MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

zuzana76
6. mar 2007

ta stranka znamena - pre ženy/kozmobiologicke planovanie počatia 🙂

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cucuska
autor
26. mar 2007

a tá adresa???

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cucuska
autor
26. mar 2007

zibi a to mu mám napísa´t?????? alebo čo mu mám napísať????

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cucuska
autor
27. mar 2007

dik zibi. napíšem mu 😉

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
atena
29. mar 2007

Ahoj Zibi, my tiež skúšame podľa Jonaša a stále nič,väčšinou mi vychadzajú termíny, ktoré mi vôbec nepasujú s mojou ovulkou tak neviem 😲

cucuska
autor
29. mar 2007

atena ja už neskúšam lebo mi to nevyšlo

galina75
29. mar 2007

Ahojte babenky,
tak ako to je s tym Jonasom??? 🙂 je na tom nieco pravdy? Citala som si par vasich prispevkov, priznavam nie vsetky- tolko casu v praci nemam a stale teraz neviem ci je na tom nieco pravdy,alebo nie. A co ta nemecka stranka
http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...
je to to iste? Kolko stoji presne ten Dr. Jonas? Ako prebieha prihlasenie a platba? (Nakolko nie som na SK) dakujem GALA

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
galina75
30. mar 2007

zibi dakujem, tak jej skusim napisat.Gala

galina75
2. apr 2007

Ahojte babenky, tak ja som na jirkac@email.cz napisala, zatial som nedostala ziadnu odpoved, no ale pislala somlen v piatok doobeda, tak necakam zazraky.
No musim sa priznat, ze som volala aj Dr. Jonasovi a dala som si zaslat prihlasku. Tak som zvedava, sice neviem kedy sa k nej dostanem, lebo som si ju nechala poslat na SK adresu ,no uvidim. Gala

sindus
3. apr 2007

Ahojte. No precitala som si vsetky prispevky, a uz tomu vobec nerozumiem ☹ Aj my chceme babatko uz vyse roka a nedri sa nam. Aj ja mam prihlasku od Jonasa, ale este som ju neodoslala. Pozrela som aj tu nemecku stranku a tam mi vychadza termin 2 dni pred MS cize 26 den MC a podla bazalnej teploty mi to vychadza na 10-12 den MC. Tak kedy treba plodit???

kila
3. apr 2007

Sindus skús to aj podľa BT, aj podľa Jonáša a hotovo! 😉

sindus
3. apr 2007

kila - uz sa miestami aj bojim, aby ten sex nezasiel az k takym "povinostiam", ze dnes je datum tak podme... ☹ niekedy je to uz na psychiku. Akurat dnes som zaplatila zajazd - rozhodli sme ze v lete ideme dovolenkovat a nemysliet na to!

rajeca
3. apr 2007

baby komu sa podarilo otehotniet vdaka Dr. jOnasovi a jeho vypoctoch? Je tu niekto taky? Sindus kolko stala ta prihlaska a ako si postupovala? Tiez sa snazim otehotniet. Je tomu 6 mesiacov,co sa snazime,a ty? 🙂

kila
3. apr 2007

Rajeca, skús ten odkaz vyššie www.leichte.info/ atď. ... aj ja to mám len odtiaľ...
Sindus, viem o čom hovoríš - aj ja som zvykla "maskovať" povinnosť za chuťou... poviem manželovi že mám strašnú chuť, ale to len preto, lebo viem, že v ten deň je plodný deň... aspoň on má z toho radosť... 😅 ...ale radosť z toho nakoniec mám aj ja... 😀

rajeca
3. apr 2007

kila a kde mam kliknut. Kde to mam hladat. Neviem po nemecky 😒 povedz mi postup ako si to presne nasla,dakujem

kila
3. apr 2007

Rajeca, len klikni na ten odkaz, ktorý pridala Galina, a potom:
Ihr Name: napíš tvoje krstné meno
Tag: deň kedy si sa narodila
Monat: mesiac
Jahr: rok
Uhrzeit: približne čas
Potom označ voľbu Ich will schwanger werden. A nakoniec klikni na Berechnen.
😉

sindus
3. apr 2007

Rajeca - jonas robi maly a velky vypocet. Pri tom velkom urci ci to bude zivotaschopne alebo nie, pri malom vraj len dni kedy to treba robit 😉 Velky stoji 600 Sk a maly myslim 400. Ja som mu napisala list, ze chcem otehotniet a nedari sa a on mi obratom poslal prihlasku, v ktorej si urcis o aky vypocet mas zaujem. Posle aj sek, ktorym zaplatis sumu 600 alebo 400 Sk a cakas.

sindus
3. apr 2007

Kila - ved to, ze musime maskovat, aby to chlap nerobil nasilu, aby aj nieco bolo 😉 niekedy uz nemam sil, ale precitam par riadkov na nete a je mi lepsie 😀
Rajeca - my sa snazime 15 mesiacov

galina75
3. apr 2007

sindus a ty uz mas ten vypocet od Jonasa? Na aku dlhu dobu je vypocitany? 1 rok?
Neboj ono sa to coskoro podari, Gala

sindus
3. apr 2007

galina- nie, tu prihlasku som zatial neposlala. Az ked zistim, ze je vsetko O.K., tak potom. Zatial mi maju zistit ci mam priechodne vajickovody, lebo ak nie, tak Jonasov vypocet mi je na dve veci. Ale zatial som si to vypocitala na tej nemeckej stranke a skusime aj podla toho. A co, jirkac@email.cz sa zatial neozval? Neodpisal Ti?

galina75
3. apr 2007

Ahoj Sindus, nie zatial sa mi nikdo neozval ☹
Skus prosim vyskusat aj tuto stranku a daj mi vediet ci sa ti to zhoduje s tou Jonasovou?
http://www.antear.com/link2.html
Ja som si to porovnala s tou nemeckou Jonasovou a odlisuje asa to iba o jeden den???? Tak potom stale nechapem preco by som mala platit Jonasovi 600,- Sk. Naozaj nejde o peniaze, ale o princip. Gala

sindus
4. apr 2007

galina - tak skusila som tu stranku a tam mi vychadzaju plodne dni 26-28 a podla tej nemeckej 24-27, tak si vyber ☹ Najlepsie je skusat vzdy ked ma clovek moznost. Moj manzel chodi na smeny, takze my musime vzdy ked je doma, aby ti hadi tam tie 3 dni vydrzali 😀
Moja mamka mala kolegynu, ktora otehotnela podla Jonasovho vypoctu - normalne sa vypytala z roboty, ale len kolegyniam povedala dovod, lebo od Jonasa mala presny den a hodinu kedy to maju robit a podarilo sa. Po 5 rokoch otehotnela...Ja to este neposlem, pockam ako pochodim v Gyn Five.

kila
4. apr 2007

Ahojte babuľky! Ja mám podľa nemeckej stránky plodné dni 10-12 a podľa www.antear 12-14... takže toho 12. to určite zaistíme! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre