Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

mayerka
23. aug 2010

@baru7 tak ještě aby nebyl tvůj milý hubeňour, když pořád tak maká!!! na Troju jsem koukala, manžel byl večer pít s tchánem v hospodě a já byla s malým doma sama. No, tchýně byla jediná, která nám občas večer pohlídala (on malý celou noc spí, takže bez práce), teď už nemáme nikoho 😢 moje máma umřela, s otcem se nestýkám, můj bratr alkoholik, známí mají sami malé děti. Asi si někam s manžou vyrazíme, až bude potomstvo velké.. 😠
Jo, a ten Pitt byl tedy parádní 😉

baru7
23. aug 2010

@mayerka no já se ho snažím vykrmovat, ale on někdy nemá ani čas se najíst...tak to máte teda pěkné starosti teďka, nejen, že je to smutné, ale ještě se pak člověku zkomlikuje život...určitě to ale nějak zvládnete...škody, že jsi zdaleka, přišla bych pohlídat🙂

mayerka
23. aug 2010

@baru7 no jasně, nějak to zvládneme... co se taky dá dělat, že? Starostí máme dost, ale zase se do toho prolíná bobísek, to nás dost nabíjí, manža mi říká, ať jsem v klidu a nestresuju se, kvůli malýmu. Je zlatej, chudák se drží statečně.
ostrava je tedy vážně dost daleko, to by bylo drahý hlídání 😀 zvažovali jsme nějakou chůvu, ale to jsme rychle zavrhli, představa, že mi někdo cizí šmejdí po bytě a je třeba na naše zlatíčko nějak hnusnej, to bych pak asi vraždila.
Aspoň se tvůj může cpát sladkým a tak, vším, taky jsem hubená od přírody, je to výhoda. Třeba jdu s kamarádkama do cukrárny, ony si dají dortík a už si to vyčítají, a já si ještě přidávám věneček, špičku... 😉

nanuskal
23. aug 2010

Ahojte dievčatá, no ledva som vás stihla dočítať 🙂 sa tu toho deje 🙂

@baru7 To je super, že rodičia sa tak angažujú, je to krásne obdobie a to, že ho prežijú a pomôžu ti zariadiť musí byť pocta pre každého rodiča 🙂 A akú značku šiat majú v tom salóne, čo si si vybrala??
Jaj, ale tak sa teším z toho 🙂
Ozaj a čo tá práca? Neozvali sa stále? 😕

@petap1 Fakt ti mohol ten doktor dať hneď také lieky, ktoré sa môžu v tehotenstve...ale tak super, že ti ich teraz vymení a už sa nebudeš mať čoho báť 🙂 už si len užívať tehu 😵

@baru7 @vecernice To ja mam veľkosť 34 a poviem vám, že mi museli po jednej babe rozširovať šaty 😀 Tak povedzte mi čo to muselo byť za babu...koľko vážila 40kg?????? Som bola normálne zhrozená...
Vy máte postavy podľa mňa akurát, to len tie salóny sú divné, fakt 😔

nanuskal
23. aug 2010

@mayerka Je mi ľúto tých smutných udalostí u vás doma 😔 Ale tam kde jeden život končí, nový začína ....
A to u teba v brušku 😵 Večer ti lekár určite povie samé dobré správičky 😵

S tým domčekom je to super, že vám to takto dopadlo, to je fakt šťastie... 😵

baru7
23. aug 2010

@mayerka to má mnažel pravdu, hlavně se nestresovat...prcek je důležitější🙂 jo..tak to hubeňourům taky závidím, dopřát si bez výčitek...ale vtipné je, že můj přítel jí spíš zdravě...třeba nejí řízek a omastek z masa by do pusy nevzal... 😀 tak mě to s ním spoň neláká jíst nezdravosti...a čokoládu přede mnou schovává, což jsem ráda..protože já ji sice moc nemusím, ale když to na mě jednou za půl roku přijde, tak se neznám 😀 a s tou cizí chůvou tě plně chápu, taky bych nechtěla dávat své mimi někomu cizímu.....

baru7
23. aug 2010

@nanuskal mají tam Comobellu, Pronovias, Demetrios a Pronuptii...takže mám od každé něco a uvidíme🙂

baru7
23. aug 2010

@nanuskal jo a nová práce nic..stále se neozvali, takže to hážu za hlavu...myslím, že kdyby mě opravdu chtěli, tak se ozvou...ale teď mám lepší starosti a bude se mi hodit mít méně náročnou práci🙂

vecernice
23. aug 2010

@mayerka koukam, ze dnesek je den dobrych zrpav, co se tyce baracku!! super, ze jste neco nasli, ted uz se muzete radovat z drobecka. s tchyni me to moc mrzi ☹ hlavne zkus byt v klidu, kvuli drobeckovi!!! a vecer drzim palecky u doktora, pak se nam prijd pochlubit, co vse ti prozradil 🙂

@baru7 - no ja taky nevim, ale zas na druhou stranu, kdyz musime cerpat dovolenou, abych byli u toho, co opravuji diky tomu, ze to predtim spackali, tak snad existuje nejaka kompenzace, ne?
jo prace je skoda, mozna se jeste ozvou, vetsinou v tech firmach maji bordel ☹ anebo je to znameni toho, ze se vse bude ubirat jinyma cestama 😉

baru7
23. aug 2010

@vecernice jo..tak to jo..jestli si na to msueli brát dovolenou, tak jo..já jsem právě přemýšlela, jak by jinak ohodnocovali ten svůj volný čas 😀
přesně tak to beru, že to je prostě znamení a všechno je tak, jak to má být...

holky, taky máte u vás takové tropy...??já se teda vařím..do kanclu mi pere slunko...bléééé 😝

mayerka
23. aug 2010

@vecernice díky moc... no, taky bych ti přála, aby s domečkem u vás probíhalo všechno dobře... ☹ dneska se všichni snaží všechno ošidit a poctivou práci člověk aby pohledal! A tu vybranou dovolenou bych jim napálila k tomu! To podle mě musíš mít nárok, ne? A jak to vypadá s MS, kdy má dorazit, mrška?

@baru7 u nás se právě začíná nějak zatahovat... trošku jako v prádelně

vecernice
23. aug 2010

@baru7 ja byla na spinningu, a po sprse jsem si prisla zrala na dalsi 😉
no zatim manzel chodi do prace na sestou, aby byl ve tri doma, takze zatim dovca nepadla, ale to oni nevi 😀 podle rozsahu to poresime. ja vahala nad neplacenym volnem. nebot dovci je sakra malo 😀
spis me vadi jejich pristup. ani omluva nebo neco. proste jakoby to byl standard. to nas jeste stavebni dozor upozornil, ze jak je delana dlazba na balkone, ze muzeme cekat, ze brzy dlazdicky odlitaji, to by byla dalsi reklamace. ten manik od nich tam stoji, a rika, ze to neni udelano nejstastneji, ze to uznava. kvuli posledni reklamaci jsem se dohadovali 6 mesicu (od 24.2.), kdy nam ji opakovane neuznavali, a pomohl zas az stavebni dozor a pohruzka soudnim znaleckym posudkem. preseknou nam kabel od alarmau, a zas ani pardon .... no sluzby si predstavuji trochu jine 😀

vecernice
23. aug 2010

@mayerka ms planuju na 2. zari 😀 tedy dva dny po dobrani prasku. pak sup k lekari, chci samy dobry zpravy, a vsechny svy pilulky, a tentokrat to vyjde 🙂

nanuskal
23. aug 2010

@baru7 Baru, u nás je vonku asi tak 100% ale v kancelárii máme nejakých 21° až mi je zima na nôžky ☹

mayerka
23. aug 2010

@vecernice hmm, to jsou bídáci... Před mateřskou jsem dělala v projekční kanceláři, bylo to někdy drsný, člověk se maže s výkresem několik dní, aby bylo všechno pintlich naknop, a pak přijdu na stavbu a koukám, tam si to sekají, jak jim to přijde pod ruku.. 😠 brrrr, snad už se nebudu muset do týhle práce vracet... to byly nervy.. v práci do 9 večer běžně... brrrr

mayerka
23. aug 2010

tak 2. září startujeme nový kolo! A pak // !!!

baru7
23. aug 2010

@vecernice no to je děs...dneska solidní firmu aby pohledal..člověk by řekl, že se budou trochu snažit, když je krize, aby měli spokojené zákazníky a ono je to spíš naopak...ale to, co předvádějí u vás, to mi fakt přijde jako diletantismus 😠

nanuskal
23. aug 2010

@vecernice A ostatní v tej radovej stavbe nemajú také problémy ako vy??

nanuskal
23. aug 2010

@mayerka Mrkla som tie tvoje fotečky svadobné, fakt krása...romantika vonku...mmm..... 🙂

vecernice
23. aug 2010

ostatni ne, izolaci ocividne zvorali jen nam. navic nas je o cihlu nize nez ten prvni, tam je taky problem. ostatni uz jsou ve stejne urovni. bohuzel porad mam pocit, ze je to dokud nezaplatis, mazou ti med okolo huby, jakmile maji prachy, tak davaji ruce pryc. a vetsina lidi se nevydrzi dohadovat tak dlouho, takze si to nakonec radsi opravi za svy. takze taktika nechat vyhnit. ale my se nedame, to jeste neznaj Safranky 😀 tedy u nas je bojovnejsi Dan, ja uz bych to taky nekdy byla vzdala 😉

jojo od 2.9. nove kolo a jsem zvedava, do vanoc to vidim optimisticky. a nejen u sebe, ale v cele nasi diskuzi!!!!

baru7
23. aug 2010

@vecernice správně, nevzdávat se...to my jak jsme rekonstruovali, tak řemeslníci měli strach ze mě...M jednak nebyl doma a když už byl, tak se s nimi nechtěl hádat...zato já jsem chodila s lupou a kontrolovala každý detailík.....už ze mě pak byli hotoví a raději pětkrát zavolali a ujistili se, jak to madam chce 😀

nanuskal
23. aug 2010

@vecernice To máš teda pravdu...keď dostanú peniaze, tak všetko snaženie je na ústupe a vedie priam k zániku 🙂
Ale fakt chválim manžela, nech zotrvá v bojovnosti 😀 Treba im to nandať 😀 😀 Nech vedia, že peniaze napadajú z neba ale že si ich treba zaslúžiť 😠

Ja sa pridávam do tej septembrovej etapy 😀

baru7
23. aug 2010

budu vám všem na to září držet palce...normálně mám předtuchu, že to klapne 🙂 to tady bude veselo.... 😉

nanuskal
23. aug 2010

@baru7 Madam si ich dobre vycvičila 😀 😀 😀 Ja keď toto počúvam, tak sa aj bojím čo nám postvárajú s domom ☹

nanuskal
23. aug 2010

Dievčatká moje zlaté usmiate, lúčim sa s vami, bežím domov 🙂 tak pekný zvyšok dňa prajem a dúfam, že aj zajtra tu budú samé dobré správy ako dnes 😀 😵

vecernice
23. aug 2010

@nanuskal
@baru7 holky moje zlate, takze jedem na vitezne zari? 🙂 ja jsem pro, jen doufam, ze mi to Dr. toho prvniho neprekazi 😀

@baru7 teda holka, neumim si te predstavit, jak te znam jen podle usmevave fotky 😀 ale je to tak spravne, hlavne pri tech cenach co za to clovek vyplazne .....

baru7
23. aug 2010

@nanuskal papapa🙂 a hezký den🙂

nanuskal
23. aug 2010

@vecernice No ja by som rada, len dúfam, že mi moje "vajko" neprekazí plány a že prijme manželove spermijky s otvorenou náručou 😀

baru7
23. aug 2010

@vecernice to víš, ja klamu tělem...hlavně v práci jsem se naučila mít hodně ostré lokty a ono se to dost hodí...hlavně je teda dost vtipné, když to ode mě někdo nečeká..jeden klient mi dokonce jednou řekl, vy vypadáte tak mírumilovně, jsem v šoku z toho, co dokážete 😀 😀 takže to je docela výhoda...

taky se asi budu pomalu zvedat..jinak se tady uvařím....

vecernice
23. aug 2010

@nanuskal
@baru7 holky moje zlate, obema preju krasen odpoledne 😀

@nanuskal doufam, ze vajko tve plany chape a sdili, ted jeste domluvit bojovnickum, a bude to 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre