MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

eriksonka1234
17. okt 2014

@pieninka ja mám kamošku, mala 7 potratov + 2 mŕtve detičky (chlapčekov), potom sa liečila, natrafila na nejakého dobrého Dr. v BA, a potom konečne po 11 rokoch vynosila zdravého chlapčeka- rok nedokázala prijať, že je zdravý, nechápala to, no a potom to už išlo krásne po ňom ešte dve krásne baby 🙂 treba hľadať príčinu a hlavne nájsť odborníka 😉

leren1
24. okt 2014

@adventmision ahoj...dr.jonas pise aj to ze partnerove spermie by mali byt zdrave mal by byt spraveny spermiogram na to aby to vyslo....

christi
30. okt 2014

@ivanuli
@ivanuli ahojky, aj ja mam vypocet pohlavia od Jonasa. Chcem sa spytat, Ty mas tiez tento ? Kedze je v nom uvedene ze k styku ma prist 1 den pred plne cervenym dnom, tzn. ze tento den mozme aj viackrat za den ? Alebo ako tomu Ty rozumies ? Teda, ak mas aj Ty konkretne tento vypocet. Ako dlho skusate? Vdaka.

leren1
1. nov 2014

@pieninka ahoj...styk mas mat den pred plne cervenym a podla zelenych dni...ale to len vtedy ak sa neprekryva s cervenym...chapes ? 🙂

pieninka
1. nov 2014

@leren1 Aha, takze zelene dni sa daju tiez vyuzivat, len sa nesmu stretavat s cervenymi.

leren1
1. nov 2014

@pieninka presne tak 🙂

klaudialip
3. nov 2014

ahojte,je tu toho velmi vela a nemam cas to tu vsetko citat,ale ako to funguje s tym dr.Jonasom? zacala som tuzit po babatku,nie je problem urobit,ale mm nechce bo uz nechce dievca,ze ak by vedel ze na 100% bude chlapec tak ide do toho,ale ved co je dnes na 100% vsak?

prosim poradte,ak mate skusenost s tym ze to vyslo aj na pohlavie a kolko si pyta za to,ze vam urobi ten kalendar? dakujem

christi
5. nov 2014

@babulinka29 ahojky, prosim vyslo Vam to pohlavie ?

christi
5. nov 2014

@alchemilkazltozelena ahojky, pls podarilo sa vam otehotniet na to dievcatko ? my sa mame teraz snazit o par dni, a ja neviem, neviem, zee coooo.... 🙂

babulinka29
6. nov 2014

@christi nie po roku sa nám neotehotnieť takže u mňa výpočet nevyšiel bohužiaľ ☹

alchemilkazltozelena
6. nov 2014

@christi dievcatko sice mame ale nie podla jonasa.....je to cele blud podla mna....drzim palce 🙂

christi
6. nov 2014

@alchemilkazltozelena
@babulinka29 och baby, tak to ste ma nepotesili :( v kazdom pripade dakujem za info. No uvidime teda. hmm...

christi
6. nov 2014

@alchemilkazltozelena a podarilo sa Vam teda nahodou ? Kolko ste skusali podla Jonasa ? Resp. po kolkom neuspesnom raze ste to vzdali ?

alchemilkazltozelena
6. nov 2014

@christi uz si presne nepamatam my sme skusali vsetko mozne, mne pomohla pauza od konika, branie inofolicu, nasla som si nove zaluby a prestala mysliet na otehotnenie....a vtedy som otehotnela 😵 snazili sme sa rok, pol roka tak intenzivnejsie

petka1982
8. dec 2014

jonáš ani u nás nefungoval,ak nemáte pravidelný menzes a ovuláciu,tak zbytočne vyhodené peniažky

kacena395
7. jan 2015

Ahojte baby...prisiel mi kalendar od Dr.Jonasa..mam otazku plodili ste dieta aj pocas mesiaca kde nebola oznacena " dobra zivotnost"?

cristi
8. jan 2015

@kacena395 ano,aj vtedy...

eracakova
10. jan 2015

@eriksonka1234 Nevedela by si zistiť meno toho odborníka, mám tiež kamarátku, ktorá sa veľmi trápi po jednom potrate a teraz viac rokov nemôže otehotnieť. Vopred vďaka!

mamartinka
10. jan 2015

@eriksonka1234 mozes aj mne neake info na toho odbornika co je zac a kde v BA?Dakovala.

eriksonka1234
13. jan 2015

@mamartinka
spýtam sa jej na to a dám vedieť 🙂

enatn
14. jan 2015

Ja som vdaka jeho vypoctu otehotnela za 4 mesiace...treba tomu len verit nesilit to a vyjde to URCITE. a nie som jedina komu tento vypocet pomohol🙂poznam osobne viacero parov 🙂 Drzte sa
Jeho stranka je http://beta.centrumjonas.com/sk

denislava
14. jan 2015

Ja som si tiez dala vypočítať najlepší termín pre otehotnenie a pohlavie. Išli sme presne podľa plodných dni, ktoré nám vypočítal Jonáš a otehotnela som na šupu. Hneď v prvý mesiac. 🙂 Chceli sme chlapčeka, ale práve v ten mesiac mi vychádzalo dievčatko, ale nakoľko som mala zelene a červené dni v rovnakom čase, vypočítané pohlavie sa negarantuje a nám to teda vyšlo, pretože vypočítal dievča a my máme krásneho chlapca! 🙂 Aj kamarátka si to dala tiež vypočítať , otehotnela hneď v prvý mesiac a tiež chceli chlapčeka a aj ho maju. Výpočet ma stal myslím že 15,-eur. Na nete sú aj také voľne dostupné výpočty vraj podľa Jonáša, ale mne to s tými jeho originál výpočtami skoro vôbec nesedelo. Takže asi tak. Ak by som chcela tretie dieťa, tak určite by som si to dala zasa vypočítať. 🙂

mentolka12
18. feb 2015

Babenky, ist do toho ci nie? 🙂 poznam osobne len jednu babu, ktorej to vyslo...velky ci maly vypocet? Dakujem...

mentolka12
22. feb 2015

Zvazujem stale ci ano ci nie :( 🙂 probkem mam ten ze neviem presny cas narodenia a mrcha je kazdy mesiac ale nie vzdy pravidelne ma to vyznam? Kamoska otehotnela na druhy mesic vypocital im chlapca a maju chlapca zdraveho ako buk 🙂

adriana1312
24. feb 2015

@mentolka12 ahoj, ja som si dnes dala vypocitat maly vypocet. co uz mozem stratit.o 2 dni mi dojde vypocet, tak som zvedava. vsak clovek da uz kopec penazi do vitaminov a cajikov, tak 16 Eur ma nezabije.

enatn
9. mar 2015

Ja si myslim, ze by si to mala vyskusat 🙂 Budes milo prekvapena... Maly vypocet ti staci... Kolko sa uz snazite?

maca283
10. mar 2015

Ja som si tiež dala vypočitat a bola to pravda hoci som brala aj ine lieky nato aby sa to podarilo 🙂 a mám krasnu uzasnu Stellku

anielik0606
11. mar 2015

Zdravím snažilky 😊 preve mi prišiel maly výpočet od Dr Jonáša a som s toho debil 😂 červene dni vychádzajú aj cez menštruáciu ? Skúšali ste niektorá počas červeného dňa ovu test

blondinka152
11. mar 2015

ahoj prosim vas pozerala som si jonasovu metodu tu na nete co ma kalkulacku ale nechapem...vyslo mi tam zelenym OK co to znamena a na dalsi mesiac mam tiez datum ale tam neni OK ale 2x a cerveny vykricnik co to je ? nechapem tomu...najprv ma napadlo to skusit takto a potom mozno ze si objednam jeho vypocet domou...dakujem 🙂

erikai
11. mar 2015

Ahojte, ja som si dala vypočítať dni dr.jonášovi s výpočtom domov na adresu a vyšlo to tak ako bolo uvedené vo výpočtoch, aj dni aj pohlavie a to som nemávala pravidelný menzes a ovuláciu som si dala podporiť tabletkami a pred týmto všetkým som prešla detoxikáciou... čiže sa tešíme z krásnej a zdravej dcérky... určite odporúčam vyskúšať...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre