Nedozreté folikuly. Podarilo sa vám otehotnieť?

kolienko
20. mar 2009

ahojte, je tu niekto, kto má problém s dorzrievaním folikulov??
Mne to včera zistili. v utorok mal 13 mm a vo štvrtok bol uz prasknutý. za 10 dní mi narástol o 3 mm.

je tu niekto taký, že i napriek malému folikulu sa Vám podarilo otehotnieť??

marione74
7. apr 2009

moa, asi je to s tym pregnylom ako hovori pecka, mne ho vzdy davali len pri ivf, nemas pco ked Ti folik nepraskne sam?

marione74
7. apr 2009

pecka, ja neviem ako to mam ratat presne tt - od OPU alebo ET? lebo ja to ratam od ET, co bolo v nedelu pred viac ako dvoma tyzdnami, takze teraz som 3 tt nie?
Ja som rozmyslala ze buduci tyzden by som isla gynekologovi, ale to este budem len 4 tt, to si myslela ze tie vaky su vidiet v 5 tt+ dni? takze skorej ani nemam chodit? 😒

dicinka, ty uz pomaly rodis, pamatam si ta ked si este len stimulovala, ty si po ivf tiez nie? 😉

hiva, aj ja som chodila jeden cas do FC, doki Pinto ta neposlal endokrynologicke ked mas PCO? Nech Ti zistia ci nemas inzulinovu rezistenciu? vtedy sa nasadzujem metformin (siofor) a to dost pomaha babam co maju pco prirodzene upravit cyklus.
Ale jasne ze musis vediet ci mas priechodne vajcovody, takze laparka je urcite super, zistis presne ak by tam dole nieco nebolo ako ma byt...

petkaerdal
8. apr 2009

ahojte baby 😉
Marionka,tehu si vyratas pekne na www.tehotenstvo.academy.sk 😉 presne 😉

pecka,som zvedava ,dneska ides na kontrolu,vsak? tesim sa na super spravicky

na kontrolu idem dneska aj ja,bojim sa velmi,co moj krcok,idem az ale poobede,tak mi drzkaj palce,hned sa potom hlasim ..dufam,ze nepojdem odtial rovno do nemocky rodit 😔

hiva
8. apr 2009

marione....mne Pinto napisal iba ziadanku k mojmu dokymu na Laparku a ze potom sa ide na IVF....no ale mne samej sa to nezda...ja by som radsej najpv skusila nejaku hormonalnu podporu....bud Clostyl alebo Metrofin....no lenze momentalne som viac menej bez doktora ☹ ....takze tento cyklus pockam, ako bude a kedy pride mrcha (chodieva mi aj sama tak okolo 40 DC) no a potom uz snad pride novy doktor ....alebo by si mi nevedela odporucit nejakeho dobreho doktora v BA? ...najlepsie taky, aby mal priamo v ambulancii aj UTZ aby som nemusela niekde behat 😅

petkaerdal
8. apr 2009

pecka no akooooo?????? som zvedava???? no dveee?????

marione74
8. apr 2009

ahoj hiva, no ja mam dobreho gynekologa, ale nechce uz brat nove pacientky lebo nezvlada.
Ale viem ze Riska, jedna kamoska ma tiez dobru, tak skus sa jej pripadne opytat.
Riske robila aj inzulinovu rezistenciu, ale to by Ti mohol urobit aj endokrynolog nejaky a dat Ti metformin ak bude treba.

marione74
8. apr 2009

petka, moc drzim palce,
peckaaaaaaaaaaaaa

petkaerdal
8. apr 2009

ahojte baby,
tak takto som dopadla ja dneska 😉
krcok zatvoreny a dlzka 34mm dr. sa vyjadril,ze v nemocke nevedia merat,ja to nechapem...musim si este zistit,kolko som ho mala v nemocke na zaciatku,zeby kazde sono meralo inak???
no dolezite je,zeje zatvorenyyyyy

som anemicka,cize zvysujem zelezo,cukor nemam,asi tiez maju ine merania

a dole mam nejake plesne ci co,dostala som zase cipky a nejake tabletky pre pokojnu maternicu

baby mali 1430g

som rada,ale aj tak budem len oddychovat radsej,lebo predsa sa uz skratil...a odtial som sla rovno na zmrzku

pecka
8. apr 2009

ahojte kocky, takze na sone toho moc nebolo moc vidno, iba vysoku sliznicu a pekne ohranicenu maternicu. Dutinky zatial ziadne, kazdemu to vidno inac. Kamaratka bola v pondelok tiez na 14. den od ET a uz ma peknu fotecku aj s dutinkou.....takze je to indi-vindi 😉
A co je dolezite 😉 😉 tehu je potvrdeneeeeeee - HCG 1660, takze dost vysoke 😵 😵 😵 strasne moc sa tesime....... Na kontrolne sono mam ist presne o tyzden a to uz hadam pridem aj s foteckou 😵 😵 .

Petka tak celkom dobre spravy, nie 😉 😉 v tej nemcko asi fakt nevedia merat 😕 😕 , ale aj tak...setri sa.....a A babule maju krasne vahy....len tak dalej 😵 😵

Marione ahoj, Petka ti dala super stranku ...tam je to velmi dobre vysvetlene, preco sa tehu rata od prveho dna ms , je to zvlastne, ty este ani nie si tehu resp,. oplodnena a uz akokeby si bola 😉 😉 Potom s aj tak upresnuje termin porodu podla pohybov, velkosti atd. U nas IVF-iek je to mozno jednoduchsie pretoze presne sa vie, kedy k oplodneniu doslo.....

tina1
8. apr 2009

ahoj pecka, blahoželám 🙂 . Čo budú 3 😀 ? Je to pekne vysoké HCG. 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
8. apr 2009

pecka ajoj moje 😉

super HCG,to vyzera na dve 😀 😀 😀 ,ale skoda,ze si musime pockat na tu fotecku a bublinky 😀 😀 😀

pozerala som papiere aj z nemocky,ten krcok mi sedi,asi sa zväcsil by som povedala...som rada,ze ho mam hlavne zatvoreny 😉

takze o tyzden ides?

pecka
8. apr 2009

ahoj tinka1, dakujem 😉 , jezisi 3 😕 😕 , to hadam nie. Tri by mi uz hadam aj brucho rozdrapili 😕 😕 , dve sa daju zvaldnut 😉 😉

Peti 🙂 uz ked tolko na vsetko cakame, tak uz si tyzden na fotecku peculiatok pockam 🙂 🙂 , co ine ostava, hlavne, ze sa poriadne potvrdilo tehu 😵 😵 😵

petkaerdal
8. apr 2009

jasne pecka,to uz je to j prijemne cakanie 😉 😉 😉
pockame si teda 😉

marione74
9. apr 2009

blahozelam pecka, ja som mala na 15 den 1700, tak sme na tom podobne 😉
Ja pojdem gynekologovi po 4 tyzdnoch, podla toho co pises, by mohlo byt uz nieco vidno
😉

dnes vecer prestudujem tu stanku poriadne, fakt ma potesilo, ze uz som 5tt + 2 dni 😀
a termin porodu mi visiel 10.12. tak aj to sa mi paci, hlavne aby uz boli na vianoce doma 😉

peti, fakt sa tesim z Tvojho zatvorene krcka 🙂

tinka, ty kedy ides na ivf?

petkaerdal
9. apr 2009

kocky,obidve mate krasne HCG,to vyzera na dvojicky..mam radost z vas 😉 😉 😉
aj ja som mala velmi vysoke...
dr.povedal,ze ked je vysoke,je to zdrava tehotnost 😉 😉

tina1
9. apr 2009

ahoj marione, ja už idem 16.4. na krvné testy po ET. Tajže som v strese, či to dobre dopadne. Klepne ma pepka, keď nie. 😠

marione74
11. apr 2009

tina drzim palce, to je ktore Tvoje ivf? aha, uz vidim tretie, a dala si si oplodnit len tie 3 vajka nakoniec?
Prijemnu velku noc dievcata.

marione74
15. apr 2009

tina, ako sa citis, zajtra ides na krv, tak daj vediet, drzim moc palce 🙂
petka, pecka, ako sa mate?

pecka
16. apr 2009

Ahojte kocky 😉

takze vyzera to a jedneho chrobacika , ak sa ten druhy nahodou niekde neschoval, ako u teba Peti, ale doky tvrdi, ze nepredpklada, ze by bol niekde ukryty. Ale samozrejme sme vdacni aj za to jedno, len nech je zdravucky a nech sa u mna paci 😵 😵

Peti teba riadne natahuju s tymi vysledkami....najprv krcok, potom tehu-cukrovka..... a nakoniec mas chvalabohu vsetko ok.

Ahoj marione, u nas v centre iba raz beru krv na hcg a ked je potvrdene, tak sa ide o tyzden na utz. Pretoze v den bratia krvi na hcg, uz niekomu vidno aj dutinku na utz a niekomu este nie, tak komu nie, tak o tyzden ide na konrolny hcg. Presna ako ja vcera....no a o dalsi tyzden na potvrdenie akcie srdiecka. Ty mas kedy kontrolne sono?

inac ja chodim do tejto temicky:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Ahoj Tina, tak ako je to s tebou, testikovala si? Drzim prsty. 🙂 🙂

marione74
16. apr 2009

pecka, takze ja som mala podobny hcg ako ty, to znamena ze tiez to moze byt len jedno nakoniec, hoci som sa nejak psychicky pripravovala na dve. No az tak by mi to nevadilo, ved ovplyvnit to nemozem a este mam 12 mrazulkov, kde verim, ze sa skryva este nejaky drobcek, alebo drobceky.

No vidis, u nas dutinku nekontroluju 😠 utz je skratka az po 5 tyzdnoch, ale ja idem uz svojmu dokimu po styroch nebudem cakat.

inak pecka, este par dni a budeme mat za sebou prvy mesiac 🙂 aj tebe to ide tak nekonecne pomaly?

petkaerdal
16. apr 2009

ahojte kocky

pecka,no natahuju ,s tym cukrom som rada,ale krcok mam stale taky ze,mam si davat pozor,on sa sice zväcsil,ako to vypada,zavrety je ,ale aj tak mensi o 1cm,ako na zaciatku,takze lebedim doma väcsinou na posteli 😖

Marione,takze ty este netusis ,ci je jedno alebo dve? som myslela,ze uz vies..no musime si pockat

marione74
16. apr 2009

v pondelok petka, v pondelok 🙂 dam vediet hned v utorok

petkaerdal
16. apr 2009

ok,tak som zvedava teda 😉

veronika2703
22. mar 2018

@kolienko ahoj viem ze je to uz stara tema, ale ako si nakoniec dopadla? ja mam presne ten isty problem -utorok na folikulometrii 13mm a dnes nic 😞 dakujem!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre