MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

zoe2009
22. sep 2010

@iplusr ahoj, mne sa zhoduje 6 dátumov a 6 je posunutých o 1 deň.

helenkasabinka
22. sep 2010

mne sa to uplne presne zhoduje 😉

palesandra
22. sep 2010

@iplusr ano, mne vysli rovnake. akurat pri jednom termine z 12tich mi vyslo ine pohlavie.

soni1
23. sep 2010

Ahojte baby, tak my sme sa začali snažiť tiež podľa Jonáša. Tieto dni máme podľa výpočtov červené, tak skúšame a to som týždeň pred menzesom.

betina1984
23. sep 2010

@soni1, keď sa ti to podarí, daj vedieť. Potom tomu možno začnem veriť...🙂

soni1
23. sep 2010

@betina1984 Určite sa ozvem, možno, že to nebude hneď, len po nejakom čase, ale ja tomu verím.
Veľa báb tu už písalo, že sa im to podarilo podľa Jonáša a ja poznám tiež dve osoby, ktorým to podľa Jonáša vyšlo.

betina1984
23. sep 2010

@soni1, no možno, ale asi sú tie osoby zdravé a nemajú žiadne problémy...

soni1
23. sep 2010

@betina1984 Aj mne dr. povedala, že nemám ovuláciu, ale Jonáš mi povedal, že jeho výpočty sú nezávislé od menštruačného cyklu.

helenkasabinka
23. sep 2010

@soni1 ja mam vdaka nemu dcerku krasnu a zdravu a to som otehu hned na prvy termin 😉

majcika
23. sep 2010

Helenkasabinka chcem sa spytat, otehotnela si v dobe ovulacie alebo uplne mimo?

helenkasabinka
23. sep 2010

@majcika uplne mimo
lebo ovulacia mi nevychadzala tak ako som zapisovala do kalendara od jonasa lebo ja mavam na 20DC ovulaciu kedze aj menzes mam cca 35 dnovy a hned som krasne otehotnela,som zvedava ako aj teraz sa zadari lebo zasa mam od neho vypocet a zhodou okolnosti som si robila ovulacne testy a presne 18-teho septembra som mala ovulaciu podla testu a snazilkovali sme a plne cerveny den som mala 22.septembra a snazilkovali sme den pred plne plodnym dnom aj pocas ovulacie,tak uz len cakat musim co z toho bude 😵 je nahoda,ze sa mi presne tie dni stretli s vypoctom 😵

majcika
23. sep 2010

huh zeby? ono vies logikou sa to tazko chape ale drzim paste

helenkasabinka
23. sep 2010

@majcika 😉 dakujem aj ja som od neho vyratana,moja mami si dala vyratat dievcatko lebo 4 roky sa im nedarilo splodit dieta a hned otehotnela na prvy termin a som tu ,zdrava a aj pohlavie vyslo aj u mna aj u maminy 😉

majcika
23. sep 2010

a opat to bolo mimo ovulacie?

helenkasabinka
23. sep 2010

@majcika myslis u maminy?

majcika
23. sep 2010

hej

helenkasabinka
23. sep 2010

@majcika to netusim,bolo to pred vyse 25 rokmi 😅

majcika
23. sep 2010

ja neviem som z toho hotova

helenkasabinka
23. sep 2010

@majcika a vy snazilkujete podla vypoctu?

majcika
23. sep 2010

este nie ale mam ho vychadza mi to na MS 😠

helenkasabinka
23. sep 2010

@majcika to nevadi,uvidis,ze sa zadari urcite 😉

nat28
23. sep 2010

Kocky ja toto dnes pocujem 1.krat, takze mam otazocku...ked nemam cyklus, som po vysadeni a 2 mesiace ziadna mrcha, tak mne by toto asi nepomohlo, ci? Nejak to nechnapem 😕 vopred dakujem za rady dakej dobrej duse 😵

helenkasabinka
23. sep 2010

@nat28 co si po vysadeni? myslis antikoncepcie? 😕

nat28
23. sep 2010

@helenkasabinka ano ATK som myslela...ale uz som niekde na webe citala, ze to je metoda len pre tie, co maju menzes aj ovulku...co zial nie je moj pripad

helenkasabinka
23. sep 2010

@nat28 no niekto vravi,ze je to len pre ne ani vravia,ze nie ze mrcha nie je podstatna,skus zavolat jonasovy,to je najistejsie

abebydes
23. sep 2010

@nat28 ahoj 😎 pokial viem, tak pri vypocte od doktora jonasa to nevadi.okrem ineho tvrdi, ze jeho vypocty su nezavisle od menzesu a uz to tu tusim bolo niekde predtym spominane, nejaka holka mala taky nejaky problem ako ty a povedali jej , ze v pohode. ale ako povedala helenkasabinka najlepsie je si tam zavolat a spytat sa 😀

abebydes
23. sep 2010

@nat28 a ma napadlo,kamoske bolo blbe tam volat (sa cervena este aj cez telefon) 😀 😀 😀 tak im tam pisala emaila na info@centrumjonas.com tusim tak to bolo, ale na ich stranke najdes tusim aj telefon, aj adresu.... 😀 drzim paste 😉

helenkasabinka
23. sep 2010

telefon je 035/6595 127 😉

nat28
23. sep 2010

Dakujem kocky ste zlate 😵 poprezeram este tu stranku a skusim tam brnknut, ved za to nic nedam a ked to bez menzesu nepojde, vynutim si konecne vyvolavacku a potom budem skusat tuto metodu. Dnes mi totiz kamoska povedala, ze vdaka Jonasovi otehotnela a to sa pritom predtym pokusali viac ako 2 roky...ja som otvorena vsetkemu, ved aj zdravotne problemy mi vyliecila az alternativa...tak preco neskusit aj toto? 😉

helenkasabinka
23. sep 2010

@nat28 no aj ja si musim pockat na testik,ci som vdaka vypoctom otehotnela tento mesiac 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre