MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

osicka36
17. feb 2012

@snazilka1983 hej ale tam nie je všetko..... ale ak ti stačí suma a vieš o čom píšem...tak malý stojí 16,5€ a veľký 21,5€ 😉

sepi
17. feb 2012

@erika26277 tak to je super, že ste už skúšali, kiež by to vyšlo, že 😉 ? Jóóój držím palce, nech je testík pozitívny 😎 Ja som si povedala, že začneme v marci, teraz ešte chodím k zubárovi, tak nechcem, ale potom ideme na to 😅 Pekný dník prajem

snazilka1983
17. feb 2012

@osicka36 fu to je dost. keby to bolo stopercentne tak nevaham akňle inak to je vazne dost 🙂

sepi
17. feb 2012

@janielik87 Neboj, o chvíľu príde jar a s jarou aj lepšia nálada, uvidíš. Veď po tej dlhej zime je už zrejme každý aj tak trochu otrávený 🙄 A boli ste už aj na nejakom vyšetrení, či si Ty a Tvoja polovička v poriadku? Niekto ide k lekárom skôr, hoci sa hovorí, že rok skúšania je ešte v pohode. Pekný dník 😉

janielik87
17. feb 2012

@sepi no nakolko som ja mala dlhe cykly od 37 do 46 dni...tak som bola uz v minuly rok u lekrky, dostala som duphaston - na cykly pomohol, no nie na ovulu, tak od septembra som mala clostil + duphaston..a ked uz sa mi rozbehla ovulka minuly cyklus, tak mm zistil, ze ma zly spermos... Teda som vysadila lieky aspon do aprila, kym sa upravi, ak sa upravi. Teraz vitaminujeme.
A ja viem, pride jar a bude to lepsie. To len teraz na mna dolieha. Vsade same tehulky sa ukazuju, ja im to prajem..ale aj zavidim... :/

sepi
17. feb 2012

@janielik87 No jasné, treba sa dať najprv do poriadku, ináč to zrejme nepôjde...a hlavne byť trpezlivý a pozitívne naladený 😉 Držím palčeky 🙂

janielik87
17. feb 2012

@sepi dakujeme 🙂 hej snazime sa dat do pohody, ale j to fakt tazke. Mam pocit, ze od minuleho aprila uz som do seba fakt cokolvek napchala. No nic, teraz, kym nemame lieky, skusime toho jonasa ;) a mozo motyka vystreli.

tehulka_mk
17. feb 2012

@sepi No budem to musiet cele omrknut, lebo ja som strasne posadnuta dievcatkom .. 🙂 Hned ti IPcknem 🙂 Viem, ze to vyznie strasne, ale normalne som trosku smutna, ze cakam chalosa 🙂

erika26277
17. feb 2012

@sepi ďakujem..... veď uvidíme, či to vyšlo...... 😕 😕

janielik87
19. feb 2012

cauko baby :D Pozajtra mame cerveny den, cize zajtra sa ideme snazit :D :D :D Prvy krat skusame tuto metodu, ale ani ovula sa nejako nechce ukazat, tak neviem ako to dopadne. Drzte palce. 🙂

monikamajova
20. feb 2012

Ahojte,len pre info,moja kozmetička aj nechtárka a ešte 2 ich zákazníčky otehotneli presne na termín aj pohlavie vyšlo..veľmi intenzívne to prežívali.teraz už majú 3 z nich druhé a vyšlo im aj pohlavie..Aj ja som mu písala každý rok no a vypočítal mi len nejaké 3 termíny do roka,lenže vždy nám vtedy do toho niečo prišlo,že sa proste nedalo..akurát ten posledný som mala poslať ale zabudla som..a potom sa zadarilo 🙂 a ja som o tom nevedela..až na preventívnej a to som si ráno robila test "pre istotu" lebo mi meškala.. hľadal, najskôr nič nevidel a po chvíli našiel dutinku.. 🙂
a čo sa týka tých výpočtov-ak neviete na minútu presne dátum narodenia vášho aj 1.dieťaťa,tak sa stáva,že výpočet nevyjde.. ☹

janielik87
20. feb 2012

@monikamajova no ja este nemam bbo, tak staci moja hodina...neviem presne na minutu, tak to nevyjde a je jedno, ze mam presne od neho kalendar tych "cervenych" dni???

monikamajova
20. feb 2012

@janielik87 no ak máš kalendár a máš tam červené dni,tak ti to vyjde a máš tam aj poradie napr,chlapec/dievča..len ak si napr.potratila alebo 1.bábätko sa narodilo predčasne alebo zomrelo tak treba na minútu presne..tak držím palce 🙂

janielik87
20. feb 2012

@monikamajova no dakujem 🙂 konkretne zajtra mam ten silne cerveny den, ale sa vraj treba snazit jeden den predtym a aj cez 🙂 ci?

osicka36
20. feb 2012

@erika26277 ahoj erika 🙂 čo máš nové 😉 či stále čakáš či sa zadarilo 😉

monikamajova
20. feb 2012

@janielik87 ber to tak,že urobíme si romantiku,lebo psychika je veľký čarodej a hlavne o tom nerozprávajte chlapom 🙂 pravidelný pohlavný styk je 4x do týždňa-to nám povedali v Martine,keď sme boli na spermiograme,takže radšej aj pred,aj po-pre istotu 😀

janielik87
20. feb 2012

@monikamajova :D :D :D tak moj o tom vie a povedal "tesim sa na vecer" :D :D :D ale tak u nas je sexik dooost pravidelne, akurat vcera bola pauza, nech sa nazbiera materil :D

erika26277
20. feb 2012

@osicka36 ahoj, čakám či príde MS..... v nedeľu...... z piatka na sobotu som mala v noci a nadránom peklo..... grcala všetko čo sa dalo......od tej doby mám hrozný žalúdok, prestáva mi chutiť káva......a sem tam sa objavia závraty...... uvidím, len neviem ako si to mám vysvetliť, lebo aj malý mal nejakú vyrózu zo školy, decká cez týždeň vracali v škole......malý to dostal na Valentína a z piatka na sobotu som grcala ja...... tak neviem čomu to pripisovať...... ale niekedy ma chytá taký blbý pocit v žalúdku, tak neviem......veď uvidím.....dám vedieť..... 😵 😵 😵 , a ty? ako si na tom? pracujete????? 😀

monikamajova
20. feb 2012

@janielik87 držím palce 🙂

janielik87
21. feb 2012

@monikamajova vdaka, ale nebolo to vobec potrebne, nakolko sa drahy so mnou pohadal vecer, cize nic nebolo :( je mi do placu, ale snad sa spamatam ...

sepi
21. feb 2012

@janielik87 júúúj, tak vy sa len teraz nehádajte, ale pekne pracujte 😉 ...tie termíny sú veľmi vzácne, tak nimi netreba mrhať.

osicka36
21. feb 2012

@erika26277 joj moja tak ja sa fakt nemám čím pochváliť ☹ ...síce sme sa snažili, ale mimo ovu to asi veľký význam nemá, kedže prišiel domov až po ovu, tento mesiac nič...a budúci ani nehovorím včera mi odišiel na tri týždne namiesto dvoch...takže príde tiež až po ovu 😠 .... som z toho zúfalá
aj my sme mali brušnú chrípku 😝 ...ale tak držím palčeky, aby tvoje boli "tehu" príznaky 😀
...a nezabudni dať vedieť 😉 ...držím palčeky 🙂

janielik87
21. feb 2012

@sepi no nakoniec to dopadlo lepsie ako som cakala a predsale sme sa posnazilkovali...tak uvidime 🙂 len BT nechce spolupracovat a stupnut uz konecne 🙂 Uvidime...treba mat vieru. Asi len to pomoze.

monikamajova
21. feb 2012

@janielik87 no tak ešte do tretice aj dnes-nech motyka vystrelí -držím palce 🙂 hádka je niekedy dobré afrodiziakum 😉

janielik87
21. feb 2012

@monikamajova dakujem 🙂 🙂 uvidime, ci dame aj dnes snaziaci vecer 🙂 ako bude mat manza naladu :D :D :D uz je po bleskoch, sme to vcera poriesili..sice o pol 3 vnoci, ale predsa 🙂 Uvidime ako to pokroci. Len neviem , ci sa to rata, ked to bolo vlastne nie den pred, ale uz ten cerveny den. :D

monikamajova
21. feb 2012

@janielik87 tak sa hrajme,že sa to ráta 🙂

janielik87
21. feb 2012

@monikamajova jeeej, ako pekne povedane 🙂 veru, hrajme sa. Som si dala do kalendara krizik snazilkovaci tak medzi 20-21.

osicka36
23. feb 2012

@erika26277 ahoj ...nejak si sa stratila 😉 .... ako pokračuješ?...čo nového...pomaly už môžeš testovať 😉 ... no mne dnes BT klesla, takže čoskoro očakávam mrchu ☹ ...ale šak nič iné som ani nečakala 😉
tak daj vedieť ako sa máš 🙂 ...a držím palčeky

lea1333
23. feb 2012

ahojte baby ja mam vypocet od dr jonasa a uz 3mes mi vychadza plodne obdobie presne na den prichodu menstruacie tak sa chcem opytat ci sa vam niektorej podarilo aj tak otehotniet cize cez mrchu 😕 😕 😕 😕

erika26277
23. feb 2012

@osicka36 čauko ..... ale nestratila...... testík som neskúšala.... MS by mala prísť v nedeľu, no príznaky žiadne, absolútne žiadne, a žalúdok neposlúcha....... hocičo zjem, je mi divne, tak blbo od žalúdka...... tak dúfam moja že to vyšlo...... a vôbec mi nechutí káva....... ja som píjavala kávu každučké ráno...... a tento týždeň mi nechutí...... nejak mi nechýba .... tak uvidíme.....drž palčeky.... 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre