MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

dani_cka
30. jan 2013

@sisinka112 ja som takisto nemala s tym problem.. Ked som in poslala prvy email bolo 26.12. A v priebehu 30min som mala odpoved.. "Ziadost o vypocet" som robila online v piatok vecer hned som spravila aj platbu a v pondelok rano som mala vypocet v emaily.. Takze u mna velka spokojnost co sa rychlosti tyka.. 🙂

bella789
1. feb 2013

ja mam vdaka dr. jonasovi uz vyse rocne dietatko. vyse 3 roky sme sa snazili, pochodili vsetko mozne a podla jeho vypoctu sa nam to podarilo, vyslo aj pohlavie cas, vsetko 🙂

sisinka112
1. feb 2013

@katuskalis ahoj ja som dostala dnes výpočet a nechápem tu jednej veci Upozorňuje, že v plne "červenom " dni, ako aj jeden deň, ktorý je pred ním, sa nesmú súčasne vyskytovať aj "zelené" dni, inak by sa pravdepodobnosť dobrej životnosti aj pohlavia podstatne líšila a v kalendári mám zaznačené takto: červené dni 6 7 8 9 a zelené dni 6 7 8 9 10 11 12 12 14 15 16 17 18 to mám chápať, že sa nemáme pokúšať o bábätko? dakujem za odpoveď

darka2001
1. feb 2013

Ja som to skusala 2x a nic,ale ak mate problem otehotniet tak to nefunguje

katuskalis
3. feb 2013

@sisinka112 skus mi preposlat ten tvoj vypocet na mail ak chces a pozriem sa ti na to...ak chces presne pohlavie tak sa ti nesmie krizovat zeleny a cerveny den , neviem o aky vypocet si ziadala... 😉

katuskalis
3. feb 2013

@bella789 a na ktory pokus sa vam to podarilo ?? ja zacinam od tohto mesiaca..tak som zvedava... 🙂 gratulujem a prajem vela zdravicka 🙂

katuskalis
3. feb 2013

@sisinka112 a inak aj ja mam vo februari 6,7,8,9 zaznacene..plno cerveny den je 9 takze sa budeme pokusat aj 8.2. som teda zvedava ako nam to pojde.... 😀

bella789
3. feb 2013

hned na prvy 🙂 viem, zda sa to neuveritelne, ale naozaj 🙂

katuskalis
3. feb 2013

@bella789 tak to ti gtaulujem... super 🙂

balli
4. feb 2013

@sisinka112 aj mne to tak vychadzalo v januari, takze som to tiez tak pochopila, ze to nie je vhodny datum na pocatie. Teda neviem ako s tou zivotnostou, ale mne sa tam pise ze pravdepodobnost pohlavia by sa znizila na 70 percent toho co tam pise.

Inak my mame straaaasne moc chalanov...chceli by sme babu aj chalana jasne, ale mame najviac takych ze prvy chalan aj druhy chalan, takze sa budeme musiet pokusat v obmedzenych mesiacoch a dufam, ze tam zase nevyjdu tie zelene dni do cervenych...ach jaj.

rybicka1117
5. feb 2013

@consuelle mozem sa spytat aka stranka to bola??

nikaniko
8. feb 2013

babule a v prihláske je aj o dietaty že ked máte tak vsetko napísat este aj hodinu no coked si ju presne nepametám je to podstatné??moju hodinu viem presne 21:15 mamka mi to nasla v karte.dakujem za odpovede

zuzana1917
11. feb 2013

ahojte baby ja som si dala spravit specialny vypocet u dr.jonasa najprv som sa velmi tesila bolo to rychle cca 2 dni ale potom som hladala na nete ako to vlastne je lebo niekto pise, ze sa nesmu prelinat "cervene" dni so "zelenymi" a mne napisal ze by bolo najlpesie keby sa prekryvali alebo boli by co najblzsie k sebe a na jednej stranke som nasla moznost vypocitat plodne dni (tiez tam bol spominany dr.jonas) a tak som si to spravila a presne dni sedeli s tymi co mi poslal on + na tej stranke bol aj presny cas. tak teraz neviem co si mam mysliet 😖

katuskalis
11. feb 2013

@zuzana1917 ahoj pisala som ti to do spravy..ak este nieco nebudes vediet tak sa kludne spytaj..ja som z toho mala tiez miš maš... 😉

katuskalis
11. feb 2013

@zuzana1917 http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-... ja som to porovnavala s touto strankou a sedi to.. je tam aj cas ale tym sa neriadim..lebo to by som asi nezvladla... 🙂 🙂 🙂

nicolaus
11. feb 2013

myslite zi, ze by tam vedeli vypocitat pohlavie aj spatna? prisli sme o miminko a nevieme co bolo, trapi nas to....

zuzana1917
11. feb 2013

@katuskalis: presne tu som myslela🙂 Tak teraz som uplne mimo 😠

katuskalis
11. feb 2013

no sedi to... len dokt.Jonas uvadza , ze sa mas milovat aj jeden den pred plne cervenym dnom... ci ta internetova stranka je Jonas, tazko povedat... ale ved to je teraz uz jedno... vypocet mame tak huraaa na to hahaha 🙂 🙂 😀

anuska3107
13. feb 2013

baby ja tam mam tiez pisane, ze je najlepsie ked je zelena a cervena najblizsie, a den pred cervenou by sa malo snazit. ja teraz idem na drzhy mesiac tak dufam, ze sa vydari. dala som si vypocitat od noveho roka.

balli
13. feb 2013

Caute baby, no ja tam mam napisane, ze zelene dni sa nemozu krizovat s plne zafarbenym cervenym dnom alebo dnom pred nim, inak by sa znizila na 70 percent pravdepodobnost pohlavia. No a nepisu nic ohladom toho ako blizko maju byt tie dni pri sebe. Lebo pisu ze aj pocas menstruacie sa moze pocat (ak vychadza mrcha na cervene dni). Pohlavny styk ma byt den pred plne cervenym dnom.
Cudne ze tie info sa tak lisia, nie?

Ja mam otazku - co sme si nechali vypocitat pohlavie dietata, tak tam je uvedene aj pohlavie nasledujuceho dietata. To akoze ak ostanem tehotna v mesiaci kde je napisane napriklad ze budem mat prveho chlapca a potom v zatvorke ze pohlavie druheho dietat bude tiez chlapec tak tam neni sanca na babu? to je cudne, nie? mate vysvetlenie?

key
13. feb 2013

ahojte, mam info ohladne jedneho cvičenia ktore je zamerane na upravu hormonalneho profilu pri snahe otehotniet. viac na: http://hormonalnajoga.webnode.sk/ Držíme si palce!

katuskalis
14. feb 2013

@balli ahoj..tie dni sa ti mozu prekryvat, len pohlavie potom nemusi sediet... pohl.v zatvorke je pohlavie dietatka, ktore pocnes v dasom roku resp. ako druhe dieta... aspon ja som to tak pochopila...ja som zacala od tohto mesiaca..tak uvidim..len mne ani nejde o pohlavie, hlavne aby sa nam podarilo... ci uz na prvy šup alebo neskor... 😉

balli
14. feb 2013

@katuskalis dakujem za odpoved, ono to ja chapem s tym druhym dietatom, ale napriklad ak teda by sme chceli babu a chalana (to je fuk v akom poradi) tak mam sa drzat toho ze mam vynechat mesiace ked mam chalana a ako druhe tiez chalana alebo babu a ako druhe tiez babu? to ake bude mat pohlavie druhe dieta za predpokladu dodrzania vsetkych podmienok uz je potom nemenitelne?

petronellynka
14. feb 2013

A ked mi vychadzaju Podla Jonasa plodne dni pocas menstruacie nie je to trochu blbost???

katuskalis
14. feb 2013

@petronellynka ani nie... vela pripadov je ze zeny otehotneli pocas menstruacie... takze hlavu hore... 😉

alchemilkazltozelena
14. feb 2013

ja som si sem http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-... zadala moj datum narodenia a vychadza mi ze tesne po ms by som mala ist na to 😀 lenze za vypocet som neplatila, je to len z netu... ma niekto skusenost ze na tejto stranke zadal datum narodenia, vysli mu ze kedy sa ma snazit a vyslo to?
ak blba otazka tak sorry, len sa pytam 😀

petronellynka
14. feb 2013

@katuskalis ale tak ak mam pravidelny menzes a ovulaciu mam cca 15DC tak je to divne...

katuskalis
14. feb 2013

@alchemilkazltozelena ahoj aj ja som si to tam pozerala a vychadza to presne... len sa snaz aj jeden den pred tym datumom... to sa doporucuje... 🙂

katuskalis
14. feb 2013

@petronellynka noo... mne to vychadza po menstruacii asi 5 den...neviem ako to bude fungovat ale nechajme sa prekvapit... nezaoberaj sa len datumom od dokt.Jonasa ale aj svojou ovulaciou ak vies kedy ju asi mas... lebo neviem vobec...tak neriesim 🙂

petronellynka
15. feb 2013

@katuskalis ved o tom pisem ze mi nesedia datumy s ovulaciou.Mne to vychadza podla Jonasa posledny den menstruacie.
No ved skusime aj vtedy aj vtedy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre