Nebudem sa toľko sústrediť na snažilkovanie

dorekapa
3. jan 2013

Babky,ja som si povedala ze s novym rokom,sa nebudem tolko sledovat,nebudem robit ovulacne testiky a nebudem citat tie vsetky prispevky o snazilkovani.Necham tomu vsetkemu volny priebeh.Myslim si,ze cim viac som tu citala tie vsetky prispevky,ty som sa do toho viac a viac zamotavala a vkuse som myslela nato,ze kedy ostanem tehotna...Nie je to dobre.Kedze som cez sviatky pribrala,tak sa vratim k cviceniu aerobiku,do leta mame dokoncit dom,lebo nas caka stahovanie sa do domu,takze sa odputavam od priamych myslienok len na babatko a nechavam to na prirodu...prajem vam vsetkym veeeeela krasnych chvil,stastne dni a vela pozitivnej energie

jara24
3. jan 2013

@dorekapa velmi dobre predsavzatie. drzim palce, nech sa ti podari vycistit si hlavu. kiezby to bolo take jednoduche, ako odpojit nejaky kontaktny drotik v hlave a mat pokoj a tesit sa zo vsetkych inych veci 😉
ale co raz v hlave je, tazko sa da vyhnat prec takymto racionalnym rozhodnutim. niekde vzadu sa zas moze ozvat ten hlasok - "ked sa rozhodnes, ze to nebudes riesit, tak mozno prave teraz sa to podari" . a sme naspat, kde sme boli 😉

evelin325
3. jan 2013

@dorekapa poznám tvoje pocity, sama som si to zažila, a viem aká silná je túžba po bábätku, tak presne viem ako sa cítiš,
darmo si povieš, že na to nebudeš myslieť, je to veľmi ťažké na to nemyslieť, hlavne keď vidíš na každom kroku tehuľky alebo mamičky s detičkami
najdôležitejšie je pozitívne myslenie, to mi pomohlo najviac,
ale ja som mala aj zdravotné problémy, takže som si musela pomôcť vitamínmi a homeopatikami,
ja ti strašne želám, aby sa ti konečne splnilo tvoje najväčšie želanie, a aby si v tomto roku bola tehuľka 🙂

dorekapa
autor
4. jan 2013

@evelin325
@jara24 Ja viem,ze to nie je lahke,ale ak budem v tom pokracovat a vypisovat so snazilkami na MK,a robit ovulacne testiky a sledovat sa..tak urcite mi to nepomoze,skor ma to ubije kazdym mesiacom viac a viac.Je pravda,ze naprogramovane milovanie sme nikdy nemali s tymm,ze pod teraz je spravny cas..tak som az dole nespadla..lebo to uz je cisto technicka zalezitost kde sa vytraca samotny pocit z milovania.Mam krasnu 6 rocnu dcerku a ak mi bude dopriate mat este jedno dietatko,tak bude.Da sa o tej cielodarnej myslienky mat dietatko odputat.Viem,ze je to tazke,ale da sa to.Do maja musime dokoncit dom,a ja som si doteraz neuvedomovala co vsetko nas este caka,co to obnasa..bola som tak zahladena do sledovania svojho tela,citania tych vsetkych prispevkov,ze mi unikali dolezitejsie veci.Vcera sme si s manzelom sadli a sme dlhe hod.rozpravali,navrhovali kuchynu a kupelnu.Ake farby budu obkkladacky,steny...su to mile starosti na kt.sa tesim a hlavne na ten pocit,ze uz bude v dome.Kocky,ja ak by sa nam postastilo,napisem to na MK.Prajem vsetkym zenam,kt.sa snazia o babatko,aby sa stali cim skor mamkami.Je to najkrasnejsi pocit na svete,kt.sa nic nevyrovna.Moja bombulka, je uz velka,ale stale je to moje male babo a stale si primoniman ten okamih ked som ju porodila.Vela lasky vam prajem.

veronikazm
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre