MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

dudenka
15. mar 2016

@mit ahoj. Ako dlho si cakala na vypocet? Ja son v sobotu uhradila peniazky a dodnes este neprisiek. Som nedockava 😉.

mit
15. mar 2016

@dudenka to sa divim ze ti nedosiel este, ja som poslala v piatok vecer, hned sme aj uhradili cez paypal a v nedelu vecer som ho uz mala v maili.

mit
15. mar 2016

@emakiki tak cakat velmi nechceme lebo potom az januar 2017.... A ozaj? Sice som citala len par stran dozadu a velmi som tu take pripady nenasla...

dudenka
16. mar 2016

@mit ahoj, dnes mi dosiel vypocet. Dala som si len maly kedze nepoznam svoj presny cas narodenia. Lenze tam ani v jednom pripade nemam uvedenu dobru zivotnost, aj ked som si o nu poziadala. Tak teraz tomu nerozumiem...

emakiki
16. mar 2016

@dudenka ani ja som nemala, nespadas do tej skupiny.. Tzn. ze si nemala ziadne potraty, ani problemy pri porode a prve dieta sa narodilo zdrave..

emakiki
16. mar 2016

@dudenka ak teda nejake bolo 🙂

dudenka
16. mar 2016

@emakiki jaj jasne, uz tomu rozumiem, dakujem.
@emakiki este dieta nebolo,no dufam, ze este len bude 🙂.

emakiki
16. mar 2016

@dudenka drzim palce 😉

miricka77
16. mar 2016

@zuzka2208 vieš čo,netuším, či vôbec vtedy nejakú životnosť písal,je to už 13 rokov.nesnažili sme sa predtým iba kamoska,jej sa nedarilo,tak si to šla poslať Jonasovi no a dala som si to aj ja.tuším som si dala urobit výpočet na zdravé dieťa.prišlo mi to v apríli ale tam mi vychodilo dievča a druhé tiež dievča.tak som počkala na máj,tam som.mala prvé dievča a potom chlapec.No a narodil sa chlapec a po 11 rokoch dvojičky dievčatá.
Ta kamoska ani podľa jeho dátumov neotehotnela.
Svagrina si tiež poslala,je to.možno aj 10 rokov a napísali jej,že niečo také,že nemá šancu,-nejako krajšie to bolo napísané.nevzdala to,bola aj na umelom dvakrát, ale naozaj nemá deti.

miricka77
16. mar 2016

@mit no ja napríklad. Ale on kedysi posielal také papiere k tým vypoctom,neviem, či aj do.mailu to.píše,ale tam sa písalo že sú nejaké kmene,kt.sa rozmnožujú len keď ma žena menzes,teda len vtedy majú sex.a je vraj dokázané,že majú takú istú produktivitu, ako my.tak neviem.

dudenka
16. mar 2016

@emakiki podobne 🙂

emakiki
16. mar 2016

@dudenka dakujem 🙂

danka_k
16. mar 2016

ja som si dala vypocitat, lebo som velmi chcela dievca, ale potom som zistila, ze pohlavie prveho sa ovplyvnit neda(ale to som si vsimla, az ked som vypocet mala doma), vedela som aj cas narodenia, ale otehotnela som 10 dni po jeho vypoctoch. (podla usg aj neskor)

zuzka2208
16. mar 2016

@miricka77 dakujem 🙂 my budeme skusat aj na jonasove aj nase dni a verim ze to pojde 🙂

miricka77
17. mar 2016

@zuzka2208 určite. držím palce,nech to vyjde čo najskôr.

zuzka2208
17. mar 2016

@miricka77 dakujem 🙂

mit
17. mar 2016

@miricka77 hej hej pise to tam aj teraz o tych kmenoch. .. No uvidime, len divne ze bioovulaciu v strede cyklu viem vzdy kedy mam a nic podobne sa mi v ramci mesiaca uz neopakuje...

mit
17. mar 2016

@dudenka myslim ze zivotnost len ku specialnemu dava...

kakatulik
17. mar 2016

@mit no ved toto nejde do hlavy ani mne ufff 🙂

dudenka
18. mar 2016

@mit skoda, ze nedavaju zivotnost ak ku malemu vypoctu. Ja neviem odkial by som si zistila presny datum narodenia.

kakatulik
18. mar 2016

@dudenka so zdravotnej karty?...alebo sa spytaj mamy.
Ale ked si nemala este ptrat a ani vazny problem dobru zivortnost ti aj tak neposlu...myslim teda ze to tak je.

dudenka
18. mar 2016

@kakatulik Ano ziadne komplikacie som nemala kedze som este nebola tehotna. Mama presny cas nwvie, len priblizny. To s tou kartou je dobry napad, dakujem.

sara22
18. mar 2016

@dudenka presny cas ti spravi presny vypocet,ktory sa ti bude hybat hore dole v zavislosti od nepresnosti.. Ak si sa narodila 8.25 a napises 8.00, spravi ti to posun o 25min. Podla mna nepodstatne..ak vies cca hodinu,uplne to staci 😉

emakiki
18. mar 2016

@dudenka presny cas narodenia, najdes v zdrav. zazname a ck sa tyka zivotnosti, ja som sa na to pytala, pisala som im mail cca 2-3 tyzdne dozadu, zivotnost sa nedozvies, pokial si nemala potrat, alebo problemy pri porode prip. sa nenarodilo mrtve babatko alebo nezomrelo kratko po porode alebo pri nom.... Je to tusim kategoria IV.

emakiki
18. mar 2016

@sara22 ja si myslkm, ze je to dost podstatne, rozdiel 25 minut ti v konecnom dosledku moze urobit poriadny rozdiel... Tusim povoleny, alebo zanedbatelny je rozdiel 4 minuty...

ulicanka
18. mar 2016

Ahojte, mne pred par rokmi robil vypocet, presne nam to sedelo, aj pohlavie. Kamaratka mala problem otehotniet a aj donosit a presne jej vypocital,kedy to bude zivotaschopne a tak sa aj stalo.

kakatulik
18. mar 2016

@ulicanka to faaakt?...a zhodovalo sa to s prirodzenou ovuláciou,alebo nie.

emakiki
18. mar 2016

@kakatulik jonasov vypocet sa nemusi zhodovat s prirodzenou ovu.

sara22
18. mar 2016

@emakiki no ja neviem,ci si niekto casuje sex este aj na presny cas.. Ja som cas neriesila,len cervene dni. A 25minut ti to o den posunie len v pripade, ze to je okolo polnoci

kakatulik
18. mar 2016

@emakiki ja vieeeeeeem,prave preto sa pytam, 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre