas svojho narodenia. ja mám výpočet od chlapecdievca.sk ale dnes som volala aj k Jonášovi aby mi zaslal aj jeho výpočet no ked som sa pani pri telefone spýtala že ked neviem presný čas či sa dá urobit výpočet tak mi povedala že možem požiadat o 2 😒 ja viem približne len to neviem na minúty lebo mi bolo povedané že 1-tka sa robí len pri rozdiele 4 minút. tak neviem robili ste si niektorá takýto výpočet bez presného teda 4 min. rozdielu v narodení.dakujem a ešte som sa chcela spýtat či to niekomu aj vyšlo 🙂 dakujem

marrad
21. mar 2010

maciatko31

ano ja mam urobeny presny vypocet na rok 2010 a predstav si, ze toho roku mam az 6 terminov na zivitaschoone dieta, no bohuyial preve 2 sa uz nepodarilo...
ze vraj to tak byva ze len 1 az 2 krat do roka, tak neviem...

raz som kdesy citala, ze Majada palevelekova nemohla otehotniet a isla za jonasom a ten jej povedal, ze ona za celz zivot ma len 2 moznosti..... a ze jeden uz mala presvihnuty, tak si dali zalezat na ten ktory jej ostal a zadarila sa im dcera /no bohuzial uz ako dospela zomrela na rakovinu/

mimicka
28. mar 2010

Ahojte snazilky.Uz rok a pol sa snazime otehotniet a nedari sa nam.Som z toho velmi nestastna ked na to myslim.Pred mesiacom som zmenila gynekologa,ktory mi robil hormonalny profil a povedal ze je vsetko v poriadku.Od malicka beriem lieky na stitnu zlazu a mala som nepravidelny menzes.Ked sme sa zacali snazit,tak mi pichal agolutin na vyvolanie menzesu,par krat sa to podarilo ale uz od jula som nemala menzes.Novy lekar mi povedal ze mi nedozrievaju vajicka a ze nebudem moct ostat tehotna prirodzenou cestou.Som z toho znicena uz som vyskusala aj liecitelku,ale nic.Chcela by som sa spytat ci ma niektora z vas podobny problem a ci dr.Jonas vypocita datum oplodnenia aj s takymto problemom ako mam ja.Dakujem

abebydes
28. mar 2010

marrad

spominala si,ze si mala mat vhodny termin a ze prisla mrcha.....naposledy co bol doktor jonas v reflexe tam vravel,ze k otehotneniu moze dojst aj ked mrcha pride (?!?),sila,ale fakt to povedal 😖

maciatko31

s tou Pavelekovou mas pravdu,ona spominala v televizii(lastovicka ci ako sa ten "porad"nazyval),ze mala vypocitanu dceru vdaka doktorovi jonasovi...... 😀

mimicka

tak v prvom rade by som odporucala nemysliet negativne (ked myslis natozeneotehotnies moc dobreho to psychike nedava),vypocty od neho vlastne nezalezia od menstruacie,kedze ako som uz spominala povedal,ze k otehotneniu moze dojst aj pocas menstruacie ,s tou stitnou zlazou ....aj moja mamina s nou mala problem ale chodila na kontroly nieco myslim aj brala.....a ani mi to neuskodilo a som tu 😀 😀 teda dufam,ze neuskodilo 😀 ale to by Ti najlepsie asi aj tak vysvetlil doktor jonas ,kedze sa (pravdepodobne ) do tej svojej metody rozumie najlepsie 😅 drzim paste 😵

andreasiskova3
28. mar 2010

Jonáš je ozaj dobrý, moje 2 kamarátky ktoré nemohli roky otehotnieť ,tak po jeho liečbe otehotneli.

deb
29. mar 2010

Po akej liečbe andreasiskova? Jonaš aj lieči?

somjezibaba
4. apr 2010

ahoj snazilky.ja mam s endometriozou uz dve deti a to druhe je chlapec a vypocital mi to jonas.mala som rozpis na 1 rok a podarilo sa to predposledny mesiac...a to mi lekar v oboch pripadoch hovoril ze si nemamrobit nadej s mojou diagnozou by to bol vraj zazrak,mame teraz zazraky doma dva 😀 takze hlavy hore,dolezite je netrapit sa s tym velmi apozitivne mysliet to je myslim velka cast uspechu.a este poznam jedneho pana,je to etikoterapeut a ten by vam prehovoril do duse....ten blok o ktorom neviete a nosite ho v podvedomi moze pochadzat este z VASHO prenatalneho vyvoja,takze tie co uz ste teho pozor ako myslite.takze pozitivne...😀 drzim palce

mimicka
7. apr 2010

Ahoj Snazilky.Objednala som si od dr.Jonasa vypocet ale zatial som poslala len prihlasku.Velmi dufam ze sa to podari cez jeho metodu a mam velmi pozitivnej nadeje.Dala som si urobit velky vypocet tak uvidime.Rozmyslame uz aj nad umelym oplodnenim ale zatial pockame.Drzim vsetkym zienkam ako som ja palceky aby sa uz coskoro dozvedeli tu najkrajsiu spravu v zivote papa

carmenuska
8. apr 2010

Ahojte, chcem sa vas opytat, ci mate niektora konkretne skusenost, ze ste otehotneli po viacerych rokoch podla jeho metody...A do kolkych dni od telefonatu vam prisla prihlaska? Po poslani prihlasky, kolko trva, kym pride kalendar? Ja som tam volala v utorok, tak netrpezlivo cakam...

akire1
8. apr 2010

ahojte

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre