Nájdu sa tu snaźilky po 37?

gloria13
23. nov 2014

Ahojte..najdem tu nejake snazilky s ktorymi sa da popisat o snazilkovani aj v tomto veku? Nejake rady,ako sa to podarí? Uz som zúfalá..

bebabetka
29. nov 2016

@miriamn76 aj ja tebe ✊😉😘🙏🏻❤️️

miriamn76
8. dec 2016

@bebabetka ahoj tak ako? Ja dnes 1DC 🙄. Alchemika aspon na nieco je dobra dosla mrcha presne nacas

bebabetka
8. dec 2016

@miriamn76 vyzerá že sme na tom znova rovnako 😉ja som 2dc 😀tento mesiac konečne bez hormónov a začala som včera brat pupalkovy olej 😉tak uvidíme čo to spraví 🙃

miriamn76
8. dec 2016

@bebabetka to naco je dobry ten olej?

bebabetka
8. dec 2016

@miriamn76 som čítala že aj na hlien a celkovo na ženské veci aj na pleť a tak že to dobre vplýva ...je to prírodné tak skúsim keď iné iné nie tak aspoň opekniem 😉😂😂😂

janap76
8. dec 2016

Milé žienky 🙂 musím Vám napísať. Pred pár rokmi sme tu mali skupinku prvosnažilky po 35ke a potom sme si urobili súkromnú skupinku....suma sumárum, veľmi sme sa navzájom podporovali a radili si 🙂 a dnes už zatiaľ okrem dvoch kočiek, máme všetky deti. A to jedna z tých dvoch, to začala teraz riešiť a verím že sa jej to tiež podarí 🙂 Ja som druhého syna porodila teraz v auguste a v decembri budem mať 40 ku 🙂 Môžem povedať že obe tehotenstvá sa mi podarili potom ako som brala isoflavon forte. A to mi riaditeľ v centre asistovanej reprodukcie v BA povedal že ja prirodzene neotehotniem, a že pochybuje že zo mňa niečo dostane aj na IVF 🤔😢 Takže sa nevzdávajteeee 🙂 prajem veľa ÚSPECHOV 😉

bebabetka
9. dec 2016

@miriamn76 a alchemilku len do ovulácie potom už nie aj ten pupalkovy len po ovu 😉

bebabetka
9. dec 2016

@miriamn76 pupalkovy nie po ovu ale len do ovulky ...🙃

miriamn76
9. dec 2016

@bebabetka to viem☺

tomasko1997
8. jan 2017

@gloria13 ahoj trosku neskoro odpisujem no my mate vlka krizeneho s vlciakom.Brala som ho z utulku teda kupila som ho tam.Bol jedine steniatko a sa nam zapacil spinavy ako cert bol😊smrdel😊😊😊ale bol neskutocne pritulny nedalo sa uz ist bez neho prec😀je sice ustekany no veelmi velmi mudry.Mame ho uz dnes presne 4 roky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre