Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
24. mar 2011

@nanuskal souhlas 🙂 a krumpac nebo lopatu taky zvladnu 😀

nanuskal
24. mar 2011

@vecernice Jasnéééé...človek ani nevie čo v ňom je, že???? 😀

vecernice
24. mar 2011

@nanuskal ja asi mela byt puvodne chlap 😀

babe19
autor
24. mar 2011

ahoj dievcata,chcem vám len oznamit novinku,mam doma malého synceka,vola sa gabko,narodil sa 20.3.2011 s mierami 2830gramov a 48cm. sme doma z nemocnice,som velmi velmi stastná!

mayerka
24. mar 2011

@babe19 - óóóóóóó!!!!!!!!! Gratulujuuuuuuuuu!!!!!!!!!! Až nabereš síly, napiš jak to šlo!!! 😵 😵 😵

nanuskal
24. mar 2011

@babe19 Jeeeeeeeeeeeej....ty už si to stihla ????? GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
z celého srdiečka a prajem vám veľa veľa zdravíčka 😵 😵 😵 😵 😵
Musíš nám napísať čo a ako....tuším si rodila predčasne, že?
A Gabkovi prajem všetko najlepšie k meninkám 😉

vecernice
24. mar 2011

@babe19 ty jooooooooo to jsou zpravicky takto navecer!!!! moc moc gratuluju!!!!!! toje ale drobinek 🙂 ale vybral si krasne datum!!! pak si prosim nejakou fotecku 🙂

petap1
25. mar 2011

babe19: Velikáááá gratulece a Gabikovi i tobě hodně zdravíčka 🙂 Tedy toto uteklo 😀

vecernice
25. mar 2011

@nanuskal Nadi, grafik kraSNY, ALE CO TEN TESTIK?☹

nanuskal
25. mar 2011

@vecernice Ahoj Rituš...no nič tam nebolo zase....nedalo mi to nespraviť si test....Ale poviem ti, že dnes som ráno trošku zašpinila, iba tak málo...a bolo to také slabo ružové...a celý deň ma bolí brucho, dolu ako je maternica, také pichanie...neviem čo to je, či to je predzvesť mrchy...ale najskôr áno... ☹

vecernice
25. mar 2011

@nanuskal Nadi Nadi ☹ kez by to enbyla mrcha mrchovita.....

nanuskal
25. mar 2011

@vecernice Mmmmmmm...ja už po dnešku ani nedúfam..... ☹
nevadí.... 😉

petap1
25. mar 2011

Nanuskal: Nadi, budu na tebe zítra moc myslet 🙂

Jinak já jsem vyprala dvě várky a jednu už jsem i vyžehlila 🙂 Po víkendu budu pokračovat 🙂
Jedeme na chalupu, tak se tu mějte hezky a v pondělí zase pa 🙂

nanuskal
25. mar 2011

@petap1 Ahoj Peťuš, ďakujem ti veľmi pekne a užite si chalupu 😉
Výbavička sa už teda pomaličky chystá do pôrodnice 😉 😵

babe19
autor
25. mar 2011

ahooojte,baby v albume mam fotky,ak bz ste chceli kuknut 🙂

babe19
autor
25. mar 2011

a samozrejme velmi pekne dakujem za gratulacie

vecernice
26. mar 2011

@nanuskal tak co?????? ja jsem lezu specialne kvuli tobe a ty nikde 😀

nanuskal
28. mar 2011

@vecernice Ahoj Rituš, prepáč moja...my sme celý víkend makali, tak som sa nemala ani ako prihlásiť....
MS prišla v sobotu...no čo už....ale som aj rada, lebo som pomáhala s dosť ťažkými vecami, tak keby som bola tehu, tak by to nebolo možné a mňa by asi porazilo z toho, že by som nemohla pomôcť 😀

petap1
28. mar 2011

Dobré ranko 🙂

Nanuskal: Jsem moc ráda, že se ti tentokrát příchod MS hodil 😀 😀

Babe19: Ten je úžasný...moc krásný 😀

nanuskal
28. mar 2011

@petap1 Ahoj Peťuš...no ja som to už nejako tušila v piatok večer, lebo o desiatej som si zmerala teplotu a mala som ju už iba 36,4 a to som vedela, že určite do rána nebude vyššia, takže mrška prichádza....a aj prišla hneď ráno...
Ale som to zobrala tentoraz športovo....a testíky som odložila na inokedy 🙂 😉
Teraz sa teším z iných vecí 😀 😵

petap1
28. mar 2011

nanuskal: Tedy máš ji přesnou jak hodinky, to se musí uznat 😉 Je super,že stavíte domeček, to je pak hned jiná náplň pro přemýšlení a je to taky veliká radost 🙂 A půjdeš si pro ty léky na prodloužení té LH fáze MS a na ředění toho hlenu ?

nanuskal
28. mar 2011

@petap1 No chcela by som....len nemám čas ísť do lekárne...snáď sa tam zajtra nejako dostanem...lebo dnes si beriem poobede dovolenku a bežím na stavbu a zajtra som tiež doma....tak uvidíme...ale chcela by som to začať brať...

petap1
28. mar 2011

Nanuskal: Ty se tedy nenudíš 🙂 Určo nějakou chviličku najdeš a budeš mít "zobání" 🙂 A jak to na stavbě jde ?

nanuskal
28. mar 2011

@petap1 🙂 vyskúšať treba všetko a keď teraz viem, ako sa to berie, tak to vyskúšam ešte raz a poriadne 🙂
Stavba ide dobre, máme vytiahnuté múry, teraz si robíme stlpy na terasovú strechu a prístrešok pred vchodom a do konca týždňa by sme chceli spraviť vence...tak uvidíme ako to pôjde... 🙂

vecernice
28. mar 2011

@nanuskal jaj, t oje skoda. ale asi to tak ma byt, ted je proste na rade baracek 🙂 pak pridej nejake fotecky ze stavby 😉

@babe19 krasne fotecky!!!!

nanuskal
28. mar 2011

@vecernice Jasné pridám 😉 budúci týždeň, keď ich posťahujeme z celého týždňa.... 😉
Asi to tak naozaj má byť 🙂 akurát som nakázala manželíkovi, nech mi kúpi ten Sarapis, keď pôjde okolo lekárne dnes, tak si ho nasadím a uvidíme 🙂

petap1
28. mar 2011

nanuskal: Tedy to je rychlost 🙂 To až budou věnce, tak se může dělat střecha, že 🙂 ?

babe19
autor
28. mar 2011

🙂 @petap1 @vecernice dakujem za komplimenty,uz aj ja ledva cakam tie vase fotky 😉

gloria9
28. mar 2011

ahojte babenky ja len vam chcem nieco napisat a mozno vam to trosku pomoze. s priatelom sme sa snazili viac ako rok a pol a bez vysledku ziadne babo same sklamania kazdy mesiac boli sme z toho velmi nervozny a mysleli si ze snad sa to nikdy nepodarí. Kupovala som si aj ovulacne testy len tie velmi mi nepomohli ani merianie bazalnej teploty. Raz som bola na jednej internetovej stranke, kde som studovala plodne a neplodne dni. Ako si ich ratat atd. Nic nepomoze ani kyselina listova ani femibion vela som toho skusala. Skor by som povedala ze najlepsie je na to nemysliet a pride to. Ja som si s priatelom povedala zaciatkom februara ze podme si vybrat dovolenku a niekde k moru ked sme zatial dvaja a co ako sa mozno na tej dovolenke postastí a pomoze na to. Tak sme sli do cestovky vyplatili polovicku za dovolenku malo to byt chorvátsko razanec a kazdemu sme oznamili ze ideme na dovolenku. Ale certik bertík nespí a ja som cakala menzes tak ako kazdy iny mesiac 17.2. no nejak nechodil s vlozkami som behala vsade citila som vytok tak som hned utekala na zachod nech stihnem si dat vlozku a tak presiel jeden den druhy den tretí den a polozila si otazku kde su?uz nech pridu lebo mi potom vynde menzes rovno na dovolenke. No nechodil kupila som si test ked som sla z prace domov a boli tam 2 ciarky neverila som zacala som plakat aj od stastia aj od smutku ze smemali ist po prvy krat na spolocnu dovolenku k moru. Ale nevadí som rada ze nas drobec je vo mne. Takze milé damy nemyslite na to...a príde to...az tomu nebudete vediet uverit.

baru7
29. mar 2011

Ahoj holky moje, ja vas ted hrozne zanedbavam..moc se omlouvam, ale nova prace mi dava docela zabrat...ale zatim spokojenost velika, tak snad to tak i zustane 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre