MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

klara_klara
3. jún 2010

dakujem pastelak a este podotazka ...predpoveda sa na kolko dopredu na rok?

pastelak
3. jún 2010

vypocet je na jeden rok dopredu.

carmenuska
3. jún 2010

Dijanka, pastelak - my sa snazime s manzelom uz 3 roky ale vypocet mam dom aod minuleho mesiaca, takze teraz ide byt druhy pokus, akurat mi konci ms, som zvedava co to urobi...ja ak mam pravdu povedat moc tomu neverim, no nakolko nam nic nie je obom, je to nasa posledna moznost. Tak dijanka ideme na to spolu...kedy mas termin?? 🙂

dijanka
6. jún 2010

carmenuska, moje plodné - červené dni sú na konci mesiaca.....a ty kedy máš tie dni "D"???? 😉

dijanka
6. jún 2010

pastelak, ty si sa koľko snažila, kým si otehulkovala 😉 koľko máš detí?

pastelak
6. jún 2010

ahoj dijanka,
ja mam dve zive striebra doma, syn ma 4 a dcera bude mat dva roky.No podla kalendara som ostala tehotna az na predposledny mesiac, cize sa da povedat, ze to trvalo 11mesiacov, ale nie vsetky terminy sme vyuzili, nakolko sme chceli dievcatko a este nejaky nam usiel.Ale vyslo to na 3pokus, co sme sa snazili.ty si tam pisala, ze mas vypocet pre dobru zivotaschopnost, mala si nejake problemy?ak sa teda mozem spytat..

marianne
7. jún 2010

Caute,
mna by zaujimalo kolko sa plati za takyto rocny kalendar?

carmenuska
7. jún 2010

dijanka- ja mam teraz den D 11.6. je cerveny cize snazit sa mame 10.06. a vtedy mam aj zeleny den. Tak uvidime......To je jediny termin za rok, co sa mi asi stretnu........Kolko sa vy snazite?

pastelak- a ty isto vies ze si otehotnela cez dni podla Jonasa? Mala si to inokedy ako ovulku???

dijanka
7. jún 2010

carmenuska, my sa snažíme 1,5 roka, ale nič ☹ ...pred 8 rokmi som otehulkovala ani som "nevedela" ako 😵 , no a teraz sa taaaaaaaaaak dlho nedarí....tak som vyskúšala ešte jonásov výpočet....uvidím, či sa zadarí...ak nie, tak v septembri ma čaká prefuk vaječníkov a možno aj laparka....pevne verím, že do septembra budeme tehule všetky, ktoré si dali jonášov výpočet.... 😉 a ak sa môžem opýtať, koľko máš rokov?

bielalady
7. jún 2010

carmenuska, mne v Júny tiež presne vychádza červený deň na zelený deň, je to tiež asi náhoda, ktorá sa už nestane, daj vedieť ako si pochodila, či to bude mať nejakú magickú silu!!!! 😀

pastelak
7. jún 2010

no ja som urcite otehotnela pocas cervenych dni, pretoze som si chcela vybrat pohlavie, takze som cakala na termin, kedy sa mi nebudu krizovat cervene dni so zelenymi a podarilo.
tak snad vam to vyjde v juni...

klara_klara
8. jún 2010

baby aj mna by zaujimalo kolko stoji takyto rocny vypocet. dakujem za odpoved 😉 a drzim vam palce 😉

pastelak
8. jún 2010

su tam dva druhy..16,50 a 21,50...

geria
8. jún 2010

ahojte...

klara.... mne teraz prisiel v aprili od neho vypocet, len si nepamatam presne kolko som platila, ale dakych cca 22,- €, ale cena je podla toho o co ziadas, ja som chcela vypocet pohlavia a zivotaschponosti dietata

pastelak....ty vravis, ze vam podla neho vyslo pohlavie, my mame 2 synov a veeeelmi chceme dievcatko, lenze sa mi stale zatial prekryvaju cervene a zelene dni, a to sa vraj nema pokial si chces vybrat pohlavie, tak som z toho taka zufala, lebo nemam pravidelny cyklus, cize zelene dni si vyratuvam priebezne a zatial to nie je vhodne, a aj tak pokial by to vyslo bol by to pre mna zazrak, ale co ak nie ?

pastelak
8. jún 2010

to mas pravdu, akonahle sa ti prekryvaju zelene dni s cervenymi, tak moze dojst k zmene pohlaviu a ked mas dobru zivotnost, tak veru aj ta sa moze zmenit...takto kamaratka po dvoch potratoch cakala na ten spravny termin a prvy rok ani ziadny nemala..vyslo jej to az na druhy rok.
ale tak, ked mas nepravidelny cyklus, tak zelene dni sa ti budu posuvat podla neho, tak uvidis ako to pojde dalej.

geria
8. jún 2010

no ved prave to cakanie je hrozne ☹ a este k tomu ta neistota ci to vyjde, neviem niekomu tie Jonasove vypocty pomohli a niekto ho neuznava, ja usudim podla toho ako to dopadne u nas, za pokus nic nedame, lebo aj toto mi dlho trvalo kym som mm prehovorila, lebo predsa musime byt pripraveni aj na moznost, ze to bude opat chlapec, mne to nevadi, som mm povedala, ze mu porodim aj futbalovu jedenastku, len ak sa raz dockam dievcatka ,ale velmi dufam, ze sa to podari aj ked mi nejde do hlavy ako to moze vyratat, ved k splodeniu su potrebni dvaja ?

carmenuska
8. jún 2010

Dijanka - ja uz mam toto vsetko za sebou, obaja sme ok tak to mu nerozumiem uz naozaj.....Asi sa "len" nedari. Ja mam 26 😉 A ty?

dijanka
8. jún 2010

carmenuska...čo všetko máš za sebou? prefuky, laparku a všetko okolo toho? a koľko si vydatá? Neboj určite ti to podľa výpočtov klapne, 10. 6. to istí.... 😵 verím tomu...a baby tu mk sa chychocú, že som "bosorka", 😀 😀 😀 lebo každej, čo som povedala, že to klapne, tak to klaplo a sú tehule....len na mňa to nejako neúčinkuje 😠
no mne už 30 dýcha na krk...už o pár týždňov ju mám na sebe 😖 , takže čas ma už tlačí..... mňa dr. liečila hormon. liekmi...duphastonom a clostilbegitom a práve z clotilu sa mi urobili cysty....mrcha chodí šej-haj....tak neviem, čo mi ešte pri laparke zistia....ach, bodaj by som ju nepotrebovala a otehulkovala sama...určite to podľa výpočtov klapne 😉 je to posledná nádej....a potom sa už dám do rúk dr., nech robia aj nemožné, len aby som otehulkovala....ešte aspoň raz.... 😉

dijanka
8. jún 2010

baby,mne by to bolo v postate jedno, čo to bude, len, aby ešte aspoň jedno bolo....aj keď som si dala vypočítať aj pohlavie a životaschopnosť, ale na pohlaví mi vôbec nezáleží...len, aby bolo a bolo zdravé... 😉

geria, viem, čo prežívaš, keď máš "toľko" chlapov doma 😉 , náš sused má zas 5 dcér a jeho žena je opäť tehula...dnes prišla z poradne a povedali jej, že bude mať opäť dievčatko 😵 ,.....chudáčisko, riadne je zničený, ale celkom to vzal športovo.....hovoril, že bude dovtedy skúšať, pokiaľ nebude mať ženskú futbalovú "11" 😀 😀 😀

lenkaaninka
8. jún 2010

Ahojte tak pripojím svoj príbeh ...nám išlo o pohlavie tak prišiel jonášov výpočet naznačila som si ovuláciu a pod a potom som pátrala po nete po ostatných spôsoboch ovplyvnenia pohlavia a že presne v ovulačný den sa splodí chlapčeka a pred dievčatko...
27.10 podla jonáša vyšlo na chlapča aj presne den ovulky bol tak sme to riskli aj ked sa u neho tieto dni tuším stretnúť nemajú ak ide o ovplyvnenie pohlavia ale veda s hviezdami nesklamala podarilo sa...

carmenuska
8. jún 2010

Dijanka- hej strich abreziu, chromopertubaciu, laparku, horm. liecbu, stimulaciu....nic mi neni, len na hematologii mi nasli trombofiliu, co by podla nicih nemalo ovplyvnovat otehotnenie ale donosenie...Cize kedotehotniem, este som nevyhrala....No ale nejdem predbiehat, najprv sa musime dopracovat k tehotenstvu.Moj manzel je ok, v podstate sme obaja, priechodnost ok, tak neviem.....Vydata som 3 roky, snazime sa cosi menej, asi tak 2,5 roka. A kolkym si povedal,a ze to klapne?? Nemohli otehotniet? Mne uz tolki povedali ze to klapne. No ja mam opacny pocit. Ked mi Jonas nevysiel na prvykrat, bola som sklamana, asi to musim brat sportovejsie. A ved ty si neni starena..............A mne je tiez jedno co to bude, aj ked pohlavie mam vyratane....Len aby bolo.

geria
9. jún 2010

dijanka, no taky sused co plodi same baby by sa mi zisiel 😀 by sme sa mohli dako poparit 😀 ale nie, ine nezostava len dufat, ze to vyjde.....inak ja tiez ako tu spominala lenkaaninka to mam tiez naplanovane v kombinacii s vedou a tiez vela toho nastudovaneho, ale ved vlastne u mna sa realne plodne zelene dni vlastne ani nemozu krizovat s hviezdnymi cervenymi, takze toto mi vlastne odpada

dijanka
9. jún 2010

carmenuska...veľa vecí, čo si písala na začiatku ani neviem, čo je 😝 ...všetkým...asi 10 babám....na mk, ale aj v robote a v okolí...áno, všetky mali problém s otehotnením...kolegyňa čakala na prvé mimčo 8 rokov...no a keď sa už zdalo, že nebude, tak to vyšlo 😵 a majú krásnu 6 mesačnú dcérku...aj ona sa chychúňala, že prorokujem 😀 ...tak musíš pevne veríť, že to klapne... 😉
geria, mám sa ho opýtať?????? 😀 😀 😀 možno by aj súhlasil, keby si ty požiačala svojho mm 😀 pre jeho ženu 😅 😅 😅

carmenuska
9. jún 2010

dijanka- no tak ked to hovoris, tak uz sa tesim 🙂 Ale vies, ze vynimka niekedy potvrdzuje pravidlo?? 😀 A nemusis tomu rozumiet, co som pisala, lebo ti ich ani nebude treba 🙂 ved otehotnies nie?? A zvysime percento uspesnosti Jonasovi na 100%

ttina
10. jún 2010

Ahojte, chcela by som sa opytat co mate vypocet do Jonasa, je to to iste co je na tejto stranke?...dakujem za odpoved

http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...

dijanka
10. jún 2010

carmenuska...bodaj by si mala pravdu... 😉 ty sa dnes pripravuješ?...tak máš o romantikuš večer postarané....prajem ti z celého srdiečka, nech ti to dnes klapne 😵 😵 😵

carmenuska
10. jún 2010

dijanka- jasne , uz som sa aj osprchovala 😀 😉 to je jedno ci klapne teraz alebo kedy, ale aby uz konecne klaplo, a najma ze bude pekne vecer 🙂

dijanka
11. jún 2010

carmenuska, tak dúfam, že si mala nádherný včerajší večer 😉 😉 😉 , držím silno palce, nech ti to klapne...mne má prísť mm z týždňovky...tak už aj ja čakám 😀 😀 😀 😀 idem hneď do sprchy... 😉 prajem krásny víkend...aj keď hlásia, že sa počasie už má pokaziť....

bielalady
14. jún 2010

no ja mám dnes tiež ten deň "D" , deň pred červeným dňom a taktiež náhodne aj deň pred zeleným dňom a už mám práve aj po príjemnej akcii,,, he he he, myslíte, že z toho niečo bude???
Carmenuska, Ty si ako na tom, bude z toho niečo??? Alebo ešte čakáš, aký bude výsledok??

carmenuska
14. jún 2010

bielalady, ako sme sa tu stretli 🙂 To sa este nevie ci nieco z toho bude 🙂 Ja som to mala 10.06. cize kratko. Ale ako sa poznam, tak nic. Ja Jonasa skusam uz len tak, lebo to je asi jedine co sme ste okrem UO neskusili ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre