MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

lucka74
19. nov 2010

@cerler ooooooooooo dakujem za odpoved vsak uvidime co to spravi este chvilku vydrzim a potom si to urobim-test a ked bude hoci aky tak pojdem dokt len tam co mi zas spravi pichne mi tu injekciu alebo mi da tabl a zas to iste ja by som bola velmi rada keby sa mi to aspon same spustalo-menzes ale najlepsie by bolo keby sa to podarilo no ale to neviem

abebydes
22. nov 2010

@jankaku
myslim,ze prihlasku ti poslu hocikedy ale urcite ti poradia,ze ked chces vypocet od maja, tak aby si ho poslala potom, lebo ten vypocet je na rok ale od datumu posledneho menzesu, takze by ti to bolo zbytocne uz teraz posielat by si potom vlastne mala zbytocne vypocet uz od decembra alebo odkedy 🙂

majka98
22. nov 2010

...dievčatá neplaťte za niečo čo si viete vyrátať samé. Ak si dáte urobiť základný výpočet, je to o tom istom ako ked si odrátate menzes podla kalendára,tzn.vypíše vám plodné ,neplodné dni a menzes.....čo si myslím že viete každá spraviť aj sama. /Ja som za toto platila pred tromi rokmi u neho 450,-Sk/. Na výpočty pohlavia a podrobnejšie výpočty potrebujete vedieť presný čas svojho narodenia...čo si myslím že si pamätá máloktorá naša mamka a ak aj áno tak myslím že presne na chlp nie,len približne.
Ja som pána nazvala dobre zarábajucim podvodníkom...keby bol taký 100% ako by sa mu mohlo stať že nabucha toľko detí vlastnej žene????? Je to na zamyslenie a na vedomí každej z nás, ked sme zúfalé chytáme sa každej slamky, no toto je fakt podvodník..... 😠

majka98
22. nov 2010

@lucka74
...ja som mala ten samý problém ako ty, navštívila som bylinkárku, tá mi odporučila individuálnu stravu, pila som taktiež alchemilku miešanu s myším chvostíkom v pomere 2:1 na prečistenie vaječníkov,pila som alchemilkovú tinkturu od nej priamo vyrobenu...ona si bylinky pestovala doma,bývala tak na okraji bohom zabudnutej dediny kde bolo aj čistejšie prostredie, takže sa tam bylinkám aj darilo,boli chuťovo a a j vonou uplne iné ako z lekárne.
Po troch mesiacoch liečby som otehotnela.No musela som brať aj duphaston popri tom...takže nepriamo spolupracovala aj s gynekologyčkou,musela som mať podporu aj liečivom / ktoré bez byliniek nefungovalo ani po dvoch rokoch čo som to brala/. Bola som aj u Jonáša, jeho výpočty sa mi zdaju príliš drahé a zbytočné, pretože čoveku ako my dve čo nemaju ovuláciu a ani menzes jeho výpočty nepomožu.On to počíta podla kalendára klasickým sposobom cca 28 dní, no to pre nás neplatí ked si mysíme ísť zakaždým po vyvolávačku...takže zbytočne vyhodené peniažky.....jonáš je v tomto prípade zbytočnosť....

klba
22. nov 2010

@majka98 tvoj nazor ti neberiem, aj ked s nim nesuhlasim, napr. plodne a neplodne dni si sice pocitas sama, ale Jonanov vypocet sa s tymi terminmi vobec nezhoduje, mne sa podarilo zostat tehu o 23 dni neskor po prvom dni MS, okrem toho poznam kocky ktorym to vyslo napr. cez menzes, aj ked vtedy nemas ovulku. 😉
okrem toho ja mam napr. nepravidelny cyklus, snazili sme sa cez pravdepodobnu ovulku ale to nam vobec nevyslo, kedze sam dr mi povedal ze ked ma zena nepravidelny cyklus moze mat ovulaciu v ine dni ako je to kvazi dane podla poslednej ms.
co sa tyka casu narodenia da sa to zistit spatne v porodnici v ktorej si sa narodila, moja mami nemohla 9 rokov otehotniet a ked sa im to s pomocou Jonasa podarilo tak si presny cas zapisala, keby som to nahodou potrebovala. 😉

gerdanova
22. nov 2010

@majka98
ja mám podľa výpočtu už 2deti a to sme sa pokúšali 2roky bez úspechu a podľa výpočtu to vyšlo a budem Dr.Jonášovi vďačná až do smrti, presne ako kopa ďalších žien, ktoré majú podobnú skúsenosť.
A teraz mám doma ďalší výpočet, pretoze chceme ďalšie dieťatko. A v pohode by som ich brala aj 12.... 😎
No a nazvať niekoho podvodníkom, pretože tebe nepomohol, trochu silná káva na mňa.
A je to presne ako uvádzaš, ak si neudala správne údaje, tak moc si očakávať ani nemohla.
A dokonca jedna kamarátka taktiež hovorila, že jej to vobec nevychádza a nakoniec vysvitlo, že sa vobec nedržala pokynov.
To aj ja by som mohla vyhlásiť, že je to podvod, pretože sa mi narodilo opačné pohlavie...ale bola to moja chyba, pretože som pokyny nedodržala...pri 2 sme ich dodržali a bolo to presne podľa výpočtu. 😀
V mojom okolí je kopa žien, ktoré mu vďačia za svoje deti a nie sú to len moje súčastníčky, ale aj vo veku našich matiek...
Ale tak každý si robí záver sám....aj ja....

evapavla
22. nov 2010

@gerdanova , môžem sa na niečo spýtať?poslala som ti IP 😉

zubrienocka
22. nov 2010

Babenky, myslite, ze vypocet podla Jonasa funguje aj ked su umelo vyvovalne cykly clostilbegytom? Asi to funguje len vtedy, ked vsetko ide prirodzene, ze? Stale rozmyslam napisat mu, len neviem ci to ma zmysel, ked mi zacali davat hormony....

t1nulka
23. nov 2010

baby, idem tu pochvalit pana Jonasa, na prvy termin sa nam podarilo 😉 skusali sme uz od marca a stale nic, tak som mu napisala, a dnes, 12 dni po jeho termine som si nasla krasne dve ciarocky 😵 nikto nezufajte!!! drzim palce vsetkym 😵

markiza
23. nov 2010

@t1nulka , gratulujem!!! nemala si ale v case terminu aj bliziacu sa ovulku?

t1nulka
23. nov 2010

@markiza bola som 2 dni pred menzesom, takze asi nieeeeeeeee 😉

klba
23. nov 2010

@t1nulka gratulujem a zelam pohodove tehotenstvo, tesim sa s tebou. 😵

cerler
23. nov 2010

@t1nulka aj ja gratulujem 🙂 uzi si tehotenstvo, nestresuj sa...

t1nulka
24. nov 2010

@klba
@cerler dakujem vam 😵

elienka
24. nov 2010

ja osobne na tieto veci neverím, ale ak mi ešte aj pohlavie vyjde, tak tuším začnem. Výpočeto som neplatila ale kdesi na predchádzajúcich stránkach tu bol odkaz na nejakú nemeckú stránku, že je to na princípe Jonáša a baby, ktoré mali výpočet od Jonáša a kontrolovali to cez tú nemeckú stránku, vraj je to to isté.
cyklus som mala 35 dňový, merala som BT, takže presne som vedela kedy som mala ovulku a podľa 28 dňového jonášovho som sa stále nezhodovala. Snažili sme sa cca 8 mesiacov. No a v auguste sa mi prekrížil Jonášov výpočet s mojimi plodnými dňami podľa cyklu a bác ho - v máji bude mimi.

mimi1111
24. nov 2010

ahojte ja uz som asi s toho na nervy stale myslim na to kedy bude mimi a nic asi sa idem s toho zblaznit

martinka211
24. nov 2010

mimi nie si sama ☹ my sa snazime od marca a od augusta podla jonasa a zatial tiez nic ☹ no ale dobru zivotnost mame az v maji tak este stale mam malu nadej 😉

evapavla
24. nov 2010

@martinka211 , @mimi1111 , no ano asi nás je takýchto viac 😉 😉 😉

mimi1111
24. nov 2010

@martinka211 ach jo co preto robit aby som na to tak nemyslela ☹ a ako sa dostanem k tromu vypoctu nam sa to uz podarilo ale prisla som o babo a odvtedy nic

martinka211
24. nov 2010

@mimi1111 treba napisat na jonasovu mail adresu a poziadat o vypocet, on posle prihlasku a ked mu ty posles peniaze posle ti vypocet 😉 jeho adresa je na stranke https://www.centrumjonas.com/slovak.html,

mimi1111
24. nov 2010

@martinka211 dakujem a vies mi prosim aj povedat na kolko %je to spolahlive?

martinka211
24. nov 2010

no to neviem 😉 ale ked si precitas tuto temu tak velmi vela babam to podla jonasa vyslo tak ja este stale verim ze aj k nam prileti bocian 😵

marekpeter
24. nov 2010

@elienka presne tak ako tebe aj ostatným ženám to vyšlo keď sa prekryla OVU s Jonášovím termínom. To je jediné vysvetlenie, lebo bez OVU, čiže bez vajíčka to možné nie je. A tie čo tvrdia, že vtedy nemali OVU, tak ju mali - majú nepravidelný cyklus, alebo sa im posunula OVU z nejakého dôvodu - stres, choroba... A potom sa to pripisuje Jonášovi.

marekpeter
24. nov 2010

@t1nulka asi nie. Ale isto to nevieš... Merala si si bazalnu teplotu, alebo si sledovala hlien, že vieš na 100%, že si nemala OVU? mávaš pravidelný cyklus?

lucka74
24. nov 2010

ahojte baby aj ja som podobne na tom uz mi s toho prepne za chvilu aj mi sa snazime nejake 2roky a nic a podla jonasa nejake 3mes neviem co mam robit aby som nato tak nemyslela ked vsade a vsetky moje kamosky maju babo alebo cakaju je to strasne a najlepsie je to ze ja tomu verim ale uz som si neni ani toho ista napiste sem nejaka ze sa to podarilo trosku povzbudenia lebo u mna je to strasne uz ked ja mam take probl a neviem ci nam to vynde podla toho ked su tam take problemy........ale ja verim baby musime si hovorit ze nam to vynde ano suhlasite

tutifruti
24. nov 2010

@lucka74 mne to vyšlo.... Dokonca aj podla pohlavia... Držim palce....

mimi1111
24. nov 2010

baby chcela by som sa vas spitat prisla mi prihlaska od jonasa a mam si vybrat medzi maly vypocet alebo specialny?poradite mi prosim?

verinka100
25. nov 2010

Ahojte dievcata, pisala som Mudr.Jonasovi mail a zatial sa neozval. Po akej dlhej dobe sa ozval vam? Pripadne mi prosim poslite do posty jeho mail, mozno som pisala na zly. 😖 Dakujem. 🙂

mimi1111
25. nov 2010

@verinka100 ahoj ja som mu pisala vcera nejako poobede a vecer som mala odpoved,aj dnes som mu pisala lebo som sa nieco chcela spitat a odpoved som dostala hned po niekolkych minutach 🙂

cerler
25. nov 2010

@mimi1111 je to mozno u neaktualne ale staci ti urcite zakladny vypocet - budes mat v nom datumy cervených dni - kt. su vhodne na snazilkovanie a dokonca aj pohlavie planovaneho dietatka.
pri specialnom, kt. sa robi len vtedy ked vies presnu hodinu svojho narodenia (s odchylkou 4minut) - budes mat navyse len dalsie pohlavie babatka po tom prvom a termin porodu (den al. noc) 🙂
takze staci len ten zakladný vypocet...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre