Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
8. okt 2010

@nanuskal no třeba taky nemám OVU a teplota se proto nezvýší....no uvidíme..teď se to všechno rozlouskne... 😀

nanuskal
8. okt 2010

@baru7 Tak na to moja ani nemysli, ja si to nemyslím, že by u teba nebola 😉

Ja už sa tak teším na koniec dňa, idem s kamoškami osláviť oneskorene moje narodeninky a mužíček si ma večer vyzdvihne 😀 jupíííí jupííí jupíííí 😵 😵 😵

baru7
8. okt 2010

@nanuskal však to bylo jen tak ze srandy...taky myslím, že ji mám 😀 juj..to bude fajn večer a hlavně miláček dorazí...to bude víkendík...
já pojedu s mamčou do Polska po nákupech a v sobotu má koncert ségřin přítel, tak tam asi zajdeme🙂

nanuskal
8. okt 2010

@baru7 On už dorazil Baruš 😀 bola zmena plánov a dnes ráno o 3 dorazil...Len sme sa ešte nestretli, lebo išiel rovno k jeho rodičom spinkať 🙂

No to budeš mať pekný víkendík 🙂 a tie nákupy...mmmmm..... 😀 😝
A tvoj miláčik sa kedy má vrátiť?

baru7
8. okt 2010

@nanuskal a v neděli si ještě zajdu na jógu 😉 miláček se má vrátit přesně na moje narozky...19.10., ale pojede ho vyzvednut moje ségra, já budu muset být v práci...jinak mi včera psal jakou mám velikost prstýnku?? 😵 😵 😵

nanuskal
8. okt 2010

@baru7 waaaaaaaaw 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 on kupuje zásnubný 😵 😵 😵
To je zlatýýýýýýýýýýýýýý 🙂

Ja dneska prekvapím toho môjho, lebo on ani len netuší, že som bola u kaderníčky 😀 😀

baru7
8. okt 2010

@nanuskal byli jsme domluvení, že zásnubní mít nebudu, že budou drahé snubní a já mám stejně drobné ruce a teď nemám ani jeden prstýnek, takže i jeden bude ažaž....takže buď chce překvapit nebo chce koupit snubáky 😉
jůůů..to bude překvápko..jsem zvědavá, co řekne na nové vlasy...M si obvykle ani nevšimne..a to jsem teď taky dost radikálně změnila barvu... 😉

vecernice
8. okt 2010

holcinky, dneska vas nestiham ☹

@nanuskal je mozny, ze FF ovu posune zitra po dalsi vyssi teplote, ted vychazi z udaju, ktere ma

@baru7 prstynek bude krasny prekvapko!!!! mam radost spolu s tebou 🙂 jinak pokles teploty pred ovu nemusi byt pravidlem, muze proste jen vyskocit nahoru 😉
jdu se najist a dal makat ... 😲

baru7
8. okt 2010

@vecernice no jsem sama zvědavá, jestli ho nakonec koupí 😉

vecernice
8. okt 2010

@baru7 tak pak se hned pochluis svym tetam zvedavym!!!

nanuskal
8. okt 2010

@baru7 Tak tak, a fotečka by tiež bodla keď tak 😀 😀 😀

baru7
8. okt 2010

@vecernice
@nanuskal tož kdyby se náhodou takováto událost stala, tož je jasné, že budete první informované 😀

nanuskal
8. okt 2010

@baru7 😀 hneď sa mi bude lepšie spinkať 😀

Baruš a akú zmenu si to vykonala na svojich vláskoch??? 😕

vecernice
8. okt 2010

holky, ja tu cchi byt s vama, a ne furt cist smlouvy ☹ a za chvili mam rectinu, fuj, to je patek. obed jsem do sebe nahazela snad v zavodnim tepmu 😀 mela bych se polepsit. a chce se mi spinkat 😉

nanuskal
8. okt 2010

@vecernice Juj Rituš, no to by si mala sa polepšiť a spomaliť 😉
Ja sa tu preklikávam medzi účtovným programom, kde vyrábam faktúrky a vami 😀

vecernice
8. okt 2010

to ja mam ctivo vytiskle, abych nemusela moc klikat 😀 ja neumim cist texty na obrazovce ....😀

baru7
8. okt 2010

@nanuskal dala jsem si na chvíli hnědou...ale jen ja ozdravení, z toho melíru byly vlásky docela unavené..ale vrátím se zpět k té barvě, co mám na fotce..ta se mi líbí nejvíce...ale teď už mám vlasy i o dost delší..

jinak já mám dneska prd a ne pracovní morálku...ale co..makala jsem jak šroub přes týden:D

nanuskal
8. okt 2010

@baru7 tak to sme na tom skoro rovnako 😀

@baru7 @vecernice To ja som dneska nejako šikovná, hádžem tú číselká do programu, fakrturujem, s vami debatujem a ešte riešim aj manželíka cez telefon 😀 😝

baru7
8. okt 2010

@nanuskal ty jsi tedy super šikovná 😉

baru7
8. okt 2010

kočky...krásný víkend všem..ať se vydaří podle vasich představ 🙂 papa

nanuskal
8. okt 2010

@baru7 Barušík, aj tebe krásny víkendík 😀 😉

petap1
8. okt 2010

tak mám vyžehleno, Uf 😀

Přeji Vám všem krásný slunný víkend 😀
PA

nanuskal
8. okt 2010

@petap1 Šikulka-tehulka 😀 😉 pekný víkendík 🙂

vecernice
8. okt 2010

holky moje, a ja tu furt trcim 😀 ale preju krasny vikendik!!! a tesim se na vas v po 🙂

nanuskal
8. okt 2010

@vecernice Ja tiež Rituš, ešte do 16:00 a potom zdrhám 😀 tak pekný víkendík 🙂

vecernice
8. okt 2010

@nanuskal ty uz bys mela klusat za manzilkem a prilipnout se na nej!!!!! 😅

nanuskal
8. okt 2010

@vecernice No veľmi rada by som, len mám na dnes dohodnutú oslavu s kamoškami z výšky, tak príde si po mňa večer....
To bude jazda domov 😀 😵 😅

vecernice
8. okt 2010

@nanuskal teeeeeda manza se ti vrati z velike dalky, a ty misto do postele supajdis do hospody, jo? 😀 😀 😀

baru7
11. okt 2010

dobré ránko, dobré ránko...včera jsem byla s kámoškou, co má čtyřměsíční holčičku...holky, to bylo božííííííí 😉

nanuskal
11. okt 2010

@baru7 Bré ránečko baby 🙂 ja ho nemám moc dobré ☹ hoci sa teším z toho, že mám mužíčka doma a začali sme so stavbou (kde som sa mimochodom cez víkend namakala ako taký chlap)....ale včera prišli zlé správy...
Neviem, či to dávali aj u vás v správach, ale nejaký mladý fagan opitý išiel do protismeru a zrazil sa s taxíkom....v tom taxíku zomrela mladá žena...bola to žena najlepšieho kamaráta môjho muža ☹ minulý rok sme im boli na svadbe 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre