Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
13. sep 2010

@nanuskal hlavně je podobná jako já...snaží se problém analyzovat a hledat příčinu i někde jinde, než kde se na první pohled jeví...🙂

Kočenky, tak já se už loučím, fičím k Dr. a už se nebudu vracet do práce. Tak krásný den🙂

nanuskal
13. sep 2010

@baru7 Ty sa máš 😀 Tak papa zajtra 😉

petap1
13. sep 2010

Baru: Tak ať to dobře dopadne 🙂

Nanu. Půjčili jsem si na 3dny auto a jezdili po těch nejvyhlášenějších plážích 🙂 Nádhera. Taky jsme navštívili jeden kláštěr..moc hezký. No a šli jsme soutězku Samaria..16km...taky moc hezké 🙂 jinak teplíčko tam bylo, to jo..někdy až moc...my mámě raději chladněji 🙂 No a každý den jsme se přejedli...moc dobře vaří...tak a už je mi zase blivno....já asi nikomu a této dovče nebudu moct vyprávět, nebo hodím šavli 😀 😀

nanuskal
13. sep 2010

@petap1 😀 😀 😀 jaj, tak to sa už viacej ani nepýtam 😀 Ale musela to byť krásna dovolenka 😉

petap1
13. sep 2010

Nanuskal: JJ a můj mažel sběratel měl žně..kdyby jsem ho nekrotila, tak by nabalil celý kuft kamenů...byly nádherný a člověk by si je vzal všechny domu jako suvenýr 🙂 😀

nanuskal
13. sep 2010

@petap1 Potom by ste si doma už len napustili vodu a mali by ste súkromné more...spolu aj so susedmi 😀 😀

petap1
13. sep 2010

nanu: JJ on si dovezl i písek..takže by jsme měli a písečnou pláž 😀 😀

vecernice
13. sep 2010

@nanuskal sup sem grafik kocko!!!! mela bys nekdy povesit link, at te muzu sledovat 😀

vecernice
13. sep 2010

@petap1 ahoj kocko, ja ti slibila dnes podporu a msito toho pracuju 😠 no dovca zni super, Samaria je krasna, ac dlouho, a ten klaster byl Knossos, ten je taky uzasny 😉 a to jejich jidloa piti, sakra, ze ja se nenarodila jizneji 😉

jinak uz pocitve nahlizim, ted jen pobezim na obed, otehotnela mi kolegynka, se kterou jsem to uz planovala pred rokem, (bohuzel oni o prvni prisli ve 22tt, ja pak nasledne .... 😠 ale ted uz to bude dobre!!!)

jo a petap - me hcg rostlo ukazkove (na 53000), takze hcg rostlo, ale mimi nerostlo, ale blivno mi nebylo.
ale jak pisou holky, je to blba nahoda, co nas potkala, to se nebude, slysis, nebude opakovat 🙂 takze dnes vecer, respektive zitra hlasis tehu knizku a srdicko!!!!!

petap1
13. sep 2010

vecernice: Já taky nevím kam dřív skočit...a to je asi dobře 😀
JJ já taky měla HCG ukázkové a mimčo nic ☹ Jak píšeš..to už se NEBUDE opakovat 😀
Neboj, ona otěhotněla teď a ty nejpozději do vánoc..to už máš za pár 🙂
A co Clostík..zobeš ??

nanuskal
13. sep 2010

@vecernice Tu je môj grafík, dúfam,že ho dobre vypĺňam 😀
A nepracuje toľko, je nám tu smutno 😀 😝

mayerka
13. sep 2010

ahoj holky.
@nanuskal - holka, nevěš hlavu, i kdyby to dopadlo MS, nevadí, tenhle měsíc to třeba vyjde!!! Moc ti držim palce, jsou to nervy, vím...
@petap1 - jejej, taky máš nervíky, co? Já jdu k dr. v 16.15, nervy mám nadranc, teď mi pár dní není špatně... achjo..
Jinak víkend byl bezva, jen jsem se dozvěděla, že to nebyly Krkonoše, ale Jizerky - no, vlastivěda mi nikdy moc nešla. Byli jsme na chalupě pod rozhlednou Bramberk. Super. Celý víkend svítilo sluníčko, seděli jsme před chalupou, koukali "na ty panoramata" a malej si hrál s broukama, větvičkama, šiškama... ani na žádnou procházku jsme nešli, tak jsme tam byli spokojený...

nanuskal
13. sep 2010

@mayerka Ahoj, som rada, že ste si len tak povegetili a oddýchli...a možno aj preto ti prestalo byť zle, že si nebola taká vyťažená ale že si si užila pohodu.... 🙂 Budem držať palčeky u lekára 🙂
A máš pravdu, sú to nervy a hľavne sklamanie ☹

vecernice
13. sep 2010

@petap1 jojo clostik zobu, dnes paty a posledni den 😉 jen mi asi po nem neni moc dobre, ale co se da delat. ted osm dni bez prasku, a pak utros 🙂

@nanuskal uvidime, co to tve spineni. ono i kdyz je zena tehu, muze se objevit spineni, obzlast okolo terminu ms, proste kousek sliznice odejde, ale mimi si dal hovi na svym kousku. budu ti drzet pesticky, at se drzi dal nahore. jinak vem si za priklad babe, ktera taky spinila, spinila, cekala ms, a ono // 🙂
jinak barce to v tech satech slusi, vid? ktery si vybrala?

@mayerka
@petap1 holky obe nebojete, vse bude dobre!!! zadne nerviky, ale vecer pusu od ucha k uchu!!!!

nanuskal
13. sep 2010

@vecernice No moje favoritky sú tie, čo aj ona písala obr. č 14-20 ale dosť sa mi páčia aj tie na 25-27.
Fakt vyzerá skvele, princeznovsky...proste paráááááda 😀

Som sama zvedavá čo sa z toho vykľuje, ale moje nadšenie ráno opadlo.... 😒 Fakt som tak veľmi verila, že taraz to vyšlo...

vecernice
13. sep 2010

@nanuskal Nadi, hlavne zadny stresik, teplota je zatim nahore. uvidime, jak se to bude vyvijet. ale kdyby to nevyslo, tak podle teplot vypada, ze vse funguje jak ma, a to je super zaklad. ale proste proc hazet flintu do zita? ted je to nejvic napinavy, a cas se vlece, ja vim, ale jeste tak 2-3 dny, a pak uvidime 🙂

jinak ja vybrala ty z obr. 5-7, ty ji strasne slusej!!! a pak ty 25-27, ty jsou proste princeznovsky!!!!! takze jeji favority jem nevybrala, ac jsou taky moc hezky 😉

nanuskal
13. sep 2010

@vecernice Ale áno, vybrala....tie sa jej páčia, tie na 25-27 😀 Som strašne zvedavá, ktoré si nakoniec vyberie 😀

Veru veru, držím vás aj seba v napätííííííí riadnom 😝

A čo hovoríte na moju fotečku??? to som si sem dala ako inšpiráciu, vzor 😀 Viem, že by sa sem také fotky nemali dávať, ale neodolala som 😀

mayerka
13. sep 2010

nojo, baru, ty šaty 15-20, ty jsou naprosto úžasný!! Jaký jsou tvoje favoritky?

vecernice
13. sep 2010

@nanuskal fotku mas super!!!! zaklad uspechu 🙂
tak s tema satama - Barci fovoritky jsou ty krajkove, ne ty 25-27 😉 (mozna prave ty 15-20, jak zminuje mayerka)

petap1
13. sep 2010

mayerka: Neboj, já se taky nebojím 😀

nanu fotečka je úžasná 🙂 🙂

Baru jaké šatečky ?? Já je chci vidět taky 🙂

nanuskal
13. sep 2010

@vecernice Máš pravdu, som to zase domotala ale myslela som to tak ako si to ty napísala...dnes som nejaká mimo... 🙂

@petap1 Baru si bola skúšať na svadbu šaťulky a poslala nám foto na posúdenie... 🙂

baru7
13. sep 2010

hojte holky...uz jsem od Dr. doma...jojo moje favoritky jsou ty krajskove 15-20...tka to me tesi, ze se vam taky libi...no a jinak ty recke(pracovni nazev) a ty co se libi Ritus, se libi moji mamce....no ony jsou krasne vsechny..a pak si vyber....ale dneska mam ulovek..celokozene, extremne pohodlne bile boticky z vyprodeje za 199🙂 mamka z nich byla uplne paf a hned mi je zabavila, abych nemela pokuseni v nich litat 😀

nanuskal
13. sep 2010

@baru7 Paráda, tak to bola dobrá kúpa 😉
A čo u Dr.? Ako si dopadla???

vecernice
13. sep 2010

@baru7 ahoj baru 🙂 no pockej, jeste ty 25-27 msuis vzit do uzsiho vyberu, ty jsou krasny!!!! 😀

baru7
13. sep 2010

@petap1 mas je v mailu..teda doufam, ze jsem to poslala spravne🙂
@nanuskal a co to je za mimi na te fotce?

nanuskal
13. sep 2010

@baru7 @vecernice Súhlasím s Rituš 😀

vecernice
13. sep 2010

@baru7 jojo, jednou sis nas vybrala (tedy my se trochu vnutily 😀) za poradni babky, tak ti do toho budeme krafat 😀

nanuskal
13. sep 2010

@baru7 No predsa jaaaaaaaa 😀 ako malá 🙂 tak som si to sem dala ako vzor, ako to má vyzerať 😀

baru7
13. sep 2010

@nanuskal no makroskopicky se mu tam nezda nic patologickeho, ale vzal mi vzorek kvuli HPV, tak uvidime🙂

@vecernice hele...v uzsim vyberu jsou fakt vsechny...to je konec fakt....ja si snad nevyberu..necham to ted ulezet, jeste zajedu do toho prvniho salonu, pry tam pro me ma nejake specialni..pak to necham ulezet, nebudu to resit a pak se uvidi🙂

nanuskal
13. sep 2010

@vecernice @baru7 Rituš ale fakt len trošku sme sa vnútili 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre