MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

modryiris
26. máj 2013

ahojte baby, mam vypocet od dr. jonasa (na dobru zivotnost), vsetkemu rozumiem (dufam), len jedna vec - cize mame skusat v den pred plne cervenym dnom s dobrou zivotnostou. je tam aj nejaka presna hodina? ci len v ten den a je jedno kedy? diky za odpoved.

krasneleto
26. máj 2013

@modryiris len den pred plne cervenym, hodina presna urcite nie je

lienka2407
28. máj 2013

@modryiris ahoj a cez aku stranku si si to nasla? Cez jonascentrum.com alebo inu?

modryiris
28. máj 2013

@lienka2407 ahoj, je to oficialny vypocet od dr. jonasa. pozri viac na centrumjonas.com. su tam aj ceny.

modryiris
28. máj 2013

@krasneleto dakujem za odpoved ;)

annika88
3. jún 2013

Ahojte baby, chcela by som sa Vás dačo opítať ohladom prihlašky od Jónaša. Ja už mám 1dieta a teraz by sme chceli druhe bábo. v prihláške je ako prebiehalo 1tehotenstvo a tam treba uviest aj poslednu menštruáciu. len aby som spravne vyplnila tak otazka je taká či treba uviest začiatok menštruácii alebo koniec?Ja viem že je to asi blbá otázka ale aby prebehlo všetko ok, tak radčej sa 100x spítam 🙂 dakujem za všetky odpovede 😅

alchemilkazltozelena
3. jún 2013

@julka82 ahoj ako ste dopadli s Jonasom? my nic 😖 dnes som 1DC 🤐 dalsieho mame 17teho, to budem 15DC, ovu jak vysita... 🙂

alchemilkazltozelena
3. jún 2013

@katttka1981 ahoj 🙂 vidim ze sa vam podarilo, podla Jonasa? 🙂 na ten 7DC co si pisala? 🙂

julka82
3. jún 2013

@alchemilkazltozelena presne tak ako som si myslela, mrska prišla aj odišla a po jonášovi ani stopy 😠

cristi
4. jún 2013

@annika88 ahoj,v tej prihlaske sa vyplni datum zaciatku ms ,aspon ja som tak vypislala a bolo to v poriadku 🙂

annika88
4. jún 2013

@cristi joj dakujem ti krásne za odpoved 🙂 a ak sa ta môžem spítat. vyšlo ti všetko čo ti vypočítali?

cristi
4. jún 2013

@annika88 prve babetko vysli na prvy raz 🙂 pohlavie i pravdepodobny cas porodu...,druhe babetko uz nie ,ale vyslo aspon pohlavie ,ktore som mala vyratane z prveho vypoctu u Jonasa.

annika88
4. jún 2013

@cristi super dakujem si zlatá 😉

cristi
4. jún 2013

@annika88 vela stastia prajem 🙂 😉

katttka1981
4. jún 2013

@alchemilkazltozelena ahoj, no vyzerá to tak že nám to podľa neho vyšlo. 🙂 Od januára až do marca sme podľa neho nemali životaschopné dni aj sa mi to tam krížilo /červené dni zo zelenými/ a veru až do marca sa nám nepodarilo. V apríli sme mali prvý životaschopný dátum a v tam sa nám tie farby ani nekrížili a podarilo sa. 😉 . Neviem, či to môže byť náhoda, alebo je na tom niečo, ale nám to podľa tých výpočtov vyšlo.

sisaa75
10. jún 2013

Ahojte

slavomira6
13. jún 2013

Ahojcek 🙂 som tu nova....a rozhodla som sa troska komentovat na tuto temu.....snazime sa o baby ca rok aj daco a stale nist....☹ stale ta mrcha...bola sm na vysetreniach aj moj muz. muz je ok....ja som zatial bola na chlamidie, cyto, krv, krv hormon.,.....vse ok . zijem v zahranici a termin som dostala az na august ☹ tak som zvedava co mi bude dalej robit? vie mi niekto napisat co este treba zistit? tak som sa rozhodla napisat dr.jonasovi.....odporucili mi to na FB....a tak som pisala....kedze zijem v zahranici poslal mi prihlasku na zahranicie....a dneska mi dosiel vypocet....tak uvidime ako to dopadne a ci sa podari....je tu nejaka zienka ktorej sa to podarilo a po ako dlhom case.....🙂 ako kukam prvy zeleny den mam akurat dneska 13. 6. A cerveny 23.6.... Dost daleko od seba....je to ok ?

sbear
15. jún 2013

@slavomira6 Ahoj, ja som riesila svoju ovulaciu 2 roky, s Jonasovym vypoctom mi to vobec nesedelo, kedze mam poruchu stitnej zlazy a neliecenu, mam ovulaciu strasne neskoro. Posledne 2 mesiace som ju mala az 28 den cyklu! Uz som na to kaslala a tak sa mi podarilo otehotniet 28 den cyklu. Bol akurat spln, podla Jonansa som mala otehotniet pocas novu, cize o 14 dni skorej. Neviem, ako sa moje tehotenstvo bude dalej vyvijat, kedze mam kopu zdravotnych problemov. Ja mam rada astrologiu, popis znameni a pod. ale nespoliehaj sa len na Jonasa. Velky faktor robi stres. Jonasove metody, to je cisto placebo efekt, ak ti poslal vypocet a verist tomu, otehotnies. Ale skor si myslim, ze by ti pomohla alternativna medicina a relaxacne cvicenia, joga alebo nieco podobne na redukciu stresu.

slavomira6
15. jún 2013

Dakujem....no podla neho si to maju davat ratat zdrava zeny bez nejakych problemov (zenskych) citala som vela ohladneho neho no tak uvidime....kukala som a vychadzaju mi zeleny den hned pri cervenom....ale ako sa vravi nic neni 100% a vobec niesom na to " namotana" stres hra velku rolu....ale zijem krasny zivot a ziaden stres nemam....😉 tak hadam sa nam podari raz....😉

dudka77
23. jún 2013

ahojte baby, poprosím o radu. Mám výpočet od MUDr. Jonáša, len sa mi to akosi protirečí, dala som si vypočítať babu, takže mám len jednu možnosť a to od zajtra 😖 . Píše, že v zelených dňoch nemá prísť k oplodneniu, potom píše, že sa môže iba v červenom plnom dni a 3 dni pred ním, a potom píše, že tak v plnom červenom dni, ako aj jeden deň pred ním, sa nesmú križovať zelené dni. Ja mám plný červený 27.6. a plný zelený 28.6. tak čo mám teraz robiť? Na jednej strane píše, že to počíta podľa dvoch rytmov a to podľa tých červených dní a na druhej si to žena má počítať sama, kedy je plný zelený deň a to má ovuláciu a na druhej zas hore uvedené. Som z toho jeleň 🙄

reni1512
23. jún 2013

@dudka77 podla jonasa ti to aj tak nevyjde, nespoliehaj na to... radsej si kup ovulacne testy....

paparkam
23. jún 2013

@reni1512 mas pravdu ja som si dala vypocitat ,ale podla jeho vypoctov sme pol roka pracovali na babatku v dnoch ktore mi napisal a nic, - dni mimo ovulacie, tak som si kupila ovulacne testy a hned v prvy mesiac podla ovulacie som otehotnela, keby som sa mala riadot podla jeho vypoctov, tak este doteraz nie som teho. teraz som v 16tt 🙂

reni1512
23. jún 2013

@paparkam presne to iste aj my.... a este tie pohlavia, total somarina, ja som na to prisla ako to je, moj dedo roky rata rodine, znamym cudzim ludom kadekomu a vzdy mu vyslo (pohlavie myslim) a podla jonasa sme mali mat chlapca, cakame dievcatko a druha vec zbytocne sme sa snazili podla neho, nastvala som sa, nastudovala si ovulacne testy na MK, kupila som si z anglicka 50ks 😀 a na prvy šup nam to vyslo.... ja som v 36tt a keby ze chceme druhe, iny sposob ani nevolim, toto je zarucene (ak samozrejme zena ovulaciu ma)

slavomira6
24. jún 2013

Ahojcek 🙂 Ake mate skusenosti s otehotnenim pocas menstruacie...je tu nejaka Maminka kt. Sa to podarilo a otehotnela pocas mens......? Dakujem za odpovede!

janelle5
27. jún 2013

@slavomira6 ahoj, ja som otehotnela ca.4-5 den cez menzes.uz mam 5 mesacneho synceka 🙂

asterix34
2. júl 2013

Ahojte, moze niekto poslat kontakt @ alebo telefon na dr.Jonasa ? Hore uvedeny link nejak nefunguje a na fb som ho tiez nenasla..Moc dakujem 🙂 2x som potratila tak by som to chcela vyskusat

asterix34
2. júl 2013

Ahojte, moze niekto poslat kontakt @ alebo telefon na dr.Jonasa ? Hore uvedeny link nejak nefunguje a na fb som ho tiez nenasla..Moc dakujem 🙂 2x som potratila tak by som to chcela vyskusat

moukuska
2. júl 2013

@asterix34 Centrum Jonas: info@centrumjonas.com

asterix34
6. júl 2013

@moukuska dakujem 🙂

eju
10. júl 2013

...a ja som mu dnes napisala tak uvidime co napise 😵
budeme asterix34 cakat spolu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre