Nedozreté folikuly. Podarilo sa vám otehotnieť?

kolienko
20. mar 2009

ahojte, je tu niekto, kto má problém s dorzrievaním folikulov??
Mne to včera zistili. v utorok mal 13 mm a vo štvrtok bol uz prasknutý. za 10 dní mi narástol o 3 mm.

je tu niekto taký, že i napriek malému folikulu sa Vám podarilo otehotnieť??

marione74
24. mar 2009

Co ale neznamena ze sa to stane tej babene 😉 drzim jej silno palceky

zulka29
24. mar 2009

Marione, už sa prosím ťa nezaoberaj koľko máš detičiek v mrazáku a koľko bunkové mali byť. Skús to na 10 dní vypustiť všetko z hlavy, to je to najlepšie čo môžeš urobiť, ver mi 😉 Nemyslím to v zlom, ale nechaj to už všetko na osud 😉 paaaa, držím palce 😉

marione74
24. mar 2009

Ano Zuzik, viem, ze sa musim uplne sustredit na tie v brusku 😅, jo 🙄 si to tiez hovorim, len nejak sa mi neda zabudnut na to okolo...

Inak zuzik, ta babena to vcera nejak poriesila, diki moc ale ze si bola ochotna poskytnut ten Gonal 🙂

petkaerdal
24. mar 2009

marione ,ved vravim,ze takych pripadov je malo,presne som myslela Sue,ale to hcg je potom velmi nizke,ja poznam len ju
ovela poznam viacej kociek,co mali na 6-7-8 den //,ked boli tehu

marione74
24. mar 2009

hm, tak to skusim testnut na 8 den 🙂 , to by uz mohli byt // 😅

petkaerdal
24. mar 2009

po Pk ti to ukaze,kamoske ukazalo bez PK s jednym babom 6 den //,tie testy su tak citlive,ze zachytia aj najnizsi Hcg v moci 😉

marione74
24. mar 2009

nevies ktory testik je najlepsi? no ja si pockam do 8 dna asi 😒

petkaerdal
25. mar 2009

Ahoj Marione,ja som vzdy robila Rapi clear ten je podla mna dobry,co mam aj v labume tie prve dva

pecka
25. mar 2009

ahojte 😵 😵 , tak mame ET za sebou 😵 , dali sme si 2 embryjka, mali sme si to este premysliet, poucili nas o vsetkych moznych rizikach, ale aj napriek tomu sme chceli dvoch.....tak ich aj mame.
Od zajtra mam pichat do brucha kazdy den clexane, kvoli pripadnemu ohssku, mam dost velke vajecniky az 11cm 😕 , tak riziko tam je dost velke. Ale aj napriek tomu, som strasne rada, ze sme sa takto rozhodli. .......a je to aj vdaka tebe petkaerdal 😵 , tak dakujem 🙂 🙂
8.4. idem na krv, to je za 14 dni.......,ale na 8. testujem tak ci tak 😵 😵

zuzka100
25. mar 2009

Gratulujem k rozhodnutiu PECKA, drzim palce. Pevne verim, ze Vam to dopadne co najlepsie!!! Vela stastia!!! 🙂

pecka
25. mar 2009

zuzka100, dakujem za palceky 😉 😉 a vy ste ako na tom? teda v akej faze snazilkovania ?

petkaerdal
25. mar 2009

ahoj pecka strasne drzim palceky 😉 😉 😉 a som rada,ze mas dvoch bobacikov,sancu mas teraz raz tolko väcsiu,dufam a silno ti verim,ze budes mat // 😉 😉 😉

nemala si ist az zajtra? ci to si mylim s inou kockou 😅

a neboj ohss nebude ziaden...vajecniky su ale dost velke este 11cm,ja si nepamätam presne,ale myslim,ze na 3 den od OPU som ich mala 7cm

teraz troska oddychuj,nic nerob domka a hladkaj brusko hlavne ,drobci to citia 😉
aku si mala sliznicu???

pecka
25. mar 2009

ahoj peti, oddychujem, hladkam, nestresujem......viem, ze to dobre dopadne 😵 😵 😵 ......musi!!!!!!!
Ja mam celozivotne vajecniky vdaka pco o dost zvascene ..... a tri dni po OPU, ked som bola na kontrole mali 8 cm, tak som dufala, ze sa nebudu zvacsovat, ale narastli na 11 cm 😒 , tak dufam, ze to nebude zla predzvest......ale dali mi pre istotu tie injekcie clexane, tak bude to urcite OK.
A sliznicu si uz nepamatam, kolko mala, nejako mi to cislo vypadlo....ale, ze je krasna, takze urcite akurat 😵 😉

petkaerdal
26. mar 2009

ahoj pecka,neboj bude to ok,ked mas tie injekcie a pocula som,zevraj to pomoze este aj k uhniezdeniu embryjok 😉
som rada,ze myslis pozitivne,musi to uz vyjst 😉 😉 😉

a super ,ze tiez sliznica bola krasna 😉 😉

vtedy si mala aj nejake tehu priznaky po et? videla si na sebe zmeny? prsia a tak?

tinka12
26. mar 2009

Ahojte kočky
marione, pecka, drzíííííím palce!!!!
ja uz tu bazalku asi nebudem ani merat....moj mesacny graf sa pohybuje medzi 36,4 a 36,7 stupňa.... stále 😠 takze ovulka O bodov 🙄 nuz co, aspon sa nam potvrdilo to, o com sme Peti kecali na zaciatku....že každá iná liečba nez priama stimulácia na IVF je pravdepodobne zbytočná. U mna to teda asi platí 😉

petkaerdal
26. mar 2009

tinka ahoj,
ja si tiez myslim 😔 ,moze sa stat,ze motyka vystreli a mozno prebehne ovulka raz za rok,ale na to cakat 😖

u mna to tiez platilo
😠

pecka
26. mar 2009

Ahoj petka, ked som vted prvy raz po KET otehotnela, tak okrem zvlastneho neidentifikovatelneho pocitu, ma este boleli prsia.....asi 10 dni po transere ma zacali.... ale v 7tt som zacala mierne spinit, prestali ma boliet prsia, hned som vedela, ze nieco nieje v poriadku....., tak som isla kontrolu do centra, zatial akcia srdca nebola potvrdena, dali mi fotku, upokojili ma ze je vsetko v poriadku a ani som domov poriadne nestihla prist a uz sa to zo mna aj valilo 😨 😨
Tie injekcie asi zaberaju, lebo uz necitim, taky tlak vo vajecnikoch, mozno sa o chlp zmensili 😉 😉

Ahoj tinka12, dakujem za palce 😵 😵 . Ja som si pocas toho mojho 10 rocneho neplodneho obdobia tiez urcity cas malovala grafiky.......ale samozrejme bez efektu, robila som to viacmenej kvoli mojej gynekologicke, ktora nechcela pripustit, ze neovulujem 😕 😕 , ako je to mozne......normalne ma aj podozrievala, ze si teplotu nemeriam pravidelne a ze to flakam......potom este skusala na mne uzivanie antikoncepcie v jednom kuse bez prestavky niekolko mesiacov - kontinualne..... ze ma to zbavi mojich Pco-ciek.........no ale .......nezbavilo, len cas utekal a nic z toho, ale potom usudila, ze to asi fakt budu tie anovulacne cykly a zrejme asi budem mat problem otehotniet, no objavila ameriku 😀 , ale to som ja uz chodila 2 roky do blavy na IUI-cka, ktore tiez nepomohli..... takze sli sme na istotu IVF-ka...........ale az teraz stvrte dopadlo tak, ze mam od vcera v brusku 2 mimiskov, ale ja verim tomu, som o tom presvedcena, ze tentokrat to konecne vyslo.
Tinka, tym som chcela vlastne povedat to, ze v mojom pripade, kazda ina liecba, iui-cka, clostilbegyty a kadejake stimulovane cykly boli zbytocne......
Vy sa ako dlho snazite?

petkaerdal
26. mar 2009

pecka,urcite zabera tie injekcie,uz to bude dobre,ked citis vajecniky lepsie 😉 😉
pytala som sa na tie prsia,lebo to skoro kazdu bolia alebo ked nebolia,tak su hned viditelne naliate,ja som nemala bolestive,ale len naliate 😉
asi si mala velmi nizke hcg a urcite nebolo nieco v poriadku,radsej tak,ako mat potom nejake nezdrave babo 😔 ,ale tentokrat to vyjde na 100%
aj vtedy si vlozila dve? ci ty si mala jedno?

pecka
26. mar 2009

petka, vtedy len jedno....rozmrazovali dve, ale jedno to vzdalo hned pri rozmrazovani. Urcite, to bolo tak lepsie, ze sa to stalo tak zavcasu, lebo neskor by to ovela viac bolelo......
Petka, ty si chodila potom aj do prace, alebo si od potvrdenia // domka? A este....byvalo ti velmi zle a dokedy ? 😉

petkaerdal
26. mar 2009

aha,len jedno,tak teraz mozu byt aj dvojicky,brala by si??? alebo sa necitis?

ja som v podstate domka stale pecka,takze doma som bola

velmi zle mi nebyvalo,nezvracala som ani raz,ale spatne mi byvalo ,najviac vsak na vecer a mala som neskutocny hlad,jedla som aj v noci,ked som sa nenajedla,vtedy mi bolo spatne a vadili mi pachy,vonavky v ochode mi prislo vzdy zle....a skoncilo to,ako sa aj pise v mudrych knihach cca 12-13t

tinka12
26. mar 2009

pecka, my sa snazíme 4 rok, ale liecim sa uz od mojich 14-tich rokov. najprv 7 rokov HA, a potom vsetko to ostatné od clostilbegytu az po IVF.

petkaerdal
26. mar 2009

tinka,aj ja som brala 7 rokov HA potom od clostylbegytu po IVF 😔
este som brala Ha a mozno uz vtedy som mala problem,uz by som to nikdy nebrala

tinka12
26. mar 2009

no ved to, mne nou tiez riesili docasny problem... inak moj super sikovny lekar mi uz vtedy povedal, ze ak niekedy budem chciet otehotniet, budu mi musieť nasadiť na to ine lieky. Ja som to v tom mladom veku este nebrala katastrofalne a povedala som si, ze to je daleko a ktovie ako to potom bude. No ale on uz to vtedy videl. a mal pravdu. bez liečby to nejde..

tinka12
26. mar 2009

tak verím, ze to nabuduce vyjde a prijala by som aj take super dvojky, ako cakas ty, petik 🙂 😉 🙂 🙂

petkaerdal
26. mar 2009

mne to nikto nepovedal,ja som to cely cas nevedela,od 16 som brala Ha,mala som priatela 6 rokov,tak som to neriesila,az pri tomto manzelovi som vysadila hned na zaciatku a potom som sama spozorovala,ze nieco nieje v poriadku,nemala som menzes ,ovulaciu som necitila,vedela som z netu nejake veci,zacali sme hned skusat ako som vedela,ze je problem,lebo som citila,ze to nepojde...no a sme spolu vyse 4 roky a az teraz a aj to cez ivf,takze 4 roky nam to trvalo a to som zacala hned takmer riesit situaciu

tinka12
26. mar 2009

hm ,ale aj tak si na to dost skoro prisla. 😉 je vela zien, ktoré idu na IVF az po vela rokoch márneho dodávania hormonov...
lekar mi PCO videl hned este v 14 - ke, šikulák 😉 no ale aj tak to vsetko trvalo aj u nas 4 roky

petkaerdal
26. mar 2009

ja som taka,ze nevydrzim cakat,vsetko chcem hned,preto som potom uz nechcela clostyl a hned sla do centra

dobry,ked ti to videl uz ,ako 14 rocnej

tinka12
26. mar 2009

peti, no ja som najskor vystriedala vsetkych moznych lekárov, pochodila tiež do vsetkých centier asist. reproduk v blave a az ked mi vsetci povedali, ze jedina sanca je IVF, odhodlali sme sa 😀 😀 😀 ale nelutujem a ked mi lekar povie, že mozeme, ideme na druhe kolo. 😉

petkaerdal
26. mar 2009

tak ti prajem,aby to druhe bolo to prave kolo 😉 😉 😉

kolienko
autor
26. mar 2009

ahojte ,

baby a moze byt aj cyklus anovulacny a potom zas ovulacny...?? mne nechce stúpnut teplotka a folikul je malinky som 27 DC a ovulka este nebola, tak si myslím, že mám anovulacny cyklus, ale brusko bolí ako na mrchu...

aj pri anovulačných cykloch ste mali mrchu??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre