MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

slonicek
5. mar 2008

no fajn zajtra tam volám spráce objednám ho a už to tam zanesiem

stresmenka
5. mar 2008

slonicek a poslali ta do antisterilnej ambulancie?

slonicek
5. mar 2008

no áno halienka ale to musí byť určitá teplota nato nie?

slonicek
5. mar 2008

áno robili mi tu laparoskopiu na strerilitu a aj priefuky mi robili a všetko bolo ok

stresmenka
5. mar 2008

tak fakt ostavalen ten spermogram 🙂 za pokus to stoji a musi to byt po 3- 5 dnoch nesexikovania 😵

stresmenka
5. mar 2008

kolegina to mala po 3 a mne zas povedal doky 5 dni tak preto neviem presne

slonicek
5. mar 2008

no a to nesmieme 5 dní sexovať a potom má byť ten odber?nechápem tomu

halienka
5. mar 2008

Sloníček, áno podľa toho ako klesá a stúpa teplotka, ktorú si každý deň meriaš, tak uvidíš kedy tá ovulka bola. Pred ovulkou prudko klesne teplota a v momente ovulky začne zase prudko stúpať a už je stúpnutá až do MS. No najlepšie je to vysvetlené na tej stránke čo som ti písala, ak budeš mať čas tak preštuduj, lebo je toho veľa 😉 Každá žena môže mať inokedy ovulku preto je dobre to odsledovať aby si vedela kedy je najlepšie zasexíkovať.

slonicek
5. mar 2008

no jasné dakujem halienka za radu skusim to vyšetrenie

stresmenka
5. mar 2008

slonicek ano 5 dni nic a na piaty alebo siety rano odnesies spermie dokimu ☹ podla toho kolko dni ti povie ze mate abstinovať 😒

slonicek
5. mar 2008

vy už máte detičky?ja mám 25 rokov

stresmenka
5. mar 2008

Ja mam 15 rocneho fesaka a teraz cakame druhe ale nevieme este co ☹

slonicek
5. mar 2008

no budem robiť to čo ste mi poradili dám Vám vedieť ako to dopadlo

slonicek
5. mar 2008

no tak to máš super už velký chalan a kedy čakáte?tiež si tak dlho čakala?

stresmenka
5. mar 2008

kludne napis IP drzim ti velmi palceky daj vsetko podrobne vediet ale neboj vsetko dobre dopadne 😉 idem uz bubat zajtra rano vstavam do prace a vecer som znova tu tak papa a napis IP co si vybavila 😵

stresmenka
5. mar 2008

cakam 7.7. a cakala som 6 rokov ☹ ale to som ti pisala 🙂

halienka
5. mar 2008

Sloníček, držím palce, ten spermiogram je dôležitý, bo keď nie sú v poriadku spermijky, ani MUDr. Jonáš nepomôže. 😝 Ale nezúfaj, isto to výnde, to nás len ten tam hore tak naťahuje niekedy 😉

slonicek
5. mar 2008

no áno posluchnem Vám a hned zajtra zavolám s praáce tak sa majte pekne a dufam že sa tu uvidíme Ahojte a dakujem Vám

stresmenka
5. mar 2008

Nemas za co sme tu na podporu jedna druhej papa 🙂

halienka
5. mar 2008

Ahojte a dobrú nôcku babenky 😉

teuska
6. mar 2008

babenky nemam cas to vsetko citat, prosim vas mozte mi poslat IP a adresu toho pana Jonasa a co mu mam napisat alebo poslat? dakujem

aurra
6. mar 2008

ahojte, staci mu zavalat, nadiktovat adresu a on tu prihlasku posle aj so sekom

andrea1410
7. mar 2008

ahojte babuľky, mohla by som Vás poprosiť o kontakt na Mudr. Jonáša, som Vám veľmi vďačná, totiž patrím tiež medzi snažilky, ktoré túžia po babatku a akosi sa im to nedarí. Ešte raz vrelé Diky za kontakt.
P.S. Buď do IP alebo tu na fóre.

halienka
7. mar 2008

Dr.Eugen Jonáš,Zakostolská 7,94145 MAŇA, treba mu napísať krátko, že ho prosíš o výpočet najvhodnejších dní na otehotnenie, aby ti poslal dotazník. Pošle dotazník, uhradíš šek a potom ti príde výpočet aj s brožúrkou 😉

vodnari
7. mar 2008

Keď voláš máš to rýchlejšie.

halienka
7. mar 2008

Tak hodťe niekto číslo, ja viem len adresu.

andrea1410
7. mar 2008

Strašne moc Vám ďakujem, ste zlaté, už mám aj to tel. číslo.papa a díky mooooc!!!!

yonanevi
7. mar 2008

chcem sa opytat za aky cas vam do poslal ako dlho ste cakali na ten vypocet a kolk oza to berie a ako to platite dakujem

cukruska1920
7. mar 2008

mna by tiez zaujimalo kolko to stoji a ci je to 100 percentne

halienka
7. mar 2008

Ja som si to dávala vypočítať asi pred 4 rokmi, čakala som zhruba mesiac po vyplnení dotazníku. Platila som šekom 400,- Sk vtedy. Neviem či je to aj teraz tak.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre