Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

babe19
autor
29. sep 2010

☹ joj baby nie ste unavené od tochto pocasia? tesial som sa zo slniecka a teraz len mraky a dazd. ledva mam oci otvorené

nanuskal
29. sep 2010

@baru7 Opatrnosti nie je dosť a tiež nechápem, keď niekto nejde dlhé roky k doktorovi 😖 Jedna známa takto bola po niekoľkých rokoch a tiež majú podozrenie na ten vírus alebo ho má? No neviem, ale začali ju sledovať teraz na onkologii ☹
Ale ty budeš v poriadku 😉 a tých bývalých záletníkov ani nespomínaj....ja mám tiež kvôli tomu pochmúrne myšlienky občas 😠

@vecernice Ako si to myslela s tým tak do toho 13 DPO??? 😕

baru7
30. sep 2010

Dobré ránko, kočky...jsem včera nějak v rychlosti vysmahla z práce, že jem vám ani nestihla udělat pápá 😀

nanuskal
30. sep 2010

@baru7 Bré ránečko...ja som sa včera tiež na poslednú chvíľu zbadala, že už musím letieť domov 😀

baru7
30. sep 2010

@nanuskal dneska mě zase čeká hoňka v práci...blééé:(

nanuskal
30. sep 2010

@baru7 No nám ten deň nezačal nič moc...šéfka je totálne naštvaná a teraz má výraz pitbulla 🙄 To bude deň ☹

vecernice
30. sep 2010

holky moje zlate, tady slunicko, tak vam ho kus posilam 🙂

@baru7 Baruš - ohledně našeho sporu - ty víš nějaký judikát, který by tam šel uvést, nebo bys musela pátrat?
jinak Dan se zítra sejde s právníkem 😀 a vše mu předáme. navíc mi stavební dozor smolí zprávu, tu dáme taky právníkovi. dnes jsem to vysvětlila stavební firmě, že mají šanci nabídnout nám kompenzaci do zítřka, jinak že právník dostane isntrukce 😀

@nanuskal no odhadem jsem 9-10DPO (pokud byla), takze ted mam to nejhorsi obdobi zkouseni trpelivosti 😀
jinak jsem rano zmerila teplotu, 37, no tak z toho nevim vubec nic 😀 tak na to zase prdim ... 😀 😀 😀

baru7
30. sep 2010

@vecernice no musela bych sice trochu pohledat, ale to zase není takový problém...máme na to systém 😀 já se kouknu a pak ti to pošlu, ať to dáte právníkovi předžvýkané🙂 jiank koukám, že jste se vydali správným směrem...a jsem fakt ráda...s tíhle je třeba bojovat🙂

jinak, kočky...ta moje kámoška, jak zjistila, že je těhotná hned napoprvé, byla včera u Dr. a vše je v pořádku...jsem ráda..mám ji moc ráda, tak je to úplně jakoby se to týkalo mě 😉 takže dobré zprávy a pozitivní energie🙂

vecernice
30. sep 2010

@baru7 tak to je super, a kamosce gratuluju.
ja mam zas kolegynku, ktera loi na podzim o male prisla ve 22tt. ted je ve 14tt, vcera se ji udelalo spatne, den predtim omdlela, tak se uplne rozklepala, a mela slzy v ocich. tak sla dens k dkotorce, a maly roste, a vse vypada v porakdu, jen ji pekne kolisa tlak. tak mam taky radost 🙂 ac mi zas utekla 😉

nanuskal
30. sep 2010

@vecernice No to je pravda, to si fakt v tom "najlepšom"....žiadne námatkové kontroly, z toho prd poznáš a zbytočne si nezaťažuj hlávku....Kedy ti má doraziť MS?? Chceš aj testíkovať, alebo budeš poctivo čakať??? 😀

Som rada, že ste sa dali opäť do bojovna, som zvedavá na výsledok 😉

@baru7 Baru, to je krásne, že je všetko OKa, viem si predstaviť, že to prežívaš aj ty 😀 Mne keď pred rokom poslala kamoška fotečku z UTZ, tak som mala husaciu kožu a plakala som pri tom 😵

Inak, ja som včera nestihla vlak, tak som išla ešte do lekárne a kúpila som si ovu testy, ale nemali iné iba Rapi...včera som začala testíkovať...ale zatiaľ ani podľa teploty a ani podľa testu žiadna ovu...bol tam duch druhej čiarky, ale to som si ani nevšímala...

vecernice
30. sep 2010

@nanuskal No podle nasich vcerejsich zaveru ma jeste par dni cas, ne? 😎
jinak ja toho nahodneho mereni necham. stejne nic nevyctu. ale priznaky zadny. takze ms dorazi asi v ne -po. s testovanim ja jsem opatrna. nejdriv pokud se stane zazrak tak pristi utery 😉
ono totiz ani nevim, zda ovu byla, utros teplotu zveda i bez ovu (proto ta dnesni ma tak uzasne nulovou vypovidaci hodnotu) 😀

nanuskal
30. sep 2010

@vecernice Má čas asi..ale aj tak len zo zvedavosti som si povedala, že to zase skúsim.. 😀
To náhodné meranie je na prd fakt...a zbytočne len somariny behajú človeku v hlávke...
Počkáme si teda na budúci týždeň ako sa to vyvinie 😀

vecernice
30. sep 2010

@nanuskal neboj, me ta teplota spis rozesmala ve stylu, jako co jsem od ni cekala 😀 😀
zatim jsem v klidu a pripravena na ms. byl by to zazrak, kdyby to vyslo hned prvni mesic "lecby" 😉

nanuskal
30. sep 2010

@vecernice Niekedy sa zázraky dejú, ale buďme radšej pri zemi 😉 veštiacu guľu nemáme, tak si musíme počkať na výsledok 😀

vecernice
30. sep 2010

@nanuskal hlavne kdyz to vyjde treba do konce roku 🙂 a budu spokojena a stastna 😉
a nejstastnejsi kdyz to vyjde i tobe a barus 🙂

nanuskal
30. sep 2010

@vecernice No ja tiež si to tak hovorím 😀
My máme ísť na budúci rok v auguste na svadbu, tak som zvedavá, či sa vôbec zúčastním, v akých rozmeroch a tak 😀

baru7
30. sep 2010

holky...já vás dnes aní nestíhám číst....práce nad hlavu..ozvu se zítra, to bude klid při pátku🙂

nanuskal
30. sep 2010

@baru7 Jasné baru, drž sa 😉

vecernice
30. sep 2010

@baru7 v pohode, vsak ja dneska taky makam 😉

petuska123
30. sep 2010

ahojte baby to snad nie bola som v 2 lekarnach a nemaju ovu test 😕 .takze som si nerobila jedine dnes som si zmerala teplotu a ta je 36,4.takze ovu asi zajtra bude no dnes znasilnim muzika jedine to mi ostava 😉

nanuskal
30. sep 2010

@petuska123 Ahoj, to sa stalo už aj mne, keď sme išli na svadobnú cestu, chcela som si tam zobrať testíky a nakoniec som odletela bez nich 🙂
Zajtra si skús zmerať o tom istom čase...možno nám to niečo povie 🙂 držím palčeky

vecernice
1. okt 2010

ahoj holciny.
vcera jsme si vyrazili na romanticke fondue, ale nejak se to envyvedlo, furt se dohadujeme jen okolo baraku, me uz to ubiji, a zacinam mit obcas baraku plne zuby ....
asi jsem se dneska nevyspala do ruzova 😀 a navic probudila s pocitem, ze vim, ze to nevyslo 😉 (neptejte se me proc, to nevim)

nanuskal
1. okt 2010

@vecernice bré ránečko...tak to mi je ľúto, že si vstala hore riťkou 🙂 Ja mám taký istý pocit, že na niekoľko rokov dopadneme tak isto, všetko sú debaty stále okolo baráku ... a to sme ešte ani nezačali 😀
Rituška, nemaj taký pocit (viem, že sa mi to ľahko hovorí a človek to neovplyvní, tie pocity)...možno je to tým, že sme včera o tom kecali a možno sa ti o tom aj snívalo a preto si vstala ráno s tým pocitom... 😖

vecernice
1. okt 2010

@nanuskal Nadi, no ty spory okolo domu me nici. navic Dan je vetsi bojovnik, ale me hadani a spory spise stresuji. a vcera jsme diskutovali ohledne toho plotu (jak nam zmensili zahradu). Dan rika, ze pokud to nenapravi oni, tak pujdeme za seousedy, at si od nas ten kousek koupi, nebo si objedname firmu, at ten plot uvede do souladu s katastralni mapou. ja vim, ze na to mame pravni narok. ale desi me ta predstava si zcela znepratelit sousedy, vedle kterych budeme bydlet spoustu let. nakonec jsem mu rekla, ze jeho boj bavi, tak se urazil, ze ja se o ten dum vubec nestaram .... no prima vecer, a pokracovalo to i rano, nejak se mi nechtelo usmivat.
jinak ten pocit ohledne ms - vcera jsem si jeste namlouvala nejake priznaky, ale dnes vsechny vymizely 😀 takze to nebyly priznaky, ale spis vedlejsi ucinek utrose. no co, neda se cekat, ze to vyjde prvni cyklus lecby, ze jo? 😉 jen je to presne rok, co jsme zacali usilovat .....

nanuskal
1. okt 2010

@vecernice V tomto máš pravdu, je to stresujúce a ty teraz nepotrebuješ stresy... 😖 S tými susedmi to podľa mňa už preháňa...oni predsa za to nemôžu, že to tak firma spravila...a je fakt, že to by možno bola bodka za susedskými vzťahmi... 😖
Bojovnosť je dobrá ale odtiaľ potiaľ...potom to už môže škodiť...a niekedy aj najbližším...

Ja o príznakoch ani nehovorím Rituš...keby som si nemerala teplotu, tak by som si určite urobila test aj napriek tomu, že MS bola...mne je v posledných 2 týždňoch tak divne, brucho ma bolí o sto šesť, prsia napäté, v poobedňajších hodinách mi býva tak divne a zle od žalúdka...
Asi to bude kvôli tej prichádzajúcej (neviem kedy) ovu...bláznivá jedna, nech už príde, lebo toto je fakt na porazenie...

Inak, ja mám aj dobré správy baby, 5.10. by sme mali dostať stavebné povolenie a tak manželík cestuje 8.10. domkov 🙂 a začíname teda stavať (ak nám to počasie umožní)

vecernice
1. okt 2010

@nanuskal jeee tak to je super, ze ho budes mit doma, to jsem moc rada!!!!
no me se dokonce chtelo testovat, jako potvrdit si, ze to nevyslo. proste si tu naladu dorazit 😀

nanuskal
1. okt 2010

@vecernice No ešte, že si to neurobila 😀 aj tak by bolo ešte skoro, keby aj 😉
S tebou je to dnes teda fakt vážne....Ritušík zlatúšik, usmej sa na nás 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vecernice
1. okt 2010

@nanuskal dkujuuuuuu a prisaham, ze uz se culim na monitor 😉
no vsak ja to vydrzim 😀 jen jsem fakt asi denska vstavala ritkou napred 😀 😀 😀 😀 😀 😀

baru7
1. okt 2010

@vecernice teta....co to??? jaké chmury??? to zase přejde..nemusí být pořád jen veselo, i to k životu patří...jinak na tebe myslím s tím judikátem, za chvíli se k tomu dostanu...já jdu dnes na sushi a kámoškou 😉

a hádání nechej na Danovi a netrap se tím.....

jinak já zase nic nestíhám.....

vecernice
1. okt 2010

@baru7 ja vim, kdyz me to mrzi, ze travime spoustu casu reseni baraku a ne treba jen romantickym zvatlanim. jsem holt zenska naroocna. navic, at si on lame halvu barakem, me staci, ze si ji lamu deckem 😀 😀
ale uz je lip, tedy dobre, vazne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre