MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

minneli27
21. sep 2016

@janinka14 vážne? 🙂 nepoznám. idem si to vygoogliť, ďakujem za tip 🙂
už skúšam kadejaké veci ;)

janie7
27. sep 2016

Zdravim dievcence, tiez som si trosku googlila tuto Jonasovu metodu a tento mesiac mi podla neho vyslo pocatie zrovna cez ovulku. Tak sme to z drahym skusili a som fakt zvedava co z toho ide byt. Ozaj, mate prosim niektora aj info k tym napatovym aspektom?
Majte sa krasne a drzim palce. 🙂

macik166
27. sep 2016

@janie7 tak potom daj vedieť ako to dopadlo, lebo aj ja sa chystám na Jonáša...

macik166
27. sep 2016

@kalerabik1 vieš mi k tomu viac napísať? Myslíš deti narodené v danom mesiaci, alebo počaté?

kalerabik1
27. sep 2016

@macik166 pocate,ale v podstate to je to iste ako vravi Jonas.Daj si do googlu Jonasova kalkulacka a tiez uvidis ze kazdy druhy mesiac ti vyjde chlapec,vzdy sa to strieda.Je to podla toho ake je znamenie v mesiac splodenia podla fazy mesiaca-teda to on tvrdi...

janka213
28. sep 2016

Ahojte, pridavam sa k vam 🙂 dnes mi prisiel vypocet od p. Jonasa. Ale riesim dilemu. Mam za sebou totiz 2 potraty a 1 predcasny porod, takze ma velmi zaujimala dobra zivotnost. O druhe dieta sa snazime uz rok a teraz mi vysla dobra zivotnost az v 3/2017. Tak vaham ci sa spolahnut a cakat do marca... P. Jonas sa odvolala na 100%tny zdravotny stav. Ale kto je dnes uplne zdravy?! Mne urcili na hematologii diagnozu, ale vraj nic vazne, lieky netreba. Ale tato dg mi sposobuje krvne zrazeniny, kvoli kt som potratila. Len teda mam nejaku slabsiu formu, ze som schopna donosit dieta. Co ak v marci opat potratim, dalsie 3 mesiace nebudem moct otehotniet, potom opat snazilkovanie a dalsi rok v cudu... Idem si precitat Vase skusenosti a snad sa rozhodnem spravne

optimistka
28. sep 2016

@janka213 mne po 4 potratoch tiez urcil dobru životnosť od zadania výpočtu až o rok. Kedže som sa blížila k 40-tke, každý rok navyše mi prišiel nekonečný. Dobrú životnosť mi vypočítal na november 2016. A dobre že som nečakala. Otehotnela som v novembri 2015 a dnes sa teším už z ročného synčeka ( v deň splodenia sa mi dokonca kryli červené a zelené dni - kedy sa počatie neodporúča) no a vidíš 🙂 Želám veľa šťastia Jonášov výpočet brať trošku s rezervou. Pohlavie však vyšlo na daný mesiac správne.

janka213
28. sep 2016

@optimistka aj ja som sa tak rozhodla, ze nebudem cakat. Budem sa riadit jeho datumami a ked vyjde, tak super, ked nie, tak nie. Dakujem za povzbudenie, ze aj po tolkych potratoch si donosila. Verim, ze aj mne to tentokrat vyjde 😉

janie7
10. okt 2016

@macik166 Ahoj, tam u mna Jonasove hviezdy nezafungovali, aj ked mi ovutesty na ten termin ukazali take kolajnice ako este nikdy, takze radsej sa na to spoliehat nebudem. U teba ako?

mit
10. okt 2016

@kalerabik1 mne pohlavie nevychádza na striedacku. Jak to teda je?

veronikapodolska
10. okt 2016

nám pohlavie nevyšlo, všetko sme dodržali otehotnela som presne na termín určený, ale mala som vtedy aj ovuláciu, mal by byť chlapec podla výpočtu a bude to tretia princezná. Nemyslím si že pohlavie je na striedačku, pretože ked som si požiadala o výpočet pre druhú dcéru ( tiež sme chceli chlapca) a mala som len troch chlapcov do roka, všetko ostatné boli dievky a vtedy sa nám dlhšie nedarilo tak sme skušali aj na dievča a máme dievča 😉

kalerabik1
10. okt 2016

@mit Neviem ako to je. U nas v rodine to tak funguje a mne to tak vychadza aj podla tej jonasovej kalkulacky co je tu na nete-ze jednoducho pohlavie na striedacku. Teraz sa mi to mozno viacej potvrdi alebo vyvrati,lebo cakame druhe bejbino,tak uvidime...
@veronikapodolska Gratulujem k dievcatku. No ty si dodrzala asi vsetky rady ,jednak to ze k splodeniu doslo v den ovulacie-co je vacsia pravdepodobnost pre chlapca a jednak si sa riadila aj jonasom. Ono vsetky metody su vzdy len doplnkove a neda sa im uplne verit. Priroda rozhodne za nas... My mame dievcatko, a teraz cakame dalsie,no samozrejme ze viac si prajeme chlapca,ale boli sme spolu 2 dni pred ovu a potom v den ovu,takze som pripravena ze to moze byt opat dievcatko kedze 2 dni pred ovu su skorej naklonene k dievcatku🙂

monikamajova
10. okt 2016

@veronikapodolska prosím ťa a on ešte žije ? kde mu píšete ? kamarátka by chcela..

veronikapodolska
10. okt 2016

@monikamajova už nežije, ale vráj má následníkov 😉 skus tu popozerať
http://beta.centrumjonas.com/sk

kalerabik1
10. okt 2016

A este sa chcem spytat ci niekto nevie,ze ako funguje ta jonasova kalkulacka-vela som citala aj tu na konikovi ze sa zhoduje to co je tu na nete s tym vypoctom co jonas zasiela domov za peniaze. Zaujimalo by ma ze ked napriklad tvrdi ze 6.10 je chlapcek ci 20.10 moze byt dievcatko? Nemam od neho jeho original vypocet preto ma zaujima ci v jeden mesiac podla jonasa moze sa to pohlavie menit. Vdaka 🙂

veronikapodolska
10. okt 2016

@kalerabik1 ďakujem, my sme skusili viacero metod naraz, aj podla obmeny krvy by mal byť chlapec, a bude to dievča, ale my sa tešíme aj tak, hlavne nech je zdravučká 🙂 len podla čínskeho malo byť dievča 😉

veronikapodolska
10. okt 2016

@kalerabik1 ja som mala na danný mesiac iba jedno pohlavie a myslím že mi to sedelo s tým internetovým 😉

kalerabik1
10. okt 2016

@veronikapodolska no ja podla jonasa mam mat dievcatko (aj ked teda u nas k splodeniu doslo 2tyzdne po tom datume co on uvadza) a podla cinskeho to ma byt chlapec. No nechame sa prekvapit 🙂

mit
31. okt 2016

Ahojte dievcata, mam vypocet od Jonasa a OK zivotnost mi vychadza v januari. Porovnala som to s tym z netu a tam to v januari nemam zelenym ze ok. Ma to este niektora tiez takto ako ja?

katuska111
14. nov 2016

Ahojte, viete mi povedať na aké obdobie a robí ten výpočet od Jonaša? je to na rok? dakujem

emakiki
14. nov 2016

@katuska111 mne vypočítal na 10 mesiacov... ale nepomohlo mi to

magdalenagr
7. dec 2016

Ahojte ja som si tiez dala vypočítat a splnilo sa mi to do detajlu, pohlave aj kedy budem rodit (noc alebo den) to bolo pri prvom chceli sme dievčatko podaril sa o mesiac skor chlapec 😉 pri druhom som to nechala na nahodu ak by sme chceli tretie obratim sa tiez na neho

bielavila
12. dec 2016

ahojte baby dosiel mi specialny vypocet od dr jonasa, chceli sme si dat vyratat duevcatko, ale obsolutne sa v tej tabulke nevyznam... poradite? dakujem poslem vela ❤️ tej ktora mi to poriadne vysvetli, vdaka

minneli27
19. jan 2017

@janinka14 ahoj 🙂 chcem sa Ti poďakovať za ten tip na Femigard :P neviem či to pomohlo, ale po 3 rokoch snaženia sa to podarilo necelý mesiac po užívaní Femigardu. 🙂
už som v 4 mesiaci, nechcela som to doteraz hovoriť "nahlas" pre istotu, ale všetko vyzerá byť už OK 🙂 Ďakujem!!!!! 🙂 🙂 🙂

janinka14
19. jan 2017

@minneli27 jemine to je super!!!! Gratulujem a velmi sa tesim s tebou, prajem ti pohodove tehulkovanie so stastnym koncom ❤. Prosim porad to teraz nejakej snazilke ty, nech to pomaha dalej. Asi na tom nieco bude, ked to zabralo uz viacerym co sa im nedarilo dlho.. a mozno len placebo efekt, no dolezite je, ze to zabera. 🙂

minneli27
20. jan 2017

@janinka14 presne tak 🙂 už to hovorím kade chodím 🙂) ;)

sarkasticka
24. jan 2017

Ahojte žienky, nezdá sa Vám, že táto "zázračná metóda", ktorú vymyslel astrológ a psychiater MUDr. Eugen Jonáš je v skutočnosti skrytá forma HYIENIZMU?

http://zena.pravda.sk/rodina/clanok/271850-zufa...

petka1113
28. feb 2017

ahojte je pravda ze ked sa prelinaju cervene dni zo zelenimi tak sa pohlavie meni

janie7
1. mar 2017

@minneli27 Ahoj, poprosim ta o info ci si Femigard uzivala len ty alebo aj partner. My sme po vysetreniach obaja 100 percent zdravi, len moju polovicku zacali poslednu dobu trapit gynekologicke problemy. Ja uzivam Gynex treti mesiac, upravil sa mi cyklus, zmizli bolesti pri menstruacii, akurat nie a nie otehotniet. Dik moc.

minneli27
1. mar 2017

@janie7 ahoj, užívala som to len ja. do manžela som dlhšiu dobu pchala kadečo, macu, kotvičník, folandrol, ale vlastne bol 100%OK tak som sa na to vykašlala a sústreďovala som sa na seba :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre