MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

skrecok
21. mar 2011

Ahojte,
tak mne sa zajtra konci ms a prave zajtra mam "najplodnejsi" den a dievcatko. Tak ja neviem comu mam verit, ovulaciu mam okolo 14.dna a nie zajtra v 6. dni cyklu. 😕

gerdanova
22. mar 2011

@skrecok
ale ved vypocet nie je zavisly od ovu. 😉
tak sa treba na to vrhnut.... 😀

havi
24. mar 2011

ahojte,mozem sa spytat,kto to vypocitava,kde sa to da robitnecitala som vsetky prispevky 😎 mozno to tu niekde je pisane

dermakova
24. mar 2011

@havi
www.centrumjonas.com
staci im napisat na mail (info@centrumjonas.com) alebo zavolat 035/6595127 poslu prihlasku, ktoru je potrebne vyplnit k vypoctu. 😉

kemonka
28. mar 2011

ahojte, môžem sa sem k vám pridať? Ja uvažujem nad Jonášovou metodou, podarilo sa už niekomu podla toho otehotnieť? Ďakujem 🙂

vuvina
28. mar 2011

@juliankaaa pozerala som už aj to...... poslala mi to už dávnejšie kámoška. Bola som na kontrole a pozerala som do karty, ale vtedy ked som sa narodila sa záznamy asi naozaj neuvádzali. No nevadí budeme skúšať a uvidíme možno sa pošťastí. Chcela som druhé dievčatko, ale ako tak pozerám tak budem asi rada ked sa mi podarí otehotnieť a už mi to bude naozaj jedno či chlapček alebo dievčatko, len nech to už konečne je 🙂 Dnes som stretla kámošku, ktorá tiež plánuje bábo uz cca 7 mes. a nič. V piatok nastupujem do práce po maródke no vôbec sa mi nechce zas do toto stresu :( Dúfam že to tam zvládnem. Majte sa pekne

vuvina
28. mar 2011

@kemonka Ahoj no neviem či som tá pravá kto ti píše 🙂 , lebo ja sa tiež snažím otehotnieť a nedarí sa mi zatiaľ. Čítala som už toho dosť ohľadom výpočtu a niekomu sa podarilo niekomu nie. Sama neviem čo mám robiť, lebo si to tiež chcem dať vypočítať. Ale môžem ti povedať ešte jednu vec..... Mam švagra doktora není gynekológ, ale povedal mi jednu vec kedˇ máš plodné dni vtedy je dievčatko a práve cez ovulku je chlapček vtedy je tam vraj nejaké kyslé prostredie v ktorom sa udržia chlapčenské spermie. No a chlapčenské sú pomalšie ale dlhšie prežijú a dievčenské sú rýchlejšie, ale nevydržia tak dlho ako chlapčenské. Neviem ti na 100% povedať či je to naozaj pravda ale tak mi povedal 🙂 . Možno ak má niekto viac skúsenosti.... Držím palce

kemonka
28. mar 2011

@vuvina jo ďakujem, ktovie ako to funguje, no ja mám nepravidelný M takže ja si to neviem určiť. Ja som nemala 5 mesiacov M a potom som otehotnela, takže prvé dieťa je taký zázrak pre mňa, ani som nedúfala 😀 a druhé už len tiež nejakým zázrakom možno, a možno sa mi nepodarí, ale keby aj, tak aspoň dieťa už mám 🙂 ale velmi by som chcela druhé
no som zvedavá aj na iné názory a skúsenosti 🙂

catty2010
28. mar 2011

Ahoj babulky, neviem, ci som otehotnela vdaka vypoctom od pana Jonasa, ale je tomu tak uz od konca decembra. Sustredili sme sa na dni, ktore boli oznacene ako najvyssie mozne dni pocatia, pricom sa mi prekryvali cervene so zelenymi dnami. Takze ja som velmi spokojna a preto aj vrelo odporucam zenam, ktore dlho otehotniet nevedia a velmi si to zelaju.

dermakova
28. mar 2011

@catty2010 gratulacia 😉

@kemonka mne taktiez vypocet dopomohol k otehotneniu...nedarilo sa nam a s vypoctom to islo.. 😎
takze aj sa pridavam, ze to moze jedine pomoct a urcite neublizi...
No a snad za kratky cas budem informovat o dalsom tehu, kedze mam doma dasli vypocet... 😉

gabriellka
30. mar 2011

@dermakova a možem sa spýtať. keď si ostala tehotná s prvým mimi, tak si to zistila hneď? Myslím či si nemala MS prvé mesiace tehotenstva...Ď za odpoveď 😉 my máme skúšať od 16.04. tak som zvedavá, lebo snažilkujem už 1,5roka ☹

dermakova
3. apr 2011

@gabriellka
ja som bola z tych stastn3jsich, ktorym tt ukazal tehu dost skoro-asi 17den po..
tak budem drzat palce, nech vam to konecne vyjde 8)

xixi7
4. apr 2011

@vuvina
Ja tiez nemam v karte cas narodenia..nasli mi to cez archiv porodnice.

xixi7
4. apr 2011

Nas druhy pokus v Jonasove dni mimo ovul.dni a nic. MS mam dost silnu, takze nepredpokladam, ze by som bola tehotna. Asi vyskusame kazdy druhy mesiac v case ovulky.

sasena033
5. apr 2011

baby ahoj...uz mi dosiel vypocet chceme babu najblizsie je maj a aj dobra zivotnost...len co som citala navod mam si tam podla jeho ukazky zaznacovat modrou mrchu zelenou ovu ...a ak ma vyjst to pohlavie co chcem nesmie sa mi zelene z cervenou prektyvat a su najpodnejsie 4 dni cervenym a mame sa snazit den predtym hrubo cervenym...chapem spravne,??

sasena033
5. apr 2011

este jedna otazka dobru zivotnost mame teraz v maji a marec 2012...dievca mame kazdy druhy mesiac.... nemusim cakat rok do dalsej dobrej zivotnosti....mozeme sa pokusat vzdy ked je mesiac vhodny na babu??? Viem ze ta zivotnost je dolezota ale ked je len 1x za rok

gerdanova
5. apr 2011

@sasena033
spravne chapes..presne ako si napisala... 😉
kedze tam mas aj dobru zivotnost, tak predpokladam, ze si mala nejaky problem v tehotenstve. No a v tych terminoch by nemali nastat ziadne komplikacie. Je ich velmi malo. ☹
Ja tiez teraz cakam na maj...

sasena033
5. apr 2011

@gerdanova praveze som nemala problem dala som si vypocitat II.plodne dni na dievca-chlapec teda spec.vypoceta a tam bola aj dobra zivotnost.prve tehu bolo ok ..preto s apytam kludne sa mozeme snazit aj ked nie je dobra zivotnost kedze je 2x za rok 😒

gerdanova
5. apr 2011

@sasena033
nerodila si cisarskym?
muselo tam byt nieco uvedene, co viedlo k uvedeniu aj dobrej zivotnosti... 😉

sasena033
6. apr 2011

@gerdanova vidis ano porod skoncil sekciou 🙂

kemonka
6. apr 2011

ahojte, tak ja mne už prišli výpočty, juuuuj, vedela som presne aj čas narodenia, tak so si dala aj pohlavie vypočítať, no uvidíme teda ako to dopadne. Vyšlo vám niekomu aj pohlavie? či to ste si nikto nedal počítať?

@gabriellka tak to začíname spolu, lebo aj ja mám 16.4 začiatok 😀

kemonka
6. apr 2011

@sasena033 aha teraz čítam ďalej, pohlavie mám aj ja takto každý druhý mesiac 😕

babuci
6. apr 2011

ahojte baby, ta nemecka stranka o ktorej tu pisete sa vobec s vypoctom doktora Jonasa nezhoduje. mam to teraz pred sebou a nesedi to.

gerdanova
6. apr 2011

@kemonka
mne prve nevyslo-nedodrzali sme pokyny, ale mne islo hlavne o to, aby som vobec otehotnela..
druhe vyslo..
ja mam aj 2mesiace za sebou rovnake pohlavie...

gabriellka
6. apr 2011

@kemonka a kedy si sa narodila? ma napadlo či nemáme rovnaký dátum narodenia, keď máme rovnaký výpočet. a čo ti vyrátal? mne vyšlo dievča v tomto termíne...

kemonka
6. apr 2011

@gabriellka aj ja mám dievča 😀

@gerdanova aha, už som sa zlakla, že či to nie je všetko rovnako, ale tak oki potom 🙂

juliankaaa
7. apr 2011

@babuci dobre vediet, dik 😉

osobo
10. apr 2011

ahojte poradil by my niekto ako mam získat vypočet od doktora Jonaša.Chcely by sme s manželom Chlapčeka.Mame doma 2princezne Majka5 a Natalka2.

gerdanova
10. apr 2011

@osobo
staci ked im napises mail, alebo im zavolas. Poslu prihlasku, ktoru je potrebne vyplnit.A behom par dni mas vypocet doma... 😉
info@centrumjonas.com
035/6595127

drzim palce 😀

wall77
11. apr 2011

Ahojte dievcata, chcem Vas poprosit o info, kolko ste platili za Jonasovu metodu od Dr. Jonasa?
Dakujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre