Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

petap1
19. aug 2010

děvčátky, děkuju za podporu...jelikož se to po tom hořčíku zlepšilo, tak to asi bude něčím co mi chybí...no uvidímě zítra už by měli být výsledky 🙂

Jinak co u mě nového...začínají mě trošku bolet prsa...však má taky v pondělí, nejpozději v úterý dorazit MS 😀 Jinak už se s manžílkem těžíme na dovču..odjíždíme 4.9. na Krétu....manžílek si myslí, že tam by jsme mohli počít 🙂 Je pravda, že ovu tam asi mít budu..tak uvidíme 😀

nanuskal
19. aug 2010

@petap1 No a možno tie bolestivé prsia znamenajú niečo iné ako MS 😀 To by ste na Krétu už išli traja 😝

petap1
19. aug 2010

nanuskal: 😀 Zátím zůsávám při zemi 🙂 Řekla jsem si, že testnu maximálně pokud to nedostanu do úterý do rána 🙂

nanuskal
19. aug 2010

@petap1 Tak budeme netrpezlivo čakať na utorok 😀 A ako sme sa tešili z mojej MS, tak tú tvoju budeme odháňať 😀 😵

vecernice
19. aug 2010

@petap1 jaj takto nas napinat az do uterka, to se dela ? 😉 moc ti to preju bud ted nebo maly darecek z dovolene 🙂

baru7
19. aug 2010

@petap1 jůůůů.......tak to držím všechny palce, ať jste na nebo po Krétě 3🙂

petap1
19. aug 2010

tedy holčiny já vám nemít...děkujuuuu za držení palečků 😀 Zatím si nechci moc připouštět nervozitu..přeci jen jsme se snažili poprvé....ale asi v pondělí ráno nervózní budu 😀 😀

petah82
19. aug 2010

ahojte dievcata,
ostalo mi nepouzitych 12 ks pruzkovych ovulacnych testov RAPI CLEAR, spotreba do 8/2011. ak by ste mali niektora zaujem, mozme sa dohodnut, cena za 1 ks 1,- euro vratane postovneho. piste IP. predam aj po kusoch.
ja ich uz nevyuzijem.

vecernice
19. aug 2010

@petap1 vsak ja uz jsem nervozni za tebe uz dnes 😉
teda koukam na petah, a ja uz mohla byt v 19tt .... ☹

petap1
19. aug 2010

vecernice...huš huš s těmi myšlenkami pryč..mě včera přepadly taky a už jsem je zdárně odehnala...tak šup šup..co bylo bylo a teď už bude lépe a do vánoc budeme mít taky břůško, uvidíš 😉

vecernice
19. aug 2010

@petap1 ty jo ja nejdriv potrebuju ms a pak ovu 😀 ale do vanoc bych to snad stihnout mohla 😉

baru7
19. aug 2010

@vecernice ale, ale...co to vidím za smutné smajlíky....kšá s nima🙂 nesmutni, nesmutni a poslouchej petap...do Vánoc s bříškem...nebo ho zalašíš těmi černými myšlenkami.... 😉
@petap1 já jsem taky nervozní za tebe....to tě tak dlouho před ms bolívá bříško?? jen jestli to není jení bolení.... 😉 mimínek se uvelebuje.. 🙂

petap1
19. aug 2010

vecernice: To víš, že to stihneš...za chvilku je tu MS a pak už se Dr. postarají aby ovu byla ... no a pak už to půjde jak po másle 🙂 🙂

baru: Mě nikdy prsa ani břicho nebolí...jenže já už jsem poučená, že tělo si dělá každý měsíc co chce...takže tento měsíc, sem tam cítím prsa 😀

vecernice
19. aug 2010

@petap1 jo a budes je citit jeste hodne mesicu 🙂 🙂 🙂

petap1
19. aug 2010

vecernice, baru: koukejte toho nechat, nebo mi začne v hlavě hlodat červík....nic takového...nic se neděje a MS normálně přijde (kéž by ne 😀 )...a hotovo 😉 🙂

nanuskal
19. aug 2010

@petap1 Počuj, treba tu spraviť poriadok a nejakú následnosť a vzhľadom na moje matematické schopnosti, SI NA RADE DIEVČA 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

nanuskal
19. aug 2010

@baru7 Baru, ani som ti nepoďakovala za odporúčanie v Paríži 🙂 kujeeeeeeem 😀 Uvidím, kam ma môj manžel všade zatiahne 😀 Plánuje, že si požičiame bicykle, aby sme to tam pekne všetko zvládli, tak uvidíme 😀

petap1
19. aug 2010

nanu..tak i ty Brute 😀 😀 😀 JJ nařadě v čekání na MS, že 😀 Je to pěkné...jak se tu střídáme v ovu a v čekání...aspoň se tu pořád něco děje, že 😀 😀 Do Paříže bych taky moc ráda...já už tam byla, ale manžel ne...tak doufám, že se tam jednou taky spolu podíváme 😀 Jo a taky mě uchvátil Řím, tam taky nebyl...no je toho hodně...chtělo by to aspoň dva životy 😀 😀

baru7
19. aug 2010

@nanuskal no nemáš vůbec za co🙂 s kolem to bude super 😉

@petap1 hele..jak to vypočetla nanu, tož to musí být pravda 😀 😀 ale jasan, nenech se viklat...prostě se vůůůbec nic neděje 😵

baru7
19. aug 2010

@petap1 mě tedy Paříž jako město moc nenadchla..byla jsem zklamaná, jak je tam špinavo, všechno hrozně megalomanské..Louvre se mi třeba nelíbil ani trochu...ani Eiffelovka z Trocadera...no já vím, jsem divná 😀 ale Latinská čtvrt, Montmartre a hlavně ty hospůdky všude...byla jsem tam u kamarádky, která tam byla na dlouhodobé stáži, takže už to tam dobře znala...tak to vyžití bylo fajn🙂

nanuskal
19. aug 2010

@petap1 Presne tak, aspoň sa tu stále niečo deje 😀

@baru7 No ja sa toho obávam trošku, lebo nejako nemusím veľké mestá, ale Paríž som chcela vidieť...Napr, mne sa vôbec nepáčil ani Kolín ani Dűsseldorf a Amsterdam už vôbec nie ☹ bolo tam na mňa príliš veľa ludí a aj "extrémnych" Za to Dresden bol o niečom inom, o históriii, celé to tam dýchalo starými časmi 😀
Je to fakt individuálne, čo sa iným páči sa zase nemusí páčiť nám... 😀

petap1
19. aug 2010

Baru: já byla v Paříži jen na skok, tak jsem ji moc neokoukla, ale dojem jsem měla pěkný 🙂 Naopak Řím mě uchvátil ..tam jsem byla 5 dní 🙂 🙂

baru7
19. aug 2010

@nanuskal takže určitě doporučuju Montmartre - ta mse zastavil čas..je to tam moc malebné...a potom tu Latinskou čtvrť..ale počítej, že metro je hnus, velebnosti....miliarda lidí a mega bordel 😝

@petap1 do Říma se taky jednou chystám..ale jak jsi psala..chtělo býto více, než jeden život..kdy to stíhat, že...?

petap1
19. aug 2010

baru: Jj, bylo by toho tolik, ale ní čas...nu aspoň si musíme pořádně užít a vstřebat to co stihneme 😀 😀

nanuskal
19. aug 2010

Baby moje, včera ako mi bolo zle, tak som si ani tú čokoládku nebola kúpiť...ale za to dnes, doniesla som si študentskú pečať - doobeda padla polovica a teraz som schrúmala zostatok....však to je čistá otrava sladkým 😅
Ale proste som neodolala 😔

vecernice
19. aug 2010

no holky, jak kdo se tu strida v cekani na ms a ovu 😀 ja furt jen cekam cekam 😀
Pariz me taky neuchvatila, ale ja moc nemusim francouze, tak to bude asi tim.
jinak jsem se vratila z pilates, tak mi je hned lip 🙂

nanuskal
19. aug 2010

@vecernice To takto cez pracovnú dobu chodíš?

Nebooooj, za chviľočku aj ty nám oznámiš že prišla 😉 A len aby to nebolo nakoniec tak, že nás všetky predbehneš 😀

vecernice
19. aug 2010

@nanuskal nanu, teda mě by nevadilo předbíhat, ač jsem slušně vychovaná, ale ono bez ovu to moc nejde 😀
a dorazí 2. září, to už je daný 😀

jojo chodím sportovat přes oběd, někdy, ale zas si to napracuju. jsem tu od sedmi, ale dnešek je takovej rozlítanej den. ale včera jsem byla od půl osmé do půl šesté, pravda, část pracovní doby pracuji na koňovi .-D

petap1
19. aug 2010

vecernice: Přesně jak píše nanu...aby jsi nás ještě nepředběhla 😀
tak pilates, ju....tak to teď máš Endorfinů na rozdávání 😀 😀

nanuskal: Takže jsme dnes mlsaly Studenskou pečeť...hm...dobrááá 😀

vecernice
19. aug 2010

@petap1 no na pořádný endorfimy mám spinning, kolo či brusle, toto je takové protažení 😉 ale zas jsem si musela vyhlédnout nějaké bčíškatý sportík 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre