Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

petap1
24. sep 2010

Tak můj už taky mate 😀

V Beskydech jsem jednou byla a bylo to tam super...ráda bych se tam podívala ještě jednou 🙂

Já se tedy dám do gala a jdu 🙂 Držte mi palečky....pro jistotu si beru ty samé kalhoty co jsem měla minule....snad pořád ponesou štěstíčko 😀 😀

baru7
24. sep 2010

@vecernice
@nanuskal
@petap1 tak můj už taky máte a já se pomalu loučím. Krásný víkend všem a Peti, drž se!!🙂

nanuskal
24. sep 2010

@baru7 Pekný víkend Baru 🙂

@petap1 tfuj tfuj, nech ti kalhotky prinesú šťastíčko 😉 😀

vecernice
24. sep 2010

krasny vikend vsem holciny! ac ja tu jeste nejakou dobu budu trcet. a pak papa ve stredu 🙂

nanuskal
24. sep 2010

@vecernice Pekný víkendík ;) a uži si to 😉

vecernice
24. sep 2010

@nanuskal to mam v planu 🙂 a taky poradne procistit halvu 😀
tak me napada, ze @babe19 na nas uplna zanevrela ... 😲

nanuskal
24. sep 2010

@vecernice Ja som na ňu včera tiež myslela....ktovie, čo je s ňou...naposledy písala o tom, že nechce už robiť nočné a pýtala sa na rady, ale odvtedy tu nebola ☹

vecernice
24. sep 2010

@nanuskal no ja doufam, ze je v pohode, jen proste nema chut na kone 😀

petap1
24. sep 2010

Tak jsem zpět 🙂
Máme 18mm a jsme 8+2 přesně dle rabulek 😀 tep 160/min....Dr. říkal, že minule bylo pomalejší tak byl na vážkách (ještě, že to neřekl přede mnou), ale teď je prý ukázkové 😀 Takže se se mnou rozloučil a předává mě k mé gynd. Hned jsem se objednala na NT screening...25.10.....to budu odpočítávat dny a zase mít staženo 😀

petap1
24. sep 2010

tak a já mastím mějte krásný víkend...pa pa 🙂

vecernice
24. sep 2010

@petap1 kocko, to je bezvadna zprava!!!!!!!!! mam velikou radost!!!!!!!! a neboj NT bude dobre, pak budes mit stazene pulku zas z dalsiho terminu 😀 a pak uz vlastne furt 😀 jupiiii (tedy ne nad temi stazenymi pulkami, ale nad dobrymi vysledky) 😀

nanuskal
24. sep 2010

@petap1 Jeeeeeeej, supeeeeeeer....krásne najkrajšie správy, teším sa s tebou Peťulka 😵 😵 😵 😵 😵
Všetko ide ako má...a ako hovorí Rituš, odteraz sa už budeš vlastne celý život o to svoje dieťa báť 🙂 ako správna mamina 🙂

betina1984
24. sep 2010

@petap1, gratulujem...🙂. AJ ja chcem...🙂, pošli vírusíky.

mayerka
25. sep 2010

Ahoj holky, dlouho jsem se zas neozvala... Už několik dní špiním, jsem z toho úplně hotová, včera jsem byla u dr, a jsem objednaná v pondělí ráno do nemocnice na ultrazvuk... Doktor říkal, že panáček tam je, placenta se neodlučuje, ale musí mi ve špitále potvrdit akce - tedy že on asi nenašel srdíčko... Včera jsem celou noc brečela, jsem totálně na nervy... Držte mi palce prosím...

andzi
25. sep 2010

Holky, sorry, že vám tu tak skočím, ale ak by ste mali záujem, predám ovulačné testy, ktoré mi ostali, po 0,5 €. V prípade záujmu píšte IP.

baru7
25. sep 2010

@petap1 Petulko, moc gratuluju, to je fajn..jen tak dal🙂

baru7
25. sep 2010

@mayerka jejej, kocko..co to ctu?? drzim vsechny pesti, at je vsechno dobre..tfuj, tfuj, tfuj....a pak nam hned napis, budeme cele nedockave.

baru7
25. sep 2010

@mayerka a treba jen maji v nemocnici lepsi UTZ nebo byl Dr. prepracovany a unaveny.....nemysli na variantu bez srdicka..tahle se vubec nepripousti..kdby nebylo srdicko, tak by to poznal bezpecne urcite by ti to rekl a hlavne bych te nenechal cekat do pondelka..takze vsechno bude dobre, uvidis🙂

nanuskal
25. sep 2010

@mayerka Ahojky, nehádž ešte flintu do žita, ešte nie je nič isté, tak hlavu hore 😉 ako hovorí baru, tak dr. si nemusel byť istý...možno v nemocnici majú lepšie vybavenie....
Budeme na teba myslieť 🙂 posielam veľa veľa veľa síl 🙂

mayerka
25. sep 2010

děkuju holky... ☹ manžel je zlatej, nechal mě celej den odpočívat a staral se o malýho. Ale teď večer se to nějak zhoršuje.. Uvidim, jestli nepojedu radši do nemocnice už zítra. Jestli to má teda v neděli vůbec cenu... Uvidím. Díky moc za podporu, jste zlaté

baru7
26. sep 2010

@mayerka jed...u nas slouzi normalne i gynekologie ve fakultce a maji tam plne vybavenou ambulanci. necekej, jestli mas pochybnosti...radeji prijet zbytecne, nez neco zanedbat..a neboj, bude dobre🙂

mayerka
26. sep 2010

ahoj. Tak jsem hned ráno jela. Vypadalo to trochu děsivě. Prcek je tam, srdíčko bije, ale moje tělo nestíhá. Chtěli si mě tam nechat, ale to jsem ukecala. Nesmim chodit ani sedět, jen ležet. Beru 8 prášků na den. MM si bude muset zařídit volno. Pokud se něco nezhorší, mám přijet na kontrolu příští pondělí.
Díky holky, jdu zase do pelechu. Pa, mějte se co nejlíp

baru7
26. sep 2010

@mayerka juj...tak hlavne, ze bobik je v poradku a ty se setri, holka...dobre, zes jela jeste dnes🙂 odpocivej a opatruj se.

nanuskal
26. sep 2010

@mayerka Ahojky, som strašne rada, že ste v poriadku, pekne teraz ležkaj a šetri sa 😉 Viem, že to bude teraz ťažké, keďže druhé dieťatko si vyžaduje pozornosť, ale verím, že to zvládnete 😉 máš predsa skvelého manželíka 😉
Tak sa držkajte 😉

petap1
27. sep 2010

Dobré ranko,

mayerka: myslím na tebe..držte se 😉

Jinak všem děkuju za podporu 😀 Včera mě chytlo ucho...už si opravdu připadám jak cvok...pořád něco ☹ No co, jsem doma tak to snad zaženu 🙂

baru7
27. sep 2010

@petap1 ty jo..ucho..no co na tebe ještě nesedne za chorobu?? tak se hezky leč a šetři🙂

petap1
27. sep 2010

baru: JJ pokaždé, když už to vypadá dobře, něco přileze..chjo...asi si ucho zacpu a pojedu si koupit kalhoty...aspoň si udělám radost 😀

nanuskal
27. sep 2010

@petap1 Ahoj Peťuš, tak to mi je ľúto, že ešte ti pribudol ďalší problémik... ☹ Tak pekne to všetko vyležkaj a na prácu ani nepomysli....Toto počiasie je úplne zlé...a na choroby ako stvorené...všade sa to len hemží bacilami...bléééé...
Mňa už tiež akosi pobolieva hrdielko od piatku, ale zatiaľ to neprepuklo, tak dúfam, že ani neprepukne....

babe19
autor
27. sep 2010

ahojky babenky! ako znášate toto upršané počasie? ako sa mi máte? ja celkom fajn,konečne vybavené,že končím s nočnými 🙂 v utorok som bola v poradni, videla som drobčeka,má 6 cm. nechcel sa pohnuť. dokyno ho darmo šteklil,buchal ultrazvukom nič. asi chcel spinkať. dostala som aj prvú fotku,len nie je dobre vidiet.ani ukázať sa nechcel ☹ teraz idem 19.10 tak uvidím čo bude 😉 inač mam sa lepsie,nechodila som sem bohuzial,ked som dorazila domov bola som unavená. našla som aj novú temu ze apríl 2011 ale tam to nie je také ako tu, tu som doma 🙂 tu mam vecernicu,nanusku,petku,baru,mayerku 🙂 @mayerka dúfam,že vsetko bude ok a budes mat krásne tehotenstvo. mam jednu kamku, je v 6.mesiaci a skoro jej minuly tyzden spravili cisarsky rez,cely tyzden mala vysoky tlak,tak teraz je v nemocnici a čaká sa kedy by mohla porodiť. joj baby,je to hrozné. ☹ dufam,ze s nami bude vsetko ok. no ale teraz vy,ako sa mi máte? nie ste choré,alebo je tu o jednu tehulku viac???? 😉

nanuskal
27. sep 2010

@babe19 Ahojky, no som strašne rada, že si sa ozvala.... 🙂 to je dobre, že sa vám s drobčekom darí a že rastiete pekne do krásy 🙂
A býva ti aj zle? Alebo ako znášaš tehu?
Ja sa mám po starom, zatiaľ sa nám nič nepodarilo, ale teraz som si dala urobiť výpočet od Jonáša, tak spolieham na neho 😀
Inak, pozerala som, že ty si z SA?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre