Nedarí sa otehotnieť, pretože mám iba vonkajší orgazmus?

dadkaabarino
4. okt 2012

chcela by osm sa spytat ci je mozne ze sa mi nedari otehotniet pretoze nemam vnutorny ale vonkajsi orgazmus .dakujem za odpovede 🙂

katren
4. okt 2012

@dadkaabarino 😎 nikto ma nenuti, ale je to verejne forum, tak mozem, ci ani to nie???? 😕
a ako pisali kocky, tie ktore boli na umele oplodnenie, myslis, ze pri tom zazivali orgazmus???? 😅 som si ista, ze nie.....
takze ti odpoviem na otazku teda..... NIE nie je to v tom, ze zazivas iba vonkajsi orgazmus

dannizeta
4. okt 2012

Je dôležité poznať svoje plodné dni 😉 My sme sa snažili 9 mesiacov len tak ako prišlo a už sme sa začínali báť,že nemôžem, lebo ma lekár strašil kvôli cystám v minulosti.Nakoniec som sa snažila vypočítať si plodné dni a o 2 mesiace hop! A bolo! 😀 Veď sú aj tie ovulačné testy,keď si ovulku potvrdíš..tak skúšajte 😉

katren
4. okt 2012

@dadkaabarino a inak, my sme sa o prvu dcerku snazili cele 3 roky.....takze viem, ake to je 🙄

mufyxa
30. apr 2013

HOLKY MOJE TAK PROBĚHL TESTÍK A MÁME TAM DVĚ DÁLNICE ...NEMŮŽU TOMU UVĚŘIT ta druhá je ještě slaboučká ale je tam a je dost vidět dnes jsem 11 den po ET. 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre