Musí byť v tehotenstve pozitívny ovulačný test?

moni144
23. máj 2013

Baby, boli ste niektora tehotna a nemali ste pozitivny ovulacny test?

evita1233
7. jan 2020

Ja tiez pridavam nemala som doma tehu tak som skusila ovu... Som nejakeb4 dni do ms

veronika1603
7. jan 2020

@domcatko1811 ozaj ako si dopadla?

domcatko1811
8. jan 2020

@veronika1603 no, tehotenský test negatívny a zatiaľ krámy nikde 🙄 tak asi mám len posunutý cyklus alebo čo... Tehotenstvo už vylučujem. Ale mám bolesť pŕs, a podbruška, akoby už mali prísť a to by aj tak nejak vychádzalo po ovulácii 🙂

veronika1603
8. jan 2020

@evita1233 wau to vyzerá nájdené... Zajtra skus tehu

veronika1603
8. jan 2020

@domcatko1811 kokos tak si mala vtedy ovulku.. Odpadnem

1342
3. okt 2020

Ahojte môžete mi poradiť?ovulaciu som mala 29.9. Dnes som 4dni DPO a ovu test mam takýto co to môže znamenať? Na tehu test je rýchlo tak som skúsila ovu test keďže ma pobolieva podbruško...

evita1233
3. okt 2020

@1342 aj je ta slabá čiarka kontrolná a ta druha testovacia tak si tehu👍😉

1342
3. okt 2020

@evita1233 ta slabšia je testovacia a ta silná kontrolná

veronika1603
3. okt 2020

@1342 vwd to je estw sladbucke. Mozes sledovať kazdy den a ked bude silniet potom skusit tehu test. Ale najskôr az o týždeň

evita1233
4. okt 2020

@1342 pravdu ti poviem min. Rok som toto riešila každý deň, ale neviem ci zato, že som deň a noc teraz stále hore (mam 3tyzdnove babo) tak som úplne vymleta😁už ani nvm ktorá čiarka je ktorá, ale mne sa zdá, že takto ako to máš ty tak to je poz. Kukni hore tam mam môj ovu test a je poz.

millky
20. dec 2020

Prepáčte žienky, ale píšem to skôr pre tie, ktoré túto diskusiu objavia prvý krát... Mám takú potrebu sa aj trošku vyzúriť, lebo XY diskusií a stále to niektoré nemajú dobre pochopené. Tak pre tie, ktoré sa chcú inšpirovať a testovať si tehotentvo alebo ovuláciu OVU testom, čítajte pozorne:
⚠️ Ovulačny test nie každej žene ukáže tehotenstvo, ale AK náhodou, tak musi byť testovacia čiarka rovnako silná alebo ešte silnejšia ako kontrolná.
⚠️ Ak je len trošku slabšia, alebo jemne sýta testovacia čiarka (ľavá čiarka) ako kontrolná (tá druhá čiarka na pravo ktorá je vždy) NIE NIE STE TEHOTNÁ A NIE NEMÁTE OVULÁCIU (pre prípad, že si sledujete len ovulku)
Som totálne zaskočená z toho, koľko fotiek negatívnych ovu testov si tu dávate na MK nami posudzovať.... Je ich tu viac ako duchov na tehu testoch. A ešte jedna vec, ⚠️ na ovu testoch sú takmer vždy dve čiarky pretože LH máme v moči nonstop, zaráža ma, že keď vidím text typu: Na ovu teste ma ducha - je pozitivny?.... PROSIM??? 😂 😂 😂 😂 Na ovu teste je "duch" vždy a je to znak 100% negatívnosti.
Prosím, zapamätajte si to. Nie je to až tak zložité.

lauritkatesty
23. dec 2020

@millky well said 👌🧐😂

marrriana542
29. júl 2021

Vďaka vašej diskusii som zistila toto ;) , zelený je ovu, ružový tehu
Mám 1 deň pred ms, asi ju už neočakávať

sylwi23
11. máj 2023

Tak ja som mala pri jednom absolútne poz. namočila a hneď hop úplne jasná silná čiarka... Veľa žien čo tu má fotky moc nerozumie ovul. testom takže len vtedy je poz. keď testovacia je silnejšia alebo aspoň rovnako silná ako kontrolná inak je všetko ostatné negat. výsledok... Pri druhom TH som mala aj druhú čiarku, ale nie tak silnú ako keď mám ovuláciu bola tam, ale ak by som to mala brať podľa správnosti tak nebol poz. Počula som, že veľa žien má ale aj nemá nie je to pravidlo. Počula som, že tesne pred MS zvykne tiež vybehnúť ja mám pred MS tiež trocha silnejšiu ako 10 dní pred MS ale nikdy nie je test poz. Je to všetko individuálne podľa hladiny hormónov , tehotenstva a ženy....Pravidlo to nie je. Jedno ale viem , že keď ti to mešká a test ti vybehne ledva ako ho tam len namočíš absolútne silno a jasne silnejšia ako testovacia tak je skoro dosť možne, že si tehotná alebo máš mimomaternicové (vlastná skúsenosť) - moja skúsenosť a dáva to aj logiku lebo tento jav normálne nie je keď ti mešká len MS a nie si tehotná.

sylwi23
11. máj 2023

Si jasné tehotná úplne sto pro podľa fotky. Presne tak vyzerá ovu. test, keď je žena tehotná a má pred MS aj TH test máš pekný na to ,že si jeden deň pred MS.
Ešte by ma zaujímalo aký si mala ten ovulačný napr. 10 dní pred MS to len čisto pre zvedavosť, že či ti potom zrazu vybehol silne.... Lebo to by tiež dávalo logiku kvôli hormónom...
Pozerám , že téma je 2 roky stará tak to už asi máte doma malého šibala?🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre