Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
27. sep 2010

@babe19 Tak pekný dník a užívaj si tehu 😵 😵 😵

petap1
27. sep 2010

babe: Já to mám taky..chci se bezmezně těšit a pořád se radši držím zpátky 🙂

nanuskal: no já už své rifle nedopnu a když jo, tak mě pěkně škrtí 😀 Jsem tlusťoch 😀 Chtěla jsem až po NT screeningu, ale ten je až 25.10 a to tedy nevím kam bych to břucho dala. Šéfová to ví, takže jde jen o kolegině v kanclu...no asi to prásknu, páč se jinak budu muset celý den škrtit v mých kalhotech a to nechci 🙂
JJ já ho taky nemívala nijak velký...myslím, že jsem ho ani nikdy neviděla..tedy po vysazení Antikoncepce 😀

Tak já se chtěla natáhnout a jde mi kámoška s malým roubířem....no aspoň budu mít rozptýlení 😀

Pěkný den pa

nanuskal
27. sep 2010

@petap1 Tak si to uži 🙂 pekný dník 😉
A nie si žiadnen tlsťoch!!! Si krásna tehulka 😉 😵

baru7
27. sep 2010

jsem byla na obědě a vyjste toho tady zatím napodívaly...dneska už jdu brzy domů..miláček mě vyzvedne už za půl hoďky. Jinak jsme právě s kolegyní debatovaly o menstruačním kalíšku a jsme obě docela nahlodané to vyzkoušet...když jsem si přečetla, co všechno za chemii obsahují hlavně zampony, tak jsem se docela zděsila....

nanuskal
27. sep 2010

@baru7 No ja už tiež nad tým rozmýšlam, lebo tiež sa mi tampony nepozdávajú....hlavne, že ich gynekologovia propagujú 😖

nanuskal
27. sep 2010

@baru7 Uži si krásne popoludnie s miláčikom 😉

nanuskal
28. sep 2010

Bré ránečko dievčatá 🙂 ako ste sa vyspinkali 🙂 dúfam, že do ružova 🙂 Ja som zase mala tehu sny 😀

baru7
28. sep 2010

@nanuskal dobre ranko..no ja jsem se vyspinkala super, ted jsem vstavala..u nas je statni svatek...Sv. Vaclav🙂

nanuskal
28. sep 2010

@baru7 Wau, tak to ti teda pekne závidím 😀 tiež by som znovu prijala nejaký...ale na ten si musím počkať do 1.11. ...

baru7
28. sep 2010

@nanuskal to je za chvili..my pak mame dalsi 28.10. a 17.11.:) tak ja jdu pect strudl a chystat obed..milacek ma dnes vyjimecne taky volno🙂 at ti to v praci utika co nejrychleji🙂

vecernice
28. sep 2010

@baru7 kalisek mam a ja to s nim proste neumim. ten stres, ze uz ho nevyndam 😀 no nevim nevim .-)

vecernice
28. sep 2010

@babe19 ahoj babe, jsem rada, ze te tu vidim, a hlavne, ze je vse v poradku!!!

jinak my se dnes vratili ze SUmavy, pocasi sice nic moc, ale stejne bylo pekne!!!!

nanuskal
29. sep 2010

Bré ránečko dievčatá 🙂 Rituška vitaj opäť medzi nami 😉 takže ste si to tam užili, to je super 🙂

baru7
29. sep 2010

Dobré ránko, kočenky..zase v plném počtu🙂 Normálně mě včera přepadl nějaký podovný stres. jak má jet můj miláček do USA za tím kamarádem...tak tam chce trochu pocestovat, ovšem sám, protože kamarád bude pracovat...tka mě přepadla nějaká paranoia, že cestovat sám není rozumné.... 😔 😔 úplně nějaký divný pocit...bléééé....

baru7
29. sep 2010

@vecernice jinak jsem ten kalíšek na netu zkoumala....byl tam i obrázek, jak do poskládat před zavedením a t ose mi zdálo docela jednoduché...ale nevím jestli to tak jednoduše nevypadá jen na obrázku 😀 a asi se zeptám své gyndr. co si o tom myslí....sice je hezké, že u něj píšou, že na rozdíl od tamponu při používaní kalíšku nehrozí syndrom toxického šoku, nicméně jak dlouho se takový kalíšek používá, aby všechna rizika byla objektivizována, že.....

nanuskal
29. sep 2010

@baru7 Ahoj Baru, tak tvoju obavu zdieľam...no je to ťažká predstava....Ja mám občas infarktové stavy, keď viem, že sa manžel mal prihlásiť na videorozhovor a jeho nikde....vtedy mi behajú také myšlienky...bleeeee...a on sa len zdržal v práci, alebo v obchode... 😖

baru7
29. sep 2010

@nanuskal asi to my holky máme nějak dáno od přiroda mít strach o ty naše miláčky...kolegyňka mě uklidňovala, že jak byli v USA, tak měli auto z půjčovny, které mělo lokalizaci, takže kdyby se něco stalo, tak je pomoc ihned na cestě....taky si říkám, že je to civilizovaná země.....ale ještě může přijít hurikán nebo tak něco..:(

nanuskal
29. sep 2010

@baru7 A počkaj ešte, keď budeme mať deti 😀
Ty ale až také scénare, že hurikán???? Neblázni...kľud, on sa ti vráti, živý a zdraví,plný síl a zážitkov 😉

baru7
29. sep 2010

@nanuskal nojo..jenže jet na Floridu v období hurikánů může napadnout jen chlapa:D

nanuskal
29. sep 2010

@baru7 Aha, tak on ide na Floridu 😅 mmm...tak už chápem tvoje rozrušenie... 😔
Ale aj tak hlavu hore a nemysli na to 😉
A už si si to rozmyslela s tým meraním teploty?

baru7
29. sep 2010

Doufám, že ho tam nesežere aligator 😀 no zatím jsem si to nerozmyslela nijak..budu muset hlavně koupit digi teploměr a další MS přijde přístí týden, tak zatím mám čas na rozmýšlení 🙂

vecernice
29. sep 2010

ahoj holky, tak nam ten navrat zas zacal pekne. prisel dopis od pravniku, ze tim, ze manza stahnul ze sveho blogu oznaceni !arogantni smejdi", uznal svoje protipravni jednani, a trvaji na pisemne omluve. jinak ho daji k soudu ☹
no ja jsem vzhuru od pul treti, nemohla jsem spat ☹((((( tak nemam ani bojovnou silu, nejradeji bych strcila hlavu do pisku a delala, ze tu nejsem 😠

nanuskal
29. sep 2010

@baru7 Tak rozmýšlaj 😀

@vecernice Tak to mi je ľúto...Oni sú proste hroní, fakt hrozne hrozní...neskutočné, že sa takýmito vecami zaoberajú...nieče by sa zamerali na to, aby svoju robotu urobili lepšie 😖

baru7
29. sep 2010

@vecernice jaj...to jsou idioti....ale já bych jim napsala, že uznámí protiprávního jednání automaticky neznamená nárok na omluvu a že považujete odstranění podle jejich názoru závadného textu za dostatečné vzhledem ke všem okolnostem případu. Ono totiž obecně se lze domáhat tří vecí: odstrnanění závadného stavu, omluvy, zadostiučinění v penezích, případně náhrady škody...takže bych to hrála na to, že omluva jedostatečná, neboť formulace txtu byla natolik obecná, že nebylo zřejmé, že se týká konkrétní společnosti, že okruh osob, který si tento text mohl přečíst je značně omezený a že nemohlo dojít k závažnému zásahu do jejich práva nazdrar....

vecernice
29. sep 2010

@nanuskal
@baru7 no prijde mi to jako zabomysi valka o slovickareni. misto aby se chytli za nos, nabidli kompenzaci. pak bychom si mozna i prestali myslet, ze to jsou arogantni smejdi 😀

baru7
29. sep 2010

@vecernice no..to já i chápu....někdy je lepší jim přistupit na jejich hru...ale nevím, jestli bych se v tomto případě omlouvala....pokud si vezmeš, že újma, která byla způsobena jejich protiprávním jednáním vám a újma, která jim z výrazů použitých na Danově blogu hrozila, je nesrovnatelná...tedy v tom smyslu, že jejich protiprávní jednání mělo závažnější následky a hlavně, pokud by nejdenali protiprávně, k této situaci by vůbec nedošlo.....ale nespecializuju se na tyto věci, takže nemůžu s určitostí říct, nakolik by byli úspěšní...navíc v Praze to může u soudu fungovat trochu jinak....ale zkusila bch jim ještě napsat v tom smyslu, že jejich protiprávní jednání bylo závažnější, vadami díly, tedy porušením sluvních povinností vám vznikla ta a ta škoda, proto se domníváte, že jejich jednání je ryze účelové, ve snaze vás odradit od dalšího řešení skutečného problému, tedy vad díla a že jejich chování považujete za přinejmenším nekorektní a že ke zveřejnění těchto iformací se dan uchýlil donucen okolnostmi, kdy společnost neplnila své povinnosti a pod tlakem těchto okolností napsal, co napsal....ale že by se v prvé řade měli omluvit oni vám za předání vadného díla a následných komplikací...že na omluvě však netrváte, nýbrž požadujete třeba slevu, nebo náhradu škody....jako právo je sice slovíčkaření, ale tohle už je trochu moc a je to pěkně neseriózní....co to je za AK?? a dej mi to do IP, ať nás ještě někdo z něčeho nenařkne.... 😎

vecernice
29. sep 2010

@baru7 ja si ti to dovolila poslat na mejlik 😀 cele zneni 😉
jinak strasne moc dekuju. ja nejsem bojovna, spis zbabelec, ale jak to tak pekne napises, tak hned si zas stoupnu po bok manzilka a budu ho podporaovat.
je sice pravda, ze ja bych podobne obraty nepouzila, ale holt mam muze samorosta 😉
moc dekuju!!!!!! si zlaticko k nezaplaceni 🙂

baru7
29. sep 2010

@vecernice Rituš, už si čtu mail a něco ti k tomu napíšu..vydrž🙂

nanuskal
29. sep 2010

@baru7 @vecernice No všímam, že ťa Baru naštartovala 😀 to sa mi páči 😉

vecernice
29. sep 2010

@nanuskal celkem jo 😀 ja totiz nesnasim spory a dusnou atmosferu ... ale kdyz mi Barca napise, ze by je poslala nekam, tak hned vytahnu do boje taky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre