MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

petruci6
10. mar 2008

zaujimave,ze vsetky datumy mi vysli na mrchu,kedy ovu nemam 😒

dicinka1
10. mar 2008

jasne.co neurobime pre to,aby sme konecne mali v naruci nase krasne a zdrave mimi,ze?

halienka
10. mar 2008

Petruci, posuň dáko tú mrchu😝 😅 asi mávaš pravidelnú čo? Keby si nejakou citrónovou šťavou skúsila posunúť, nepomohlo by? 😅

slonicek
11. mar 2008

ahojte je tu niekto?

google
11. mar 2008

slonicek prid aj do temy Snazilky z LM 😉

slonicek
11. mar 2008

ako sa tam dostanem

halienka
11. mar 2008

Ahoj Sloníček 🙂 Ako sa máš?

adulik76
12. mar 2008

ahojte kočky, len náhodou som natrafila na túto stránku, keď som pátrala po informáciách o dr. Jonášovi. Dosť ma to tu zaujalo a asi vám nemusím hovoriť, že tiež patrím medzi "snažilky" (aj s mojou polovičkou 😵 ). Snažíme sa od 2004 a zatiaľ nič. Už som pojedla toľko tabletiek, že by som si mohla otvoriť súkromnú hormonálnu lekáreň. Tento rok v januári som absolvovala laparoskopiu, tak teraz čakám, čo bude. Som už z toho fakt na nervy. Niekto si otehotnie ani nevie ako a ja nech robím, čo robím, niiiiiiiiiiiiiiiiiič. Ale dúfam, že si tu aspoň medzi vami nájdem nejaké miestečko na pokec a rady.

vodnari
12. mar 2008

adulik viem ako sa cítiš. Ja už mám toho tiež už plné zuby. Už aby to bolo. My sa snažíme už tri roky a tiež som už pojedla dosť tabletiek. Ale dúfam že čoskoro to už výde. Držím ti palce aby vám to vyšlo.

labradorik
12. mar 2008

LAURITKA pozri ak jonasovej metode neveris tak never ale nemusis odoberat inym snazilkam chut.patrim medzi ne a mozem ti povedat ze ja som sa tiez na zaciatku snazenia smiala v duchu jonasovej metode aj mojzisovej cvikom ale teraz po dvoch rokoch skoro troch,som rada ze nieco take existuje a to len s toho dovodu ze topiai sa aj slamky chyta.tiez som tento mesiac posielala jonasovi vyplnenu prihlasku a zacala som cviky podla jonasovej a nedovolim si povedat ze to nefunguje.po roku ti urcite dam vediet .ale na druhu stranu ak to nevyde tak porozmyslam nad tym ci som vv pporiadku ja alebo manzel je to len pre zdrave pary a dalsia vec je tam stale to jedno percento.a ked tomu tak strasne neveris naco chodis na tie stranky kde sa podla tebe daju zeraj vypocitat plodne dni.tak mna ked nieco nezaujima tak tam nechodim. a to ze tebe zrovna nesedeli terminy no bohuzial sa pozri pravde do oci si asi vynimka potvrdzujuca pravidlo si to jedno percento.mne poslal vypocet a kazda ovula je plus minud 2-3 dni okolo cerveneho.tak neviem po roku dam vediet.prajem skore tehulkoanie tebe aj ostatnym.pa

chruminka
12. mar 2008

ahojte aj ja som si to uz pozrela ,vytlacila a uz aj zapisala do kalendarika a snad to aspon na jeden datum vyjde... 😉
aj vam vsetkym drzim palceky

tilly
12. mar 2008

baby, nech je to ako chce, tak prajem všetkým, aby to bol minimálne placebo efekt, ktorý zaberie 😉

som zvedavá, mne vyšlo, že 9.3. o 16.58 je ten správny čas, ten sme o pár hodín prešvihli, tak dúfam, že to neva 😀 uvidíme
😉

v každom prípade, držme si palce

adulik76
13. mar 2008

ja budem držať hocičo, len aby to vyšlo 😀

dicinka1
13. mar 2008

nie je to len pre zdrave pary...sam pan jonas mi povedal,ze staci ak je jeden zdravi.... 😒

dankakk
13. mar 2008

dievcata, prave som si urobila vypocet (aj spätne)..... meriam bazalnu teplotu uz 4 cykly a zatial mam "jonasove plodne dni" presne vtedy, ked mam plodne podla teploty... tak ak sa to podari tento cyklus, dam vediet 🙂 . my sa snazime uz asi 1,5 roka...

gabi970
13. mar 2008

Dievčatá, má z Vás niekto kontakt na doktora Jonáša??? Alebo ako sa dostanem : kontakt - adresa

halienka
14. mar 2008

Kontak na Dr. Eugena Jonáša: Zakostolská 7, 941 45 Maňa, tel: 035/6595 127. 🙂 Držím všetkým palčeky 😵

vevoncek
14. mar 2008

Ahojte ja som si robila na tej anglickej stránke výpočet, ale mne to tam neukázalo na celý rok ale len dva termíny mi to tam vypísalo.Nemohla som spraviť niekde chybu?

vevoncek
14. mar 2008

Ahoj Krajcoanka úplne ťa chápem čo sa týka pohlavia ja síce chcem tento rok popracovať na prvom bábätku, ale tiež máme v okolí samých chlapcov aj sestra má chclapca aj švagrina čaká chlapca,kmotra má dvoch a o kamarátkach ani nehovorím všetky majú chlapcov.už som skúšala rátať aj z mojej strany koľko je chlapov koľko je žien aj s partnerovej a vychádza to tak pol na pol ale aj keby to tak nevyšlo na to sa spoliehať nedá.A žiť pri4chlapoch to je umenie muž a 3 synovia predsa dcéra má asi bližšie k matke no neviem želám ti aby ti tento krát vyšla tá vysnívaná princeznička.U nás je to naopak Moj ocino je sám medzi 5ženami to rátam svokru,manželku a tri dcéry a môžem ti povedať nemá to s nai jednoduché 😀

halienka
14. mar 2008

Ahoj Vevoncek 🙂 , to je zvláštne, som to skúšala ale mne to stále vyhadzuje všetky termíny na rok dopredu. Neviem čo sa mohlo stať, že ti ukazuje len na dva mesiace. Skúsila si to viackrát? Možno to len nejako zblblo zrovna.

vevoncek
14. mar 2008

Skúšala som to dva krát ale ešte to vyskúšam

halienka
14. mar 2008

Vevoncek, držím palčeky, snáď ti to už pôjde. Aký si si zadala ten posledný dátum, že od kedy chceš aby ti to vyrátalo?

gabika24
14. mar 2008

ahojte babule.
poznam viacere dievcata, ktorym to vyslo prave vdaka Jonasovym vypoctom a dovtedy otehotniet nemohli. ja medzi ne, bohuzial, nepatrim - ale to ani nemozem, mam tazke PCO.
ale urcite sa to da. treba tomu verit. drzkajte sa. 😉

sue8791
14. mar 2008

ahojte. som nova. o dieta sa snazime 9 rokov.presli sme vsetkym. som v stadiu rezignacie, alle prave som si vytlacila plodne dni podla jonasovej metody a budem dufat ze manzel nebude na sluzobke... vsetkym drzim palce... 😉

adulik76
15. mar 2008

sue8791 - vítam ťa medzi nami, ja tu síce tiež nie som dlho, ale všetky sme tu na jednej lodi 😉

vevoncek
15. mar 2008

Ja som zadala termín od 1.septembra a vyhodilo mi termín 29.9.08 mala som nulové riziko a chlapca a potom mi hodilo 29.10.a tiež nulové riziko a dievča.A to je všetko ja som dúfala že mi to aspoň na rok dopredu a dalo mi to tieto dva termíny myslela som si že to dáva termíny na tento rok len ale keďže mi nehodilo ani november ani december tak as ibude chyba niekde inde.Ešte sa chcem spýtať keď mi to dalo hodinu 4:05ráno to by sme mali 6-8 hodín pred tým sexovať?Alebo ako to je?to vychádza tak okolo 20.00-22.00celkom fajn čas. 😀

jarus1
15. mar 2008

ahojte, bola som na tej anglickej stránke drJonáša. Neviete mi poradiť...tie prvé údaje, to sú moje narodenie a tie druhé čo znamenajú?

vevoncek
15. mar 2008

Ja som písala na ten mail jirkac@email.cz, ale zatiaľ som nedostala žiadnu odpoveď ale posielala som email z jednej adresy a tam mi napísalo že neodoslalo a potom som z druhej adresy posielala a teraz mi na túto adresu chodia samé spamové maily tak tiež neviem či to bolo odoslané či ešte funguje táto jeho emailová adresa alebo čo.Neberiem to nejako vážne aby som nebola sklamaná ale trochu som z toho smutná že všetci posielajú maily a všetkým to funguje tak ako má iba mne nie ☹

vevoncek
15. mar 2008

Ahoj Jarus keď si prehodíš na 14 stranu tak je krásny návod ako to máš vyplniť

jarus1
15. mar 2008

som z toho blázon, urobila som si to podľa toho návodu, ale ten druhý dátum, predpokad na rok, už marec mi vyšiel práve v čase, kedy mám mrchu...môže to byť tak? a čo znamenajú tie dátumy? dni snažilkovania?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre