Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

petap1
13. okt 2010

Dobré ranko děvčátka 🙂

nanuskal: ale ale a já si říkám, že dnes bude den D a on si to život zase zařídil jinak, viď 😨 Ale možná když jeden život skončil, je hezké se snažit o život nový 🙂

Vecernice: Jak ti je ? 🙂

Já měla zase "hektické" období.....v SO jsem zase začala špinit....tak si říkám, že to v PO proberu s Dr., no a co myslíte...ona to vůbec neřeší a čeká na ten UZ 25.10. ani se nejukla....tak mě naštvala, že jsem si začala hledat nového Dr.....naštěstí se podařilo a ujal se mě Dr. přímo z Bulovky, kde budu rodit. Dnes 18:40 jdu k němu a vše probereme, prohlédne mě a udělá UZ.. Pak se musím pochlapit a řící si o kartu té mé Dr. a ukončit s ní "spolupráci".
Mám zase bobky...no ale aspoň se konečně někdo bude zajímat proč to je a hlavně se podívá jestli je mimi OK 🙂

nanuskal
13. okt 2010

@petap1 Ahoj Peťuška 🙂 tiež ma to napadlo, že jeden život končí a druhý začína...len odosobniť sa pri tom "akte", tak to mi teraz nejde.... ☹ no uvidíme dnes večer ešte ....

Som rada, že si si našla nového doktora...niet nad to, aby bol človek kľudný, že je všetko skontrolované, že?
Ja idem k tej mojej novej v piatok, tiež som zvedavá, čo a ako 🙂

A tej predchádzajúcej Dr. sa neboj...buď jej povedz, že si nebola spokojná alebo jej jednoducho oznám, že si si vybrala Dr. ktorý ťa aj odrodí a že preto meníš a hotovo 🙂

vecernice
13. okt 2010

@lemge ja mela clostik a sledoval me tak ob dva mesice, spis mi delal utz po ms, asi aby vyloucil pripadne tehu pred dalsim clostikem 😉

@nanuskal
@baru7 bre ranko devcata. ja nemam moc dobry den. zdal se mi strasne zivy sen, jak mi na kontrole doktor ani neudelal utz, pac teplota jen 37, tak mi rekl, at jdu domu, ze to do 3 dnu dostanu. no a rano teplota jen 36,9 ☹ (vcera jsem si vzala jen 1 utros misto dvouo). proste se bojim, ze male uz stejne zas nezije, a ja ho tam jen umele drzim .....
jen pozitivni testy (ve fotoblogu) me dodavaji nadeji. na KO jdu az zitra .... uff
NAdi, pokud neni chut, tak neni, nema cenu to lamat pres koleno. musi byt chut, touha, ne plan .... a hlavne, pokud jsou takove okolnosti ....
BAru - ty si vtipalek, to by to s tim svetem dopadlo. nene radsi si zustanu tady na svy zidli 😀

petap1
13. okt 2010

nanuskal: JJ to chápu, že je těžké najít tu správnou náladu. Uvidíš, jak to půjde, určitě se do ničeho nenuť .
Tak jdeš v pátek. Hm to jsem taky zvědavá jestli ti sedne a hlavně jak se tě ujme 🙂

JJ už jsem si tak nějak sumírovala co jí řeknu....no musím to udělat ať mám klid. Hlavně mi ona eviduje neschopenku, takže se dnes domluvím s Dr. jak to udělat a asi to s ní vyřídím hned v pátek, páč ve čtvrtek tam není 🙂

vecernice
13. okt 2010

@petap1 ahoj kocko 🙂 koukam, ze taky strachy, vid? neboj, bude to dobre, a hlavne, ze mas lepsiho doktora, kterymu veris!!!! ty bdues rodit na Bulovce? me tam asi po te revizi uz nikdo nedostane ☹ asi pujdu jednou do KRce....

nanuskal
13. okt 2010

@vecernice @petap1 Nechám to veru na večer a na náladu a chuť...nebudem to siliť.... 😔

@vecernice Sny vedia niekedy urobiť neplechu v hlávke, že??? Neboj, všetko bude OKa, treba veriť a mať pozitívnu náladu...už zajtra budeš u Dr. a budeš si na istom 😉

vecernice
13. okt 2010

@nanuskal ja vim, dnes me zas chytil nejaky rapl 😀 😀 😀 ono to bude lepsi, ale ten sen byl nad ranem a tak realny .... 😅

baru7
13. okt 2010

@vecernice juj..takové sny....to se ti ve spaní jen promítají tvé obavy vše bude ok, neboj 😉

@petap1 ahojky...vůbec neřeš, co dr. řekneš...je tvé právo si lékaře vybrat a ona ať se chytne za nos a trochu namáhá hlavičku..prostě oznam, že jdeš jinam a chceš kartu...

@nanuskal no jo..někdy není úplně nejlepší nálada....ale je třeba myslet pozitivně a jak píše Peťa, něco skončilo a něco začíná....

nanuskal
13. okt 2010

@vecernice To poznám, také sny sú fakt najhoršie, človek má pocit, že to je realita 🙄 Ja bývam tiež dosť mimo z takých snov a aj celý deň....
Ale ty šup šup do lepšej náladičky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

baru7
13. okt 2010

@vecernice moje mamka tvrdí, že ty sny, co se zdají nad ránem, jsou z přespání, že mozek je nedokysličený a tak vymýšlí bludy 😀

vecernice
13. okt 2010

@baru7 😀 😀 😀

baru7
13. okt 2010

@vecernice maminka má vždycky pravdu...no ne?? 😀 😀

vecernice
13. okt 2010

@baru7 pravdu dis 🙂 uz jsem se uklidnila. fuj, to byl sen 😀 jo a navic jsem si nasla tehu grafy, kde i s utrosem treba teplota poklesla. tak mi proste rikejte plasan obecny 😀 zitra se mi trochu ulevi 😉

baru7
13. okt 2010

@vecernice to bude dobrý 😉 mimochodem mně BT dnes opět vystoupala na 36,8...tak nevím, kam jako hodlá dál stoupat 😀

vecernice
13. okt 2010

@baru7 hod nam grafik! 😀 😀 musim se zamerit na cizi grafiky, at mi nehrabne 😀

baru7
13. okt 2010

@vecernice já ho sem klidně hodím, ale myslím, že 8. DC tam toho moc nevykoukáme...ale jestli tě to uklidní, tak u dělám cokoli 😀

vecernice
13. okt 2010

@baru7 no zajimavy. to jsem zvedava, jak se bude dal vyvijet ...... mozna mas vyssi predovulacni 😲 no budu te bedlive sledovat 😀 😀
a dekuju, uz se chechtam 🙂

baru7
13. okt 2010

@vecernice no já jem teda taky dost zvědavá, protože zatím na to čumím jak puk 😀

vecernice
13. okt 2010

@baru7 muzes to doma probrat s odbornikem 😀 😀 😀
fakt uz se mi ulevilo ..... :_)

baru7
13. okt 2010

@vecernice já vím úplně přesně, co mi na to odborník řekne, až zjistí, že každé ráno v pět dělám psí kusy 😀

nanuskal
13. okt 2010

@baru7 @vecernice No mne teraz tiež hodilo ovu na vyššiu teplotu a nie na ten cíp, kedy je teplota nízka....Kto sa v tom má vyznať 😀 😝 Keby to nevyhodnocovalo fertility, tak neviem neviem, kam by som s interpretáciou pokročila
😀
Skúsim zobrať tie grafíky v piatok Dr. čo na to povie 🙂

vecernice
13. okt 2010

@nanuskal Nadi hod mi i svuj 🙂

@baru7 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😀 😀 😀

baru7
13. okt 2010

@nanuskal jestli je tvá dr. podobného ražení, jak ta moje, tak taky bude valit oči 😕 moje Dr. ani nevěděla, že existují ovu testy...on je to totiž asi hlavně fakt business...

nanuskal
13. okt 2010

@vecernice Nech sa páči 😀

@baru7 No však som zvedavá na jej reakciu 😀

vecernice
13. okt 2010

@nanuskal no jo koukam, asi bych rekla spis ten 23DC 😀 ale on ma svoji hlavu 😀 😀 😀 myslim, ze to bere podle toho, ze toho 25 poskocila o 0,2 stupne, kdeztto toho 24 jen o 0,1 stupne 😉

nanuskal
13. okt 2010

@vecernice Aj ja by som povedala, že 23DC 😀 ale ono sa to zmenilo, keď som zadala hodnotu 28DC 36,9, tak neviem....
Však on snáď vie, čo robí 😀

petap1
13. okt 2010

tedy vy toho napovídáte 🙂

Vecernice: buď v klidu..však víš, jak jsem plašila já...až do nějakého 6tt mi nic nebylo a byla jsem z toho na šlupku....pořádně špatně mi bylo až ten 7tt 😀 Budu moc držet palečky, ale věřím, že je vše OK 🙂 🙂 JJ dnes to zase budou bobky...no snad to přežiju a budou zase dobré zprávy 🙂

baru: JJ maminka má vždy pravdu 😀 Máš recht, prostě řeknu, že jdu jinam a hotovo...co jí je po tom, proč a kam, že....no teď se mi to říká a až jí budu volat tak budu pěkně nervózní 😀 Jinak jsem tedy taky zvědavá jak ten tvůj grafík bude pokračovat: 🙂

nanuskal: Ty garfy to je záhada, viď....a podle Jonáše jsou plodné teď, viď.....a pak si má člověk vybrat 😀

nanuskal
13. okt 2010

@petap1 No ja som sa v logickom vysvetlení Jonáša stratila 😀 😝 Ovu bola, krčok je tuhý....tak neviem ako by som mohla otehotnieť 😎 Ale ktovie, nikdy nehovor nikdy a vždy sa niečo medzi nebom a zemou nájde 😅

petap1
13. okt 2010

vecernice: K té Bulovce....mají tam nové novorozenecké a máme tam známou a mám to kousek od domova 😀 ..takže to jsou důvody 🙂 Jinak jsem taky uvažovala o Krči..tam mají také dobré novorozenecké a ještě tam sídlí ta laktační liga 🙂

petap1
13. okt 2010

nanuskal: JJ ono je to nakonec vždy mezi nebem a zemí...takže kdo ví...třeba ví Jonáš víc než my 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre