MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

akire1
8. apr 2010

Ja sa snazim z manzelom vyse roka a nic.Sme obydvaja zdravy podla vysetreni.Tak som si objednala ten vypocet a prvy datum sme skusala.Ja verim tomu ze to funguje ale nie som si ista ci to bude fungovat na mna.Tak neviem uvidim 🙂

akire1
8. apr 2010

Prave tie datumi su pred men. a dostala som to.A su aj pocas mens. Tak neviem v dotazniku bola treba vyplnit aj termin cyklusu a on je niekedy 31 alebo 32 dni aj35dni. neviem ci to ma vplyv na ten rozpis

sysavia
12. apr 2010

Ahojte, ja som zaplatila 21 euro za výpočet plpdných dni a nič mi neprišlo... stalo sa vám to už? sysa

abebydes
13. apr 2010

sysa, osobna skusenost so slovenskou postou... 😎
ak si zaplatila, poslala prihlasku a zda sa Ti, ze by to uz mali mat,tak si tam zavolaj (k tomu doktorovi jonasovi) a spytaj sa,neviem,ci tu alebo niekde inde na forach som to citala,nieco tiez s meskanim pihlasky,a ta baba tam tusim pisala email (dokonca;) ),s tym,ze zaplatila,poslala prihlasku,nic nedostala a odpisali jej,ze nedostali prihlasku,tak ju poslala znova a obratom mala ten kalendar 😅

lucyblack99
13. apr 2010

akire...ja som sa 2 roky snazila otehotniet a nic, mam problemy s hormonmi. jonasovi som zavolala uz zo zufalstva, kamosky mi ho odporucili. otehotnela som na druhy raz podla jeho vypoctov, cez mens. !!! takze s cyklom by som sa na tvojom mieste netrapila 🙂 drzim palce, urcite sa poari aj tebe

afrika
13. apr 2010

ahojte, mám otázku- prišiel mi výpočet od Jonáša, ale mám moc nepravidelnú menzes a silne pochybujem, že ovulka výnde akurát na tie dni, čo určil Jonaš za plodné. to znamená, že cez dni ktoré určil a ja budem napr. 3 dni po ms je zbytočné snažilkovať? mám z toho chaos...nájde sa tu niekto, kto mi to riadne vysvetli? prosím na internú poštu...ďakujem hrozne moc.

carmenuska
19. apr 2010

ahojte, tak ja mam uz kalendar doma. Potrebujem ale radu- nikde nemam tu znacku ci to bude zivotaschopne dieta- za cely rok nikde...neviem co si mam o tom mysliet. V tej prilohe to nespomina, co to znamena, inak vsetko je dobre. Mate s tym niektora skusenost? Tiez poprosim IP.

helenkasabinka
19. apr 2010

carmenuska on ti napise a vyrata zivotaschopnost babatka jedine ak uz mas dieta alebo ak si mala potrat....u prvorodicky nerata zivotaschopnost dietatka 🙂

carmenuska
20. apr 2010

uf, dakujem helenkasabinka, som sa bala, ze nebudeme nikdy mat zdrave babo 😲
a ty mas s nim nejaku skusenost?

helenkasabinka
21. apr 2010

carmenuska ja mam dcerku Sabínka vdaka jeho vypoctom 😉 😵

4 roky sme nemohli otehotniet a mala som este k tomu aj MMT a museli mi odstranit jeden vajcovod ☹ a tak som napisala Jonasovi a hned na prvy plodny den som zostala tehotna a mam zdravu a krasnu dcerku 🙂

sylvusa
25. apr 2010

ahojte
chcem sa spýtať, keď ste žiadali o výpočet, tak ste napísali, aj že akú diagnózu má manžel, môj má slabú pohyblivosť aj zlú morf., absolvovala som 1.IVF - neúspešne, a písali ste aj o umelom oplodenení , kedy by ste mali podstúpiť,
ďakujem

helenkasabinka
27. apr 2010

sylvusa o umelom oplodneni by som urcite Jonasovi nepisala a diagnozu manzelovu mu mozes napisat dole na ten papier pre istotu,za tonic nedas aj ja som mu pisala nieco co som mu chcela o mojej diagnoze napisat 😉

amalka2301
20. máj 2010

Ahoj helenkasabinka nevies mi poradit ako sa skontaktujem s dr.Jonasom rada by som to vyskusala...

sony44
20. máj 2010

amalka2301 - zavolaj mu na telefónne číslo :035/6595 127 a dohodni sa s ním, nech ti pošle prihlášku na výpočet na tvoj mail ( budeš to mať rýchlejšie ). veľa šťastia..... 😉

amalka2301
20. máj 2010

@sony44 ahoj a dakujem...

elvimska
21. máj 2010

ahojte kocky 😅 nasla som toto forum, ale vas tu je 😎 len by som vas chcela upozornit,ze som naletela na stranku www.chlapecdievca.sk !!!zbytocne som vyhodila peniaze!!a vypocet od nich sa mi vobec nezhodoval s tym od doktora jonasa!
ja som sa narodila vdaka vypoctu doktora jonasa, takze ma ta stranka dost nastvala,lebo na ich stranke sa spomina jonasove meno, az jedna kamaratka , ktora sa kamarati s jeho dcerou povedala,ze oni s nimi nespolupracuju!!
prihlasku od doktora jonasa som dostala emailom,podpisana bola jeho dcera .neviem,ci sa sem moze pisat emailova adresa......ale ak im napisete na : info@centrumjonas.com tak mate istotu,ze je to original a nie nejaki ludia skryvajuci sa za meno doktora jonasa!! drzim vsetkym snazilkam paste, nech nam to vyjde ! 🙂

helenkasabinka
23. máj 2010

elvimska suhlasim s tebou ,ja som tu o tych strankach uz neraz pisala,ze to nie su jeho prave stranky 😉 😉 a tiez som aj ja vdaka nemu na svete,mamina si ma dala vyratat a ja mam zasa dcerku vdaka jeho vypoctom 😉

sonenschein
23. máj 2010

ahoj kocky, no dobre ze som sem nakukla ja som si tiez dala vypocitat pohlavie podla spominanej stranke sme sice len na zaciatku ale toto ma dorazilo takze zbytocne vyhodene prachy?? 😲 asi by som mala spravit aj dalsi vypocet a tiez to porovnat ale kto ma tolko prachov no otras ale asi ine mi nezostava ☹

helenkasabinka
23. máj 2010

son no ja by som sa na to nespoliehala ☹

ellit
23. máj 2010

helenkasabinka a ty si kontaktovala cez to telefonne cislo? Alebo mail?
Ja sice teraz nespekulujem o pohlavi dietatka, ale hrozne tuzim po dcerke a to mam doma dvoch chlapcekov, ale ak zdravicko bude sluzit, chceli by sme s manzelom o dva rocky tretie, ale ja chcem k sebe babuuuuuuuuuuuuuuuu 😀

helenkasabinka
23. máj 2010

ellit ja som ho kontaktovala telefonicky lebo on nema nailovu stranku,teda ma ale ta uz neexistuje a treba sa s nim telefonicky skontaktovat 😉

ellit
23. máj 2010

a toto je korektne cislo? 035/6595 127 aspon si ho ulozim

elvimska
24. máj 2010

joj,kocky....sonenschein....ked som to zistila ,tak som bola normalne,ze sparalizovana!! lebo som sa tesila na ten vypocet,aj som ho zaplatila (samozrejme) aoni takto!!otras!!radsej ,teda ak chces mat istotu, tak si objednaj vypocet original!!teda od doktora jonasa,mas istotu...ved je to jeho metoda,tak urcite je v nej doma 😀
helenkasabinka, ellit
to telefonne cislo je platne,bolo napisane aj v tom emaily co mi poslala jeho dcera s prihlaskou, a tu emailovu adresu,co som pisala info@centrumjonas.com je platna,funguje,ved len teraz nedavno som si vypocet objednavala.
som si tam zavolala,myslim,ze mi to zdvihla jeho manzelka a ta povedala,ze staci prihlasku a ze mi ju mozu poslat emailom alebo postou....tak som nadiktovala email,a este v ten den som mala prihlasku pekne v schranke,vyplnila,zaplatila,na druhy den odoslala a na konci tyzdna som mala dokonca vypocet u seba!! 😀
inak,v tom emaily,co posiela jeho dcera s prihlaskou, pise,ze ak nieco,tak sa treba spytat,ci emailom alebo telefonicky. a na tej stranke co maju,tam je napisane,ze ,ktore deti doktora jonasa mu pomahaju a je tam aj ta dcera napisana a to je este studentka (aspon tak to tam je napisane), to mi prislo tiez take,ze zaujimave 😀

helenkasabinka
24. máj 2010

ano ellit to cislo je platne

elvimska hej? lebo este v januari nemali mailovu stranku platnu 😕

elvimska
24. máj 2010

tak od januara sa pravdepodobne zinternetovali 😀
im tam napis email,ze ako je to mozne 😀 ale funguje ten ich email...ved mi posielali prihlasku z tej adresy... 😵

bielalady
26. máj 2010

adresa aj číslo sú platné, ja mám kalendár už tiež doma, prihlášku som poslala mailom a peniažky na prevod, kalendár som mala doma v poštovej schránke na 4 deň!

helenkasabinka
28. máj 2010

mne nejde na ten mail napisat ☹

elvimska
28. máj 2010

info@centrumjonas.com , na tento skusas??musi to ist,ved som tam pisala,a aj mi odpisali...nemas nejaky problem s odosielanim emailov s Tvojim emailom??inak si to potom neviem vysvetlit...
ved aj "bielalady" im tam pisala....nemoze to vsetkym ist a Tebe nie....!! 😅

helenkasabinka
30. máj 2010

elvimska ano na ten skusam a ja nevravim,ze vam to ide a mne nie ze vam teda neverim ☹ len je urcite chyba v mojom pc 😠 alebo ja robim niekde chybu ale nejde mi to,nevadi ved hlavne ze aj telefon maju a inak ja uz teraz nepotrebujem vypocet len som chcela skusim im nieco napisat,co sa uz dlllho chystam 🙂 😉

bielalady
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre