MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

adrianamickova
22. feb 2009

ahojte zenicky.....drzim vam palce.......aj ja som mu pisala.....aj riadila sa jeho pokynmy,
bez uspechu...ale co som dala kontakt kamoske ta je uz 2nasobna mamina.....
treba skusat vsetko.....

jahoda
22. feb 2009

kocky, ja som si pozerala tuu jonasovu stranku (http://lunarium.co.uk/jonas.php) a som sa trochu zlakla, lebo po zadani mojho datumu narodenia mi vyslo, ze budeme mat chlapca, ale rizikovy faktor je tam az 3...myslite, ze sa tomu da verit?

vavenka
22. feb 2009

Jaho, to snad nemyslis vazne, jasne ze tomu never 🙂 tes sa ze si tehula a kasli na internet, nezbieraj zbytocne informacie ktore vobec nemusia byt pravdive a len ta zbytocne zneistia.....JA ked som bola prvykrat tehu tak podla jonasa som mala mat babu a rizikovy faktor 0 a aj tak to zle skoncilo, takze moja rada - neries taketo veci vobec....

jahoda
22. feb 2009

vaven, dakujem 🙂 potrebovala som to asi pocut aj od niekoho ineho, sama si tiez vravim, ze som mimo 😒 prilis vela informacii obcas skodi...hlavne takych "zarucenych"...

mimi018
23. feb 2009

Ahojte tiež by som sa rada informovala o tom dr. Jonášovi

mimi018
23. feb 2009

Ahojte ja by soom tiež rada vedela niečo o tom doktorovi jonašovi a vlastne aj o tom všetkom čo sa o ňom píše. napr : kalendár a dotazníky a koľko sa za to platí

mimi018
23. feb 2009

Ahojte babenky aj ja by som sa rada informovala o tom jonášovi a taktiež by si mi mohla píoslať nejakú adresu na toho jirka z CZ

mimi018
23. feb 2009

ahojte

ikke
3. mar 2009

lubi.simi • Dnes o 17:12
ahojte všetky snažilky,tiež sa pokúšame s miláčikom už 5 rokov a stále nič. Mám už po tridsiatke takže si myslím že asi najvyšší čas niečo riešiť. Len nedávno som sa dočítala čo to o výpočtoch dr.jonáša, môžete mi niekto poradiť bližšie info? Našla som tiež niečo ako lunárny kalendár ale neviem 100% po anglicky,vedel by mi niekto s tým pomôct,bola by som velmi rada.

corinne
3. mar 2009

ikke ja som si dala vypracovat u Jonasa plodne dni ,ale zatial sa nam nepodarilo.Skus pozriet starsie prispevky baby to rozpisovali podrobnejsie.Mala by som mat niekde adresu a telefone cislo,lae musim pohladat,keby si mala zaujem tak pohladam.

bakosko
3. mar 2009

ja som to tieš skušala,vraj to su vypočti len pre pary ktore su v poriadku moj ma zly spermiogram ☹

corinne
3. mar 2009

to viem,ze je len pre zdrave pary.Inac mam email na toho Jirku z Ciech ale tie vypoctu sa velmi zhoduju s tymi od Jonasa,le tak 1-2 dni rozdiel v plodnych dnoch

corinne
3. mar 2009

mimi018 este som zabudla napisat,ze potrebuje tvoj datum narodenia(den,meiac,rok)presnu hodinu narodenia a miesto narodenia.Uz si nepamätam co este ziada,tak mu napis mail a on ti odpise.

dasha201
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilix
11. mar 2009

preco to lunarium uz nefunguje? kto vie? prosim IP

cukruska1920
22. mar 2009

Ahojte....chcela som si pozriet vypocty na tej stranke lunarium ale uz to nefunguje 😖 ja som mala tie vypocty z tade opisane ale niekde som to stratila 😠 neviete nejaku nahradu?

halienka
22. mar 2009

Cukruš, tak to je smola, ešte pred nejakým mesiacom to fungovalo 😔 No tak teraz už asi jedine za peniažky u pána Jonáša alebo iného astrológa. Ale hodím sem aj link na jednu slovenskú stránku jedného astrológa a tam sa dá urobiť tiež výpočet, no nie je taký presný, len tam vyhodí nejaké 3-4 za sebou idúce dni ako tie plodné dni, nie len jeden presný deň. A tiež tam nie je pohlavie ani rizikový faktor. No ak ti aj toto pomôže budem rada 😉 Inak tento astrológ je skutočne dobrý a ak by si chcela aj on ti vypracuje podrobný a kvalitný výpočet plodných dní, no ten je už za peniažky. Takže tu je link: http://www.antear.sk/link2.html

cukruska1920
22. mar 2009

hali... ja som to z tej stranky lunarium mala opisane...len ja netusim kde som to dala 😠 ale rozmyslala som ze mu zajtra zavolam nech mi urobi tie vypocty.... 😉

halienka
22. mar 2009

Cukruš, vidím že si ako ja, ja som teraz tiež v rýchlosti hľadala, kde som si to zapisovala, bohužiaľ nenašla som, tak neviem či som si to vôbec odpísala, možno som si len povedala, že veď si to tam môžem každý mesiac pozrieť. No ale už si nepozrieme. To vieš, každý kto môže radšej na tom nejakú tú korunu zarobí. A druhá vec je tiež, že ke´d to robí odborník, tak vie presne na čo sa ťa pýtať a čo ako správne zadať, zohľadňuje omnoho viac konkrétnejších vecí, preto nie je taká šanca, že budú výsledky zlé, ako keď si ľudia zadávajú tie údaje samy, častokrát tomu ani poriadne nerozumejú a potom sa čudujú, prečo im to nevyšlo. Tak moc držím palčeky 😉

cukruska1920
22. mar 2009

hali....dakujem... si myslim ze ta suma co zato pyta neni az taka velka... pominame za ovela vacsie hluposti ..a budem mat aspon pocit ze som pre to urobila vsetko.... ty mas od neho vypocty?

halienka
22. mar 2009

Cukruš, napísala som ti do IP 😉

lilix
23. mar 2009

ja to mam odpisane, ale ten risk som si nepisala. dokelu

fialko
23. mar 2009

mimi018, ikke a dalsie, tie terminy na antear nie su podla mojich skusenosti spravne. Oni vychadzaju z fazy Mesiaca (polohy Mesiaca voci Slnku), a to nie je dobre, tam to treba robit z postavenia Mesiaca presne na tom mieste oblohy (v tom znameni), kde bol v case narodenia zeny. Preto je dolezity aj presny cas a miesto narodenia, bez toho to nikto dobre neurobi. Seriozne Vam to za nejakych 10 Euro zrataju napr. na ephesus71@azet.sk alebo aj inde....

nikika33
23. mar 2009

http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...

baby ,tu je dalsia stránka , ktorá vám vypočíta plodné dni podla jonáša, len to je po nemecky ...treba zadat datum narodenia a kliknuť na : Ich will schwanger werden .... funguje na tom isom princípe ako tá anglická
prajem vám veľa šťastia

halienka
23. mar 2009

Fialko, pozri si lepšie stránku Antear, to čo je tam ten výpočet zadarmo je len velmi orientačné, inak tam robia tiež za peniaze presný výpočet pre konkrétnu osobu spôsobom ako ty opisuješ, ten je už presný a berie do úvahy postavenie mesiaca v momente narodenia. 😉

lilix
24. mar 2009

no ja by som tomu fialkovi na azete teda neverila, baby nenechajte sa oklamat 😠

lilix
24. mar 2009

pre tie ktore nevedia po anglicky, toto je tam napisane, ked si kliknete na to lunarium

draha nastevnicka,
bezplatna verzia mesiacovo koncipovanej kalkulacky nie je viac k dispozicii.Museli sme urobit toto vypocitavanie platenou sluzbou z dovodu financovania buduceho vyskumu.planujeme vyladit algoritmus faktoru risku aby sme boli schopny spolahlivo vam pomoct obmedzit potraty a abnormalne porody.Tiez planujeme vybudovat niektore ine servisy zalozene na mesiacovej koncipovanej metode, ktore mozu byt napomocne aj pre vas

nieze by som ja vedela... prelozil mi to kamos.

sniesko0
25. mar 2009

Ahojte. Som tu prvý krát, prečítala som si Vaše príspevky od začiatku. Po prečítaní Vašich príspevkov som sa začala zaujímať o výpočty bližšie.Pokúšame sa už 4 roky a zatiaľ mič. Najprv k tomu Čižovi , odpísal mi že sa už nezaoberá výpočtami, odporučil mi Ing.Josefa Kulovaneho z Prahy,a potom na astro.wendys.cz, tam si môžete urobiť online výpočty podla Mudr.Jonáša.Mne to vypočítalo 3 najbližšie termíny.Kliknite na ...prečítajte si viacej o tejto teme-tam je to podrobne s tími zelenými a červenými farbami. Všimnite si v akom postavení bol mesiac ked ste sa narodili.Ked kliknete na online výpočty Efemeridy , zadáte si rok 2009, tak tam je tabulka a pozerajte na stlpec Mesiac a pohladajte si vašu fázu mesiaca , tak robia asi všetci tieto výpočty a berú za to peniaze,a máte to podla mna asi len približne kedy sexíkovať s drahým.Skúste. Mne sa zhodovali rovnaké výpočty s nemeckou stránkou .

lilix
25. mar 2009

sniesko ahoj. pani vsetko si poctivo precitkala??

dakujeme za tu stranku. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre